«بحث روز»؛ فساد و تجاوز در مدارس فوتبال، واقعیت یا سیاه نمایی؟

11:37 ۴۱۲ روز و ۱۸ ساعت پیش برترین ها 550 0

آیا تا به حال با چنین تجربیاتی (تعرض جنسی در مدارس فوتبال و آکادمی های ورزشی) از دور یا نزدیک (خودتان، فرزندان یا دوستان و آشنایان) مواجه بوده اید؟ آیا به نظر شما امکان تعرض به کودکان و نوجوانان فوتبال دوست وجود دارد؟ شما با این بخش از حرف های مسعود شجاعی موافقید؟ یا معتقدید در مدارس فوتبال چنین اتفاقاتی نمی افتد؟ نظرها و تجربیاتتان درباره این آسیب را برای ما بنویسید.

برترین ها

برترین ها: آیا به نظر شما امکان تعرض به کودکان و نوجوانان فوتبال دوست وجود دارد؟ شما با این بخش از حرف های مسعود شجاعی موافقید؟ یا معتقدید در مدارس فوتبال چنین اتفاقاتی نمی افتد؟ نظرها و تجربیاتتان درباره این آسیب را برای ما بنویسید. مسعود شجاعی در گفت و گو با خبرنگار یک رسانه ی معاند حرف های به زبان آورده که شوکه کننده است. با آن بخش از حرف هایش که مربوط به اجتماع و سیاست است، کاری نداریم، اما حرف های او در مورد مدارس فوتبال کمی نگران کننده به نظر می رسد.نقل به مضمون مصاحبه ی اخیر مسعود شجاعی: « من اگر این حرف ها را نزنم به نسل جوان تر از خودم که بعد از من می آیند خیانت کرده ام. وقتی در مدرسه فوتبال به بچه 8 یا 9 ساله تجاوز می شود به چه کسی مربوط می شود؟ مدیر باشگاه باید پاسخگو باشد. تا الان مدیری را بابت این موضوع باز خواست کردند؟»   ای کاش که هافبک تکنیکی این سال های تیم کی روش این حرف های چالش برانگیز را که خبر از یک آسیب احتمالا جدی و هزینه بر می دهد را با یک رسانه ی داخلی در میان می گذاشت. اما فارغ از این مباحث نظر شما در رابطه با فساد احتمالی در مدارس فوتبال چیست؟  آیا تا به حال با چنین تجربیاتی (تعرض جنسی در مدارس فوتبال و آکادمی های ورزشی) از دور یا نزدیک (خودتان، فرزندان یا دوستان و آشنایان) مواجه بوده اید؟ آیا با توجه ساختار مدارس فوتبال امکان تعرض به کودکان و نوجوانان فوتبال دوست وجود دارد؟ شما با این بخش از حرف های مسعود شجاعی موافقید؟ یا معتقدید در مدارس فوتبال چنین اتفاقاتی نمی افتد؟ نظرها و تجربیاتتان درباره این آسیب را برای ما بنویسید.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

فیلم‌های ورزشی
فیلم‌های ورزشی
کشتی و رزمی
کشتی و رزمی
دنیای ورزش
دنیای ورزش
توپ و تور
توپ و تور
پایه و آبی
پایه و آبی
سایر حوزه ها
سایر حوزه ها
فوتبال و فوتسال
فوتبال و فوتسال
عمومی
عمومی
کیوسک
کیوسک
علم ورزش
علم ورزش
ورزش بانوان
ورزش بانوان

پر بازدید ترین اخبار امروز

نماهنگ «منم باید برم» با صدای سید رضا نریمانی و میلاد هارونی
نماهنگ «منم باید برم» با صدای سید رضا نریمانی و میلاد هارونی را در اینجا بشنوید.
مدافع پرسپولیس: لازم باشد باز هم از کی‌روش عذرخواهی می‌کنم
خلیل زاده گفت: لازم باشد باز هم از کی‌روش عذرخواهی می‌کنم. من عاشق پیراهن تیم کشورم هستم و سال‌هاست تلاش می‌کنم ملی‌پوش شوم.
نبود ثبات اقتصادی، لطمه جدی به بازار زعفران وارد کرد
برخی مسئولان معتقدند؛ با توسعه صادرات زعفران، امکان شکل‌گیری اقتصاد بر پایه تولیدات غیرنفتی وجود دارد.
ادامه ناکامی‌ها در تکواندوی ایران- دوای درد تیم ملی چیست؟
با کسب تنها یک مدال برنز در رقابت‌های گرنداسلم می‌توان گفت ناکامی‌های تیم ملی تکواندوی ایران همچنان ادامه دارد.
بازپس‌گیری استراتژیک ترین نقطه ادلب توسط ارتش سوریه
سیطره دولت سوریه بر فرودگاه نظامی ابوالظهور موجب افزایش کمربند امنیتی در اطراف استانهای حماه، افزایش امنیت جاده راهبردی حلب – خناصر – اثریا – حماه – دمشق – لاذقیه بعنوان تنها مسیر تدارکاتی سه میلیون سکنه شهر حلب با سایر استانهای این کشور می شود.
ادامه تمرین‌های اختصاصی برای شجاعیان
خودداری گواردیولا از صحبت در مورد سانچس
گواردیولا و تبریک به یونایتد برای جذب سانچس
کارت های قرمز عجیب و غریب در دنیای فوتبال
واکنش گرشاسبی به احتمال بازگشت طارمی
تیمی برای دوران محرومیت پرسپولیس
پایان سومین مرحله تمرین ریکاوری بدنی-ذهنی تیم ملی فوتبال
وقتی مسی پاسخ درخشش رونالدو را می‌دهد
گفتگوی جذاب با گراهام پل
اولین تمرین شهباززاده با قطر اس سی