اضافه شدن برنامه‌های شخص سوم به سیستم فیس‌بوک

16:50 ۴۰۲ روز و ۹ ساعت پیش ایتنا 618 0
اضافه شدن برنامه‌های شخص سوم به سیستم فیس‌بوک

ایتنا- فیسبوک ( Facebook) برای رقابت با اسلاک ( Slack )، پشتیبانی از برنامه‌های شخص سوم ( Third party ) را به سیستم خود اضافه کرد.

ایتنا

احتمالا می‌دانید که اسلاک(Slack) یکی از موفق‌ترین دفترهای کار اینترنتی است که با متمرکزسازی ارتباطات کاربران دارای قابلیت‌های بی‌شماری است که باعث شده به یکی از محبوب‌ترین سایت‌های موجود در این زمینه تبدیل شود.به گزارش ایتنا ازرایورزبه نقل از Theverge، امروزه شرکت‌های زیادی مانند فیس‌بوک و مایکروسافت به دنبال رقابت با اسلاک هستند و این شرکت‌ها هر روزه قابلیت جدیدی به میزکار خود اضافه می‌کنند. در آخرین تلاش فیس‌بوک برای کامل سازی میزکار این شرکت با نام "برنامه میزکار همکار با دفتر" ( Office Collaboration App Workplace )، پشتیبانی از نرم‌افزارهای شخص ثالث را به سیستم خود اضافه کرده است.اما این پشتیبانی به این معنا نیست که این میزکار دارای بازار خرید برنامه به صورت مجزا باشد، بلکه به این معنی است که فیس‌بوک با ارائه طرحی با نام تکمیل کننده‌های سفارشی (custom integration )، ابزارهایی را برای اضافه کردن پشتیبانی به برنامه‌های شرکت‌ها، در اختیار آنها قرار داده است.برنامه شرکت‌ها چه در ارتباط با ایمیل بوده و یا استفاده از تقویم برای تاریخ‌های مهم و یا حتی نرم‌افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری، این شرکت به متخصصان آی‌تی شرکت‌ها این اجازه را می‌دهد تا بتوانند برای میزکار کارمندان قسمت پشتیبانی طراحی کرده و در اختیار آنها قرار دهند.مدیر بخش میزکار فیس‌بوک، ژولین کودورنیو ( Julien Codorniou ) در همایش تک کرانچ ( Tech Crunch ) در لندن درباره تکمیل کننده‌های سفارشی افزود که این برنامه توانایی این را دارد تا به نامی کاملا معتبر برای این امر تبدیل شود. دقیقا مانند کاری که باکس (Box) با سیستم به اشتراک گذاری فایل و یا جیمیل با سیستم ایمیل کرد.هنوز مشخص نیست این سیستم چگونه وارد رقابت با اسلاک خواهد شد، اما به نظر می‌آید فیس‌بوک با ارائه این طرح به دنبال کاربران معمولی نیست. اسلاک با در اختیار داشتن یک بازار برنامه مستقل، صدها اپلیکیشن را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد و آنها می‌توانند به سادگی و تنها با چند کلیک از این اپلیکیشن‌ها استفاده کنند.اما سیستم فیس‌بوک بیشتر شرکت‌ها و متخصص‌های آی‌تی را مد نظر گرفته است تا آنها بتوانند با تغییر رابط کاربر میزکار فیسبوک، آن را بر اساس نیاز شرکت خود طراحی کرده و استفاده از میزکار را به یک امر معمول در شرکت‌های مختلف بدل کند.با اینکه این سیستم کمک زیادی به محبوبیت میزکار فیسبوک می‌کند، این شرکت برای رقابت با اسلاک و به علاوه مایکروسافت تیم( Microsoft Team) نیاز به ایده‌های بیشتری دارد. 


گروه های زیر مجموعه فناوری اطلاعات

ماهواره و فضا
ماهواره و فضا
قطعات
قطعات
 نرم افزار
نرم افزار
فناوری شخصی
فناوری شخصی
كامپيوتر همراه
كامپيوتر همراه
شبكه و امنيت
شبكه و امنيت
تنظيم مقررات
تنظيم مقررات
ميزباني وب
ميزباني وب
تجارت الكترونيك
تجارت الكترونيك
سيستم عامل
سيستم عامل
مديريت ICT
مديريت ICT
روبوتيك
روبوتيك
وب و اينترنت
وب و اينترنت
امنيت
امنيت
بانكداری الكترونيك
بانكداری الكترونيك
شبكه اجتماعي
شبكه اجتماعي
برنامه نويسي
برنامه نويسي
اخبار داخلی
اخبار داخلی
موبايل
موبايل
مخابرات
مخابرات
اپراتورها
اپراتورها
بازی
بازی
وب ايراني
وب ايراني
لوازم جانبی
لوازم جانبی
اينترنت
اينترنت
ويروس
ويروس
سخت افزار
سخت افزار

پر بازدید ترین اخبار امروز

اختصاصی| طرح جدید نمایندگان برای ممانعت از انتصاب دوتابعیتی‌ها در دولت
نماینده شاهین‌شهر در مجلس جزئیات طرح ۷ ماده‌ای نمایندگان برای جلوگیری از انتصاب افراد دو تابعیتی در مناصب دولتی را تشریح کرد.
چرا اوباما سکوت کرده است؟
در جریان رقابتهای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۰۸ آمریکا، بسیاری از سیاهپوستان، نگین پوستان و آفریقایی تبارهای آمریکا به صحنه آمده و آرای خود را به سود اوباما به گردش در آوردند.
پاسداشت شهدای دریانورد | ویژگی‌‌های قرآنی ˮایثارگران دریانوردˮ
شهدای دریانورد همان پاسداران، مجاهدان و ایثارگران مرزهای کشور بودند که در نهایت گمنامی و در راستای خدمت به مردم جان خویش را تقدیم خداوند متعال کردند. امیرالمؤمنین بر اساس آیاتی از قرآن ارزش ایثارگری را بیان فرمودند.
نوبخت: فقرزدایی و اشتغال اولویت دولت است
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: تلاش می‌کنیم بودجه جاری و عمرانی استان‌ها را افزایش دهیم. سیاست فقرزدایی و اشتغال را علی‌رغم این‌که با محدودیت منابع مواجهیم، در اولویت داریم.
مجید جلالی: بدون کی‌روش تیم ملی افت می‌کند- برخی برای جذب مخاطب بحث جادوگری را اشاعه می‌دهند
سرمربی تیم فوتبال پیکان بر این باور است که مدیران تلویزیون باید به برنامه‌هایی که از این رسانه پخش می‌شود نظارت بیشتری داشته باشند تا مواردی همچون جادوگری اشاعه پیدا نکند.