مرورهای جعلی در آمازون

23:39 ۴۴۴ روز و ۹ ساعت پیش ایتنا 229 0
مرورهای جعلی در آمازون

ایتنا –مرورهای جعلی آنچنان در آمازون تبدیل به امری معمول شده که این شرکت چاره‌ای جز در پیش گرفتن اقدامات قانونی و سختگیرانه ندارد.

ایتنا

به گزارش ایتنا ازرایورزبه نقل از toptechnews، اخیراً دو مرور جعلی از دو فروشنده امریکایی و یک مرور جعلی از یک فروشنده اروپایی روی سایت آمازون دیده شده و این شرکت علیه آنها شکایت کرده است.گفتنی است این مرورهای جعلی از سوی برخی از فروشندگان نوشته می‌شوند و می‌توانند بر تصمیم خریداران اثرگذار باشند.این دادخواهی‌ها همانند پرونده‌های پیشین، برای ناامید ساختن فروشندگان در استفاده از مرورهای جعلی درنظر گرفته شده‌اند؛ چرا که آنها خواهند دانست با انجام این کار، منجر به برخورد قانونی با آنها خواهد شد.گفتنی است از سال گذشته، آمازون بیش از یک هزار فروشنده را که مرورهای جعلی برای محصولاتشان قرار داده بودند، مورد پیگرد قانونی قرار داده است.گفته می‌شود سایت Fiverr.com مکانی است که این مرورهای جعلی در آن خرید و فروش می‌شوند. آمازون گردانندگان این وبسایت که در این امر دخیل بوده‌اند، و فروشندگان محصولاتی که این مرورهای جعلی را می‌خریدند نیز مورد تعقیب قرار داده است.اما تمرکز اصلی این پرونده‌ها بر فروشندگان محصولاتی است که این مرورهای جعلی را خریداری می‌کنند.یکی از این پرونده‌ها مدعی است که ۱۲۶۹ مرور از مجموع ۲۳۴۳ مرور (یعنی ۵۴ درصد)، در خصوص ۱۱ محصول از فروشنده‌ای با نام Arobo Trade INC/Aumax Direct، جعلی بوده‌اند.در مثالی دیگر، گفته شده است که ۳۰۰ مرور از ۵۸۲ مرور (۵۲ درصد) در خصوص فروشنده‌ای با نام Cyande Group برای فروش چهار محصول نیز جعلی بوده‌اند.آمازون اظهار می‌دارد: «نتیجه این تقلب‌ها، فریب مشتریان آمازون و رقابت غیرمنصفانه با فروشندگان در آمازون است.»متأسفانه، سوءاستفاده از مرورها آنچنان برای آمازون تبدیل به امری معمول شده که چاره‌ای جز در پیش گرفتن سخت‌گیری‌های قانونی برای آن به جا نمانده است. 


گروه های زیر مجموعه فناوری اطلاعات

موبايل
موبايل
مخابرات
مخابرات
اپراتورها
اپراتورها
بازی
بازی
وب ايراني
وب ايراني
لوازم جانبی
لوازم جانبی
ماهواره و فضا
ماهواره و فضا
قطعات
قطعات
 نرم افزار
نرم افزار
ميزباني وب
ميزباني وب
تجارت الكترونيك
تجارت الكترونيك
سيستم عامل
سيستم عامل
مديريت ICT
مديريت ICT
اينترنت
اينترنت
ويروس
ويروس
سخت افزار
سخت افزار
فناوری شخصی
فناوری شخصی
كامپيوتر همراه
كامپيوتر همراه
شبكه و امنيت
شبكه و امنيت
تنظيم مقررات
تنظيم مقررات
بانكداری الكترونيك
بانكداری الكترونيك
شبكه اجتماعي
شبكه اجتماعي
برنامه نويسي
برنامه نويسي
اخبار داخلی
اخبار داخلی
روبوتيك
روبوتيك
وب و اينترنت
وب و اينترنت
امنيت
امنيت

آخرین اخبار

شگفت انگیزترین آتشفشان های جهان اینجاست!
آتشفشان ها از دیرباز منبعی از افسانه ها و اسطوره ها بوده اند. از نظر فرهنگ های باستانی، قدرت آتشفشان ها را تنها می توان به عنوان اقدامات خدایان یا الهه ها توضیح داد. در این مطلب، شگفت انگیزترین آتشفشان های جهان را معرفی می کنیم.
انتخاب همسر خوب، چگونه؟!
امروزه، ما با انتخاب‌های بی‌شماری مواجه هستیم. برخلاف دوران گذشته، با حق انتخاب‌های فراوانی مواجه هستیم. حتی برای خریدن یک «جوراب» هم از بین چند نوع مختلف، بهترین جوراب را انتخاب می‌کنیم.
پاسخ به داستان‌سرایی های ژول ورنی درباره سانچی
کشتی نفتکش سانچی متعلق به ایران، روز ۱۶ دی در حالی که ۱۳۶ هزار تن میعانات گازی را از ایران به مقصد کره‌جنوبی حمل می‌کرد، در آب‌های چین پس از برخورد با کشتی فله بر چینی به نام «سی اف کریستال» دچار آتش‌سوزی شد و ۳۲ نفر از پرسنل آن مفقود شدند. این کشتی به مدت هشت روز در آب های اقیانوس می‌سوخت در حالی که تلاش ها برای خاموش کردن آتش سوزی ادامه داشت و امیدها برای زنده ماندن پرسنل آن ناامید نشد.
فیلم: ۵ ترفند خانه داری به درد بخور
این ترفندهای خانه داری را یاد بگیرید تا زندگی برایتان آسان تر شود.

پر بازدید ترین اخبار امروز

روستائیان برای گرفتن وام اشتغال چقدر پول نقد داشته باشند؟
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفته که روستائیان برای گرفتن وام جدید اشتغال باید تا سقف ۲۰ درصد تسهیلات آورده نقدی داشته باشند.
فقط 1 کاسب پلاسکو وام 300 میلیونی گرفت؟
درحالی رئیس ­­اتحادیه پیراهن‌دوزان گفته، از ۱۲۰ کسبه پلاسکو فقط ۱ نفر وام ۳۰۰ میلیونی را گرفته که دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی هم بدون اینکه تعداد وام های پرداخت شده را دقیق اعلام کند، گفته تاکنون برای ۲۹ نفر معرفی نامه صادر شده است.
افشای پُشت‌پرده جوسازی برای گرانفروشی مسکن
معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام این‌که سودآوری بازار مسکن کمتر از سودآوری بانک است از تلاش عده‌ای سودجو برای بر هم زدن جو آرام مسکن پرده برداشت و گفت: این اطمینان را می‌دهم که در ماه‌های پیش‌رو از سال ۹۶ و سال آینده جهش‌های قیمتی نخواهیم داشت.