11 پژوهشگر برتر وزارت رفاه معرفی شدند

13:39 ۴۰۱ روز و ۹ ساعت پیش ایسنا 450 0
11 پژوهشگر برتر وزارت رفاه معرفی شدند

در مراسم بزرگداشت هفته پژوهش از پژوهشگران برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تقدیر شد.

ایسنا

به گزارش ایسنا، محمدرضا سپهری رئیس موسسه کار و تامین اجتماعی در همایش بزرگداشت هفته پژوهش که در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، با بیان اینکه پژوهش می تواند منجر به ارتقای دانش سازمانی، افزایش انگیزه و در نهایت ترجیح منافع سازمانی شود گفت: لازم است تفکر پژوهشی در کشور نهادینه شود.وی افزود: باید این پرسش را مطرح کرد که حلقه‌های مفقوده علم در کشور چیست؟ باید به نیازهای مالی، سخت افزاری و نرم افزاری پژوهش در سازمان ها پاسخ داد.رئیس موسسه کاروتامین اجتماعی با بیان اینکه باید مراکز پژوهشی با بنگاه‌ها روابط متقابل داشته باشند تا بتوانند نیازهای بازار را شناسایی کنند اظهار کرد: باید شاخصهای پژوهش در ایران منطبق با شاخص‌های بین المللی شود؛ ٢٠ درصد پژوهش ها در کشور بنیادی یا پایه‌ای است اما ٨٠ درصد پژوهش ها در کشور کاربردی است.سپهری افزود: باید تلاش کنیم بساط جلوی دانشگاه ها که پژوهش و مقالات علمی را تجاری کرده‌اند، برچیده شود.به گزارش ایسنا، در ادامه این مراسم از برگزیدگان عرصه پژوهش در وزارت رفاه تقدیر شد که سعدالله دارابی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بیتا شالبافان از سازمان تامین اجتماعی، هرمز همایون پور از موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی، ابراهیم علی محمدلو از سازمان بهزیستی، نعیمه کهولت از موسسه عالی علمی کاربردی بهزیستی، مراد نصری از سازمان بیمه سلامت، محمدرضا شیرین آبادی از سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای، طیبه جلیلی از صندوق بازنشستگی کشوری، حسن عاشقی از بانک توسعه تعاون، قاسم صانعی از سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح، احمد یعقوبی فرانی از موسسه آموزش عالی علمی کاربردی مهارت از این جمله هستند.


گروه های زیر مجموعه علمی دانشگاهی

پژوهش
پژوهش
علم و فناوری ایران
علم و فناوری ایران
علم و فناوری جهان
علم و فناوری جهان
آموزش
آموزش
جهاد دانشگاهی
جهاد دانشگاهی
صنفی، فرهنگی
صنفی، فرهنگی

آخرین اخبار

مینی شعر (471)
شعر، نشانه یک زندگی عالی و بشری است. مردم با خیال زندگی می‌کنند و بهترین چیزی که خیال را تحت تاثیر قرار می‌دهد شعر است، پس این واقعیت که نقش روزمره کننده را ایفا می‌کند و شعر، حقیقتی است که اگر نمی‌شود سراینده آن بود، می‌توان دست کم خواننده آن شد و از روزمرگی رهید.

پر بازدید ترین اخبار امروز

رمان «غول مدفون»؛ دنیایی بی‌رحم پر از غول و اژدها و فراموشی
«غول مدفون» آخرین رمان کازوئو ایشی‎گورو است که جدیدترین ترجمه آن را سهیل سمّی توسط انتشارات ققنوس به خوانندگان و علاقه‌مندان این نویسنده ارایه داده است. در ‌سال۲۰۱۵ زمانی که ١٠سال از انتشار آخرین کتاب ایشی‌گورو «هرگز رهایم مکن» می‌گذشت غول مدفون در بحبوحه اشتیاق شدید و انتظار طولانی خوانندگان منتشر شد.
فیلم «مادر!»، رویای تب آلود رسیدن به نور
بهترین توصیف برای فیلم «مادر!» این است که آن را یک رؤیای تب آلود بنامیم - لااقل این عبارت به خوبی نشان می دهد که دارن آرنوفسکی (سازنده «قوی سیاه» و «مرثیه ای برای یک رویا») موقعی که فیلمنامه را یکجا و به شکلی دیوانه وار در رایانه اش ثبت کرد، چه حال و وضعی داشت.
شبکه «افق»، عزیزدردانه تلویزیون
واکاوی یک اتفاق که بارها رخ داده: دلیل بازپخش و معرفی برنامه های شبکه «افق» و در شبکه های دیگر چیست؟ آیا «افق» به خوبی دیده نمی شود یا رانت آن قوی است؟
اعلام میزان فروش محصولات دانش‌بنیان در بخش سلامت-صادرات محصولات ۵۲ شرکت دانش‌بنیان
تقدیر از 11 محقق علوم پزشکی با حضور معاونین رئیس‌جمهور
شیراز میزبان نخستین نشست سراسری بانک اطلاعات هویت ژنتیک ایران
قبل از خواب کارهای فردا را بنویسید تا سریع‌تر بخوابید!
بازنگری آیین‌نامه ثبت همایش‌ها و ابلاغ آن بزودی-ضرورت ایجاد یک هسته مرکزی از نشریات ISC
خصوصی‌سازی گامی در جهت انجام پژوهش‌های کاربردی است-پژوهش‌های فعلی نیاز صنعت را تامین نمی‌کنند
یافته‌های جدید محققان کشور در زمینه اثرات ویتامین D در دوران بارداری
کارگروه میان‌گروهی در حوزه علوم انسانی راه‌اندازی شد
غذاهای دریایی و خطرات یک مهمان ناخوانده!
پایگاه داده‌های ژنوم قومیت‌های ایرانی افتتاح شد