ویژگی‌های جدید اسنپ‌چت

12:28 ۳۹۲ روز و ۱۰ ساعت پیش ایتنا 418 0
ویژگی‌های جدید اسنپ‌چت

ایتنا - اسنپ‌چت همچنین ابزارهای مبتکرانه‌ای معرفی کرده که می‌توان از آنها در ایجاد اسنپ‌ها بهره گرفت.

ایتنا

اسنپ‌چت از امکان تشکیل گروه‌هایی با ظرفیت حداکثر ۱۶ نفر و نیز ابزارهای مبتکرانه خبر داده است.به گزارش ایتنا ازرایورزبه نقل از techcrunch، اسنپ‌چت از چند ویژگی جدید خبر داده است؛ از جمله گروه‌ها (Groups). این ویژگی به کاربران کمک می‌کند تا گروه‌های گپ با ظرفیت حداکثر ۱۶ نفر تشکیل دهند و به هم‌خوان کردن مکالمات و فایل‌های رسانه‌‌ای بپردازند.گفتنی است گپ‌های گروهی به‌طور پیش‌فرض، پس از ۲۴ ساعت و به‌طور خودکار حذف می‌شوند و اسنپ‌هایی که درون یک گروه فرستاده می‌شوند، توسط هر یک از اعضای گروه تنها یک بار قابلیت باز شدن و تنها یک بار قابلیت بازپخش شدن دارند؛ درست مانند یک اسنپ معمولی.ویژگی جدید «گروه»، همچنین شامل راهی ساده برای آغاز یک گپ خصوصی با هر یک از اعضای گروه است، بدین ترتیب که با لمس کردن نام هر یک از اعضاء فعال در گپ گروهی، می‌توان به به فضای مکالمه دو نفره رفت.تمام ویژگی‌هایی که در بخش Chat قرار دارند، در بخش Groups نیز دیده می‌شوند؛ از جمله برچسب‌ها، رأی و یادداشت‌های ویدیویی، بیت‌موجی و بسیاری از موارد دیگر.اسنپ‌چت همچنین ابزارهای مبتکرانه‌ای معرفی کرده که می‌توان از آنها در ایجاد اسنپ‌ها بهره گرفت. قیچی‌هایی وجود دارند که به کاربران این امکان را می‌دهند تا بخشی از یک اسنپ را ببُرند و آن را به برچسب تبدیل نمایند.این موارد ابتدا روی سیستم عامل iOS ارائه شده و نسخه اندروید آنها نیز به زودی عرضه خواهد شد.از میان ویژگی‌های جدید، می‌توان به Paintbrush اشاره کرد. برای تمام اسنپ‌های موجود در حافظه، می‌توان از این ویژگی استفاده کرد و کارکرد آن، مشابه فیلترهای هنری همچون Prisma است.دیگر ویژگی جدید، پشتیبانی از Shazam است که در دوربین اسنپ‌چت قرار داده شده و به کاربران کمک می‌کند تا آهنگی را که در برنامه اجرا می‌شود، شناسایی نمایند. 


گروه های زیر مجموعه فناوری اطلاعات

موبايل
موبايل
مخابرات
مخابرات
اپراتورها
اپراتورها
ماهواره و فضا
ماهواره و فضا
قطعات
قطعات
 نرم افزار
نرم افزار
اينترنت
اينترنت
ويروس
ويروس
سخت افزار
سخت افزار
بازی
بازی
وب ايراني
وب ايراني
لوازم جانبی
لوازم جانبی
روبوتيك
روبوتيك
وب و اينترنت
وب و اينترنت
امنيت
امنيت
ميزباني وب
ميزباني وب
تجارت الكترونيك
تجارت الكترونيك
سيستم عامل
سيستم عامل
مديريت ICT
مديريت ICT
بانكداری الكترونيك
بانكداری الكترونيك
شبكه اجتماعي
شبكه اجتماعي
برنامه نويسي
برنامه نويسي
اخبار داخلی
اخبار داخلی
فناوری شخصی
فناوری شخصی
كامپيوتر همراه
كامپيوتر همراه
شبكه و امنيت
شبكه و امنيت
تنظيم مقررات
تنظيم مقررات

آخرین اخبار

حرفِ دل، حرفِ حساب (155)
یک جمله و سخن تاثیر گذار و شنیدنی لزومی ندارد که حتما توسط یک نویسنده، فیلسوف، دانشمند یا انسان مشهور و شناخته شده ای گفته شود، گاهی جملاتی ساده و خودمانی که گوینده و نویسنده ی آن ها در حریم کوچک و دوست داشتنی خود و اکانت توئیترش می‌نویسد و فرد مشهوری هم نیست، ولی جمله اش خیلی تاثیر گذار تر از هزاران جمله دیگر است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

سوالات بی‌جواب درباره ˮسانچیˮ
"سانچی" که ۹ روز در دل آب با آتش جنگید در نهایت غرق شد و به زیر آب رفت اما ابهامات آن از قبیل چگونگی برخورد دو کشتی، دقایق پر التهابی که به دریانوردان گذشته است،‌ دلیل نجات نیافتن پرسنل و سئوال‌های دیگر همچنان در کانال های خبری رسمی و غیررسمی دست به دست می‌چرخد. سئوالات بی جوابی که این گزارش به دنبال یافتن پاسخی برای آن‌هاست.
لحظه برخورد کشتی چینی با نفتکش سانچی
ویدئویی از لحظات اولیه برخورد کشتی چینی با نفتکش سانچی و انفجار.