استفاده از فناوری در کاهش آسیب‌های اجتماعی

11:12 ۴۰۲ روز و ۱۰ ساعت پیش ایتنا 419 0
استفاده از فناوری در کاهش آسیب‌های اجتماعی

ایتنا - تمام صاحبان ایده و فناوری و با اولویت دانش‌آموز گرایی می‌توانند در جشنواره 'ایده‌ها و فرصت‌ها' شرکت کرده و برای حل یک آسیب اجتماعی، محصول یا خدمتی مبتنی بر فناوری‌های مجازی ارائه دهند.

ایتنا

رئیس پژوهشکده مهندسی پزشکی و سیستم‌های سلامت دانشگاه صنعتی شریف از برگزاری جشنواره 'ایده‌ها و فرصت‌ها' با رویکرد استفاده از فناوری در کاهش آسیب‌های اجتماعی خبر داد.به گزارش ایتنا از ایرنا، دکتر 'محمدتقی احمدیان' گفت: با توجه به افزایش روزافزون آسیب‌های اجتماعی و اهمیت پیشگیری از آنها، در راستای داشتن جامعه‌ای سالم، پویا و آرام بر آن شده‌ایم تا با برگزاری جشنواره‌ای تحت عنوان 'جشنواره ایده‌ها و فرصت‌ها' با استفاده از ظرفیت های فناوری‌های نوین در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی قدمی شایسته برداریم.وی افزود: تمام صاحبان ایده و فناوری و با اولویت دانش‌آموز گرایی می‌توانند در این جشنواره شرکت کرده و برای حل یک آسیب اجتماعی، محصول یا خدمتی مبتنی بر فناوری‌های مجازی ارائه دهند.به گفته احمدیان، به دلیل نقش و جایگاه نسل دانش آموز در جامعه، در این جشنواره بخشی ویژه برای ایده‌های دانش آموزی اختصاص یافته است.وی اهمیت این جشنواره را ترویج فرهنگ تعاملات اجتماعی، حمایت از تولیدکنندگان، توسعه فضای تعامل و همفکری، امکان ارتباط بین افراد خلاق و توجه به ظرفیت‌های انسانی کشور در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی عنوان کرد.احمدیان، ارتقای سبک زندگی و کاهش آسیب‌های اجتماعی با استفاده از فناوری را یکی از اولویت‌های پژوهشکده مهندسی پزشکی و سیستم‌های سلامت دانشگاه صنعتی شریف ذکر کرد و حمایت این مرکز پژوهشی از فعالیت‌های مبتنی بر توسعه فناوری‌های سلامت در زمینه های اجتماعی کشور اعلام کرد.جشنواره 'ایده‌ها و فرصت‌ها' با رویکرد استفاده از فناوری در کاهش آسیب‌های اجتماعی با همکاری معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه تدارک یافته است.


گروه های زیر مجموعه فناوری اطلاعات

اينترنت
اينترنت
ويروس
ويروس
سخت افزار
سخت افزار
بازی
بازی
وب ايراني
وب ايراني
لوازم جانبی
لوازم جانبی
موبايل
موبايل
مخابرات
مخابرات
اپراتورها
اپراتورها
روبوتيك
روبوتيك
وب و اينترنت
وب و اينترنت
امنيت
امنيت
بانكداری الكترونيك
بانكداری الكترونيك
شبكه اجتماعي
شبكه اجتماعي
برنامه نويسي
برنامه نويسي
اخبار داخلی
اخبار داخلی
ميزباني وب
ميزباني وب
تجارت الكترونيك
تجارت الكترونيك
سيستم عامل
سيستم عامل
مديريت ICT
مديريت ICT
فناوری شخصی
فناوری شخصی
كامپيوتر همراه
كامپيوتر همراه
شبكه و امنيت
شبكه و امنيت
تنظيم مقررات
تنظيم مقررات
ماهواره و فضا
ماهواره و فضا
قطعات
قطعات
 نرم افزار
نرم افزار

پر بازدید ترین اخبار امروز

روزهای نا آرام در راه است- پیشخوان
منتخب تصاویر صفحات نخست روزنامه‌های چهارشنبه ۲۷ دی منتشر می‌شود.
اکبر عبدی؛ سلطان کمدی ایران
دوران بازیگری اکبر عبدی زمانی آغاز شد که دوران بازیگران بسیاری به پایان رسیده بود و سینمای ایران در برنامه‌ریزی دولتی‌اش برای ابراز وجود و تثبیت موقعیت به کمیت بیش از کیفیت احتیاج داشت.
فیلم مستند، فرزند ناتنی سینمای ایران؟!
فیلم مستند فرزند ناتنی سینما نیست. در ایران نگاه به سینمای مستند با بی مهری های زیادی همراه بوده است، اما چه کانون اصلی مستند را تلویزیون بدانیم و چه ندانیم، آثار مستندی وجود دارند که برای پرده سینما ساخته شده اند.
ساز کوک گروه‌ها در جشنواره موسیقی فجر
موسیقی، آب است؛ گذرا، مواج، آرامش بخش، خروشان. سیراب می کند. موج بر می دارد و تو را همراه می برد. غرقه ات می کند. به خروش می آید و پاشان، نفس بندت می سازد. موسیقی، آب است، نه قلمرو می شناسد، نه مرز. بی صدا به تن خاک می نشیند و به زبان نرم، سنگ را هم مغلوب می کند.