راهکارهای Azure-powered IoT مایکروسافت صنعت تولید هند را دگرگون ساخت

13:12 ۴۴۴ روز و ۲۳ ساعت پیش ایتنا 455 0
راهکارهای Azure-powered IoT مایکروسافت صنعت تولید هند را دگرگون ساخت

ایتنا- استقرار راه حل موردنظر مایکروسافت در یک از این کارخانه‌ها منتج به افزایش ۲۰ درصدی مورد انتظار در زمینه بهره‌وری نیروی انسانی می‌گردد که بسیار شایان توجه است.

ایتنا

مایکروسافت اخیرا سه مورد از برجسته‌ترین راه حل‌های IoT خود را ارائه کرد که گفته می‌شود صنعت تولید هند را دگرگون می سازد.راه حل‌های مورد بحث، مبنی بر کلود توسط پرسیمتریکس (Precimetrix)، تراماتریکس (Teramatrix) و کواکسیس (Covacsis) پیشنهاد شده‌اند که توسط آزور کلود مایکروسافت طراحی شده که به ایجاد کارخانه‌های دیجیتال هوشمند کمک می‌کند.به گزارش ایتنا ازرایورزبه نقل از Cloudcomputing، راه حل‌ها تاکنون در سراسر سازمان‌های پیشرو در هند مانند هیروموتوکورپ، سامودرا الیدی، کی‌ای‌سی، وسایل تبلیغاتی وی‌ای، گادرج، تی‌ای‌اف‌ای، باجاج توسعه یافته‌اند. با اعمال نفوذ آزور، شرکای مایکروسافت قادر به مقابله با چالش‌هایی مانند اولویت‌های به سرعت در حال تغییر مشتری، تکامل سخت‌افزاری و مدیریت رشد بیش از حد تجارت در فضای تولیدی می‌باشند.در زمینه چگونگی کمک راه حل‌ها به بخش تولید در ایجاد کارخانه‌های دیجیتال، تعامل مشتری ستون فقرات تحول دیجیتال است که اجازه می‌دهد ساخت و ساز مطابق تجربه مشتری طراحی شده و با بهره‌برداری از داده‌ها و رسم بینش عملی برای رسیدن بخشی از یک صورت گیرد.کواکسیس پیشنهاد سیستم عاملی را می‌دهد که دید کامل از نحوه ساخت را در زمان واقعی دارد. دید زمان واقعی به تیم KEC کمک می‌کند که زمان اجرا، زمان دوره، دسترسی و OEE ماشین‌ها در زمان واقعی را تحلیل کنند که به آنها اجازه بهینه‌سازی خروجی بهره‌وری و به حداقل رساندن هزینه‌های عملیاتی را می‌دهد.یکی دیگر از ارکان اصلی برای دگرگونی‌های دیجیتال، توانایی توانمندسازی کارکنان، ابزار و فرایندها به منظور ارائه برای همکاری‌های بیشتر و تحرک و بینش وسیع‌تر است.مایکروسافت با بسیاری از شرکایش برای ارائه راه حل‌هایی که به سازمان‌ها کمک می‌کند تا دستیابی بیشتری به طراحی یک محیط کار داشته باشند، همکاری می‌کند که از جمله آنها هوش، انعطاف‌پذیری و امنیت می‌باشند.پرسیمتریکس IoT و تحلیل را برای توانمندسازی فرایند مدیریت زمان واقعی و تجزیه تحلیل عملی به منظور بهبود بهره‌وری، کارایی و انطباق ارائه می‌دهد. تراماتریکس سیستم عامل نرم‌افزار IoT را ارائه می‌دهد که شرکت‌ها را برای ارتباط با زیرساخت‌ها و تحلیل جریان داده‌های عظیم(Big Data) ناشی از آنها توانمند می‌سازد.گفتنی است استقرار راه حل موردنظر مایکروسافت در هیروموتوکورپ منتج به افزایش ۲۰ درصدی مورد انتظار در زمینه بهره‌وری نیروی انسانی می‌گردد که بسیار شایان توجه است. 


گروه های زیر مجموعه فناوری اطلاعات

فناوری شخصی
فناوری شخصی

آخرین اخبار

گفت‌و‌گو با پیمان قاسم‌خانی، آن فیلم‌نامه نویس قهار
آن فیلم نامه نویس قهار، آن در دانشگاه خوانده آمار، آن بالا رفته تا طبقه حساس، آن در عاشقانه پر از احساس، آن خالق مکس و مارمولک، نه آنکه هر جای را کرده انگولک، آن شوخی هایش تصویری، آن قهر کرده با مدیری، آن تلویزیون را ممنوع الپیمان کرده، آن جماعتی را حیران کرده، آنکه تو فوتبال می خواند کری، آن متنفر از دی.
سید محمدحسن خامنه‌ای؛ روایت برادر از برادر (۲)
از جناب آقای سید محمد حسن خامنه ای برادر محترم و کوچک تر رهبر معظم انقلاب تاکنون چندان مصاحبه یا اظهارنظر رسانه ای دیده یا شنیده نشده بود. گفتند ایشان همزمان با رهبر انقلاب و دیگر برادرشان در زندان کمیته مشترک بوده اند.
چهره‌های ورزشی سال ۹۶
حالا که این چند چهره را می خوانید دومین روز از سال جدید است و نوبه ی بعدی را با یک هفته استراحت در اولین پنجشنبه بعد از نوروز خواهیم داشت، سال نو مبارک، همراهانِ همیشه.
چگونه حال خانم‌ها را خوب کنیم؟
شادی تان درونی و از ته دل نیست. همه اینها در یک کلام یعنی این که «حال تان خوب نیست» حتی اگر تلاش کنید خودتان را خوب. شاد و آرام جلوه دهید و به قول معروف آبروداری کنید! مسوول این حال بد چیست؟ یا کیست؟ خانواده؟ اجتماع؟؛ روان ش اطرافیان؟
وقتی خانه امن نیست...
کودکان بدسرپرست از کودکان بی‌سرپرست به مراتب تنهاترند، زیرا این کودکان اغلب دارای پدر و مادر یا سرپرستی فاقد صلاحیت و معتاد هستند و تمام دوران حضورشان در خانه رنج و عذاب می‌کشند.
پرونده‌های جنجالی سال ۹۶ (۲)
بیراه نیست اگر سال 96 را سال پرونده های جنجالی بنامیم. برای اثبات این ادعا کافی است سری به صفحات حوادث روزنامه ها و خبرگزاری ها بزنیم و مروری بر وقایع تلخ آن داشته باشیم.
چیز‌هایی که سال جدید به آن‌ها «نه» خواهم گفت
من تمام سعی خودم را می‌کنم تا بتوانم به موقع به کارهایم برسم و معمولا هم اینطور می‌شود، چرا باید زمان‌هایی که وقت کم می‌آورم خودم را سرزنش کنم؟ دیگر بس است!
حدادی پیشنهاد شانفیل را رد کرد
ستاره بسکتبال ایران به دلیل حضور در کنار خانواده‌ پیشنهاد شانفیل لبنان را رد کرد.
هفت مقدس استقلالی‌ها چه تیپی می‌زند؟
فرهاد مجیدی یکی از خوش پوش‌ترین فوتبالیست‌های ایرانی است.
موسوی: باخت به العین کمر استقلال را شکست
پیشکسوت استقلال می گوید حالا که همه به شفر ایمان آورده‌ایم باید هرچه زودتر با او تمدید قرار شود.

پر بازدید ترین اخبار امروز

اعضای شبکه تروریستی  در اردن به 10 سال زندان محکوم شدند
تهران – ایرنا – دادگاه اردن روز چهارشنبه دو عضو یک گروه تروریستی را به جرم برنامه ریزی برای حمله به سفارت های ایران و روسیه در این کشور به 10 سال زندان محکوم کرد.
مردم قطر هرگز کمک های ایران را فراموش نمی کنند
دوحه -ایرنا-«محمدبن عبدالله الرمیحی» وزیر شهرداری و محیط زیست قطر گفت: ملت قطر تا زنده است هرگز کمک های ایران بعد از محاصره اقتصادی خود را فراموش نخواهد کرد.
رئیس جمهور کره جنوبی راهی ویتنام شد
پکن - ایرنا - 'مون جائه این' رییس جمهور کره جنوبی امروز پنجشنبه با هدف بهبود روابط و تقویت همکاری های اقتصادی با ویتنام، سئول را به مقصد این کشور ترک کرد.
استاد دانشگاه ماساچوست: راهبرد آمریکا استفاده از تروریسم است
نیویورک – ایرنا- استاد مطالعات آمریکا در دانشگاه ماساچوست، ایالات متحده و عربستان را عامل گسترش افراط گرایی و ‏رشد داعش در سوریه و عراق دانست و گفت:‏ تروریسم، ابزاری ‏در راهبرد سیاست خارجی آمریکا است.
علت انفجار در آزمایشگاه فولاد هرمزگان
مدیر ایمنی شرکت فولاد هرمزگان در خصوص انفجار در آزمایشگاه فولادسازی گفت: پس از بررسی ها علت حادثه نشتی گاز در ساختمان آزمایشگاه فولاد هرمزگان گزارش شد.
گوگل از قابلیت‌های امنیتی جدید برای کروم انترپرایز خبر داد
بهترین فرصت برای ثبت بهترین دامین با پسوند نـوروز
پدیده بازار بازی‌ها در سال۹۶- رقیب ایرانی «کلش» چگونه قد علم کرد؟
سرمایه‌گذاری در صنعت IT خاورمیانه به 155 میلیارد دلار می‌رسد
باگ امنیتی ویندوز خبرساز شد
دستگاه هوشمند گوگل ممکن است وای‌فای شما را مختل کند!
Window ML : هوش مصنوعی مایکروسافت برای ویندوز 10
بدنه برج خلیفه بزرگ‌ترین نمایشگر جهان شد
اگر یک ربات هوشمند انسانی را به قتل برساند، مقصر کیست؟
مایکروسافت Ubuntu 18.04 را به یک «میهمان درجه یک» در Hyper-V تبدیل خواهد کرد