آلونک، مجموعه پیشرو در حوزه مسکن ایران است

14:59 ۳۹۶ روز و ۸ ساعت پیش ایسنا 492 0
آلونک، مجموعه پیشرو در حوزه مسکن ایران است

رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران در حاشیه بازدید از بیست و دومین نمایشگاه الکامپ، با اشاره به اهمیت فعالیت نرم‌افزار “آلونک” در حوزه اقتصاد املاک، گفت: مجموعه فعال آلونک، یک تیم منسجم و پیش‌رو است که تاکنون موفقیت قابل توجهی را بین مشاوران املاک به دست آورده و حمایت از این نرم‌افزار ملی و ایرانی، در برنامه‎‌های اتحادیه املاک قرار دارد.

ایسنا

حسام عقبایی در گفت‌وگو با خبرنگار بازار ایسناگفت: فعالیت آلونک برای رشد و تعالی فعالیت مشاوران املاک بسیار موثر و موفق بوده و به دلیل تسهیل فرایند ارائه خدمات به مردم، مورد تایید اتحادیه است و اتحادیه املاک نیز همواره پشتیبان این شکل از فعالیت‌ها است.رییس اتحادیه مشاوران املاک درباره فعالیت گروهی از جوانان نخبه ایرانی در نرم‌افزار آلونک، افزود: عرق ملی حکم می‌کند تا از محصولات داخلی حمایت کنیم. با وجود اینکه تجارت الکترونیک در دهکده جهانی رونق دارد و آزاد است. اگر مجموعه‌ای مثل آلونک که با سرمایه ایرانی و تلاش گروهی از جوانان ایرانی در حال فعالیت است، باید مورد حمایت و تشویق بیشتر قرار گیرد.وی تصریح‌کرد: در این دوره از جشنواره الکامپ، مجموعه‌های حوزه الکترونیک، قرار گرفته‌اند، ولی با وجود موفقیت کمی در این حوزه، به نظرم از نظر کیفی می‌توانست بهتر برگزار شود. شاید مسئولان نمایشگاه قصد داشتند با حضور مخاطبان عام در سالن‌های تخصصی فرهنگ بهره‌مندی از فضای الکترونیکی را ترویج دهند که البته موفق بوده‌اند.عقبایی همچنین با بیان این مطلب که جای خالی برگزاری نشست‌ها و کنفرانس‌های علمی را در نمایشگاه خالی دیدم که می‌توانست برای ارتقای بعد علمی نمایشگاه موثر باشد.وی خواستار حمایت دولت و اصناف از تجارت‌های کوچک در حوزه آی تی شد و گفت: ظرفیت گسترده‌ای در حوزه مسکن برای فعالیت‌های الکترونیک وجود دارد و حجم بیشتری از مشاوران املاک می‌توانند از تاثیر مناسب این فضا بهره‌مند شوند.


گروه های زیر مجموعه از همه جا

بازار
بازار
از همه جا
از همه جا

آخرین اخبار

مینی شعر (471)
شعر، نشانه یک زندگی عالی و بشری است. مردم با خیال زندگی می‌کنند و بهترین چیزی که خیال را تحت تاثیر قرار می‌دهد شعر است، پس این واقعیت که نقش روزمره کننده را ایفا می‌کند و شعر، حقیقتی است که اگر نمی‌شود سراینده آن بود، می‌توان دست کم خواننده آن شد و از روزمرگی رهید.

پر بازدید ترین اخبار امروز

رمان «غول مدفون»؛ دنیایی بی‌رحم پر از غول و اژدها و فراموشی
«غول مدفون» آخرین رمان کازوئو ایشی‎گورو است که جدیدترین ترجمه آن را سهیل سمّی توسط انتشارات ققنوس به خوانندگان و علاقه‌مندان این نویسنده ارایه داده است. در ‌سال۲۰۱۵ زمانی که ١٠سال از انتشار آخرین کتاب ایشی‌گورو «هرگز رهایم مکن» می‌گذشت غول مدفون در بحبوحه اشتیاق شدید و انتظار طولانی خوانندگان منتشر شد.
فیلم «مادر!»، رویای تب آلود رسیدن به نور
بهترین توصیف برای فیلم «مادر!» این است که آن را یک رؤیای تب آلود بنامیم - لااقل این عبارت به خوبی نشان می دهد که دارن آرنوفسکی (سازنده «قوی سیاه» و «مرثیه ای برای یک رویا») موقعی که فیلمنامه را یکجا و به شکلی دیوانه وار در رایانه اش ثبت کرد، چه حال و وضعی داشت.
شبکه «افق»، عزیزدردانه تلویزیون
واکاوی یک اتفاق که بارها رخ داده: دلیل بازپخش و معرفی برنامه های شبکه «افق» و در شبکه های دیگر چیست؟ آیا «افق» به خوبی دیده نمی شود یا رانت آن قوی است؟
رضایت بالای مصرف‌کنندگان از عملکرد محلول «لاناریا»ی دکتر نوروزیان
راه‌اندازی مجهزترین انبار قطعات یدکی توسط نگین‌خودرو
رکورد ترافیک دیتا در بین اپراتورهای تلفن همراه شکسته شد
پرداخت بالغ بر ٥٧٧ میلیارد ریال تسهیلات حمایتی بانک صادرات ایران
رییس جدید اداره روابط عمومی بانک تجارت منصوب شد
با همراه‌بانک سینا جایزه بگیرید
دوستانم ˮپاتˮ را نصب کرده‌اند تا به جام جهانی بروند
آگهی مزایده املاک
رتبه اول بانک سپه در پرداخت تسهیلات برای رونق تولید استان گلستان
بانک سپه، بهترین بانک کشور در فعالیت‌های ارزی بعد از اجرای برجام شد