آخرین قیمت‌ها از بازار خودروهای داخلی

09:58 ۶۶۶ روز پیش ایسنا 472 0
آخرین قیمت‌ها از بازار خودروهای داخلی

هفته جاری قیمت خودروهای داخلی در بازار تغییر خاصی نسبت به نرخ این محصولات در هفته گذشته نداشته است.

ایسنا

به گزارش ایسنا، قیمت برخی خودروهای داخلی به شرح زیر است:خودروقیمت کارخانه‌ایقیمت بازارتیبا۲۴ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان۲۴ میلیون و ۸۵۰ هزار تومانپرایدSE۱۱۱۲۰میلیون و ۹۰۰ هزار تومان۲۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانپراید ۱۳۱۲۰ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان۲۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومانپژو ۴۰۵۳۰ میلیون و ۸۶۰ هزار تومان۳۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانسمندEF۷۳۰میلیون و ۱۲۰ هزار تومان۳۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانپژو پارس سال۳۵ میلیون و ۳۲۷ هزار تومان۳۷ میلیون تومانپژو ۲۰۶ تیپ ۵۳۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان۳۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانپژو ۲۰۶ تیپ ۲۳۲ میلیون و ۶۶۰ هزار تومان۳۴ میلیون تومانپژو ۲۰۶V۸۳۷میلیون و۳۸۰هزار تومان۳۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانرانا۳۳ میلیون و۶۸۰هزار تومان۳۳ میلیون و ۲۰۰ هزار توماندنا۴۲ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان۴۵ میلیون تومانام وی ام ۱۱۰۳۰میلیون و ۹۵۴ هزار تومان۳۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانام‌وی‌ام ۵۵۰۵۳ میلیون و ۴۶۲ هزار تومان۵۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومانجکj۵۵۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان۵۵ میلیون تومانجکj۵اتومات۶۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان۶۴میلیون تومانجک S۵۸۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان۸۲ میلیون تومانپارس تندر۳۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان۴۱ میلیون تومانتندر ۹۰ اتومات۴۷ میلیون و ۳۴۵ هزار تومان۴۸ میلیون و ۶۰۰ هزار تومانتندر ۹۰E۲۳۷میلیون و ۴۴۰ هزار تومان۳۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان


گروه های زیر مجموعه اقتصادی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

مشمولان بسته حمایتی دولت چه کسانی هستند؟
سرپرست وزارت رفاه گفت: بسته حمایتی دولت یک بسته اجتماعی و غیرنقدی است به این صورت که در کارت بانکی سرپرست خانوارها واریز می شود اما به صورت نقدی قابل برداشت نیست.
گزینه پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت کار را بیشتر بشناسید
محمد شریعتمداری با نظر رئیس‌جمهور به عنوان گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مجلس معرفی شد.
آیا زمین خواهد سوخت؟
«همچنان که زمین‌ها می‌سوزند، دریا بالا می‌آید. حتی با خوش‌بینانه‌ترین محاسبه، هشتاد درصد یخ‌های قطب شمال آب می‌شوند، نیویورک زیر آب فرو می‌رود و دریای شمالی نقشه‌ی هلند را تکه‌پاره می‌کند. در سرتاسر دنیا، قحطی‌زدگان در حال حرکت خواهند بود؛ از آمریکای مرکزی به درون مکزیک و ایالات متحده و از آفریقا به درون اروپا؛ جایی که حزب‌های فاشیستِ‌ باز جان گرفته، در انتخابات، با قول آنکه قحطی‌زدگان را بیرون نگه می‌دارند، پیروز خواهند شد.»
نامه معرفی چهار وزیر پیشنهادی در مجلس قرائت شد
تهران-ایرنا- نامه معرفی چهار وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صنعت، معدن و تجارت و راه و شهرسازی در جلسه علنی امروز - یکشنبه - مجلس شورای اسلامی قرائت شد.
عکس یادگاری شهید بهشتی در کنار خانواده
یکی از ویژگی های برجسته شهید بهشتی اهتمام ویژه به خانواده بود. این دقت و اهتمام به حدی بود که گاهی موجب تعجب اطرافیان می شد. در تصویر زیر این شهید مظلوم را در کنار خانواده می بینید.
اذعان تحلیلگر صهیونیست به همکاری اطلاعاتی معاون رئیس سازمان اطلاعات عربستان با تل‌آویو
یک فعال رسانه‌ای صهیونیستی فاش کرد "احمد العسیر" که در پی پرونده خاشقچی، برکنار شد، از جمله فرماندهانی بوده که بیشترین همکاری امنیتی و اطلاعاتی را با تل‌آویو داشته است.
عرضه نسل جدید سیستم‌های کاهش افت ولتاژ برق از سوی محققان کشور
اخیرا گروهی از محققان شهرک فناوری الکترونیک به طراحی و ساخت نسل جدیدی از سیستم‌های کاهش افت ولتاژ در شبکه‌های توزیع برق دست یافتند که به گفته آنها این سیستم به گونه‌ای طراحی شده است که قابل بهره‌برداری در ساخت کوره‌های قوس الکتریکی نیز هست.
سازمان تامین اجتماعی باید به کارگران واگذار شود-ضرورت کاهش دخالت دولت و تغییر اساسنامه
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با انتقاد از دخالت های دولت در سازمان و صندوق تامین اجتماعی گفت: این سازمان باید به صاحبان اصلی اش یعنی کارگران واگذار شود و دخالت دولت باید در آن کاهش یابد.
ریشخند جهان به سلاخی حقوق بشر
درحالی که جهان انتظار داشت دونالد ترامپ و مقامات کاخ سفید در مقابل جنایات منطقه‌ای و حقوق بشری عربستان سعودی واکنش جدی نشان دهند، اما واشنگتن در مقابل رژیم سعودی سکوت اختیار کرد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

گواردیولا: همیشه مقابل برنلی مشکل داشتیم
پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی سیتی معتقد است بعد از تعطیلات مسابقات ملی بازی کردن دشوار است.
«فیفو» چه کسی بود؟
خواکین ناوارو پرونه به خاطر حضور در تیم فیفا لقب "فیفو" را به خود گرفت.
مشمولان بسته حمایتی دولت چه کسانی هستند؟
سرپرست وزارت رفاه گفت: بسته حمایتی دولت یک بسته اجتماعی و غیرنقدی است به این صورت که در کارت بانکی سرپرست خانوارها واریز می شود اما به صورت نقدی قابل برداشت نیست.
گزینه پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت کار را بیشتر بشناسید
محمد شریعتمداری با نظر رئیس‌جمهور به عنوان گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مجلس معرفی شد.
جدیدترین اخبار از طرح پیش‌فروش لوازم خانگی
در مصرف چه محصولاتی نباید عجله کرد؟
فرشاد مومنی: 99 درصد کالاهای وارداتی قاچاق مصرفی است
صادرات باید در ایران تعریف شود
خرید و فروش اجزای حرام دام ها غیرقانونی است
مشکل عبور کامیون های حامل تدارکات اربعین از مرز عراق حل شد
رقم  تجارت خارجی ایران در سال گذشته از 186 میلیارد دلار گذشت
دانشجویان فعال در آینده پژوهی صادرات بورسیه می شوند
رضا رحمانی سرپرست وزارت صنعت معدن و تجارت شد
سایپا وایران خودرو با تیم مشترک پلیس و مرکز معاینه فنی همکاری نکردند