آقای وزیر! چرا مصوبه ارائه قیر رایگان در برخی استان‌ها اجرایی نمی‌شود؟

11:54 ۴۳۷ روز و ۱۶ ساعت پیش باشگاه خبرنگاران جوان 622 0
 		آقای وزیر! چرا مصوبه ارائه قیر رایگان در برخی استان‌ها اجرایی نمی‌شود؟

نماینده مردم سیرجان گفت: دولت مصوبه ارائه قیر رایگان را در برخی استان ها اجرایی نیم کند.

باشگاه خبرنگاران جوان

به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، شهباز حسن‌پور نماینده مردم سیرجان در پاسخ به اظهارات وزیر نفت درباره سوال علت عدم اجرای کامل بند (ی) تبصره 2 قانون بودجه سال 94 کل کشور چیست؟ گفت: شما به عنوان وزیری باسابقه می‌دانید که هر کدام از وزرا در مقابل همه مسائل دولت پاسخگو هستند و اینکه می‌گوییم بحث قیر مربوط به شما نیست، پذیرفتنی نخواهد بود. وی افزود: حضرتعالی بهتر از هر کسی می‌دانید که ما در استان کرمان از مجموع اقدامات وزارت نفت تاکنون هیچ سودی نبرده‌ایم. این نماینده مجلس در ادامه با اشاره به اینکه بحث قیر رایگان مصوبه مجلس شورای اسلامی است، گفت: این مصوبه را دولت ابلاغ کرده است اما نمی‌دانیم چرا در برخی استان‌های اجرایی نمی‌شود. وی خطاب به وزیر نفت گفت: ما نمی‌دانیم اگر از شما سوال نکنیم از چه کسی باید درباره ارائه قیر رایگان سوال کنیم؟ چرا که وضعیت جاده‌های کرمان خوب نیست و اگر به عنوان مثال سالی یک فرقون قیر به این جاده‌ها می‌رسید تاکنون مشکلات حل شده بود اما این مسئله انجام نشده است. حسن‌پور با بیان اینکه نمایندگان در قبال مردم پاسخگو هستند، گفت: آقای وزیر اینکه سال گذشته 50 درصد در رابطه با ارائه قیر رایگان عملیاتی شده و 50 درصد در حال حاضر عملیاتی نشده مشکل را حل نمی‌کند چرا که ارائه قیر رایگان مصوبه مجلس است و قانونی و باید تخصیص داده شود. وی ادامه داد: دولت باید راهکارهای لازم برای ارائه قیر رایگان به برخی استان‌ها را بررسی کند. این نماینده مجلس در ادامه با اشاره به مشکلات گازرسانی در استان کرمان گفت: گازرسانی در روستاهای کرمان در یک استان مشاهده و در روستای دیگر مشاهده نمی‌شود که این عین بی‌عدالتی است. وی تصریح کرد: در حال حاضر بیش از ده‌ها کارخانه در کرمان گاز ندارد، لذا بنده بیش از 8 سال است که با وزرای مختلف این مباحث را مطرح کرده‌ام و اگر امروز هم مطرح می‌کنم دلیلش این است که صدای مظلوم تاکنون به جایی نرسیده است.    


گروه های زیر مجموعه سیاسی

دولت
دولت

آخرین اخبار

لالوویچ: شاید کشتی ایران قربانی شود
رییس اتحادیه جهانی کشتی معتقد است جریمه سبکی برای علیرضا کریمی و مربی‌اش در نظر گرفته شده اما تکرار این اتفاقات عواقب و جرایم سنگینی برای کشتی و حتی ورزش ایران در پی خواهد داشت. لالوویچ همچنین اعلام کرد IOC به دقت پرونده علیرضا کریمی را دنبال کرده است.
والورده: خیرونا هم به سبک چلسی بازی می کند
ارنستو والورده، سرمربی بارسا معتقد است این تیم افت نکرده است.
کونته: دست دادن با مورینیو؟ مشکلی ندارم
آنتونیو کونته، سرمربی چلسی، اعلام کرد که علی رغم درگیری های لفظی اخیر، مشکلی با دست دادن با ژوزه مورینیو در دیدار روز یکشنبه ندارد.
نگرانی استقلال در اهواز؛ چپ پُر فولاد
با تداوم مصدومیت نورافکن و زکی‌پور احتمالا باز هم حیدری در سمت چپ خط دفاع استقلال به زمین خواهد رفت. برابر او اما عبدالله ناصری وینگر راست فولاد قرار دارد که با ۴ پاس گل بهترین گلساز اهوازی‌هاست.
سال ۹۷ سال تحول بودجه‌ای دانشگاه‌های کشور است
نماینده قائمشهر: آشوب خیابان پاسداران تهران ریشه در برون مرز دارد
لاریجانی: تضعیف ریشه‌های انقلاب خیانت است
رئیس مجلس : مشکلات کشور راه حل یک خطی ندارد
عضوفراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:مذاکرات صلح خاورمیانه نتیجه ‌ای ندارد
یک نماینده مجلس:عملیات خیابان پاسداران تهران از خارج کشور هدایت شد
نمایندگان کمیسیون های مختلف مجلس طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی را بررسی می کنند
دیدار رئیس مجلس با خانواده شهیدان عبوری
بر اساس گزارش هواشناسی، پرواز تهران – یاسوج نباید انجام می‌شد
مهمترین مصوبات بودجه در حوزه زنان