‌آ.اک یونان خواهان مذاکره با سروش رفیعی شد

16:41 ۳۹۶ روز و ۱۵ ساعت پیش برترین ها 393 0

درحالی که این روزها صحبت از مذاکره باشگاه ‌آ.اک یونانی با کریم انصاری فرد است این باشگاه نیم‌نگاهی هم به بازیکن تراکتورسازی دارد.

برترین ها

خبرگزاری فارس: باشگاه آ.اک یونان خواهان جذب کریم انصاری فرد بازیکن ایرانی پانیونیوس است و عملکرد خوب این مهاجم باعث شد تا تیم های مطرح یونانی برای جذب او اقدام کنند اما انصاری فرد بازیکن ‌آزاد نیست و تا پایان این فصل لیگ یونان با پانیونیوس قرارداد دارد و این باشگاه برای این انتقال پول رضایت نامه می خواهد، خصوصا وقتی پای باشگاهی همچون آ.اک در میان باشد.اما کریم تنها بازیکن ایرانی نیست که آ.اک زیر نظر دارد و آنها از یک ماه قبل با سروش رفیعی بازیکن دیگر ایرانی حاضر تراکتورسازی نیز مذاکراتی را انجام داده است و دو طرف منتظر پایان قرارداد او با تراکتور هستند تا مذاکرات جدی را انجام دهند و بر سر رقم قرارداد به توافق برسند.باشگاه آ.اک یونان اگر نتواند بر سر رقم رضایت نامه به توافق مطلوبی با پانیونیوس برسد تا انتقال کریم را صورت دهد یک مهاجم دیگر خواهد خرید و تلاش خواهد کرد تا قرارداد سروش رفیعی را به امضا برساند. بازیکنی آزاد که در انتقال او پول رضایت نامه داده نخواهد شد.سروش هنوز به هیچ یک از پیشنهادات خود پاسخی نداده است و منتظر اتمام کار خود با تراکتورسازی است تا با اتمام تعهداتش با این تیم وارد مذاکره با تیم های مختلف شود.او حاضر به مذاکره با هیچ یک از تیم های ایرانی هم تاکنون نشده است.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

فیلم‌های ورزشی
فیلم‌های ورزشی
ورزش بانوان
ورزش بانوان
توپ و تور
توپ و تور
پایه و آبی
پایه و آبی
سایر حوزه ها
سایر حوزه ها
فوتبال و فوتسال
فوتبال و فوتسال
عمومی
عمومی
کشتی و رزمی
کشتی و رزمی
دنیای ورزش
دنیای ورزش
کیوسک
کیوسک
علم ورزش
علم ورزش

پر بازدید ترین اخبار امروز

ویدئو - چند گجت کاربردیِ سال ۲۰۱۸
نمایشگاه فناوری‌های کاربردی ۲۰۱۸ که در لاس‌وگاس برگزار شد، محلی بود برای نمایش ایده‌هایی که به تازگی طراحی و ساخته شده‌اند. ایده‌هایی که زندگی را برای بشر آسان‌تر و تکنولوژی‌های کوچک را کاربردی‌تر کرده است.
درخواست از شهردار برای حفظ خانه نیما
جمعی از اهل فرهنگ و هنر در نامه ای به شهردار تهران خواستار حفظ خانه نیما یوشیج در تهران شدند.
یک ماموریت ویژه
آتش تیربارهای دشمن نمی‌گذاشت کسی راست راست راه برود. من را روی زمین گذاشتند. کنار «دژ» افتاده بودم که کسی فریاد زد آمبولانس آمده است تا مجروحین را سوار آمبولانس کنید.
ˮغلامرضا طیرانیانˮ درگذشت
دکتر غلامرضا طیرانیان حقوقدان و وکیل پایه یک دادگستری امروز دار فانی را وداع گفت.
راه حل ساده قرآنی برای مقابله با خشکسالی
آنچه این روزها شاهد هستیم خشکسالی و عدم نزولات جوی، اما دلیل آن هر چه است ما موظفیم به دعا کردن و البته شاهد بودیم با وجود چندین نماز باران بازهم خبری نشد.
غيبت مربى جديد استقلال روى نيمكت آبى ها برابر پديده
نفت تهران سیاه جامگان را گل‌باران کرد
حریف را در منگنه قرار‌ بده و پیروز شو!
فوزی غلام، مرد سال فوتبال الجزایر شد
پیام کاسیاس به مناسبت خداحافظی رونالدینیو
مینا: با دیدن مسی، مو به تنم سیخ شد
سائلام رسما هدایت تراکتورسازی را برعهده گرفت
مدیرعامل باشگاه سپاهان استعفا داد
منوچهر نظری: پنالتی استقلال درست بود اما باید تکرار می‌شد
افاضلی: بازی با مشکی پوشان برای ما ۶ امتیازی بود