آسیب‌شناسی افزایش مطالبات بانک‌ها

10:56 ۳۸۹ روز و ۱۲ ساعت پیش ایسنا 757 0
آسیب‌شناسی افزایش مطالبات بانک‌ها

مدیر شعب استان گلستان بانک ایران زمین در همایش مدیران بانک‌ها و موسسات اعتباری استان گلستان راهکارهای پیشگیری از مطالبات و آسیب‌شناسی افزایش مطالبات بانک‌ها را تشریح کرد.

ایسنا

به گزارش سرویس بازار ایسنا،بانک ایران زمیناعلام‌کرد: بهشتی مدیر شعب استان گلستان بانک ایران زمین در سخنان خود از نظام بانکی به عنوان موتور محرکه اقتصاد نام برد و به بیان نقش مهم و انکارناپذیر آن در رسیدن به رشد اقتصادی مطلوب و تحقق اهداف چشم‌انداز کشور پرداخت.وی افزود: بانک‌ها از طریق تجهیز منابع، ابزار پرداخت تسهیلات را فراهم می‌کنند و از این طریق باعث اشتغال، کارآفرینی و استقرار چرخه پولی سالم در کشور و در نهایت تداوم کار و رونق اقتصادی می‌شوند.بهشتی در ادامه صحبت‌های خود ضمن بیان اهمیت آسیب‌شناسی افزایش مطالبات در شبکه بانکی و تاثیر عوامل درونی و بیرونی این موضوع بر عملکرد بانک‌ها، طولانی بودن فرآیند پیگیری وصول مطالبات و مسایلی از این قبیل را تشریح کرد.این همایش با حضور مدیرکل دادگستری، معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم، رییس پلیس آگاهی و مدیران بانک‌های دولتی، خصوصی و موسسات اعتباری استان گلستان در سالن همایش‌های بانک ملی برگزار شد.


گروه های زیر مجموعه از همه جا

بازار
بازار
از همه جا
از همه جا

آخرین اخبار

مینی شعر (471)
شعر، نشانه یک زندگی عالی و بشری است. مردم با خیال زندگی می‌کنند و بهترین چیزی که خیال را تحت تاثیر قرار می‌دهد شعر است، پس این واقعیت که نقش روزمره کننده را ایفا می‌کند و شعر، حقیقتی است که اگر نمی‌شود سراینده آن بود، می‌توان دست کم خواننده آن شد و از روزمرگی رهید.

پر بازدید ترین اخبار امروز

رمان «غول مدفون»؛ دنیایی بی‌رحم پر از غول و اژدها و فراموشی
«غول مدفون» آخرین رمان کازوئو ایشی‎گورو است که جدیدترین ترجمه آن را سهیل سمّی توسط انتشارات ققنوس به خوانندگان و علاقه‌مندان این نویسنده ارایه داده است. در ‌سال۲۰۱۵ زمانی که ١٠سال از انتشار آخرین کتاب ایشی‌گورو «هرگز رهایم مکن» می‌گذشت غول مدفون در بحبوحه اشتیاق شدید و انتظار طولانی خوانندگان منتشر شد.
فیلم «مادر!»، رویای تب آلود رسیدن به نور
بهترین توصیف برای فیلم «مادر!» این است که آن را یک رؤیای تب آلود بنامیم - لااقل این عبارت به خوبی نشان می دهد که دارن آرنوفسکی (سازنده «قوی سیاه» و «مرثیه ای برای یک رویا») موقعی که فیلمنامه را یکجا و به شکلی دیوانه وار در رایانه اش ثبت کرد، چه حال و وضعی داشت.
شبکه «افق»، عزیزدردانه تلویزیون
واکاوی یک اتفاق که بارها رخ داده: دلیل بازپخش و معرفی برنامه های شبکه «افق» و در شبکه های دیگر چیست؟ آیا «افق» به خوبی دیده نمی شود یا رانت آن قوی است؟
۹۲۰۷ میلیارد ریال تسهیلات برای صادرات در ۱۴ ماه
دعوت از داوطلبان عضویت در هیات‌مدیره بانک پاسارگاد
نگاهی به نوآوری و توسعه فنی در صنعت تابلوسازی
رتبه اول بانک سپه در پرداخت تسهیلات برای رونق تولید استان گلستان
توزیع ۶۰۰۰ جلد دفترچه در بین دانش‌آموزان مناطق محروم سیستان‌وبلوچستان
راه‌اندازی مجهزترین مجتمع تعمیرگاهی رنو در غرب تهران
بانک سامان به کارت به کارت پات افزوده شد
دوستانم ˮپاتˮ را نصب کرده‌اند تا به جام جهانی بروند
پیام تسلیت مدیرعامل بانک سرمایه
قدردانی استانداری استان البرز از عملکرد بانک کشاورزی