انگلیس انتشار استراتژی تحول دیجیتال را تا سال نو به تعویق انداخت

16:29 ۳۹۷ روز و ۱۳ ساعت پیش ایتنا 527 0
انگلیس انتشار استراتژی تحول دیجیتال را تا سال نو به تعویق انداخت

ایتنا- اخبار منتشره حاکی از آن است که استراتژی تحول دیجیتال آماده انتشار است، امّا، خدمات دیجیتال دولتی در حال همکاری با ادارات دولتی برای توسعه بیشتر آن می‌باشد.

ایتنا

خدمات دیجیتال دولت(GDS) بریتانیا با وجود وعده انتشار استراتژی تحول دیجیتال تا قبل از کریسمس، این اقدام را به تأخیر انداخته است. این استراتژی به منظور "فراتر بردن دگرگونی‌های دیجیتال" با اولویت پیاده‌سازی خدمات مدنی از جمله تغییر پروسه‌ها و سیستم‌های اداری و افزایش همکاری‌ها در دستور کار قرار گرفته است.به گزارش ایتنا ازرایورزبه نقل از Computerweekly، بنا بر اعلام مرکز تک تارگت (Teck Target)، اسناد استراتژی مورد بحث آماده انتشار می‌باشد و قرار نیست تغییرات بیشتری بر نسخه نهایی اعمال شود؛ با این وجود، تلاش‌های بیشتری در جریان است تا استراتژی توسعه بیشتری یابد.یک سخنگوی دفتر کابینه نیز تایید کرد که استراتژی تاخیر داشته و در موعد خود منتشر نمی‌شود، امّا، وی از دادن توضیح بیشتر امتناع نمود. گفتنی است که استراتژی مورد بحث باید از زمان دریافت بودجه ۴۵۰ یورویی در نوامبر ۲۰۱۵ برای بررسی هزینه‌های دولت باید انتشار می‌یافت. استراتژی قرار بود قبل از پایان سال گذشته منتشر شود، اما بارها انتشار آن به تاخیر افتاد که آخرین تأخیر آن به دلیل همه‌پرسی اتحادیه اروپا بود.گفتنی است زمانی که کوین کانینگتون در آگوست ۲۰۱۶ به عنوان مدیر کل جدید خدمات دیجیتال دولتی منصوب شد، استراتژی منتشر نشده باقی ماند و او بر توسعه طرحی جدید تأکید کرد که قول داده شد تا قبل از کریسمس منتشر شود. پیش‌نویسی که تک تارگت آن را مشاهده کرده است، یک تحول بلندپروازانه را نشان می‌دهد که در آن مشکلات بالقوه می‌توانند از وابستگی به خرید یکجا از گروه وایت، بوجود بیاید که بسیاری از آنها قبلا نسبت به دخالت خدمات دیجیتال دولت مورد نظر بوده‌اند.مطابق سند دیگری که توسط تگ تارگت دیده شده است، خدمات دیجیتال دولت در چارچوب استراتژی مورد بحث به ارائه حمایت از بخش‌ها در زمانی که آنها مشغول به کار برای تحول خدمات عمومی هستند، می‌پردازد. سازمان همچنین به بررسی دقیق برنامه‌های گروه به لحاظ دیجیتال و فناوری خواهد پرداخت.این اسناد عنوان می‌کنند که ما به دنبال تعامل سریع‌تر بین گروه‌ها و خدمات دیجیتال دولتی خواهیم بود به طوری که حمایت بتواند به بهترین شکل صورت گیرد. این سند به یک گزارش در ارتباط با استراتژی، تحت عنوان نقش GDS، ارجاع می‌دهد که نشان دهنده جزئیات بیشتر در مورد آینده سازمان است. 


گروه های زیر مجموعه فناوری اطلاعات

روبوتيك
روبوتيك
وب و اينترنت
وب و اينترنت
امنيت
امنيت
موبايل
موبايل
مخابرات
مخابرات
اپراتورها
اپراتورها
ميزباني وب
ميزباني وب
تجارت الكترونيك
تجارت الكترونيك
سيستم عامل
سيستم عامل
مديريت ICT
مديريت ICT
بانكداری الكترونيك
بانكداری الكترونيك
شبكه اجتماعي
شبكه اجتماعي
برنامه نويسي
برنامه نويسي
اخبار داخلی
اخبار داخلی
فناوری شخصی
فناوری شخصی
كامپيوتر همراه
كامپيوتر همراه
شبكه و امنيت
شبكه و امنيت
تنظيم مقررات
تنظيم مقررات
ماهواره و فضا
ماهواره و فضا
قطعات
قطعات
 نرم افزار
نرم افزار
بازی
بازی
وب ايراني
وب ايراني
لوازم جانبی
لوازم جانبی
اينترنت
اينترنت
ويروس
ويروس
سخت افزار
سخت افزار

پر بازدید ترین اخبار امروز

با وجود مازاد تولید، هم قاچاق داریم هم واردات رسمی!
مدیرعامل اتحادیه تولیدکنندگان گل و گیاه گفت: علیرغم اینکه انواع گل و گیاه در ایران تولید می‌شود و محصول روی دست تولیدکنندگان مانده است، نه تنها گل و گیاه به صورت قاچاق وارد می‌شود، بلکه درهای گمرک به روی واردات باز است.
مظنه خرید زنجیرچرخ در بازار چقدر است؟
زنجیر چرخ با سایز 14، در بازار با قیمت 67 هزار تومان بفروش می رسد.
منشأ غرش‌های زمین در ایلام چیست؟
از زمان وقوع زمین‌لرزه شدید سرپل‌ذهاب، از سوی مردم محلی گزارش شده که صداهایی از درون زمین اهالی شهرستان سرابله واقع در استان ایلام را نگران کرده است. به همین دلیل تیم کارشناسی از سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌ معدنی به محل اعزام شدند و اعلام کردند که این صداهای معماگونه منشأ زمین‌لرزه‌ای ندارد و احتمالا به یک پدیده زمین شناسی دیگر مربوط است.
هند جایگاه ایران در تولید آهن‌ اسفنجی را گرفت
بر اساس گزارش سال ۲۰۱۷ انجمن جهانی فولاد، تولید فولاد در ایران بیش از ۲۱ درصد افزایش یافته اما هند موفق شده با افزایش تولید آهن اسفنجی، رتبه اول ایران در تولید این محصول را بگیرد و ایران در تبه دوم تولید آهن اسفنجی دنیا ایستاد.
کدام یک به تعهداتش عمل نکرد؛ وزارت راه یا ذوب آهن؟
در روزهای ابتدایی آغاز به کار دولت یازدهم با حضور وزرای راه و صنعت در اصفهان، قراردادی امضا شد که می‌توانست یکی از اصلی‌ترین بخش‌های اقتصادی ایران را فعال کرده و به مرحله خوداتکایی برساند. موضوعی که با گذشت حدود پنج سال هنوز سرنوشت نامعلومی دارد.