درخواست بادامچیان از دولت برای حل مشکلات و گرانی‌ها

12:35 ۱۵ روز و ۱۰ ساعت پیش افکار نیوز 68 0

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با درخواست از دولت برای حل مشکلات و گرانی‌ها گفت: دولت با ملت همراهی کند تا در سه مقوله اقتصاد، فرهنگ و امنیت همه جانبه، همدلانه با هم کار کنند.

افکار نیوز

به گزارش افکارنیوز، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامیدر اعلام مواضع هفتگی این حزب با اشاره به انتخابات ریاست جمهوریآمریکا اظهار داشت: انتخابات آمریکا و رویدادهایی که در آن رخ داد نشانه افول نظام لیبرال دموکراسی کاپیتالیستی است که در اروپا هم تاثیرات خود را در فرانسه و سایر کشورهای اروپایی نشان می دهد.
وی ادامه داد: در این انتخاباتدو رقیب از دو حزب آمریکا، به جای ارائه برنامه‌های خود، مفاسد و زشت کاری های یکدیگر را افشا کردند از قبیل دروغگو، سیاستمدار فاسد، جدا کننده کودکان بی‌گناه از پدر و مادرهای مهاجرشان، ناتوان، خفت آور، رشوه گیر، خلافکار، مجرم و انواع تهمت ها و اهانت ها را به یکدیگر نسبت دادند.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی افزود: هر دو به تقلب در انتخابات تاکید کردند، در حالی که می‌دانستند بالاخره یکی از این دو نامزد رای می‌آورد و چهار سال باید آمریکا را در داخل و صحنه‌های بین‌المللی اداره کند. ولی برای هر یک مقام و منافع خود و همراهان مطرح بود و منافع ملی آمریکا جایی نداشت.
بادامچیان اضافه کرد: این حاصل نظام مادی گرایی غربی، لیبرالیسم و سرمایه داری آمریکایی -  اروپایی است که در آمریکا و فرانسه بیشترین نمود انحطاط و فروپاشی را نشان می دهد و مردم را به خیابان ها آورده است.
وی تصریح کرد: تظاهرات، درگیری و هرج و مرج نتیجه همین نظام به دور از معنویت است که در آمریکا آن طور سیاه پوستان را بی رحمانه می کشد و در فرانسه به پیامبر اسلام اهانت می کند و مردم را سرکوب می کند.
وی گفت: آشکار شدن ماهیت واقعی لیبرال سرمایه‌داری غرب و رسوایی سازمانهای ساخته غربی‌ها برای مردم جهان در رویدادهای گوناگون که حتی سازمان ملل عربستان کودکش متجاوز را به خاطر دریافت پول تبرئه می‌کند و نیز این مناظرات انتخاباتی آمریکایی‌ها، خط غرب گرایی و غرب زدگی را به پایان نزدیک کرده است.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: حالا پلیس و گارد ملی ارتش آمریکا در سرکوب مردم این کشور فعالند و مردم علیه آنها شعار می‌دهند.
بادامچیان با اشاره به اینکه هنوز تعداد معدودی در ایران توهم دارند که بایدن رییس جمهور باشد به این‌ها گوشه چشمی خواهد داشت گفت:  کسی که در آمریکا با مردم خودش این گونه رفتار می کند، با اینان که بدتر خواهد کرد؛ بچه ای که با مادرش جدال می کند با دایه و زن همسایه رفتار بدتری خواهد داشت.
وی تاکید کرد: ممکن است رئیس جمهور آینده آمریکا در سیاست‌های نسبت به ایران و جهان تغییراتی بدهد، اما این در رابطه با منافع ایران نیست بلکه در راستای منافع آمریکا و حفظ احتمالی غرب زده ها در ایران است و شاید هم بحران همه جانبه آمریکا، دولت بعدی آن کشور را به تغییر بسیاری از سیاست‌های قبلی مجبور نماید. وی تصریح کرد: ایران اسلامی باید با رهبری هوشمند، اندیشمند،  مدبر و مدیر خود مسیر منافع ارزشی و مصالح ملی خود را ترسیم و مدیریت نماید که ان شاالله خواهد کرد.
وی گفت: شاید هم جاهلیت مدرن در آمریکا شدت یابد که در این صورت ایران و همه آزادی‌خواهان جهان باید با تدبیر و عقلانیت، برای وحشی‌گری آمریکایی‌ها چاره اندیشی کنند تا انحطاط شدید مدنی، سیاسی و اخلاقی، نابودی محتوم را برای سلطه‌گران آمریکایی رقم بزند.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی از دولت و رئیس‌جمهور خواست که در این موقعیت بحرانی آمریکا و اروپا، سیاست های متناسب با این دوران را با استفاده از نظرات دلسوزان و در راستای عزت، حکمت و مصلحت تنظیم نماید.
بادامچیان با درخواست از دولت برای حل مشکلات و گرانی‌ها گفت: دولت با ملت همراهی کند تا در سه مقوله اقتصاد، فرهنگ و امنیت همه جانبه، همدلانه با هم کار کنند.
وی اظهار داشت: در امنیت نظامی و دفاعی بحمدالله اقتدار و توانایی نظامی دفاعی ایران آنچنان است که دشمن جرأت تجاوز نظامی ندارد.
بادامچیان تاکید کرد: دولت باید توجه خود را به اقتصاد و فرهنگ معطوف کند و بیشتر در این دو بخش سرمایه‌گذاری  کند.
وی تصریح کرد: همانطور که در هماهنگی این مدت کوتاه بین بخش های مختلف دولت از جمله بانک مرکزی، وزارتخانه‌های صمت و اقتصاد و دارایی و نیز گمرک روی کاهش قیمت ها و قیمت ارز تاثیر خود را داشته است، این دلیل آشکاری بر این است که کلید حل مشکلات در خارج نیست و در داخل است.
 دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از این گفتگو درباره تحولات قره‌باغ اظهار داشت: راه حل در جنگ نیست بلکه در رعایت اصول بین‌المللی و حقوق ملتها و کشورهاست.
وی ادامه داد: ولی امر مسلمین به طور شفاف راه‌حل‌های درگیری در قره باغ را ارائه فرمودند؛ اول اینکه مناطق اشغال شده به صاحبان آن برگردانده شود و قره باغ به آذربایجان داده شود. دوم حقوق مردم ارمنی در این سرزمین ها رعایت شده و امنیت کامل برای همه برقرار گردد. سوم مرزهای بین‌المللی از تجاوز و تعدی مصون بماند و چهارم دخالت دولت هایی که تروریست‌ها را به منطقه آورده قطع شود تا آرامش  منطقه حفظ گردد.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: ایران خیرخواه همه کشورهای منطقه است و اگر طرح ایران برای حل مسئله قره‌باغ پذیرفته شود، ان شاالله مشکلات حل می‌شود و بحران فرو می نشیند.
 


گروه های زیر مجموعه سیاسی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

الهام طهموری بازیگر سریال شرم+تصاویر جدید
بیوگرافی الهام طهوری بازیگر سریال شرم را می خوانید.
آهنگ آخر سریال شرم با صدای گرشا رضایی+دانلود
آهنگ آخر سریال شرم را با صدای گرشا رضایی می توانید گوش داده و دانلود کنید.
بهانه‌های عجیب مهدی تارتار برای استعفا
مهدی تارتار سرمربی تیم پیکان درباره بهانه خود برای استعفا می گوید: «سبک فوتبال من همیشه بازی مالکانه و روی زمین بوده است، اما با این تیم نمی‌توانم این افکار را پیاده کنم و باید به کارهای دفاعی رو بیاورم.
یک پرسپولیسی اصیل در تمرین استقلال+ عکس
محمود فکری که روزهای پر حاشیه‌ای را بعد از شکست مقابل فولاد پشت سر گذاشته، در شرایطی آخرین تمرین خود را در استادیوم غدیر تهران دنبال کرد که فرشاد پیوس و تیمش نیز در این محل حاضر بودند.
اظهارات سرمربی مس پیش از بازی با آلومینیوم
سرمربی تیم مس رفسنجان گفت: تیم ما در یک مسیری با شیب نسبتا خوب رو به رشد است اما باتوجه به جذب 13 بازیکنان جدید در این فصل طبیعتا برای هماهنگی بیشتر نیاز به زمان بیشتر است.
پرتاب بمب هسته‌ای توسط آمریکا با جنگنده اف-۳۵ +فیلم
نیروی هوایی آمریکا با همکاری «آزمایشگاه ملی سندیا» برای نخستین بار اقدام به پرتاب بمب هسته‌ای «ب‌»۶۱ با جنگنده‌های «اف‌-۳۵ لایتنینگ ۲»کرده است.
افزایش شدید قیمت فلزات اساسی در بازارهای جهانی+ جدول
قیمت فلزات اساسی در بازار های جهانی افزایش شدید قیمت داشته است، اصلاح قیمت های اخیر پس از شیوع کرونا شیب قیمت ها را صعودی کرده است.
اظهار بی اطلاعی دولت سودان درباره سفر هیئت اسرائیلی به خارطوم
«فیصل محمد صالح» سخنگوی دولت سودان ادعا کرد که هیأت دولت سودان هیچ اطلاعی درباره سفر یک هیئت صهیونیست به کشورش ندارد.
آخرین قیمت ها در بازار خودرو- پراید از مرز صد میلیون تومانی عقب نشست
همزمان با به حداقل رسیدن اختلافات قیمتی در بازار خودرو قیمت ها در این بازار نیز در حال کاهش است تا جایی که در ساعات گذشته پراید ۱۳۱ از مرز ۱۰۰ میلیون تومانی عقب نشست و به قیمت ۹۷ میلیون تومان رسید.

پر بازدید ترین اخبار امروز

آخرین جزئیات از ساخت واکسن کرونا
مدیرعامل شرکت شفا فارمد درباره تولید واکسن کرونا در پلتفرم ویروس کشته شده‌ این ویروس توضیحاتی داد.
شکنجه جنسی فعالان زن سعودی در زندان‌های عربستان
«ریم سلیمان» معارض زن سعودی با اشاره به شکنجه جسمی فعالان زن در عربستان گفت که اطرافیان ولیعهد عربستان، سادیسمی و تشنه ارتکاب جنایت هستند.
رونمایی از هیوندای میسترا 2021 با طراحی متمایز
نسخه EV هیوندای میسترا ۲۰۲۱ با طراحی متمایز به بازار می آید و حداکثر برد این خودرو الکتریکی ۵۲۰ کیلومتر است.
وقوع حادثه گازگرفتگی و مسمومیت با مونواکسید کربن در بلوار شاهد تهران
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از وقوع حادثه مسمومیت با گاز مونواکسید کربن در یک ساختمان مسکونی واقع در بلوار شاهد تهران خبر داد.
روند کاهشی قیمت خودرو در بازار ادامه خواهد داشت؟
نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو در خصوص آخرین وضعیت قیمت خودرو در بازار آزاد توضیحاتی داد.
پرتاب بمب هسته‌ای توسط آمریکا با جنگنده اف-۳۵ +فیلم
چند پیشنهاد معیشتی به ستاد ملی کرونا
اظهار بی اطلاعی دولت سودان درباره سفر هیئت اسرائیلی به خارطوم
لغو نشست شورای امنیت درباره درگیری‌ها در منطقه تیگرای اتیوپی
رئیس سازمان بسیج:هزار زندانی در هفته بسیج آزاد می‌شوند
تاکید پوتین بر حل موضوع هسته‌ای کره شمالی با روش‌های دیپلماتیک
محکومیت مدیرکل سابق ورزش و جوانان فارس به اتهام ۲۸ بار دریافت رشوه
رسیدن تعداد آرای «جو بایدن» به ۸۰ میلیون رای
وزیر اطلاعات: بسیج در خنثی نمودن توطئه‌های سپاه کفر خوش می‌درخشد
رئیس سازمان بسیج:هزار زندانی در هفته بسیج آزاد می‌شوند