آتش سوزی قهوه‌خانه در یافت‌آباد/ 2 کارگر جان خود را از دست دادند

11:39 ۴۵۱ روز و ۱۷ ساعت پیش باشگاه خبرنگاران جوان 333 0
 		آتش سوزی قهوه‌خانه در یافت‌آباد/ 2 کارگر جان خود را از دست دادند

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: آتش سوزی گسترده یک قهوه‌خانه در یافت‌آباد 2 مصدوم و 2 فوتی بر جای گذاشت.

باشگاه خبرنگاران جوان

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره این حادثه اظهار داشت: در ساعت 08:45 حادثه آتش‌سوزی واقع در یافت‌آباد تهران، بلوار الغدیر به سامانه 125 آتش نشانی اعلام و نیروهای 3 ایستگاه به همراه خودرو تنفسی و تانکر آب در کمتر از 4 دقیقه خود را به محل حادثه رساندند.به گفته ملکی با استقرار آتش نشانان در محل حادثه مشاهده می شود که آتش سوزی در اتاقک 15 متری یک قهوه خانه سنتی به وسعت 200 متر دارای سقف کاذب اتفاق افتاد که بر اثر شدت حریق، کارگران در آن محبوس شدند.وی تصریح کرد: آتش نشانان در اولین اقدام شروع به شکستن درب ها کرده و 4 نفر از محبوس شدگان را که دچار سوختگی شدید شده بودند از میان دود و آتش خارج کردند.ملکی ادامه داد: در این حادثه 2 کارگر جان خود را از دست دادند که با تحویلشان به عوامل اورژانس، آتش نشانان به ادامه اطفای حریق پرداختند.سخنگوی سازمان آتش نشان تهران گفت: بخش های دیگر قهوه خانه کاملا شعله ور و در حال سرایت به اطراف و نیز سیلندرهای گاز در آستانه انفجار بود که با سرعت عمل آتش نشانان کنترل و خارج شد.ملکی بیان کرد: آتش سوزی به طور کامل مهار شد و نیروهای در حال ایمن سازی محل حادثه هستند.


گروه های زیر مجموعه اجتماعی

حوادث و انتظامی
حوادث و انتظامی

پر بازدید ترین اخبار امروز

زلزله ۷.۵ ریشتری در پاپوا گینه نو
زلزله ای به قدرت 7.5 در مقیاس ریشتر کشور پاپوا گینه نو را لرزاند. این زلزله نگرانی از وقوع یک فاجعه طبیعی در اقیانوسیه را افزایش داده است.
فراخوان پذیرش نیرو در مرکز تربیت پژوهشگر معارف انقلاب اسلامی
مرکز تربیت پژوهشگر معارف انقلاب اسلامی وابسته به مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌ خامنه‌ای با هدف تربیت تخصصی عناصر علمی، پژوهشی، آموزشی نیرو می‌پذیرد.
ونگر: گل دوم سیتی ۱۰۰ درصد آفساید بود
آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، پس از شکست 3-0 تیمش مقابل منچسترسیتی در جام اتحادیه، تاکید کرد که گل دوم حریف 100 درصد آفساید بود.
برتری پرگل اتلتیکو مقابل سویا
تیم مادریدی در خانه خودش صاحب یک پیروزی پرگل شد.
جنوب بوشهر باز هم لرزید
سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در بوشهر
زلزله ۴.۴ ریشتری در هرمزگان
زلزله ۷.۵ ریشتری در پاپوا گینه نو
زلزله 4.4 ریشتری تخت در استان هرمزگان را لرزاند
ردپای ˮایادی خارجیˮ در ناآرامی‌های خیابان پاسداران
زلزله ۴.۶ ریشتری، عسلویه را لرزاند
ریزش سقف بخش اطفال یک بیمارستان در شهرکرد
زلزله 4.6 ریشتری عسلویه را لرزاند
انتظار ۸ ساعته برای جراح