جنایات صهیونیستها در فلسطین تمامی ندارد

21:40 ۱۸ روز و ۲۲ ساعت پیش افکار نیوز 138 0

موج بازداشت شهروندان فلسطینی توسط نظامیان رژیم اشغالگر صهیونیستی در مناطق مختلف کرانه باختری و قدس همچنان بالاست.به گزارش روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، امروز نیز شماری از جوانان فلسطینی و همچنین یک زن و مرد سالخورده از چند منطقه کرانه باختری ربوده شدند که در نتیجه آن، در برخی مناطق، درگیری میان شهروندان با نظامیان رژیم اشغالگر رخ داد.«علاء البیطاوی» آزاده فلسطینی اهل اردوگاه «جنین» توسط نظامیان اشغالگر در یک پست نظامی بازداشت شد. در پست «دوتان» در نزدیکی شهرک «یعبد» در غرب جنین نیز نظامیان اشغالگر مانع عبور و مرور خودروهای شهروندان فلسطینی شدند.در شهرک «کوبر» در استان رام الله در مرکز کرانه باختری، نظامیان رژیم اشغالگر با یورش بزرگ به این شهرک، به زور وارد شماری از خانه‌های شهروندان شده و دستکم شش نفر از جمله یک زن را بازداشت کردند، علاوه بر اینکه اسباب و اثاثیه این خانه‌ها را هم در هم شکسته و تخریب کردند.به دنبال بازداشت این شهروندان فلسطینی از شهرک کوبر اهالی این شهرک به مقابله با نظامیان رفتند که به درگیری منجر شد و نیروهای اشغالگر به سمت معترضان فلسطینی تیراندازی کرده یا گلوله‌

افکار نیوز

به گزارش افکارنیوز،موج بازداشت شهروندان فلسطینی توسط نظامیان رژیم صهیونیستیدر مناطق مختلف کرانه باختری و قدس همچنان بالاست.
به گزارش روزنامه فرامنطقه‌ایالقدس العربی، امروز نیز شماری از جوانان فلسطینی و همچنین یک زن و مرد سالخورده از چند منطقه کرانه باختری ربوده شدند که در نتیجه آن، در برخی مناطق، درگیری میان شهروندان با نظامیان رژیم اشغالگر رخ داد.
«علاء البیطاوی» آزاده فلسطینی اهل اردوگاه «جنین» توسط نظامیان اشغالگر در یک پست نظامی بازداشت شد. در پست «دوتان» در نزدیکی شهرک «یعبد» در غرب جنین نیز نظامیان اشغالگر مانع عبور و مرور خودروهای شهروندان فلسطینی شدند.
در شهرک «کوبر» در استان رام الله در مرکز کرانه باختری، نظامیان رژیم اشغالگر با یورش بزرگ به این شهرک، به زور وارد شماری از خانه‌های شهروندان شده و دستکم شش نفر از جمله یک زن را بازداشت کردند، علاوه بر اینکه اسباب و اثاثیه این خانه‌ها را هم در هم شکسته و تخریب کردند.
به دنبال بازداشت این شهروندان فلسطینیاز شهرک کوبر اهالی این شهرک به مقابله با نظامیان رفتند که به درگیری منجر شد و نیروهای اشغالگر به سمت معترضان فلسطینی تیراندازی کرده یا گلوله‌های گاز اشک آور شلیک کردند.
محله «ام الشریط» شهر البیره در استان رام الله نیز شاهد حمله نظامیان رژیم اشغالگر و بازداشت یک جوان و به دنبال آن درگیری میان اهالی شهر با ماموران رژیم صهیونیستی بود که این درگیری‌ها با زخمی شدن چند شهروند فلسطینی همراه شد.
در شهر بیت لحم در جنوب کرانه باختری نیز حمله نظامیان صهیونیستی به تظاهرات شماری از دانش آموزان دبیرستانی که به مناسبت شانزدهمین سالگرد شهادت یاسر عرفات به خیابان‌ها آمده بودند به آسیب دیدن چند دانش آموز بر اثر استنشاق گاز اشک آور شلیک شده توسط نظامیان صهیونیستی منجر شد.
در اردوگاه الفوار و شهرک «سعیر» در «الخلیل» در جنوب کرانه باختری نیز پنج جوان فلسطینی امروز درحمله به خانه هایشان که با تخریب اثاثیه خانه ها همراه بود، بازداشت شدند .
نظامیان اشغالگر یک مرد سالخورده را از محله حاره جابر نزدیک حرم شریف ابراهیمی را بی جهت در حال گذر از خیابان مورد تفتیش قرار دارده و به ادعای در اختیار داشتن یک چاقو بازداشت کردند.
«خالد ابوعرفه» ۵۹ ساله وزیر سابق امور قدس فلسطینی نیز امروز توسط رژیم صهیونیستی بازداشت و بدون تفهیم اتهام به بازداشت اداری فرستاده بود او پیش تر از شهر قدس به کرانه باختری تبعید شده بود.
در قدس اشغالی نیز نظامیان رژیم اشغالگر، «عثمان جلاجل»جوان ۱۷ ساله را در مصلای باب الرحمه مسجد الاقصی بازداشت کردند.
نظامیان رژیم اشغالگر، «محمدالبحری» رئیس مرکز جوانان در اردوگاه شعفاط شمال شرق قدس را نیز بازداشت کردند.
از سوی دیگر دسته‌های جدیدی از شهرک نشینان صهیونیست نیز امروز تحت حفاظت امنیتی رژیم صهیونیستی از «باب المغاربه» وارد مسجد الاقصیشدند و شروع به انجام اقدامات تحریک آمیز کردند و پس از گوش سپردن به نطق سردسته خود درباره مجسمه خیالی هیکل از باب السلسله خارج شدند. در طول سه ساعت هتک حرمت مسجد الاقصی توسط صهیونیست‌ها ورود فلسطینی‌ها به مسجد نیز بسیار محدود شده بود.
 


گروه های زیر مجموعه سیاسی

فقه و حقوق
فقه و حقوق

آخرین اخبار

آشنایی با قطعات لیفتراک
ورود سیستم شرکت های مختلف در صنعت فروش قطعات لیفتراک انتخاب را برای مشتری سخت کرده اما بنظر ما کار برای مشتری که می داند می خواهد جنس اصل بخرد همچنان مشخص است.
داتین متخصص بازاریابی و فروش، استخدام می‌کند
اگر سال‌ها پیش بود و صحبت از بازاریابی و فروش می‌کردیم ذهنمان به این سمت می‌رفت که قرار است با یک تلفن تلاش کنیم تا یک محصول را بفروشیم و یا یک حامی مالی جذب کنیم.
برتری شاملی برابر قعرنشین لیگ هندبال زنان- قانع: زمان بازی بر عملکرد تیم ها تاثیرگذار است
سرمربی تیم هندبال شاملی گفت: ساعت برگزاری بازی اصلا مناسب نیست و در روند کار و عملکرد بازیکنان تاثیر دارد.
شیراز میزبان دور برگشت لیگ برتر هندبال مردان- جدال مس و فولاد
مسابقات مرحله اول دور برگشت لیگ برتر هندبال مردان از ۱۹ آذر به میزبانی شیراز برگزار خواهد شد.