تقلید فیس‌بوک از اسنپ چت برای جلب مشتری

12:18 ۴۴۶ روز و ۲ ساعت پیش ایتنا 407 0
تقلید فیس‌بوک از اسنپ چت برای جلب مشتری

ایتنا- حالا دیگر فیس‌بوک هم برای عقب نماندن از قافله رقیبانش، گرافیک‌های متنوعی به ویدئوهای کاربرانش افزود.

ایتنا

فیس‌بوک در حال آزمایش ابزار خاصی است که جلوه‌های ویژه متنوعی را به عکس‌ها و ویدئوهای تهیه شده توسط دوربین گوشی می‌افزاید و آنها را جذاب‌تر می‌کند.به گزارش ایتنا از فارس به نقل از تک کرانچ، ابزار یاد شده شباهت زیادی به امکانات برنامه اسنپ چت دارد و تقلیدی از آن محسوب می‌شود.این برنامه به نوعی یک ابزار واقعیت مجازی هم محسوب می‌شود و می‌تواند کاربران را در فضاهای مختلف تخیلی قرار دهد و امکانات محیطی مختلفی را نیز به فضای اطراف آنها اضافه کند که موجب جذابیت‌های بصری قابل توجه می‌شود.افزودن ماسک‌های کارتونی به چهره کاربران، گرافیک های تنوع، فیلترهای تصویری، جلوه‌های ویژه هنری و ... از جمله امکانات این ابزار است. کاربران فیس‌بوک می‌توانند از بخش فیدخبری به این ابزار دسترسی یابند و عکس‌ها و ویدئوهایی تغییر یافته از طریق ابزار مذکور را به شیوه‌های مختلف به اشتراک بگذارند.دسترسی آزمایشی به این امکانات از امروز در ایرلند آغاز شده و قرار است بعد از تکمیل بررسی‌ها دسترسی جهانی به آنها ممکن شود. آمار منتشر شده توسط خود فیس‌بوک نشان می‌دهد که به اشتراک‌گذاری مطالب اصیل و غیرکپی در این شبکه اجتماعی از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۵ حدود ۲۱ درصد کاهش یافته و این روند نزولی از سال ۲۰۱۵ تا آوریل سال ۲۰۱۶ هم ادامه یافته و برابر با منفی ۱۵ درصد بوده است.فیس‌بوک امیدوار است با عرضه ابزاری از این دست کاربران را به فعالیت بیشتر در فیس‌بوک و به اشتراک گذاری متن و عکس و ویدئو در آن ترغیب کند.


گروه های زیر مجموعه فناوری اطلاعات

بازی
بازی
وب ايراني
وب ايراني
لوازم جانبی
لوازم جانبی
بانكداری الكترونيك
بانكداری الكترونيك
شبكه اجتماعي
شبكه اجتماعي
برنامه نويسي
برنامه نويسي
اخبار داخلی
اخبار داخلی
فناوری شخصی
فناوری شخصی
كامپيوتر همراه
كامپيوتر همراه
شبكه و امنيت
شبكه و امنيت
تنظيم مقررات
تنظيم مقررات
موبايل
موبايل
مخابرات
مخابرات
اپراتورها
اپراتورها
اينترنت
اينترنت
ويروس
ويروس
سخت افزار
سخت افزار
ميزباني وب
ميزباني وب
تجارت الكترونيك
تجارت الكترونيك
سيستم عامل
سيستم عامل
مديريت ICT
مديريت ICT
ماهواره و فضا
ماهواره و فضا
قطعات
قطعات
 نرم افزار
نرم افزار
روبوتيك
روبوتيك
وب و اينترنت
وب و اينترنت
امنيت
امنيت

آخرین اخبار

کلبه کاشفان قطب شمال
وقتی کاشف مشهور قطب شمال «رابرت پری» به جزیره الزمیر در کانادا رسید ویرانه‌های کلبه‌ای را یافت که قبلا توسط سایر کاشفان قطب شمال در ساحل شمال شرقی این جزیره برپا شده بود.
دانستنی‌ های جالب (238)
در زندگی همه ما پیش آمده که برخی اصطلاحات را بدون دانستن ریشه و وجه تسمیه اش بکار ببریم و یا یک رسم و آداب خاص را به صرف تقلید از پیشینیان خود، بدون اینکه بدانیم چیست و از کجا آمده انجام داده باشیم.
پیشنهادهای فرهنگی آخر هفته
«اکسیدان» ساخته حامد محمدی در اکران خیلی فراتر از انتظارات فروخت و به قولی ترکاند، داستان آدم هایی که برای گرفتن ویزا تن به هر خفتی می دهند با زیر لایه هایی افشاگر از شرایط این روزهای جامعه ایرانی در قالب هجو و کمدی که خیلی پر استقبال شده.
رمان «غول مدفون»؛ دنیایی بی‌رحم پر از غول و اژدها و فراموشی
«غول مدفون» آخرین رمان کازوئو ایشی‎گورو است که جدیدترین ترجمه آن را سهیل سمّی توسط انتشارات ققنوس به خوانندگان و علاقه‌مندان این نویسنده ارایه داده است. در ‌سال۲۰۱۵ زمانی که ١٠سال از انتشار آخرین کتاب ایشی‌گورو «هرگز رهایم مکن» می‌گذشت غول مدفون در بحبوحه اشتیاق شدید و انتظار طولانی خوانندگان منتشر شد.
بزرگانی از چهار گوشه دنیا در جشنواره موسیقی فجر
شاید اگر در سال های 64 تا 69 صحبتی از حضور گروه های بین المللی به میان می آمد، همه انگشت به دهان و حیرت زده به شما نگاه و این امر را غیرممکن تلقی می کردند. اما درست از سال 1370 بود که جشنواره تازه نفس موسیقی فجر در هفتمین دوره از آغاز خود میزبان نخستین گروه بین المللی شد.
شبکه «افق»، عزیزدردانه تلویزیون
واکاوی یک اتفاق که بارها رخ داده: دلیل بازپخش و معرفی برنامه های شبکه «افق» و در شبکه های دیگر چیست؟ آیا «افق» به خوبی دیده نمی شود یا رانت آن قوی است؟
فیلم «مادر!»، رویای تب آلود رسیدن به نور
بهترین توصیف برای فیلم «مادر!» این است که آن را یک رؤیای تب آلود بنامیم - لااقل این عبارت به خوبی نشان می دهد که دارن آرنوفسکی (سازنده «قوی سیاه» و «مرثیه ای برای یک رویا») موقعی که فیلمنامه را یکجا و به شکلی دیوانه وار در رایانه اش ثبت کرد، چه حال و وضعی داشت.