جزئیات تکمیلی در زمینه سمینار بهبود فرایندهای سازمان صدا و سیما

12:03 ۴۰۸ روز و ۱۴ ساعت پیش ایتنا 675 0
جزئیات تکمیلی در زمینه سمینار بهبود فرایندهای سازمان صدا و سیما

سمینار بهبود فرایندهای سازمان با رویکرد BPM و ابزار BPMS ، سه شنبه شانزدهم آذرماه سال جاری با همکاری شرکت مهندسی نرم افزار رایورز برگزار خواهد شد.

ایتنا

سمینار بهبود فرایندهای سازمان با رویکرد BPM و ابزار BPMS ، سه شنبه شانزدهم آذرماه سال جاری، در آمفی تئاتر ساختمان شماره ۲ معاونت توسعه و فناوری رسانه سازمان صدا و سیما با همکاری شرکت مهندسی نرم افزار رایورز برگزار خواهد شد.از اهداف این سمینار می توان به موارد ذیل اشاره نمود:    -آشنایی بیشتر با مفاهیمی نظیر مفهوم مدیریت فرآیند، چرخه ی مدیریت فرآیند های کسب و کار ، استاندارد 2bpmnو ...   -مقایسه BPM با دیگر رویکردهای مدیریت و بهبود فرآیندها مانند BPR, TQM, ISO, SixSigma   -آشنایی بیشتر با مدل بلوغ فرآیندهای سازمان   -مقایسه سازمان وظیفه گرا با سازمان فرایند مدار و نحوه گذار از حالت وظیفه گرا به حالت فرایند مدار   -آشنایی بیشتر با مجموعه ابزارها و ماژول های BPMS نظیر:              - موتور مدیریت فرایندها              - موتور مدیریت فرم ها              - مدیریت جداول و ارتباط با پایگاه داده              - موتور مدیریت قوانین              - مدیریت کاربران و نقش ها              - ابزار گزارش ساز و ماژول BAM   -آشنایی با نقش BPMS در بهبود فرایندهای سازمانی   -آشنایی با کاربردها و عدم کاربردهای BPMS در هر سازمان   -نحوه ایجاد یکپارچگی در سازمان با استفاده از ابزار BPMS   -چگونگی انتخاب یک ابزار BPMS مناسب جهت پاسخگویی به نیازهای سازمان   -و ...به علاوه با توجه به اینکه قریب به ۴ سال از استقرارسیستم مدیریت فرایندهای کسب و کار رایورزدر سازمان صدا و سیما – معاونت توسعه و فناوری رسانه می گذرد، در پایان سمینار، علاوه بر معرفی اجمالی زیر سیستم های پیاده سازی شده (تحت عنوان سامانه سفیر)، به معرفی دستاوردها و تجربیات به دست آمده پرداخته خواهد شد.پیش‌بینی می‌گردد که تعداد افراد شرکت کننده در سمینار بالغ بر ۱۰۰ نفر باشد که عمدتاً از مدیران و کارشناسان ارشد معاونت های مختلف صدا و سیما هستند.از دستاورهای مورد انتظار این سمینار می توان به آشنایی مدیران و مسئولین بخش های مختلف سازمان با دلایل لزوم استقرار BPMS و تسری آن به کل سازمان اشاره نمود.


گروه های زیر مجموعه فناوری اطلاعات

موبايل
موبايل
مخابرات
مخابرات
اپراتورها
اپراتورها
ميزباني وب
ميزباني وب
تجارت الكترونيك
تجارت الكترونيك
سيستم عامل
سيستم عامل
مديريت ICT
مديريت ICT
فناوری شخصی
فناوری شخصی
كامپيوتر همراه
كامپيوتر همراه
شبكه و امنيت
شبكه و امنيت
تنظيم مقررات
تنظيم مقررات
بانكداری الكترونيك
بانكداری الكترونيك
شبكه اجتماعي
شبكه اجتماعي
برنامه نويسي
برنامه نويسي
اخبار داخلی
اخبار داخلی
ماهواره و فضا
ماهواره و فضا
قطعات
قطعات
 نرم افزار
نرم افزار
بازی
بازی
وب ايراني
وب ايراني
لوازم جانبی
لوازم جانبی
روبوتيك
روبوتيك
وب و اينترنت
وب و اينترنت
امنيت
امنيت
اينترنت
اينترنت
ويروس
ويروس
سخت افزار
سخت افزار

پر بازدید ترین اخبار امروز

اختصاصی| طرح جدید نمایندگان برای ممانعت از انتصاب دوتابعیتی‌ها در دولت
نماینده شاهین‌شهر در مجلس جزئیات طرح ۷ ماده‌ای نمایندگان برای جلوگیری از انتصاب افراد دو تابعیتی در مناصب دولتی را تشریح کرد.
چرا اوباما سکوت کرده است؟
در جریان رقابتهای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۰۸ آمریکا، بسیاری از سیاهپوستان، نگین پوستان و آفریقایی تبارهای آمریکا به صحنه آمده و آرای خود را به سود اوباما به گردش در آوردند.
پاسداشت شهدای دریانورد | ویژگی‌‌های قرآنی ˮایثارگران دریانوردˮ
شهدای دریانورد همان پاسداران، مجاهدان و ایثارگران مرزهای کشور بودند که در نهایت گمنامی و در راستای خدمت به مردم جان خویش را تقدیم خداوند متعال کردند. امیرالمؤمنین بر اساس آیاتی از قرآن ارزش ایثارگری را بیان فرمودند.
نوبخت: فقرزدایی و اشتغال اولویت دولت است
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: تلاش می‌کنیم بودجه جاری و عمرانی استان‌ها را افزایش دهیم. سیاست فقرزدایی و اشتغال را علی‌رغم این‌که با محدودیت منابع مواجهیم، در اولویت داریم.
مجید جلالی: بدون کی‌روش تیم ملی افت می‌کند- برخی برای جذب مخاطب بحث جادوگری را اشاعه می‌دهند
سرمربی تیم فوتبال پیکان بر این باور است که مدیران تلویزیون باید به برنامه‌هایی که از این رسانه پخش می‌شود نظارت بیشتری داشته باشند تا مواردی همچون جادوگری اشاعه پیدا نکند.