80 درصد فضای نمایشگاه چاپ و بسته بندی پر شد

10:15 ۳۹۲ روز و ۶ ساعت پیش باشگاه خبرنگاران جوان 561 0
 		80 درصد فضای نمایشگاه چاپ و بسته بندی پر شد

اکنون بیش از 80 درصد فضای نمایشگاه بین المللی نمایشگاه چاپ و بسته بندی تکمیل و جانمایی متقاضیان حضور در این نمایشگاه انجام شده است.

باشگاه خبرنگاران جوان

ابوالفضل ایمنی، مدیر روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته بندی در گفتگو با خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص این نمایشگاه گفت: هم اکنون بیش از 80 درصد فضای نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی پر شده و جانمایی متقاضیان حضور در این نمایشگاه انجام شده است. از این به بعد، برای حضور هیئت های خارجی در نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی برنامه ریزی می کنیم. این افراد متقاضی بازدید از نمایشگاه هستند و در نمایشگاه امسال نیز بازار هدف را در نظر گرفتیم. تمامی شرکت های خارجی حاضر در نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی، در حوزه چاپ و بسته بندی فعالیت می کنند.  وی افزود: دوره های آموزشی نیز در طول دوره نمایشگاه برگزار می کنیم. این دوره ها قبل از نمایشگاه آغاز می شود و در طول چهار روز ادامه خواهد داشت. با کشورهای عراق، افغانستان، منطقه آسیای مرکزی و ... برای حضور در نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی مکاتبه کردیم. از این میان کشور عراق به خصوص ناحیه کردستان این کشور برای حضور در نمایشگاه اعلام آمادگی کرد.   مدیر روابط عمومی نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی در خصوص ثبت نام نمایشگاه چاپ و بسته بندی بیان کرد: 85 درصد شرکت هایی که برای حضور در نمایشگاه چاپ و بسته بندی پیش ثبت نام کرده بودند، ثبت نام خود را قطعی کردند و جانمایی آن ها در نمایشگاه نیز انجام شد. در نمایشگاه امسال با افزایش مخاطب روبرو بودیم و نصب بیلبورد های تبلیغاتی آن در سطح شهر بزودی اجرا می شود. ساخت تیزرهای تلویزیونی نمایشگاه چاپ و بسته بندی نیز در حال انجام است و بزودی از طریق شبکه های تلویزیونی پخش می شود.  ایمنی ادامه داد: با شرکت های صنعتی نیز برای بازدید از نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی مکاتبه کردیم. این شرکت ها می توانند با استفاده از سرویس بازدید خود را از نمایشگاه انجام دهند. به این وسیله با مخاطب مصرف کننده به طور مستقیم و با حذف واسطه ارتباط برقرار کنند.    


گروه های زیر مجموعه فرهنگی هنری

سینما و تئاتر
سینما و تئاتر
ساير حوزه ها
ساير حوزه ها
رادیو تلویزیون
رادیو تلویزیون
عمومی
عمومی
تئاتر
تئاتر
موسیقی و هنرهای تجسمی
موسیقی و هنرهای تجسمی
میراث و گردشگری
میراث و گردشگری
فرهنگ عمومی
فرهنگ عمومی
رسانه
رسانه
قرآن و عتر
قرآن و عتر
دین و اندیشه
دین و اندیشه
فرهنگ حماسه
فرهنگ حماسه
ادبیات
ادبیات
ادبیات و کتاب
ادبیات و کتاب

آخرین اخبار

بازداشت یک بازرگان سعودی دیگر در عربستان
با قطع شدن ارتباط‌ها با یک بازرگان سعودی، منابع خبری از احتمال بازداشت او در پی روند بازداشت شاهزادگان و تاجران متهم به فساد در عربستان خبر می‌دهند.
شناسایی درآمد خانوارها بر اساس «کدملی»
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه «کدملی» ظرفیتی برای شناسایی درآمدهای خانوار و تعریف نظام مالیاتی است، از آمادگی برای شناسایی این درآمدها بر اساس کد ملی خبر داد.
دیدار محرمانه آمریکایی ها برای آغاز همکاری هسته‌ای با عربستان
رویترز به نقل از منابع آگاه از دیدار محرمانه مقاماتی از دولت ترامپ با برخی اعضای کنگره برای انتقال فناوری هسته‌ای به عربستان خبر داد.
بورس تهران بار دیگر کانال شکنی کرد- رشد فلزی‌ها و کاهش خودرویی‌ها
در اولین روز معاملات تالار شیشه ای شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بار دیگر کانال شکنی کرد و وارد تراز ۹۴ هزار واحدی شد. در این روز بیشتر خودرویی‌ها کاهش قیمت را تجربه کردند و فلزات اساسی با رشد مواجه شدند.
احتمال تاسیس یک پایگاه نظامی روس در خاک ترکیه
گمان می‌رود استقرار سامانه پدافند هوایی روسیه در خاک ترکیه حضور نظامیان روس را در این کشور ضروری کند به طوری که ممکن است به احداث پایگاه نظامی روسیه در ترکیه نیاز شود.
مشکلات بانکی یک شبه حل شدنی نیست
مشاور بانک مرکزی با بیان اینکه برای رفع مشکلات بانکی باید در روش‌های مطالعه تجدیدنظر کرد، گفت: نباید انتظار رفع یک شبه مشکلات نظام بانکی را داشته باشیم.
معاملات مالی نیمی از دستگاه‌های اجرایی الکترونیکی شد
رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت ضم اعلام الکترونیکی شدن معاملات مالی نیمی از دستگاه‌های اجرایی، از سرمایه‌گذاری بالای ۲۰ میلیارد تومانی ایجاد دیتابیس در این مرکز خبر داد و شایعات غیرقانونی بودن قرارداد آن را غیرواقعی دانست.
تکذیب اعزام نیروهای ویژه ارتش چین به سوریه
وزارت اطلاع رسانی سوریه می‎گوید که خبرهای انتشار یافته درباره اعزام نیروهای ویژه ارتش چین به این کشور نادرست است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

ایرانی ها؛ کتاب نخوان‌های پرادعا!
این اظهارنظر که «مردم ما کتاب نمی خوانند» به یکی از اظهارنظرهای فراگیر بین عموم مردم تبدیل شده است. درواقع به نظر می رسد عبارت «ایرانی ها کتاب نمی خوانند» برای مردم ما بیشتر به نوعی نماد برای اعتراض به وضعیت موجود یا پُزی شبه روشنفکرانه تبدیل شده است.
بادیگاردهای غول پیکر خانم بازیگر-عکس
عکسی از «ویشکا آسایش» و بادیگاردهایش را مشاهده می کنید.
آغاز مراسم تکریم و معارفه مدیران کانون پرورش فکری
جلسه نقد و بررسی کتاب «عمیق» برگزار می‌شود
پژوهش با پرسشگری به وجود می آید
کتاب «باغ‌های امید» منتشر شد
قیمت کاغذ رو به کاهش است/ زمان افتتاح نمایشگاه چاپ و بسته بندی
فراخوان دهمین جشنواره داستان انقلاب منتشر شد
داستان نویس‌های معروف سوژه هایشان را از کجا می‌آورند؟
معرفی پرفروش های طرح پاییزه کتاب
فرصت ۱۰ روزه به شهرداری برای تامین فضای مناسب نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب
۱۰ رمان برتر ۲۰۱۷ به انتخاب مجله تایمز