مسدودسازی نرم‌افزار‌های ناخواسته و تغییرات سیستم

12:46 ۳۹۸ روز و ۹ ساعت پیش ایتنا 440 0
مسدودسازی نرم‌افزار‌های ناخواسته و تغییرات سیستم

ایتنا -برخی از نرم‌افزارهای ناخواسته پس از نمایان کردن خود، درخواست باج کرده و کامپیوتر شما را مشکل‌ساز و هک می‌کنند.

ایتنا

برخی از نرم‌افزارهای ناخواسته پس از نمایان کردن خود، درخواست باج کرده و کامپیوتر شما را مشکل‌ساز و هک می‌کنند. اگر بخواهیم مقایسه‌ای داشته باشیم نرم‌افزارهایی که نوار ابزار مرورگر را نصب می‌کنند یا پیش‌فرض موتور جستجوی شما را تغییر می‌دهند، متعادل‌تر به نظر می‌رسند. اما چنین تغییراتی که ممکن است نرم‌افزارهای رایگان و یا حتی مهمی را نصب کنند، می‌توانند باعث کندی سیستم شما شوند و با حریم شخصی شما تداخل پیدا کند و یا حتی اتفاقاتی بدتر پیش آید.چگونه سیستم خود را امن نگه دارید؟با کمک اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۷، شما می‌توانید دغدغه مربوط به برنامه‌های ناخواسته را به طور کامل فراموش کنید. به طور خاص، مدیریت برنامه‌ها، تغییرات خاصی که بر روی سیستم‌عامل و تنظیمات مرورگر انجام می‌شود را مدیریت می‌کند.شما می‌توانید Application Manager را در تنظیمات امنیتی کسپرسکی پیدا کنید. در بخش Settings، بر روی Protection کلیک و سپس Application Manager را بیابید و آن را روشن کنید.سپس تنظیمات مدیریت برنامه‌ها فعال می‌شود.این ویژگی شامل سه ماژول می‌باشد.سیستم تغییراتاین ماژول تغییرات ناخواسته بر روی سیستم‌عامل، مرورگر و تنظیمات شبکه را مسدود می‌کند. ما توصیه می‌کنیم قبل از نصب نرم‌افزارهای خود آن را روشن کنید یا نرم‌افزار خود را آپدیت کنید.هنگامی که شما یک برنامه را نصب کنید، Application Manager، برنامه در حال نصب را چک می‌کند که اگر به طور مخفیانه در تلاش برای تغییر تنظیمات خاصی از سیستم مثل صفحه نخست، موتور جستجو و تنظیمات پروکسی سرور یا نصب پلاگین‌ها، پسوندها یا نوار ابزارها است آن را مسدود کند. در صورتی که به نتیجه برسد، عضو امنیتی از کاربر سوال می‌پرسد که می‌خواهد آن را مسدود کند یا برای ادامه و اعمال تغییرا اجازه می‌دهد.Installation Assistantتوسعه‌دهندگان نرم‌افزارهای رایگان اغلب با جادوی تبلیغات پا پیش می‌گذارند و شروع به نصب برنامه می‌کنند. ماژول Installation Assistant ما، پیام و پاپ‌آپ‌های تبلیغاتی را حذف می‌کند.Software Cleanerفرض می‌کنیم که شما تعدادی نرم‌افزار را نصب کرده‌اید و اینها نرم‌افزارهایی هستند که شما آن‌ها را می‌خواهید. اما توسط آن‌ها برخی crapware‌ها، ابزارهای تبلیغاتی و غیره وارد سیستم شده و بر روی هارد دیسک شما پنهان شده است. ماژول Software Cleaner ما، نرم‌افزارهای نصب شده شما را آنالیز و پیشنهاد حذف ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، برنامه‌های مشکوک، برنامه‌های ناخواسته ای که بدون اجازه نصب شده اند را می‌دهد.به صورت دستی این تنظیمات را انجام دهید. اینترنت سکیوریتی کسپرسکی را باز کنید و به Software Cleaner را انتخاب و سپس بر روی Run کلیک کنید.هشدار!برنامه مدیریت ما تلاش می‌کند تا در هر زمان، شما را از نرم‌افزارهای مشکوکی که به طور پنهانی بر روی سیستم شما در حال حرکت هستند، مطلع سازد.منبع: کسپرسکی آنلاین


گروه های زیر مجموعه فناوری اطلاعات

بازی
بازی
وب ايراني
وب ايراني
لوازم جانبی
لوازم جانبی
ماهواره و فضا
ماهواره و فضا
قطعات
قطعات
 نرم افزار
نرم افزار
فناوری شخصی
فناوری شخصی
كامپيوتر همراه
كامپيوتر همراه
شبكه و امنيت
شبكه و امنيت
تنظيم مقررات
تنظيم مقررات
ميزباني وب
ميزباني وب
تجارت الكترونيك
تجارت الكترونيك
سيستم عامل
سيستم عامل
مديريت ICT
مديريت ICT
اينترنت
اينترنت
ويروس
ويروس
سخت افزار
سخت افزار
بانكداری الكترونيك
بانكداری الكترونيك
شبكه اجتماعي
شبكه اجتماعي
برنامه نويسي
برنامه نويسي
اخبار داخلی
اخبار داخلی
موبايل
موبايل
مخابرات
مخابرات
اپراتورها
اپراتورها
روبوتيك
روبوتيك
وب و اينترنت
وب و اينترنت
امنيت
امنيت

آخرین اخبار

حرفِ دل، حرفِ حساب (155)
یک جمله و سخن تاثیر گذار و شنیدنی لزومی ندارد که حتما توسط یک نویسنده، فیلسوف، دانشمند یا انسان مشهور و شناخته شده ای گفته شود، گاهی جملاتی ساده و خودمانی که گوینده و نویسنده ی آن ها در حریم کوچک و دوست داشتنی خود و اکانت توئیترش می‌نویسد و فرد مشهوری هم نیست، ولی جمله اش خیلی تاثیر گذار تر از هزاران جمله دیگر است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

سوالات بی‌جواب درباره ˮسانچیˮ
"سانچی" که ۹ روز در دل آب با آتش جنگید در نهایت غرق شد و به زیر آب رفت اما ابهامات آن از قبیل چگونگی برخورد دو کشتی، دقایق پر التهابی که به دریانوردان گذشته است،‌ دلیل نجات نیافتن پرسنل و سئوال‌های دیگر همچنان در کانال های خبری رسمی و غیررسمی دست به دست می‌چرخد. سئوالات بی جوابی که این گزارش به دنبال یافتن پاسخی برای آن‌هاست.
لحظه برخورد کشتی چینی با نفتکش سانچی
ویدئویی از لحظات اولیه برخورد کشتی چینی با نفتکش سانچی و انفجار.