آزمایش فناوری شرکت Magic Leap در دنیای واقعی

17:05 ۴۰۳ روز و ۲۲ ساعت پیش ایتنا 368 0
آزمایش فناوری شرکت Magic Leap در دنیای واقعی

ایتنا- شرکت Magic Leap به زودی، فناوری خود را در دنیای واقعی، آزمایش خواهد کرد.

ایتنا

شاید شما هم نام مجیک لیپ(Magic Leap) را شنیده باشید؛ شرکتی که گوگل با تخصیص بودجه ۵۰۰ میلیون دلاری و با همراهی برخی دیگر آن را راه‌اندازی کرد.به گزارش ایتنا ازرایورزبه نقل از انگجت، تاکنون به غیر از این نکته، اطلاعات خاصی در مورد این شرکت در دست نیست.آنچه می‌دانیم این است که مجیک لیپ یکی از شرکت‌های فعال در حوزه فنّاوری است که دفتر اصلی‌اش هم در فلوریدا قرار دارد و مطابق اطلاعات منتشره، دست به کار تولید نوعی هدست «واقعیت آمیخته» شده است.این هدست ظاهراً از پروژکتورهایی کوچک برای ترکیب نمودن نور مصنوعی ایجادشده با دنیایی بهره می‌گیرد که درست مقابل دیدگان شما قرار دارد و به نوعی واقعیتی که پیش رویتان هست را با ارسال جلوه‌های بصری روی چشمانتان «افزوده» یا غنی می‌کند.با اینحال، Magic Leap، این شرکت فوق‌العاده مرموز، یک پست در سایت Glassdoor گذاشته و در آن لیستی از مشاغل را درج کرده و در این لیست، به دنبال مهندسان کاری و پرتلاشی است که بتوانند با دستگاه‌ها کار کنند و اطلاعات مورد نیاز را از موقعیت‌های موجود در جهان واقعی، گردآوری نمایند.این موقعیت شغلی، شامل نصب، راه‌اندازی و استفاده از تجهیزات دارای دقت بالا برای مشاهده رفتار کاربر در محیط خانگی است.Magic Leap اعلام کرده که در سال جاری میلادی، با همکاری Twilio، یک جنگ ستارگان، به راه خواهد انداخت، هرچند فناوری که این شرکت می‌خواهد به دنیا تقدیم کند، هنوز در هاله‌ای از ابهام است.البته لیستی که این شرکت ارائه کرده، همانند دیگر کارهای شرکت، مبهم است و بسختی می‌توان استنباط کرد که منظور از چیزهایی که در این لیست نوشته شده، چیست.اما یک چیز روشن و واضح است، و آن این است که استخدام جدید این شرکت، در دفتر مرکزی شرکت واقع در پلنتیشن(Plantation ) ایالت فلوریدا انجام خواهد شد و به همین خاطر مردمی که در حوالی این شرکت زندگی می‌کنند می‌توانند اولین کسانی باشند که دستگاه واقعیت آمیخته این شرکت را می‌بینند.برخی از عناوین لیست مورد نظر این شرکت به این شرح است:این موقعیت شغلی، شامل گردآوری اطلاعات با دستگاه‌های Magic Leap در دنیای واقعی است. این شغل، شامل نصب، راه‌اندازی و استفاده از تجهیزات دارای دقت بالا برای مشاهده رفتار محیط اطراف و کاربر در محیط خانگی است. متقاضیان، در دفتر مرکزی شرکت در پلنتیشن فلوریدا کار خواهند کرد و برای گردآوری اطلاعات، به مناطق اطراف دفتر خواهند رفت.باز معلوم نیست که این شرکت زیرمجموعه گوگل، چه در سر دارد و غول دنیای فناوری کدام ایده جدید را هدف گرفته است،‌موضوعی که برای تحلیلگران و رسانه‌ها فوق‌العاده حائز اهمیت است. 


گروه های زیر مجموعه فناوری اطلاعات

بازی
بازی
وب ايراني
وب ايراني
لوازم جانبی
لوازم جانبی
روبوتيك
روبوتيك
وب و اينترنت
وب و اينترنت
امنيت
امنيت
ميزباني وب
ميزباني وب
تجارت الكترونيك
تجارت الكترونيك
سيستم عامل
سيستم عامل
مديريت ICT
مديريت ICT
موبايل
موبايل
مخابرات
مخابرات
اپراتورها
اپراتورها
ماهواره و فضا
ماهواره و فضا
قطعات
قطعات
 نرم افزار
نرم افزار
اينترنت
اينترنت
ويروس
ويروس
سخت افزار
سخت افزار
بانكداری الكترونيك
بانكداری الكترونيك
شبكه اجتماعي
شبكه اجتماعي
برنامه نويسي
برنامه نويسي
اخبار داخلی
اخبار داخلی
فناوری شخصی
فناوری شخصی
كامپيوتر همراه
كامپيوتر همراه
شبكه و امنيت
شبكه و امنيت
تنظيم مقررات
تنظيم مقررات

آخرین اخبار

کلبه کاشفان قطب شمال
وقتی کاشف مشهور قطب شمال «رابرت پری» به جزیره الزمیر در کانادا رسید ویرانه‌های کلبه‌ای را یافت که قبلا توسط سایر کاشفان قطب شمال در ساحل شمال شرقی این جزیره برپا شده بود.
دانستنی‌ های جالب (238)
در زندگی همه ما پیش آمده که برخی اصطلاحات را بدون دانستن ریشه و وجه تسمیه اش بکار ببریم و یا یک رسم و آداب خاص را به صرف تقلید از پیشینیان خود، بدون اینکه بدانیم چیست و از کجا آمده انجام داده باشیم.
پیشنهادهای فرهنگی آخر هفته
«اکسیدان» ساخته حامد محمدی در اکران خیلی فراتر از انتظارات فروخت و به قولی ترکاند، داستان آدم هایی که برای گرفتن ویزا تن به هر خفتی می دهند با زیر لایه هایی افشاگر از شرایط این روزهای جامعه ایرانی در قالب هجو و کمدی که خیلی پر استقبال شده.
رمان «غول مدفون»؛ دنیایی بی‌رحم پر از غول و اژدها و فراموشی
«غول مدفون» آخرین رمان کازوئو ایشی‎گورو است که جدیدترین ترجمه آن را سهیل سمّی توسط انتشارات ققنوس به خوانندگان و علاقه‌مندان این نویسنده ارایه داده است. در ‌سال۲۰۱۵ زمانی که ١٠سال از انتشار آخرین کتاب ایشی‌گورو «هرگز رهایم مکن» می‌گذشت غول مدفون در بحبوحه اشتیاق شدید و انتظار طولانی خوانندگان منتشر شد.
بزرگانی از چهار گوشه دنیا در جشنواره موسیقی فجر
شاید اگر در سال های 64 تا 69 صحبتی از حضور گروه های بین المللی به میان می آمد، همه انگشت به دهان و حیرت زده به شما نگاه و این امر را غیرممکن تلقی می کردند. اما درست از سال 1370 بود که جشنواره تازه نفس موسیقی فجر در هفتمین دوره از آغاز خود میزبان نخستین گروه بین المللی شد.
شبکه «افق»، عزیزدردانه تلویزیون
واکاوی یک اتفاق که بارها رخ داده: دلیل بازپخش و معرفی برنامه های شبکه «افق» و در شبکه های دیگر چیست؟ آیا «افق» به خوبی دیده نمی شود یا رانت آن قوی است؟
فیلم «مادر!»، رویای تب آلود رسیدن به نور
بهترین توصیف برای فیلم «مادر!» این است که آن را یک رؤیای تب آلود بنامیم - لااقل این عبارت به خوبی نشان می دهد که دارن آرنوفسکی (سازنده «قوی سیاه» و «مرثیه ای برای یک رویا») موقعی که فیلمنامه را یکجا و به شکلی دیوانه وار در رایانه اش ثبت کرد، چه حال و وضعی داشت.