فناوری جدید چاپگرهای رنگی برای سازمان‌ها و کاربران

12:45 ۳۹۹ روز و ۹ ساعت پیش ایتنا 821 0
فناوری جدید چاپگرهای رنگی برای سازمان‌ها و کاربران

ایتنا- در این سیستم‌ها، از محافظت‌های امنیتی نیز کمک گرفته شده تا بتوان به‌وسیلۀ آنها، فایل‌های شخصی را به صورت ایمن منتقل و چاپ کرد.

ایتنا

چاپگرها امروزه از رایج‌ترین ابزارهای جانبی سازمان‌ها به شمار می‌روند. چاپگرهای رنگی علاوه بر کارایی‌های چاپگرهای سیاه و سفید، دارای رنگ‌های بیشتری هستند و همچنین برای چاپ عکس در هر اندازه‌ای مناسب می‌باشند.به گزارش ایتنا ازرایورزبه نقل از ITP، شرکت OKI Europe اذعان می‌دارد که با فناوری جدید، مدل‌های جدید چاپگر برای همۀ اقشار و اصناف را از منازل و دارات کوچک گرفته تا شرکت‌های بزرگ در نظر گرفته است و به همین خاطر هم می‌تواند با در نظر گرفتن فضای ذخیره و انبار، صرفه‌جویی در هزینه‌ها و زمان و در نظر گرفتن فاکتورهایی از این دست، نیاز همۀ افراد را تأمین کند و همچنین تغییرات بازار و به‌روزرسانی فناوری و امکانات را نیز در نظر بگیرد.ماتیاس میلیتزر (Mathias Militzer)، معاون شرکت OKI Europe، بر این باور بود که دستگاه‌های جدید می‌خواهد آنچه را که در محیط‌های کاری و سازمان‌ها از آن به عنوان چاپگر تعبیر می‌شود، تغییر دهد. به گفته وی، نگاهی به توانایی و قابلیت‌های نهفته در این دستگاه‌های مقرون به ‌صرفه، میزان صرفه زمانی و اقتصادی و نیز مناسب از نظر بهره‌وری را بخوبی به کاربران و سازمان‌ها ثابت می‌کند.کاربران می‌توانند با به‌کارگیری این دستگاه‌ها، از مزایای سازمان دیجیتال خود بهره‌مند شوند. همه دستگاه‌های جدید، ویژگی‌های منحصر به فرد و جدیدی دارند و برای انتقال سریع فایل‌های بزرگ رنگی در یک شبکه از گیگابایت اترنت استفاده می‌کند.گفتنی است در این سیستم‌ها، از محافظت‌های امنیتی نیز کمک گرفته شده تا بتوان به‌وسیلۀ آنها، فایل‌های شخصی را به صورت ایمن منتقل و چاپ کرد.مدل‌های C612dn و C712dn این دستگاه‌ها، از تولیدات بسیار خوب، مناسب و قابل اطمینان با خروجی‌های باکیفیت و دارای سطح امنیت بالا است و همچنین از نظر هزینه نیز، کاملا اقتصادی است. این دستگاه چاپگر، مجهز به LED دیجیتال A3 است و مدل های C۸۲۳،۸۳C۸و۸۴۳ C نیز از مدل‌های مختلف این دستگاه است.سیستم حاکم بر OKI، به گونه‌ای است که این قابلیت را دارد که از امکانات هوشمند و نرم‌افزار اکسپلورر SENDYS استفاده کند و بر طیف وسیعی از صنایع و بازارهای خرده فروشی و تخصصی چاپ سلطه یابد. چاپگرهای چندکاره نیز می‌توانند به ‌راحتی و با سرعت بالا از فایل‌ها اسکن بگیرند و در محیط‌های مختلفی که در ابتدا نیز به آنها پرداخته شد، مورد استفاده قرار گیرند. 


گروه های زیر مجموعه فناوری اطلاعات

ماهواره و فضا
ماهواره و فضا
قطعات
قطعات
 نرم افزار
نرم افزار
فناوری شخصی
فناوری شخصی
كامپيوتر همراه
كامپيوتر همراه
شبكه و امنيت
شبكه و امنيت
تنظيم مقررات
تنظيم مقررات
بازی
بازی
وب ايراني
وب ايراني
لوازم جانبی
لوازم جانبی
ميزباني وب
ميزباني وب
تجارت الكترونيك
تجارت الكترونيك
سيستم عامل
سيستم عامل
مديريت ICT
مديريت ICT
روبوتيك
روبوتيك
وب و اينترنت
وب و اينترنت
امنيت
امنيت
موبايل
موبايل
مخابرات
مخابرات
اپراتورها
اپراتورها
اينترنت
اينترنت
ويروس
ويروس
سخت افزار
سخت افزار
بانكداری الكترونيك
بانكداری الكترونيك
شبكه اجتماعي
شبكه اجتماعي
برنامه نويسي
برنامه نويسي
اخبار داخلی
اخبار داخلی

پر بازدید ترین اخبار امروز

روزهای نا آرام در راه است- پیشخوان
منتخب تصاویر صفحات نخست روزنامه‌های چهارشنبه ۲۷ دی منتشر می‌شود.
اکبر عبدی؛ سلطان کمدی ایران
دوران بازیگری اکبر عبدی زمانی آغاز شد که دوران بازیگران بسیاری به پایان رسیده بود و سینمای ایران در برنامه‌ریزی دولتی‌اش برای ابراز وجود و تثبیت موقعیت به کمیت بیش از کیفیت احتیاج داشت.
فیلم مستند، فرزند ناتنی سینمای ایران؟!
فیلم مستند فرزند ناتنی سینما نیست. در ایران نگاه به سینمای مستند با بی مهری های زیادی همراه بوده است، اما چه کانون اصلی مستند را تلویزیون بدانیم و چه ندانیم، آثار مستندی وجود دارند که برای پرده سینما ساخته شده اند.
ساز کوک گروه‌ها در جشنواره موسیقی فجر
موسیقی، آب است؛ گذرا، مواج، آرامش بخش، خروشان. سیراب می کند. موج بر می دارد و تو را همراه می برد. غرقه ات می کند. به خروش می آید و پاشان، نفس بندت می سازد. موسیقی، آب است، نه قلمرو می شناسد، نه مرز. بی صدا به تن خاک می نشیند و به زبان نرم، سنگ را هم مغلوب می کند.