۸۰درصد بازنشستگان کف حقوق را می‌گیرند

12:06 ۳۵۵ روز و ۷ ساعت پیش باشگاه خبرنگاران جوان 261 0
 		۸۰درصد بازنشستگان کف حقوق را می‌گیرند

معاون فنی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: شکاف حقوقی در بین دستگاه‌های اجرایی وجود دارد اما متفاوت است؛ برخی دستگاه‌ها حقوق بیشتری می‌دهند به همین دلیل بحث یکسان‌سازی حقوق بازنشستگان را دنبال می‌کنیم.

باشگاه خبرنگاران جوان

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،محمدعلی ابراهیم‌زاده گفت: شکاف حقوقی در بین دستگاه‌های اجرایی متفاوت است؛ برخی دستگاه‌ها حقوق بیشتری می‌دهند اما به طور کلی کف حقوقی که به بازنشستگان داده می‌شود 900 هزار تومان است.  وی ادامه داد: سقف حقوق نیز تا 7 برابر و حدود 6 میلیون و 300 هزار تومان است.  ابراهیم زاده گفت: در لایحه بودجه بحث یکسان‌سازی حقوق بازنشستگان را مطرح کرده ایم که در صورت عملیاتی شدن، این شکاف حقوقی برطرف می‌شود.  معاون فنی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: پیشنهاد کلی ما علاوه بر افزایش سالانه حقوق‌ها، افزایش پلکانی است تا حقوق‌ها همسان شود.  ابراهیم‌زاده گفت: 80 درصد بازنشستگان کف حقوق که تا مرز 2 میلیون تومان است را دریافت می کنند و مابقی که اغلب اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها، قضات دادگستری و مستشاران دیوان هستند بیشتر حقوق می گیرند.  وی تصریح کرد: برای یکسان کردن حقوق بازنشستگان تاکید داریم تا فاصله و شکاف حقوقی میان آنها کاهش یابد.  ابراهیم زاده همچنین اظهار کرد: پیش نویس و پیشنهاد اصلاحات پارامتریک و تغییر در سن و فرمول محاسبه بازنشستگی در صندوق بازنشستگی را نیز به مجلس ارائه کرده ایم اما زمان تصویب و انجام آن هنوز مشخص نیست.  منبع: فارس


گروه های زیر مجموعه وب‌گردی

خواندنی‌ها
خواندنی‌ها
مناسبتی
مناسبتی
وبگردی
وبگردی

آخرین اخبار

ماندگارترین دیالوگ های تاریخ سینما (235)
سخنوري يکي از ارکان ادبيات ایران و جهان است و نغزگويي و جمله های تاثیر گذار دو بن مايه اصيل در زبان محاوره تمامی ملل هستند. با توجه به همين اصل يکي از پايه‌هاي ماندگاري فيلم هاي سينمايي و مجموعه‌هاي تلويزيوني را بايد در ديالوگ‌هايي جستجو کرد که در حافظه تاريخي مخاطبانشان نقش بسته‌اند.
بیرحم ترین دار و دسته های خلافکار در طول تاریخ
دار و دسته های خشن و خلافکار تنها مربوط به دوران مدرن نیستند و این گروه ها در طول تاریخ حضور داشته اند. در ادامه شما را با تعدادی از ترسناک ترین و بیرحم ترین دار و دسته های خلافکار در طول تاریخ آشنا خواهیم کرد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

فیلم: تزئین اسنک های خوشمزه برای بچه ها
برای اینکه بچه ها از میوه ها و غذا های مقوی استفاده کنند، آنها را به این شکل تزئین کنید.
انتخاب وزیر علوم به ریاست شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها
در جلسه 308 شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی،که در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد، دکتر منصور غلامی وزیر علوم برای سمت ریاست شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها انتخاب شد.
توضیحاتی درباره 5 هزار برگ سند تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه
رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت:‌ اسامی منتشر شده از بدهکاران بانک سرمایه تنها یک برگ از ۵ هزار برگ تخلفات است.
سوال از«آخوندی» در دستور کار نمایندگان مجلس
جلسه علنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست علی لاریجانی آغاز شد.
کلاهبرداری در تلگرام این بار به سبک گنج‌یابی+تصاویر
کارهایی که نباید با معده‌ خالی انجام دهید
کدام کشور‌ها بیشترین آمار رد و بدل رشوه را دارند؟
چه کسانی بالاترین حقوق را گرفتند؟
علت اصلی بیماری زوال عقل مشخص شد
قتل عام در تمرین تیم فوتبال برزیلی
مخدری مرگبار به شکل عطر و بخور در مهمانی‌ها
رسوایی‌های جنسی مرتبط با کلیسای کاتولیک
سهم‌خواهی علنی اعضای شورای شهر یاسوج از شهردار
دانشگاه‌های ایرانی که در فهرست سبزترین موسسه‌های جهان قرار دارند