300 میلیون کمک مالی به فدراسیون تیراندازی

17:49 ۶۷۹ روز و ۹ ساعت پیش باشگاه خبرنگاران جوان 837 0
 		300 میلیون کمک مالی به فدراسیون تیراندازی

مناف هاشمی در حاشیه برگزاری مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا در تهران گفت: در راستای حل مشکلات مالی فدراسیون ها امروز به فدراسیون تیراندازی 300 میلیون کمک کردیم و این روند را برای سایر فدراسیون ها ادامه می دهیم.

باشگاه خبرنگاران جوان

 به گزارش خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، مناف هاشمی در حاشیه مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا در تهران درباره مشکلات مالی این فدراسیون گفت: بیشتر فدراسیون های ورزشی ما با مشکلات مالی بسیاری دست و پنجه نرم می کنند، این مشکل تنها مختص فدراسیون تیراندازی نیست. وقتی از لحاظ اقتصادی و جذب حامی مالی نتوانیم کارهای زیادی را انجام دهیم طبیعی است که باید به کمک های دولتی متکی باشیم. با این تفاسیر تفاوتی را بین فدراسیون تیراندازی و سایر فدراسیون های ورزشی قائل نیستیم سعی کردیم به فدراسیون های المپیکی منابع مالی بیشتری را تزریق کنیم. همین امروز نزدیک به 300 میلیون تومان به فدراسیون تیراندازی کمک مالی کردیم.معاون پشتیبانی مالی وزارت ورزش و جوانان در پایان خاطر نشان کرد: باید بگویم 17 یا 18 روز پیش هم به این فدراسیون کمک مالی کرده بودیم. واقعیت این است که نمی توانیم نیازهای مالی آنها را به طور کامل برآورده کنیم،ما علاقه مند هستیم روسای فدراسیون ها منابع مالی مورد نیازشان را از طریق جذب حامی مالی و نهادهای دولتی تامین بودجه کنند.وی در خصوص میزبانی ایران برای مسابقات تیراندازی گفت: این رقابت ها با حضور 14 کشور در این رقابت ها شرکت کرده اندو خوشبختانه تاکنون میزبانی از تیم های شرکت کننده به خوبی صورت گرفته است. نزدیک به 290 ورزشکار در این مسابقات حاضرهستند. بیشتر قدرت های تیراندازی جهان و المپیک در آسیا هستند. از طرفی بیشتر این کشورها مانند چین و هندوستان در تورنمنت های بین المللی رقیبان سر سختی برای ورزشکاران ما محسوب می شوند. تاکنون تیراندازان نتایج مناسبی را در این مسابقات بدست آورده اند. امیدوارم ورزشکاران در ادامه مسابقات نیز بتوانند مدال های خوش رنگی را برای کشورمان به ارمغان بیاورند. معاون پشتیبانی مالی وزارت ورزش و جوانان افزود: تیراندازی به همراه دو و میدانی و شنا جزو پر مدال ترین رشته های المپیکی محسوب می شوند.اما به دلیل محدودیت هایی که در رشته های شنا و دو و میدانی برای بانوان وجود دارد و نمی توانند در این مسابقات شرکت کنند،تمام سعی مان براین است تا در رشته تیراندازی با سرمایه گذاری روی این رشته به اهدافی که مدنظرمان در مسابقات جهانی و المپیک است دست یابیم تا جایگاه مان را در این مسابقات ارتقا دهیم.وی تاکید کرد: جای خوشحالی است که میزبانی این رقابت ها به ایران تعلق گرفته است. امیدوارم در سال های آینده هم بتوانیم مسابقات بیشتری را در ایران و در رشته های مختلف برگزار کنیم. در حین مسابقات از سالن های 80 و 10 خط تیراندازی بازدید به عمل آوردم و دوستان به نحو شایسته ای تمام امکانات موجود را برای آسایش ورزشکاران تمام کشورها فراهم آورده اند. معتقدم این میزبانی باعث می شود تا ورزشکاران بتوانند ظرفیت های خودشان را نشان دهند. ضمن اینکه این میزبانی ها می تواند از هدر رفتن بودجه بیت المال و خارج شدن ارز از کشور جلوگیری کند.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

هفتمی دونده سرعتی ایران در المپیک جوانان
دونده سرعتی ایران در ماده دوی ۱۰۰ متر المپیک جوانان در رده هفتم ایستاد.
میراندا: فاصله زیادی با بازنشستگی دارم
میراندا، مدافع برزیل معتقد است که هنوز زمان زیادی تا بازنشستگی از بازی های ملی پیش رو دارد.
حرص تیام سر امید خالی شد
هواداران استقلال با وجود عملکردی که امید ابراهیمی در دوران حضور در استقلال داشت، بعد از جدایی‌اش بار‌ها و بار‌ها به پیج او حمله کرده و الفاظ تند و توهین‌آمیزی برایش نوشته اند.
همدردی عراقی‌ها با بشار در دیدار با عربستان
تیم ملی فوتبال عراق پیش از بازی با عربستان با هافبک داغدیده خود ابراز همدردی کرد.
لوو: نویر مقابل فرانسه فیکس خواهد بود
یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان به حمایت از مانوئل نویر پرداخت و تاکید کرد که جایگاه فیکس تیم ملی متعلق به ستاره بایرن مونیخ است.
فردوسی‌پور جای استودیوی نود، کجا رفت؟
عادل فردوسی‌پور به گفته دوستانش یک دیوانه فوتبال است. او که به خاطر فوتبال زندگ‌ اش را پاک باخته است و تقریبا هیچ چیز در زندگی برایش چای فوتبال را نمی‌گیرد.
کاریکاتور: زمانه تغییر کرد و ما هم بزرگ شدیم!
بازیکنان سابق، اکنون مربیان کنونی تیم های باشگاهی شده اند.
خالد شفیعی: راهی جز شکایت از تراکتور ندارم
خالد شفیعی، مدافع میانی تیم فوتبال سپاهان گفت: متأسفانه هنوز طلبم را از باشگاه تراکتورسازی دریافت نکرده‌ام و راهی جز شکایت از این باشگاه برایم باقی نمانده است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

هفتمی دونده سرعتی ایران در المپیک جوانان
دونده سرعتی ایران در ماده دوی ۱۰۰ متر المپیک جوانان در رده هفتم ایستاد.
اولین شکست اسپانیا با انریکه رقم خورد
شاگردان ساوت‌گیت موفق شدند در خاک اسپانیا بردی ارزشمند را بدست آورند.
سوت و کورترین دوشنبه استودیوی ۹۰
اینجا استودیوی اختصاصی برنامه 90 است که این قدر تاریک و خلوت است .
هفتمی دونده سرعتی ایران در المپیک جوانان
برای صعود به دماوند ممنوعیتی وجود ندارد
هفتمی دونده سرعتی ایران در المپیک جوانان
جشنواره سنگنوردی بیستون فرصتی برای ایجاد نشاط در جامعه است
مسابقه جالب دوچرخه سواری در جنگل
فعالیت در بخش ورزش قهرمانی و همگانی گسترش می یابد
استقبال از مدال آوران پاراآسیا در فرودگاه گرگان
194 برنامه فرهنگی ورزشی در همدان برگزار می شود
مدالم را به پدر و مادرم تقدیم می کنم
14 رشته ورزشی برای جشنواره کارمندان همدان تعیین شد