بالاخره پنجره نقل و انتقالات استقلال باز می‌شود

11:26 ۱۵ روز و ۲۲ ساعت پیش افکار نیوز 45 0

حجت نظری، سخنگوی باشگاه استقلال تهران اعلام کرد تا حداکثر فردا پنجره نقل و انتقالاتی تیم استقلال باز می‌شود.

افکار نیوز

به گزارش افکارنیوز،حجت نظری سخنگو و عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در گفتگو با شبکه خبر اعلام کرد که نهایتا تا  فردا و با بازشدن پنجره نقل و انتقالات این باشگاه، قرارداد بازیکنان جدید ثبت خواهد شد.
وی در مورد زمان بازشدن پنجره نقل و انتقالات استقلالبا وجود پرداخت پول شفر گفت: ما خیلی تلاش کردیم که بتوانیم تا قبل از بازی اول پنجره نقل و انتقالاتی تیم را باز کنیم. اما متاسفانه با توجه به اینکه آقای شفر هماهنگی لازم را با ما نداشتند، مجبور شدیم بازی اول را بدون بازیکنان جدید انجام دهیم.
او ادامه داد: الحمدالله هم کادرفنی و هم بازیکنان خوب با همه تلاش هایی که داشتند توانستیم نتیجه خوبی بگیریم. با وجود باز نشدن پنجره نقل و انتقالاتی، در دیدار اول توانستیم به برتری برسیم. 
وی گفت: تمام پول آقای شفررا هفته گذشته واریز کرده بودیم اما متاسفانه ایشان حاضر نشدن تأییدیه دریافت پول را به ما بدهند که اتفاقا ما بیش از مبلغ طلب ایشان، به حسابشان واریز کردیم. حتی نامه باشگاه برای فیفا نیز آماده است که ما اعلام کنیم چند ده هزار دلار بیشتر از طلبشان به حساب شفر واریز شده و بتوانیم برای استرداد آن پول اقدام کنیم.
نظری در مورد دلیل واریز پول بیش از طلب شفر توضیح داد: چرا که ایشان مدعی بود که توضیحات درون واریزی یکی از مبالغ واریز شده کامل نبوده و یا دقیقا عنوان نشده به دلیل طلب آقای شفر از باشگاه استقلال است و وکیل ایشان آن را تأیید نمی کرد. ما مجبور شدیم که مجددا این مبلغ را واریز کنیم که حتما تلاش خواهیم کرد آن مبلغ را خیلی زود پس بگیریم.
نظری درمورد زمان باز شدن پنجره نقل و انتقلاتی استقلال گفت: ما مشکلات زیادی برای پرداخت پول داشتیم. شرایط بانکی ایران به دلیل تحریم ها اجازه واریز مستقیم را نمی داد. ولی ما تأییدیه آقای شفر را اکنون داریم. با توجه به اینکه ما مجبور بودیم برای واریز پول از حساب اشخاص حقیقی و حقوقی مختلف استفاده کنیم تا بتوانیم مشکلات بانکی را پشت سر بگذاریم و تحریم ها را دور بزنیم، در این مرحله باید تأییدیه تمام واریز کننده ها را داشته باشیم.
او گفت: تمام این تأییدیه ها صبح امروز دریافت و نامه هم به فیفاارسال شده است. ما انتظار داریم تا حداکثر فردا پنجره نقل و انتقالات باشگاه باز شود و با توجه به اینکه دیدار بعدیمان دو هفته دیگر است، تا آن زمان به طور قطع پنجره باشگاه باز شده است.  با توجه به تعطیلات پایان هفته در اروپا، حداکثر روز دوشنبه و با ارسال مجوز از فیفا قراردادهایمان را ثبت می کنیم.
سخنگوی باشگاه استقلالخاطرنشان کرد: هوادار باید بداند که ما یک ماه پیش به هر دلیلی مجبور شدیم مدیرعامل محترم را کنار بگذاریم، تنها ۷۰۰ میلیون تومان در حساب باشگاه بود. ما در این مدت علی رغم اینکه نزدیک بود که فصل شروع شود، با مشکلات زیادی مواجه بودیم، تمام اعضای هیئت مدیره به همراه سرپرست محترم باشگاه شبانه روز تلاش کردیم. هر کدام از ما چند ده میلیارد تومان تعهد دادیم و سفته امضا کردیم و بخش زیادی از پولها را قرض کردیم.
نظری در پایان گفت: این بدهی ها در دوران ما ایجاد نشده بود ولی ما وارث آنها بودیم. ما در کمترین زمان ممکن توانستیم این مبالغ را جمع کنیم و آن را به ارز تبدیل کنیم و بدهی باشگاه را صفر کنیم. ما خوشحالیم با توجه به کاهش قیمت
دلار، می توانیم این مبلغ را مجددا به دلار تبدیل کنیم و بدهی های باشگاه را پرداخت کنیم.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

دنیای ورزش
دنیای ورزش

آخرین اخبار

درخواست برای حذف محدودیت ۶۰ درصدی در پروازها
معاون سازمان هواپیمایی کشوری از ارائه درخواست برای حذف شدن محدودیت پذیرش ۶۰ درصدی مسافر در پروازهای داخلی خبر داد و گفت: با توجه به رعایت کردن همه پروتکل‌های بهداشتی صادر شده داخلی و بین‌المللی این درخواست را به وزیر راه و شهرسازی ارائه داده‌ایم اما اگر ستاد ملی مقابله با کرونا نپذیرد، ایرلاین‌ها همچنان آن را اجرایی می‌کنند.
راه‌اندازی استعلام کرونایی مسافران جاده‌ای +جریمه متخلفان
مدیرکل حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: از روز گذشته استعلام کرونایی آنلاین مسافران جاده‌ای از طریق اتصال به سامانه و وب سرویس معرفی شده از سوی وزارت بهداشت انحام میشود.
اخلاق کسب و کار در کشور هنوز جا نیفتاده است
یک کارشناس حوزه کار ضعف فرهنگ کار و اخلاق کسب و کار را از مهمترین موانع جریان کارآفرینی در کشور دانست و گفت: قوانینی که در کشور وضع می شود باید از مسیر کارشناسی عبور کند و بخشهای تاثیرپذیر از آن قوانین حتما در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها نقش داشته باشند.
احتمال حذف نیمی از متقاضیان مسکن ملی
با نزدیک شدن به پایان مهلت واریز وجه برای واحدهای طرح اقدام ملی مسکن، تعداد کسانی که افتتاح حساب کرده اند کمتر از نصف تعداد افراد واجد شرایط است و آنطور که مسئولان وزارت راه و شهرسازی می گویند با حذف متقاضیان بدحساب یا افزایش ظرفیت از آذرماه برای ثبت نام دور دوم تصمیم گرفته می شود.
نرخ کرایه ترددهای دریایی در هرمزگان افزایش یافت
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت : در جلسه ستاد استانی کرونا "با در نظر گرفتن رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شناورها" مصوب شد اجرای پروتکل های بهداشتی در شناورهای مسافری الزامی است.
نرخ بیکاری اسپانیا در بالاترین حد دو سال اخیر قرار گرفت
نرخ بیکاری در اسپانیا تا پایان ۱۲ ماه منتهی به سپتامبر با ۰.۴۹ درصد افزایش نسبت به بازه مشابه منتهی به ماه قبل به ۱۶.۲۶ درصد رسید که این رقم، ۰.۳۶ درصد بیشتر از نرخ قبلی مورد انتظار و بالاترین نرخ بیکاری ثبت شده در این کشور از ماه مارس سال قبل تاکنون بوده است.
چقدر کالای متروکه در بنادر وجود دارد؟
در شرایطی که گمرک به صاحبان کالاهای وارداتی هشدار داد در صورت ترخیص نشدن، کالاهای آن‌ها متروکه خواهد شد، معاون سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در حال حاضر حدود ۱۹ هزار کانتینر و ۵۵۰ هزار تن کالای متروکه در گمرک وجود دارد و از مسئولان دستگاه‌های مختلف می‌خواهیم هر چه سریعتر اقدمات لازم را برای خروج آن‌ها از انبارهای بنادر انجام دهند.
طرح جهش تولید و تامین مسکن چه تاثیری بر بازار خواهد داشت؟
اخراج دلالان با تعیین سیاست های مالیاتی از بازار و بازگرداندن تعادل میان عرضه و تقاضا با تکلیف دولت به ساخت مسکن؛ از جمله تاثیرات کوتاه مدت و بلند مدتی است که تاکنون برای طرح جهش تولید و تامین مسکن مطرح شده است.
سایه محو مالیات بر بازار مسکن
اثرگذاری طرح مالیات بر خانه های خالی با توجه به آنکه هنوز قانونی در این زمینه وجود ندارد در حد هیجان کوتاه مدت بود؛ زیرا از بهمن ماه پارسال که سامانه املاک و اسکان رونمایی شده و حتی از اواخر تابستان که اولین پیامکها به مالکان بیش از یک واحد ارسال شده هم قیمت رشد داشته و هم معاملات کاهش یافته است.
جزئیات استعلام کرونایی‌ها برای صدور بلیت هواپیما
معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی از اتصال کامل سیستم‌های فروش بلیت هواپیما و همه مراحل پذیرش و سوار شدن مسافران در فرودگاه‌های کشور به سامانه وزارت بهداشت و استعلام مبتلایان به کرونا خبر داد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

آخرین جزئیات از ساخت واکسن کرونا
مدیرعامل شرکت شفا فارمد درباره تولید واکسن کرونا در پلتفرم ویروس کشته شده‌ این ویروس توضیحاتی داد.
شکنجه جنسی فعالان زن سعودی در زندان‌های عربستان
«ریم سلیمان» معارض زن سعودی با اشاره به شکنجه جسمی فعالان زن در عربستان گفت که اطرافیان ولیعهد عربستان، سادیسمی و تشنه ارتکاب جنایت هستند.
رونمایی از هیوندای میسترا 2021 با طراحی متمایز
نسخه EV هیوندای میسترا ۲۰۲۱ با طراحی متمایز به بازار می آید و حداکثر برد این خودرو الکتریکی ۵۲۰ کیلومتر است.
وقوع حادثه گازگرفتگی و مسمومیت با مونواکسید کربن در بلوار شاهد تهران
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از وقوع حادثه مسمومیت با گاز مونواکسید کربن در یک ساختمان مسکونی واقع در بلوار شاهد تهران خبر داد.
روند کاهشی قیمت خودرو در بازار ادامه خواهد داشت؟
نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو در خصوص آخرین وضعیت قیمت خودرو در بازار آزاد توضیحاتی داد.
واکنش مدیرعامل سابق استقلال به فحاشی محمود فکری +فیلم
سرپرست باشگاه استقلال پشت محمود فکری را خالی کرد- کار فکری را تایید نمی‌کنیم
طعنه و کنایه های افشین پیروانی و افشاگری در برنامه تلویزیونی+فیلم
دغدغه ای شیرین برای پرسپولیس- میلاد سرلک فیکس می شود؟
شکایت شجاع خلیل زاده از رسول پناه به کجا رسید؟
لژیونری که هنوز دلش با استقلال است
پرسپولیسی ها بی خیال شجاع خلیل زاده نمی شوند
طراحی لباس جدید پرسپولیس توسط هواداران- پیراهن پرسپولیس تغییر می کند؟
تمرین سخت عیسی آل کثیر در پرسپولیس+فیلم
بزرگترین علت موفقیت پرسپولیس- ماموریت ویژه MLS  پرسپولیسی+آمار