درآمد نجومی برای صنایع نرم‌افزاری چین

21:05 ۴۰۶ روز و ۱۸ ساعت پیش ایتنا 441 0
درآمد نجومی برای صنایع نرم‌افزاری چین

ایتنا- به‌تازگی آمار مربوط به عملکرد صنایع نرم‌افزاری چین در سه فصل ابتدایی سال 2016 منتشر شده است که این آمار خبر از سود چند صد میلیارد دلاری این صنایع دارند.

ایتنا

به‌تازگی آمار و ارقام جدیدی مربوط به عملکرد صنایع نرم‌افزاری کشور چین در سه فصل ابتدایی سال ۲۰۱۶ منتشر شده است که این آمار خبر از سود چند صد میلیارد دلاری این صنایع دارند.به گزارش ایتنا ازرایورزبه نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی Digitimes، چین با توجه به بازار محلی بسیار نیرومند و صادرات بسیار عالی محصولات خود توانسته است تا در رده‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری به یکی از بزرگ‌ترین کشورهای جهان بدل شود.در همین راستا به‌تازگی درآمد ناشی از فروش در صنایع نرم‌افزاری این کشور منتشر شده است. اینطور که این آمار و اطلاعات نشان می‌دهند، در طول سه فصل نخست سال ۲۰۱۶ میلادی، این صنایع موفق به کسب ۳ تریلیون و ۹۰۷ میلیارد یوان چین شده است. گفتنی است این رقم برابر با ۵۹۲ میلیارد دلار است و صحت آن توسط وزیر صنایع و فناوری اطلاعات چین نیز رسما تائید شده است.این آمار همچنین نشان‌دهنده رشدی ۱۴.۷ درصدی در بازه زمانی یک‌ساله دارند که در نوع خود پیشرفت بسیار چشمگیر و بزرگی به‌حساب می‌آید.نرخ سود به‌دست‌آمده توسط این صنایع در ۱۰ ماه نخست سال ۲۰۱۶ نیز برابر با ۶۷ میلیارد و ۵۶۲ میلیون دلار بوده است که رشدی ۱۸.۶ درصدی را نسبت به سال گذشته نشان می‌دهد. 


گروه های زیر مجموعه فناوری اطلاعات

موبايل
موبايل
مخابرات
مخابرات
اپراتورها
اپراتورها
ماهواره و فضا
ماهواره و فضا
قطعات
قطعات
 نرم افزار
نرم افزار
فناوری شخصی
فناوری شخصی
كامپيوتر همراه
كامپيوتر همراه
شبكه و امنيت
شبكه و امنيت
تنظيم مقررات
تنظيم مقررات
ميزباني وب
ميزباني وب
تجارت الكترونيك
تجارت الكترونيك
سيستم عامل
سيستم عامل
مديريت ICT
مديريت ICT
بانكداری الكترونيك
بانكداری الكترونيك
شبكه اجتماعي
شبكه اجتماعي
برنامه نويسي
برنامه نويسي
اخبار داخلی
اخبار داخلی
روبوتيك
روبوتيك
وب و اينترنت
وب و اينترنت
امنيت
امنيت
بازی
بازی
وب ايراني
وب ايراني
لوازم جانبی
لوازم جانبی
اينترنت
اينترنت
ويروس
ويروس
سخت افزار
سخت افزار

آخرین اخبار

کلبه کاشفان قطب شمال
وقتی کاشف مشهور قطب شمال «رابرت پری» به جزیره الزمیر در کانادا رسید ویرانه‌های کلبه‌ای را یافت که قبلا توسط سایر کاشفان قطب شمال در ساحل شمال شرقی این جزیره برپا شده بود.
دانستنی‌ های جالب (238)
در زندگی همه ما پیش آمده که برخی اصطلاحات را بدون دانستن ریشه و وجه تسمیه اش بکار ببریم و یا یک رسم و آداب خاص را به صرف تقلید از پیشینیان خود، بدون اینکه بدانیم چیست و از کجا آمده انجام داده باشیم.
پیشنهادهای فرهنگی آخر هفته
«اکسیدان» ساخته حامد محمدی در اکران خیلی فراتر از انتظارات فروخت و به قولی ترکاند، داستان آدم هایی که برای گرفتن ویزا تن به هر خفتی می دهند با زیر لایه هایی افشاگر از شرایط این روزهای جامعه ایرانی در قالب هجو و کمدی که خیلی پر استقبال شده.
رمان «غول مدفون»؛ دنیایی بی‌رحم پر از غول و اژدها و فراموشی
«غول مدفون» آخرین رمان کازوئو ایشی‎گورو است که جدیدترین ترجمه آن را سهیل سمّی توسط انتشارات ققنوس به خوانندگان و علاقه‌مندان این نویسنده ارایه داده است. در ‌سال۲۰۱۵ زمانی که ١٠سال از انتشار آخرین کتاب ایشی‌گورو «هرگز رهایم مکن» می‌گذشت غول مدفون در بحبوحه اشتیاق شدید و انتظار طولانی خوانندگان منتشر شد.
بزرگانی از چهار گوشه دنیا در جشنواره موسیقی فجر
شاید اگر در سال های 64 تا 69 صحبتی از حضور گروه های بین المللی به میان می آمد، همه انگشت به دهان و حیرت زده به شما نگاه و این امر را غیرممکن تلقی می کردند. اما درست از سال 1370 بود که جشنواره تازه نفس موسیقی فجر در هفتمین دوره از آغاز خود میزبان نخستین گروه بین المللی شد.
شبکه «افق»، عزیزدردانه تلویزیون
واکاوی یک اتفاق که بارها رخ داده: دلیل بازپخش و معرفی برنامه های شبکه «افق» و در شبکه های دیگر چیست؟ آیا «افق» به خوبی دیده نمی شود یا رانت آن قوی است؟
فیلم «مادر!»، رویای تب آلود رسیدن به نور
بهترین توصیف برای فیلم «مادر!» این است که آن را یک رؤیای تب آلود بنامیم - لااقل این عبارت به خوبی نشان می دهد که دارن آرنوفسکی (سازنده «قوی سیاه» و «مرثیه ای برای یک رویا») موقعی که فیلمنامه را یکجا و به شکلی دیوانه وار در رایانه اش ثبت کرد، چه حال و وضعی داشت.