راهکارهای Azure-powered IoT مایکروسافت صنعت تولید هند را دگرگون ساخت

13:12 ۳۸۱ روز و ۸ ساعت پیش ایتنا 455 0
راهکارهای Azure-powered IoT مایکروسافت صنعت تولید هند را دگرگون ساخت

ایتنا- استقرار راه حل موردنظر مایکروسافت در یک از این کارخانه‌ها منتج به افزایش ۲۰ درصدی مورد انتظار در زمینه بهره‌وری نیروی انسانی می‌گردد که بسیار شایان توجه است.

ایتنا

مایکروسافت اخیرا سه مورد از برجسته‌ترین راه حل‌های IoT خود را ارائه کرد که گفته می‌شود صنعت تولید هند را دگرگون می سازد.راه حل‌های مورد بحث، مبنی بر کلود توسط پرسیمتریکس (Precimetrix)، تراماتریکس (Teramatrix) و کواکسیس (Covacsis) پیشنهاد شده‌اند که توسط آزور کلود مایکروسافت طراحی شده که به ایجاد کارخانه‌های دیجیتال هوشمند کمک می‌کند.به گزارش ایتنا ازرایورزبه نقل از Cloudcomputing، راه حل‌ها تاکنون در سراسر سازمان‌های پیشرو در هند مانند هیروموتوکورپ، سامودرا الیدی، کی‌ای‌سی، وسایل تبلیغاتی وی‌ای، گادرج، تی‌ای‌اف‌ای، باجاج توسعه یافته‌اند. با اعمال نفوذ آزور، شرکای مایکروسافت قادر به مقابله با چالش‌هایی مانند اولویت‌های به سرعت در حال تغییر مشتری، تکامل سخت‌افزاری و مدیریت رشد بیش از حد تجارت در فضای تولیدی می‌باشند.در زمینه چگونگی کمک راه حل‌ها به بخش تولید در ایجاد کارخانه‌های دیجیتال، تعامل مشتری ستون فقرات تحول دیجیتال است که اجازه می‌دهد ساخت و ساز مطابق تجربه مشتری طراحی شده و با بهره‌برداری از داده‌ها و رسم بینش عملی برای رسیدن بخشی از یک صورت گیرد.کواکسیس پیشنهاد سیستم عاملی را می‌دهد که دید کامل از نحوه ساخت را در زمان واقعی دارد. دید زمان واقعی به تیم KEC کمک می‌کند که زمان اجرا، زمان دوره، دسترسی و OEE ماشین‌ها در زمان واقعی را تحلیل کنند که به آنها اجازه بهینه‌سازی خروجی بهره‌وری و به حداقل رساندن هزینه‌های عملیاتی را می‌دهد.یکی دیگر از ارکان اصلی برای دگرگونی‌های دیجیتال، توانایی توانمندسازی کارکنان، ابزار و فرایندها به منظور ارائه برای همکاری‌های بیشتر و تحرک و بینش وسیع‌تر است.مایکروسافت با بسیاری از شرکایش برای ارائه راه حل‌هایی که به سازمان‌ها کمک می‌کند تا دستیابی بیشتری به طراحی یک محیط کار داشته باشند، همکاری می‌کند که از جمله آنها هوش، انعطاف‌پذیری و امنیت می‌باشند.پرسیمتریکس IoT و تحلیل را برای توانمندسازی فرایند مدیریت زمان واقعی و تجزیه تحلیل عملی به منظور بهبود بهره‌وری، کارایی و انطباق ارائه می‌دهد. تراماتریکس سیستم عامل نرم‌افزار IoT را ارائه می‌دهد که شرکت‌ها را برای ارتباط با زیرساخت‌ها و تحلیل جریان داده‌های عظیم(Big Data) ناشی از آنها توانمند می‌سازد.گفتنی است استقرار راه حل موردنظر مایکروسافت در هیروموتوکورپ منتج به افزایش ۲۰ درصدی مورد انتظار در زمینه بهره‌وری نیروی انسانی می‌گردد که بسیار شایان توجه است. 


گروه های زیر مجموعه فناوری اطلاعات

اينترنت
اينترنت
ويروس
ويروس
سخت افزار
سخت افزار
ماهواره و فضا
ماهواره و فضا
قطعات
قطعات
 نرم افزار
نرم افزار
بازی
بازی
وب ايراني
وب ايراني
لوازم جانبی
لوازم جانبی
فناوری شخصی
فناوری شخصی
كامپيوتر همراه
كامپيوتر همراه
شبكه و امنيت
شبكه و امنيت
تنظيم مقررات
تنظيم مقررات
روبوتيك
روبوتيك
وب و اينترنت
وب و اينترنت
امنيت
امنيت
ميزباني وب
ميزباني وب
تجارت الكترونيك
تجارت الكترونيك
سيستم عامل
سيستم عامل
مديريت ICT
مديريت ICT
موبايل
موبايل
مخابرات
مخابرات
اپراتورها
اپراتورها
بانكداری الكترونيك
بانكداری الكترونيك
شبكه اجتماعي
شبكه اجتماعي
برنامه نويسي
برنامه نويسي
اخبار داخلی
اخبار داخلی

پر بازدید ترین اخبار امروز

روزهای نا آرام در راه است- پیشخوان
منتخب تصاویر صفحات نخست روزنامه‌های چهارشنبه ۲۷ دی منتشر می‌شود.
اکبر عبدی؛ سلطان کمدی ایران
دوران بازیگری اکبر عبدی زمانی آغاز شد که دوران بازیگران بسیاری به پایان رسیده بود و سینمای ایران در برنامه‌ریزی دولتی‌اش برای ابراز وجود و تثبیت موقعیت به کمیت بیش از کیفیت احتیاج داشت.
فیلم مستند، فرزند ناتنی سینمای ایران؟!
فیلم مستند فرزند ناتنی سینما نیست. در ایران نگاه به سینمای مستند با بی مهری های زیادی همراه بوده است، اما چه کانون اصلی مستند را تلویزیون بدانیم و چه ندانیم، آثار مستندی وجود دارند که برای پرده سینما ساخته شده اند.
ساز کوک گروه‌ها در جشنواره موسیقی فجر
موسیقی، آب است؛ گذرا، مواج، آرامش بخش، خروشان. سیراب می کند. موج بر می دارد و تو را همراه می برد. غرقه ات می کند. به خروش می آید و پاشان، نفس بندت می سازد. موسیقی، آب است، نه قلمرو می شناسد، نه مرز. بی صدا به تن خاک می نشیند و به زبان نرم، سنگ را هم مغلوب می کند.