رفع مشکل واکنش‌های زنده در فیس‌بوک

13:59 ۴۰۱ روز و ۷ ساعت پیش ایتنا 530 0
رفع مشکل واکنش‌های زنده در فیس‌بوک

ایتنا- از آنجا که فیس‌بوک به جای شمردن واکنش‌های اضافی کاربران، از هر کاربر فقط یک واکنش می‌پذیرد، مشکل مورد نظر ما حل می‌شود چون با این اوضاع، واکنش تعداد واکنش‌هایی که به پست‌های اشتراکی، نشان داده می‌شود، حدود ۲۵ درصد کاهش می‌یابد.

ایتنا

شواهد موجود نشان می‌دهد که فیس‌بوک سر وعدۀ خود، مبنی بر شفاف‌سازی در مورد کشف سیستم جدیدی برای جذاب کردن و زیباسازی بازدیدهای ویدیویی و اطلاعات تبلیغاتی ایستاده است. برای این منظور، این شبکه اجتماعی بزرگ،‌امکانات نرم‌افزاری جدیدی به سیستم خود افزوده است.به گزارش ایتنا ازرایورزبه نقل از انگجت، این شبکۀ اجتماعی، می‌خواهد مشکلات بیشتری را رفع کند و در ابتدا به سراغ واکنش‌های ویدیویی زنده رفته است.احتمالا چیزهای در مورد ایموجی‌های احساسی (Reaction Emojis) که حین تماشای فیس‌بوک لایو (Facebook Live) روی صفحه ظاهر می‌شوند، می‌دانید؛ اکنون اگر می‌خواهید احساسات خود را در قالبی به غیر از تایپ کردن بروز دهید، فیس‌بوک قابلیت واکنش‌های زنده را در اختیارتان قرار داده است.واکنش‌های زنده در واقع شکلک‌های انیمیشنی با حالات مختلفی هستند که می‌توانند روی صفحه استریم ویدئو ظاهر شوند. مضاف بر این، با اتمام استریم هم درصورتی‌که ویدئو را مجدداً پخش کنید می‌توانید واکنش‌های زنده را درزمانی که ویدئو در حال استریم بوده را هم مشاهده کنید.شما می‌توانید حین حضور در فیس‌بوک لایو احساسات خود را با این ایموجی‌ها بیان کنید. این وب سایت، تعداد پست‌هایی که به اشتراک می‌گذارید یا تعداد کل ایموجی‌های احساسی که استفاده کرده‌اید را می‌شمارد.با این اوصاف، ممکن است پیش خودتان حدس زده باشید که قرار است چه اتفاقی بیفتد. از آنجا که فیس‌بوک به جای شمردن واکنش‌های اضافی کاربران، از هر کاربر فقط یک واکنش می‌پذیرد، مشکل مورد نظر ما حل می‌شود چون با این اوضاع، واکنش تعداد واکنش‌هایی که به پست‌های اشتراکی، نشان داده می‌شود، حدود ۲۵ درصد کاهش می‌یابد.در نهایت و مهم‌تر از هر چیز دیگر، هم استریمرها و هم بازدیدکنندگان از این پس می‌توانند بازخوردها و نظرات را در ویدیوهای زنده مخفی کنند. اگرچه این امکانات، جزو گزینه‌هایی به حساب می‌آیند که این سرویس استریم ویدیو را سرگرم کننده‌تر می‌سازند، اما در چند وقت اخیر بسیاری از کاربران نسبت به فعالیت کامنت‌های آزاردهنده آنها شکایت کرده‌اند.همچنین فیس بوک فهمید که بین تعداد پست‌های اشتراکی در مسیرهای مختلف، اختلاف وجود دارد. برای مثال، تعداد پست‌های یک وب سایت، در اپلیکیشن FB ممکن است از تعداد پست‌های موجود در جست‌وجو از طریق نوار جست‌وجو متفاوت باشد.این شرکت نمی‌دانست که این مشکل از کجا نشات می‌گیرد، در نهایت هم به این نتیجه رسیدند که مشکلی در به‌روزرسانی وجود داشته و موجب ایجاد اشکال در داده‌ها شده است.بزرگ‌ترین و منطقی‌ترین قابلیت نرم‌افزاری جدید سرویس لایو، امکان استریم زنده ویدئو در گروه‌ها و رویدادهاست. به عنوان مثال می‌توانید بخش‌های مهمی از یک برنامه مثل موسیقی را که در آن حضور داریدبرای مخاطبین خود استریم کنید تا آنها نیز بتوانند همچون شما، در عین نداشتن حضور فیزیکی از تماشای موقعیت لذت ببرند. 


گروه های زیر مجموعه فناوری اطلاعات

ماهواره و فضا
ماهواره و فضا
قطعات
قطعات
 نرم افزار
نرم افزار
روبوتيك
روبوتيك
وب و اينترنت
وب و اينترنت
امنيت
امنيت
موبايل
موبايل
مخابرات
مخابرات
اپراتورها
اپراتورها
ميزباني وب
ميزباني وب
تجارت الكترونيك
تجارت الكترونيك
سيستم عامل
سيستم عامل
مديريت ICT
مديريت ICT
بازی
بازی
وب ايراني
وب ايراني
لوازم جانبی
لوازم جانبی
بانكداری الكترونيك
بانكداری الكترونيك
شبكه اجتماعي
شبكه اجتماعي
برنامه نويسي
برنامه نويسي
اخبار داخلی
اخبار داخلی
اينترنت
اينترنت
ويروس
ويروس
سخت افزار
سخت افزار
فناوری شخصی
فناوری شخصی
كامپيوتر همراه
كامپيوتر همراه
شبكه و امنيت
شبكه و امنيت
تنظيم مقررات
تنظيم مقررات

پر بازدید ترین اخبار امروز

روزهای نا آرام در راه است- پیشخوان
منتخب تصاویر صفحات نخست روزنامه‌های چهارشنبه ۲۷ دی منتشر می‌شود.
اکبر عبدی؛ سلطان کمدی ایران
دوران بازیگری اکبر عبدی زمانی آغاز شد که دوران بازیگران بسیاری به پایان رسیده بود و سینمای ایران در برنامه‌ریزی دولتی‌اش برای ابراز وجود و تثبیت موقعیت به کمیت بیش از کیفیت احتیاج داشت.
فیلم مستند، فرزند ناتنی سینمای ایران؟!
فیلم مستند فرزند ناتنی سینما نیست. در ایران نگاه به سینمای مستند با بی مهری های زیادی همراه بوده است، اما چه کانون اصلی مستند را تلویزیون بدانیم و چه ندانیم، آثار مستندی وجود دارند که برای پرده سینما ساخته شده اند.
ساز کوک گروه‌ها در جشنواره موسیقی فجر
موسیقی، آب است؛ گذرا، مواج، آرامش بخش، خروشان. سیراب می کند. موج بر می دارد و تو را همراه می برد. غرقه ات می کند. به خروش می آید و پاشان، نفس بندت می سازد. موسیقی، آب است، نه قلمرو می شناسد، نه مرز. بی صدا به تن خاک می نشیند و به زبان نرم، سنگ را هم مغلوب می کند.