آخرین وضعیت آرمیده از زبان پدرش

00:00 ۴۵۷ روز و ۴ ساعت پیش باشگاه خبرنگاران جوان 319 0
 		آخرین وضعیت آرمیده از زبان پدرش

پدر دارنده مدال برنز رقابت های کشتی آزاد نوجوانان آسیا گفت:پسر من بیش از هر چیزی نیاز به دعای خیر مردم دارد.

باشگاه خبرنگاران جوان

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،فرهاد آرمیده درباره آخرین وضعیت پسرش گفت:پس از در نظر گرفتن و اهدای تندیس استقامت از سوی اتحادیه جهانی کشتی ابوالفضل به لحاظ روحی شرایط بسیار مطلوبی پیدا کرده و با انرژی و انگیزه بیشتری روند درمانی خود را دنبال می کند. وی درباره هزینه های درمانی ابوالفضل نیز گفت: با پیگیری و حمایت های فدراسیون کشتی، فدراسیون پزشکی ورزشی و مسئولان بیمه رازی خوشبختانه تاکنون برای پرداخت هزینه‌های درمانی مشکلی وجود نداشته است و انشااله با دعای خیر مردم عزیز ایران ابوالفضل با بهبودی کامل بار دیگر در میادین کشتی برای کشورمان افتخار آفرینی خواهد کرد.  تورج ملک محمدی رئیس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی نیز با اعلام پیگیری جدی روند درمانی ابوالفضل آرمیده، اظهار داشت: با وجود این که درمان این بیماری سخت است اما این کشتی گیر توانمند توانسته با استقامت خود بر این شرایط غلبه کند و در حال حاضر شرایط عمومی بیماری آرمیده مثل روزهای گذشته امیدوار کننده است . پزشک تیم‌های ملی کشتی در ادامه عنوان کرد: آرمیده در حال حاضر در اتاق ایزوله خصوصی  بیمارستان امام خمینی (ره ) توسط پزشکان معالج به خوبی اقدامات لازمی را که باید برای بهبودی این بیماری سخت انجام شود را دنبال می کند و فدراسیون کشتی و فدراسیون  پزشکی ورزشی هم با جدیت برَ روند درمانی اش نظارت دارند. ملک محمدی خاطرنشان کرد: امیدوارم با دعای خیر مردم،این کشتی گیر نوجوان هرچه سریعتر صحت و سلامتی کاملش را به دست آورد تا بار دیگر برای کسب افتخار در میدان های بین المللی آماده شود.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

کشتی و رزمی
کشتی و رزمی

آخرین اخبار

لالوویچ: شاید کشتی ایران قربانی شود
رییس اتحادیه جهانی کشتی معتقد است جریمه سبکی برای علیرضا کریمی و مربی‌اش در نظر گرفته شده اما تکرار این اتفاقات عواقب و جرایم سنگینی برای کشتی و حتی ورزش ایران در پی خواهد داشت. لالوویچ همچنین اعلام کرد IOC به دقت پرونده علیرضا کریمی را دنبال کرده است.
والورده: خیرونا هم به سبک چلسی بازی می کند
ارنستو والورده، سرمربی بارسا معتقد است این تیم افت نکرده است.
کونته: دست دادن با مورینیو؟ مشکلی ندارم
آنتونیو کونته، سرمربی چلسی، اعلام کرد که علی رغم درگیری های لفظی اخیر، مشکلی با دست دادن با ژوزه مورینیو در دیدار روز یکشنبه ندارد.
نگرانی استقلال در اهواز؛ چپ پُر فولاد
با تداوم مصدومیت نورافکن و زکی‌پور احتمالا باز هم حیدری در سمت چپ خط دفاع استقلال به زمین خواهد رفت. برابر او اما عبدالله ناصری وینگر راست فولاد قرار دارد که با ۴ پاس گل بهترین گلساز اهوازی‌هاست.
لالوویچ: شاید کشتی ایران قربانی شود
قاسم پور،باستانی و بلفکه در نیمه نهایی/اسماعیل پور و بیابانی حذف شدند
سومین نماینده ایران در نیمه نهایی تورنمنت بوکس بلغارستان مشخص شد
قاسم پور فینالیست شد/6 آزاد و فرنگی کار ایران در روز نخست حذف شدند
حریفان ایران در مسابقات روز دوم رقابت های کشتی آزاد  اوکراین مشخص شدند
قاسم پور به فینال رقابت های بین المللی کشتی اوکراین راه یافت
راهیابی قاسم پور و بلفکه به نیمه نهایی رقابت های کشتی اوکراین
سه شکست و یک پیروزی برای ایران در روز نخست کشتی بین المللی اوکراین
دلیل اعزام نشدن سامان عزیزی به رقابت های قهرمانی آسیا مشخص شد
شکست تیموری آزادکار ایران در رقابت های بین المللی اوکراین