اد رویس «تیلرسون» را برای وزارت خارجه آمریکا پیشنهاد داد

00:40 ۴۳۱ روز و ۷ ساعت پیش باشگاه خبرنگاران جوان 303 0
 		اد رویس «تیلرسون» را برای وزارت خارجه آمریکا پیشنهاد داد

رئیس کمیته امور خارجه مجلس نمایندگان آمریکا، رکس تیلرسون را به عنوان نامزد تصدی وزارت خارجه پیشنهاد کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ اد رویس، رئیس کمیته امور خارجه مجلس نمایندگان آمریکا روز سه شنبه در بیانیه ای که در پایگاه اینترنتی این کمیته منتشر شد رکس تیلرسون را به عنوان نامزد تصدی وزارت امور خارجه آمریکا پیشنهاد کرد. در این بیانیه آمده است: سیاست های دولت اوباما به مدت هشت سال باعث جسور شدن دشمنان و ناامیدی متحدانمان از اراده آمریکا شده است. در ادامه این بیانیه ادعا شده است: ایران، روسیه، کره شمالی و داعش از این شرایط به طور کامل استفاده کردند. برای اینکه امنیت آمریکا را حفظ کنیم، ما باید رویکردی جدیدی اتخاذ کنیم، رویکردی با کمک یک تیم دیپلماتیک که امنیت ملی و منافع اقتصادی آمریکا را با قدرت به پیش ببرند. رکس تیلرسون تجربه منحصربفردی دارد و ما او را پیشنهاد می کنیم. منتظر پاسخ او در مورد احیای رهبری آمریکا و مقابله با تهدیدات علیه آزادی و صلح هستم.


گروه های زیر مجموعه بین‌الملل

داعش
داعش

آخرین اخبار

روزبهانی: مقایسه‌ام با کیانوش رستمی درست نیست
بوکس به عنوان یکی از رشته‌های رزمی، بعد از پیروزی انقلاب با فراز و فرودهای زیادی همراه بود. با وجود اینکه این رشته قبل از انقلاب در کشورمان پایه‌گذاری شد اما در اوایل دهه 60 به دليل نوع نگاه و نگرشی که به این رشته رزمی وجود داشت با بی‌مهری‌ مواجه شد و نتوانست راه پیشرفت را در این سال‌ها به صورت اصولی طی کند.
جمشیدی: گفتم باید ببازی، تاوان هم دادم!
خطر تعلیق کشتی در چند ماه اخیر ورزش ایران را تحت‌تأثیر خود قرار داده بود تا این‌که جمعه‌شب بالاخره رأی نهایی اتحادیه جهانی کشتی درباره پرونده شکست عمدی کشتی‌گیر ایرانی مقابل نماینده روسیه برای روبه‌رونشدن با نماینده رژیم صهیونیستی اعلام شد.
دایی با این آمار به رشت می‌رود
تیم علی دایی یعنی سایپا، روزهای خوبی را سپری می‌کند.
ماموریت مهره‌های خاص برانکو
برانکو ایوانکویچ سرمربی پرسپولیس برای فرشاد احمدزاده و صادق محرمی در بازی مقابل السد قطر برنامه‌های خاصی را در نظر گرفته است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

هرآنچه که باید درباره تنظیم وصیت‌نامه بدانید
بدون تردید کمتر کسى است که تابه‌حال با واژه وصیت برخورد نکرده باشد.
گرشاسبی آب پاکی را روی دست بازیکنان پرسپولیس ریخت
حمیدرضا گرشاسبی در مورد صحبت‌هایی که در مورد رقم قرارداد گادوین منشا مطرح شده، اظهار داشت: رقم قرارداد گادوین منشا با پرسپولیس ۵۵۰ هزار دلار نیست و این بازیکن پول کم‌تری از پرسپولیس می‌گیرد.