با فشردن این دکمه خودتان را از اینترنت حذف کنید

10:47 ۴۱۶ روز و ۱۵ ساعت پیش ایتنا 238 0
با فشردن این دکمه خودتان را از اینترنت حذف کنید

ایتنا- اینترنت فضایی است که هم دارای مزایا و هم دارای معایبی است و کم نیستند افرادی که دوست دارند سوابق خود را از فضای مجازی پاک کنند تا ردپایی از آنها باقی نماند.

ایتنا

به گزارش ایتنا از مهر به نقل از نکست وب، تا به حال این کار چندان ساده نبوده، زیرا کاربران مجبور به مراجعه به انبوهی از سایت‌های اینترنتی و شبکه‌های اجتماعی برای پاک کردن دستی سوابق فعالیت‌های خود بوده‌اند و پس از همه این تلاش‌ها باز هم تضمینی وجود ندارد که سابقه وبگردی‌های کاربران به طور کامل از فضای مجازی پاک شود.با توجه به این نگرانی‌ها دو برنامه نویس سوئدی به نام‌های ویل دالبو و لینوس انبک، سایتی به آدرس deseat.me راه‌اندازی کرده‌اند که با چند کلیک به شما امکان می‌دهد کل سابقه اقداماتتان را از اینترنت حذف کنید.کاربران ابتدا باید با استفاده از حساب خود در گوگل وارد این وب‌سایت شوند. سایت یاد شده از این طریق به بررسی و اسکن تمامی فعالیت‌های شما از طریق حساب کاربری یاد شده می‌پردازد و فهرستی از آنها همراه با لینک ساده پاکسازی ارائه می‌دهد.بنابراین کاربر قادر به مشاهده نام سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی خواهد بود که در آنها فعال بوده و در صورت تمایل به حذف سابقه اقداماتش می‌تواند بر روی لینک حذفی که در برابر نامش قرار دارد کلیک کند یا گزینه باقی ماندن سوابق آن سایت یا شبکه اجتماعی را انتخاب کند.در صورتی که کاربر فعالیت‌های گسترده‌ای در ده‌ها سایت و خدمات تحت وب داشته باشد و بخواهد سابقه تمامی این فعالیت‌ها را حذف کند این کار ممکن است تا حدود یک ساعت نیز به طول بینجامد. بنابراین اگر دوست دارید به طور کامل با دنیای مجازی خداحافظی کنید بد نیست سری به سایت deseat.me بزنید.


گروه های زیر مجموعه فناوری اطلاعات

بازی
بازی
وب ايراني
وب ايراني
لوازم جانبی
لوازم جانبی
ميزباني وب
ميزباني وب
تجارت الكترونيك
تجارت الكترونيك
سيستم عامل
سيستم عامل
مديريت ICT
مديريت ICT
ماهواره و فضا
ماهواره و فضا
قطعات
قطعات
 نرم افزار
نرم افزار
موبايل
موبايل
مخابرات
مخابرات
اپراتورها
اپراتورها
بانكداری الكترونيك
بانكداری الكترونيك
شبكه اجتماعي
شبكه اجتماعي
برنامه نويسي
برنامه نويسي
اخبار داخلی
اخبار داخلی
فناوری شخصی
فناوری شخصی
كامپيوتر همراه
كامپيوتر همراه
شبكه و امنيت
شبكه و امنيت
تنظيم مقررات
تنظيم مقررات
اينترنت
اينترنت
ويروس
ويروس
سخت افزار
سخت افزار
روبوتيك
روبوتيك
وب و اينترنت
وب و اينترنت
امنيت
امنيت

پر بازدید ترین اخبار امروز

اختصاصی| طرح جدید نمایندگان برای ممانعت از انتصاب دوتابعیتی‌ها در دولت
نماینده شاهین‌شهر در مجلس جزئیات طرح ۷ ماده‌ای نمایندگان برای جلوگیری از انتصاب افراد دو تابعیتی در مناصب دولتی را تشریح کرد.
چرا اوباما سکوت کرده است؟
در جریان رقابتهای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۰۸ آمریکا، بسیاری از سیاهپوستان، نگین پوستان و آفریقایی تبارهای آمریکا به صحنه آمده و آرای خود را به سود اوباما به گردش در آوردند.
پاسداشت شهدای دریانورد | ویژگی‌‌های قرآنی ˮایثارگران دریانوردˮ
شهدای دریانورد همان پاسداران، مجاهدان و ایثارگران مرزهای کشور بودند که در نهایت گمنامی و در راستای خدمت به مردم جان خویش را تقدیم خداوند متعال کردند. امیرالمؤمنین بر اساس آیاتی از قرآن ارزش ایثارگری را بیان فرمودند.
نوبخت: فقرزدایی و اشتغال اولویت دولت است
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: تلاش می‌کنیم بودجه جاری و عمرانی استان‌ها را افزایش دهیم. سیاست فقرزدایی و اشتغال را علی‌رغم این‌که با محدودیت منابع مواجهیم، در اولویت داریم.
مجید جلالی: بدون کی‌روش تیم ملی افت می‌کند- برخی برای جذب مخاطب بحث جادوگری را اشاعه می‌دهند
سرمربی تیم فوتبال پیکان بر این باور است که مدیران تلویزیون باید به برنامه‌هایی که از این رسانه پخش می‌شود نظارت بیشتری داشته باشند تا مواردی همچون جادوگری اشاعه پیدا نکند.