همکاری اچ‌تی‌سی و مسئولان شهری در چین در زمینه واقعیت مجازی

18:40 ۴۲۳ روز و ۲۰ ساعت پیش ایتنا 1,265 0
همکاری اچ‌تی‌سی و مسئولان شهری در چین در زمینه واقعیت مجازی

ایتنا- به‌تازگی شرکت اچ‌تی‌سی با مسئولان شهر شنزن چین به توافق‌هایی در زمینه همکاری جهت پرورش و توسعه فناوری واقعیت مجازی دست یافته است.

ایتنا

به‌تازگی شرکت اچ‌تی‌سی با مسئولان شهر شنزن در کشور چین به توافق‌هایی جدید دست یافته که عمدتا به همکاری دو طرف در زمینه پرورش و توسعه فناوری واقعیت مجازی مربوط خواهد بود.به گزارش ایتنا ازرایورزبه نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی Digitimes، واقعیت مجازی که این روزها به‌ عنوان یکی از فناوری‌های پیشرو در جهان به شمار می‌آید، رقابت شدیدی را میان شرکت‌ها برای بهره‌گیری از آن بوجود آورده است و از جمله، برای آینده شرکت اچ‌تی‌سی یک فناوری امیدبخش به‌حساب می‌آید و این شرکت برنامه‌های خاصی برای این فناوری در دست‌ کار دارد.یکی از این برنامه‌های این شرکت که اخیرا در رسانه‌ها اعلام شده، شامل همکاری اچ‌تی‌سی با دولت محلی شنزن در کشور چین است و مطابق آن قرار است تا این همکاری به بهبود شرایط کارکرد اچ‌تی‌سی در زمینه واقعیت مجازی منتهی گردد. بر اساس گزارش‌های منتشر شده در این زمینه، مقرر شده است تا انستیتوهای تحقیقاتی ویژه‌ای برای بهبود فناوری واقعیت مجازی در این شهر ساخته شوند، همچنین مطابق این توافق دوجانبه، مدیریت این مجموعه‌هابر عهده اچ‌تی‌سی خواهد بود.مطابق آنچه این گزارش می‌گوید، سرمایه‌گذاری انجام‌شده در این پروژه معادل با یک میلیارد و ۴۷۰ میلیون دلار خواهد بود؛ افزون بر این در طی پروژه مزبور قرار است تا فرهنگ واقعیت مجازی نیز در کنار فناوری‌های آن معرفی و توسعه یابد.گفتنی است این پروژه قرار است تا در بازه زمانی بین سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰ به مرحله اجرا دربیاید و شرکت اچ‌تی‌سی نیز در تمامی بخش‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری آن فعالیت خواهد داشت. 


گروه های زیر مجموعه فناوری اطلاعات

بازی
بازی
وب ايراني
وب ايراني
لوازم جانبی
لوازم جانبی
فناوری شخصی
فناوری شخصی
كامپيوتر همراه
كامپيوتر همراه
شبكه و امنيت
شبكه و امنيت
تنظيم مقررات
تنظيم مقررات
ميزباني وب
ميزباني وب
تجارت الكترونيك
تجارت الكترونيك
سيستم عامل
سيستم عامل
مديريت ICT
مديريت ICT
موبايل
موبايل
مخابرات
مخابرات
اپراتورها
اپراتورها
اينترنت
اينترنت
ويروس
ويروس
سخت افزار
سخت افزار
بانكداری الكترونيك
بانكداری الكترونيك
شبكه اجتماعي
شبكه اجتماعي
برنامه نويسي
برنامه نويسي
اخبار داخلی
اخبار داخلی
روبوتيك
روبوتيك
وب و اينترنت
وب و اينترنت
امنيت
امنيت
ماهواره و فضا
ماهواره و فضا
قطعات
قطعات
 نرم افزار
نرم افزار

آخرین اخبار

کلبه کاشفان قطب شمال
وقتی کاشف مشهور قطب شمال «رابرت پری» به جزیره الزمیر در کانادا رسید ویرانه‌های کلبه‌ای را یافت که قبلا توسط سایر کاشفان قطب شمال در ساحل شمال شرقی این جزیره برپا شده بود.
دانستنی‌ های جالب (238)
در زندگی همه ما پیش آمده که برخی اصطلاحات را بدون دانستن ریشه و وجه تسمیه اش بکار ببریم و یا یک رسم و آداب خاص را به صرف تقلید از پیشینیان خود، بدون اینکه بدانیم چیست و از کجا آمده انجام داده باشیم.
پیشنهادهای فرهنگی آخر هفته
«اکسیدان» ساخته حامد محمدی در اکران خیلی فراتر از انتظارات فروخت و به قولی ترکاند، داستان آدم هایی که برای گرفتن ویزا تن به هر خفتی می دهند با زیر لایه هایی افشاگر از شرایط این روزهای جامعه ایرانی در قالب هجو و کمدی که خیلی پر استقبال شده.
رمان «غول مدفون»؛ دنیایی بی‌رحم پر از غول و اژدها و فراموشی
«غول مدفون» آخرین رمان کازوئو ایشی‎گورو است که جدیدترین ترجمه آن را سهیل سمّی توسط انتشارات ققنوس به خوانندگان و علاقه‌مندان این نویسنده ارایه داده است. در ‌سال۲۰۱۵ زمانی که ١٠سال از انتشار آخرین کتاب ایشی‌گورو «هرگز رهایم مکن» می‌گذشت غول مدفون در بحبوحه اشتیاق شدید و انتظار طولانی خوانندگان منتشر شد.
بزرگانی از چهار گوشه دنیا در جشنواره موسیقی فجر
شاید اگر در سال های 64 تا 69 صحبتی از حضور گروه های بین المللی به میان می آمد، همه انگشت به دهان و حیرت زده به شما نگاه و این امر را غیرممکن تلقی می کردند. اما درست از سال 1370 بود که جشنواره تازه نفس موسیقی فجر در هفتمین دوره از آغاز خود میزبان نخستین گروه بین المللی شد.
شبکه «افق»، عزیزدردانه تلویزیون
واکاوی یک اتفاق که بارها رخ داده: دلیل بازپخش و معرفی برنامه های شبکه «افق» و در شبکه های دیگر چیست؟ آیا «افق» به خوبی دیده نمی شود یا رانت آن قوی است؟
فیلم «مادر!»، رویای تب آلود رسیدن به نور
بهترین توصیف برای فیلم «مادر!» این است که آن را یک رؤیای تب آلود بنامیم - لااقل این عبارت به خوبی نشان می دهد که دارن آرنوفسکی (سازنده «قوی سیاه» و «مرثیه ای برای یک رویا») موقعی که فیلمنامه را یکجا و به شکلی دیوانه وار در رایانه اش ثبت کرد، چه حال و وضعی داشت.