افزودن سه تکنولوژی جدید به سیستم عامل واتسون کلاود

13:39 ۳۸۷ روز و ۱۹ ساعت پیش ایتنا 328 0
افزودن سه تکنولوژی جدید به سیستم عامل واتسون کلاود

آی‌بی‌ام (IBM) سه تکنولوژی جدید را به سیستم عامل واتسون کلاود (Watson Cloud) می افزاید.

ایتنا

شرکت آی‌بی‌ام به تازگی اعلام کرده که سه تکنولوژی جدید را به سیستم عامل ابری خود یعنی واستون کلاود (Watson Cloud) خواهد افزود.به گزارش ایتنا ازرایورزبه نقل از Cloudcomputing، با این امکانات جدید، توسعه دهندگان قادر به اضافه کردن تشخیص بصری هوشمند و قابلیت‌های تبدیل گفتار به متن به نرم‌افزارهای موبایل و شبکه  خواهند بود. یکی از این ویژگی‌های جدید اساسا برای رونویسی سخنرانی به کار برده می‌شد. آی‌بی‌ام این فرایند را به عنوان "الگوریتم به کار برده شده برای شناسایی و پخش سخنرانی بوسیله هویت سخنران" تعریف کرده است. با اضافه نمودن توصیف سخنران به این سیستم،  توسعه دهندگان قادر خواهند بود در حالی که مکالمه بین دو نفر در زمان واقعی اتفاق می‌افتد، نرم‌افزاری با توانایی تحلیل مکالمات و نیز انجام اقدامات لازم طراحی نمایند.آی‌بی‌ام همچنین بخش Visual Recognition را به‌روزرسانی کرده که بدین ترتیب شامل یک کتابخانه غیرقابل انتقال ساخته شده از ده‌ها هزار برچسب بصری می‌باشد که به پلتفرم اجازه تشخیص مفاهیم بصری متنوعی مانند اشیاء، افراد، مکان‌ها، و صحنه‌ها را می‌دهد.این بخش می‌تواند مفاهیم گسترده بصری و اشیاء را در تصاویر تشخیص دهد و صحنه‌های بصری محور را در متن درک نماید.بخش دیگری از این سامانه با نام "واتسون دیسکاوری" سرویس جریان‌های بهتر داده‌ها را تبدیل می‌کند و از این رو محتوای موردنظر می‌تواند برای درک مفهوم، کشف الگوها و موقعیت‌ها تحلیل شود.برای استفاده از این قابلیت، توسعه دهندگان می‌توانند مجموعه داده‌های خودشان را بر روی سرویس‌ها بارگذاری کنند و یا از پایگاه داده‌های عمومی موجود استفاده نمایند.بخش دیگری از این سیستم با عنوان دیسکاوری سرویس واتسون (Watson Discovery Service) پردازش‌های خاصی مانند تبدیل، نرمال‌سازی و غنی‌سازی را بر روی محتوا انجام می‌دهد تا محتوا بتواند برای استخراج مفاهیم موجود در آن آماده گردد.در این بخش نیز توسعه دهندگان در استفاده از مجموعه داده‌های خودشان یا پایگاه داده‌های عمومی مختارند. 


گروه های زیر مجموعه فناوری اطلاعات

موبايل
موبايل
مخابرات
مخابرات
اپراتورها
اپراتورها
ماهواره و فضا
ماهواره و فضا
قطعات
قطعات
 نرم افزار
نرم افزار
روبوتيك
روبوتيك
وب و اينترنت
وب و اينترنت
امنيت
امنيت
بازی
بازی
وب ايراني
وب ايراني
لوازم جانبی
لوازم جانبی
اينترنت
اينترنت
ويروس
ويروس
سخت افزار
سخت افزار
فناوری شخصی
فناوری شخصی
كامپيوتر همراه
كامپيوتر همراه
شبكه و امنيت
شبكه و امنيت
تنظيم مقررات
تنظيم مقررات
ميزباني وب
ميزباني وب
تجارت الكترونيك
تجارت الكترونيك
سيستم عامل
سيستم عامل
مديريت ICT
مديريت ICT
بانكداری الكترونيك
بانكداری الكترونيك
شبكه اجتماعي
شبكه اجتماعي
برنامه نويسي
برنامه نويسي
اخبار داخلی
اخبار داخلی

آخرین اخبار

انتخاب همسر خوب، چگونه؟!
امروزه، ما با انتخاب‌های بی‌شماری مواجه هستیم. برخلاف دوران گذشته، با حق انتخاب‌های فراوانی مواجه هستیم. حتی برای خریدن یک «جوراب» هم از بین چند نوع مختلف، بهترین جوراب را انتخاب می‌کنیم.
پاسخ به داستان‌سرایی های ژول ورنی درباره سانچی
کشتی نفتکش سانچی متعلق به ایران، روز ۱۶ دی در حالی که ۱۳۶ هزار تن میعانات گازی را از ایران به مقصد کره‌جنوبی حمل می‌کرد، در آب‌های چین پس از برخورد با کشتی فله بر چینی به نام «سی اف کریستال» دچار آتش‌سوزی شد و ۳۲ نفر از پرسنل آن مفقود شدند. این کشتی به مدت هشت روز در آب های اقیانوس می‌سوخت در حالی که تلاش ها برای خاموش کردن آتش سوزی ادامه داشت و امیدها برای زنده ماندن پرسنل آن ناامید نشد.
فیلم: ۵ ترفند خانه داری به درد بخور
این ترفندهای خانه داری را یاد بگیرید تا زندگی برایتان آسان تر شود.
چگونه زیبایی درون‌تان را بروز دهید
به گفته‌ی کارشناسان، این درخشش و زیبایی درون‌تان است که به شما احساسی فوق‌العاده داده و اطرافیان را جذب‌ می‌کند، فقط باید آن را پرورش بدهید. در این مطلب توصیه‌هایی برای‌تان داریم تا بتوانید با زیبایی درون خود بدرخشید، هم پیش خودتان و هم نزد دیگران!

پر بازدید ترین اخبار امروز

روستائیان برای گرفتن وام اشتغال چقدر پول نقد داشته باشند؟
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفته که روستائیان برای گرفتن وام جدید اشتغال باید تا سقف ۲۰ درصد تسهیلات آورده نقدی داشته باشند.
فقط 1 کاسب پلاسکو وام 300 میلیونی گرفت؟
درحالی رئیس ­­اتحادیه پیراهن‌دوزان گفته، از ۱۲۰ کسبه پلاسکو فقط ۱ نفر وام ۳۰۰ میلیونی را گرفته که دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی هم بدون اینکه تعداد وام های پرداخت شده را دقیق اعلام کند، گفته تاکنون برای ۲۹ نفر معرفی نامه صادر شده است.
افشای پُشت‌پرده جوسازی برای گرانفروشی مسکن
معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام این‌که سودآوری بازار مسکن کمتر از سودآوری بانک است از تلاش عده‌ای سودجو برای بر هم زدن جو آرام مسکن پرده برداشت و گفت: این اطمینان را می‌دهم که در ماه‌های پیش‌رو از سال ۹۶ و سال آینده جهش‌های قیمتی نخواهیم داشت.