7 مصدوم حادثه ریلی سمنان همچنان در بیمارستان بستری هستند+اسامی

12:06 ۳۵۸ روز و ۱۹ ساعت پیش ایسنا 337 0
7 مصدوم حادثه ریلی سمنان همچنان در بیمارستان بستری هستند+اسامی

سرپرست اورژانس کشور با بیان اینکه هفت مصدوم حادثه ریلی سمنان همچنان در بیمارستان بستری هستند، گفت: این افراد بعد از انجام مراحل درمانی از بیمارستان ترخیص می‌شوند.

ایسنا

دکتر پیرحسین کولیوند در گفت‌وگو با ایسنا،‌درباره آخرین وضعیت مصدومان حادثه ریلی سمنان،‌گفت: بیشتر مصدومان حادثه ریلی سمنان با وضعیت عمومی خوب مرخص شده‌اند.وی افزود: هم اکنون نیز تنها هفت مصدوم این حادثه در بیمارستان کوثر سمنان بستری هستند که یک نفر از این مصدومان به نام حمزه صمدیان در بخش آی‌سی‌یو بستری است.وی ادامه داد: شش نفر دیگر از این مصدومان نیز با اسامی بهزاد رهبری، احدالله وردی، رضا غفاری، عطا راحلی، داوود بخشی مقدم و امیر دانش‌ور در بخش جراحی بیمارستان بستری هستند.کولیوند با بیان اینکه تمامی این هفت نفر اهل تبریز هستند، گفت: این افراد بعد از  انجام مراحل درمانی از بیمارستان ترخیص می‌شوند.


گروه های زیر مجموعه اجتماعی

زنان و جوانان
زنان و جوانان
حوادث و انتظامی
حوادث و انتظامی
دنیای ارتباطات
دنیای ارتباطات
حقوقی قضایی
حقوقی قضایی
خانواده
خانواده
باشگاه شبانه
باشگاه شبانه
خواندنی ها
خواندنی ها
شهری
شهری
رفاه و تعاون
رفاه و تعاون
محیط زیست
محیط زیست
جوانان و خانواده
جوانان و خانواده
عمومی
عمومی
سلامت
سلامت
آموزش و پرورش
آموزش و پرورش
رسانه
رسانه

آخرین اخبار

عناوین روزنامه های امروز 96/09/02
مروری بر عناوین مهم روزنامه های صبح کشور.
حکم خریدن و پوشیدن کروات براى داماد چیست؟
اگر باعث ترویج فرهنگ غرب شود، جایز نیست.
درسی که ˮباران کوثریˮ از جواد خیابانی گرفت- عکس
باران کوثری با قدردانی از صداقت و مسئولیت‌پذیری جواد خیابانی نسبت به زلزله‌زدگان غرب کشور، تاکید کرد که چیزهای زیادی از حضور او در کرمانشاه یاد گرفته است.
وقتی سلفی با پیرمرد زلزله‌زده برای آقای بازیگر دردسرساز شد
زلزله که رخ داد، حس غم سنگینی تمام کشور را فرا گرفت. هرکس سعی کرد به نوعی به زلزله‌زدگان کمک کند. از همان زمان که خبر زلزله منتشر شد و ابعاد حادثه کم‌کم به «سمع و نظر» مردم رسید، مردم پای در مسیری گذاشتند که در برخی موارد صدای آدم‌های متخصص را درآورد.
خانم بازیگر؛ از عشق به رانندگی تا طراحی لباس
نوع رفتار و منش روشنک گرامی نشان می دهد با آدمی روبرو هستیم که زندگی را سخت نمی گیرد و اهل کارهای خاله زنکی و درگیر باندبازی شدن و پشت سر این و آن حرف زدن که در محیط سینما و تلویزیون رایج است، نیست.
دبیر علمی سومین سمپوزیوم بین المللی سرطان نسترن عنوان کرد : آموزش سبک زندگی سالم و خود آزمایی سرطان به دانش آموزان/ضرورت نهادینه کردن راهبرد پیشگیری از سرطان در کشور
دبیرعلمی دوازدهمین کنگره انجمن دندانپزشکان عمومی ایران: تأثیر مصرف نوشابه‌های گازدار و فست‌فود در پوسیدگی دندان/راه‌هایی که از پوسیدگی دندان پیشگیری می‌کند
رئیس انجمن نورویورولوژی ایران مطرح کرد : ضرورت انجام آزمایش PSA در مردان برای تشخیص زودهنگام سرطان پروستات
رئیس انجمن صنایع قند و شکر در گفت‌وگو با فارس: کارخانه قند دزفول وارد مدار تولید می‌شود/ ساخت کارخانه جدید قند و شکر در دزفول
رئیس پنجمین کنگره سردرد مطرح کرد : سردرد هفتمین علت ناتوانی افراد در جهان/ ضرورت افزایش آگاهی مردم نسبت به سردرد
متخصص پوست: بیماری‌هایی که سبب آسیب به ناخن می‌شود/ راه درمان قارچ پا
در نوزدهمین قسمت از برنامه «مطب مجازی» مطرح شد/ بخش دوم : مادران باردار از تماس با بیمار مبتلا به «آبله مرغان» پرهیز کنند/ بهترین درمان برای زردی نوزادان/ کدام نوع واکسن «آنفلوانزا» بهتر است؟
ˮبیمه رایگان همگانیˮ در انتظار ˮآزمون وسعˮ وزارت رفاه
هشدار نسبت به تهدیدهای بهداشتی در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه
متخصص زنان در گفت‌وگو با فارس عنوان کرد : اختلالات هورمونی در زنان با مصرف فست‌فود/ شیوع آندومتریوز در میان دختران نوجوان