رضایت حداکثری مشتریان، تأکیدی بر حرکت بانک توسعه تعاون در مسیر بانکداری حرفه‌ای است

11:27 ۲۸ روز و ۲۲ ساعت پیش ایسنا 394 0
رضایت حداکثری مشتریان، تأکیدی بر حرکت بانک توسعه تعاون در مسیر بانکداری حرفه‌ای است

مدیر مرکز آموزش و پژوهش گفت: دستاوردهای پژوهشی مرکز آموزش و پژوهش حکایت از رضایت مطلوب مشتریان از کیفیت خدمات متنوع در بانک توسعه تعاون دارد.

ایسنا

به گزارش ایسنا، بنابراعلام بانک توسعه تعاون ، کریم میرزا خانی مدیر مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون از ارزیابی مطلوب کیفیت خدمات بانک توسعه تعاون از سوی مشتریان بانک خبر داد و گفت: یافته‌های طرح پژوهشی طراحی و مدیریت‌شده از سوی مرکز آموزش و پژوهش بانک با عنوان "سنجش کیفیت خدمات از نگاه مشتریان و رضایت آنها " نشان می‌دهد که مشتریان بانک از کیفیت خدمات ارائه‌شده از سوی شعب در سطح کشور رضایت مطلوبی دارند.
مدیر مرکز آموزش و پژوهش سیاست‌گذاری مبتنی بر پژوهش و یافته‌های علمی را از رویکردهای مدیریتی کارآمد ذکر و خاطرنشان کرد: چنانچه تصمیم سازی و تصمیم‌گیری در نظام بانکی بر یافته‌های پژوهشی تکیه و تأکید کند، مسیر تحول نظام بانکی و سودآوری بانک‌ها هموار خواهد شد.
وی در این رابطه با اشاره به اهتمام جدی مرکز آموزش و پژوهش به هدایت اولویت‌های پژوهشی به‌سوی دغدغه‌ها و مسائل جاری بانک، تأکید بر تجاری‌سازی و تبدیل یافته‌های پژوهشی به محصولات بانکی را رویکرد اصلی مدیریت مطالعات و پژوهش‌های کاربردی بانک خواند.
میرزاخانی اصل پژوهش در موردسنجش کیفیت خدمات بانکی و رضایت مشتریان از بانک‌ها را حائز اهمیت دانسته و گفت: مرکز آموزش و پژوهش با اعتقاد به این فلسفه فکری که مشتریان عنصر اصلی حیات و ممات بانک‌ها محسوب می‌شوند و احصاء و تأمین نیازهای بانکی ایشان، مسیر تجهیز و تخصیص اثربخش منابع و تسهیلات را فراهم می‌نماید، رضایت سنجی مشتریان را در اولویت‌های پژوهشی خود قرار داده و در سال جاری عملیاتی نموده است.
بر این اساس، پژوهش مذکور در سطح ۳۱ استان کشور و از جامعه آماری همه مشتریان بانک مشتمل بر شرکت‌های تعاونی و غیرتعاونی و اشخاص حقوقی و حقیقی انجام و یافته‌های آن حکایت از مطلوبیت شاخص‌های کیفیت از نگاه جامعه هدف در بانک توسعه تعاون دارد.
مدیر مرکز آموزش و پژوهش، مطلوبیت شاخص‌های کیفیت را پیامد رضایت مشتریان بانک از شرایط فیزیکی، قابلیت اعتماد، پاسخگویی، اطمینان دهی، همدلی و سهولت دسترسی دانست و آن را نشان‌دهنده اهتمام بانک به شناسایی و تأمین نیازهای مشتریان بانک توسعه تعاون ذکر کرد.
وی همچنین گفت: در همه شاخص‌های کیفیت از نگاه مشتریان بیش از ۸۰ درصد رضایت گزارش‌ شده است. به ‌طوری ‌که رضایت گزارش ‌شده از کیفیت خدمات بانک در جامعه هدف شرکت‌های تعاونی و غیرتعاونی و اشخاص حقوقی و حقیقی مشهود بوده و یافته‌های پژوهشی حکایت از رضایت همه مشتریان بانک دارد.
میرزا خانی در این خصوص افزود: در بین شاخص‌های مورد پژوهش، دو مؤلفه اطمینان دهی و پاسخگویی به مشتریان بالاترین رتبه را کسب کرده‌اند و مؤلفه‌هایی مانند قابلیت اعتماد، همدلی کارکنان با مشتریان، رضایت از شرایط فیزیکی و سهولت دسترسی در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
مدیر مرکز آموزش و پژوهش تصریح کرد: با وجود رتبه‌بندی‌های مذکور، مشتریان در همه شاخص‌ها بالای ۸۰ درصد از بانک رضایت داشته‌اند که این موضوع نشان‌دهنده حرکت بانک توسعه تعاون در مسیر حرفه‌ای بانکی بوده است.
وی با تأکید بر ضرورت اهتمام جدی نظام بانکی بر تصمیم سازی و تصمیم‌گیری مبنی بر پژوهش و یافته‌های علمی، گفت: توجه به نیازهای مشتریان با متدهای علمی، احصاء و تأمین نیازهای بانکی ایشان با راهکارهای آموزشی و پژوهشی می‌تواند مسیر توسعه بانکداری در کشور را هموار نماید.
انتهای رپرتاژ آگهی


گروه های زیر مجموعه از همه جا

از همه جا
از همه جا

آخرین اخبار

آغاز لیگ تفنگ و تپانچه با یک ماه تاخیر!- لیگ اهداف پروازی از نیمه آبان شروع می‌شود
در حالی که قرار بود لیگ برتر تفنگ و تپانچه از آبان استارت بخورد اما این مسابقات با یک ماه تاخیر آغاز خواهد شد.
گمانه زنی ها درباره اعلام توافق صلح میان سودان و رژیم صهیونیستی ظرف ساعات آتی
رسانه ای عبری به نقل از مقامات ارشد رژیم صهیونیستی اعلام کردند که احتمالا بیانیه رسمی در مورد برقراری روابط میان تل آویو و خارطوم ظرف ساعات و روزهای آتی صادر شود.
مناظره نهایی ترامپ-بایدن با گزینه ˮقطع صداˮ انجام می‌شود
مناظره پایانی میان رئیس‌جمهوری آمریکا و رقیب دموکراتش، جو بایدن با گزینه "قطع صدا" انجام می‌شود تا هر نامزد فرصت کافی بدون وقفه برای صحبت کردن داشته باشد و هرج و مرج دوره قبل ایجاد نشود.
راهکار‌هایی برای والدین در خصوص مقابله با چالش مومو + مسدود کردن ربات چشم سیاه
این روز‌ها «مومو»، ربات چشم سیاه با آن خنده جوکرش به واتس‌آپ آمده تا از این مسیر روح و روان فرزندانمان را نشانه بگیرد، باور کنیم دشمن در فضای مجازی راه‌بلد است و ما هنوز اندر خم یک کوچه‌ایم.
مشکلات ناشی از اضطراب جدایی و وابستگی در کودکان
یک روانشناس در خصوص مشکلات و آسیب‌های وابستگی کودکان به والدینش توضیحاتی داد.
درخواست شورای امنیت از آذربایجان و ارمنستان برای احترام به آتش بس
اعضای شورای امنیت سازمان ملل در جلسه غیرعلنی از ارمنستان و آذربایجان خواستند که به آتش بس جدید در قره باغ احترام بگذارند.
نوشیدن چای سبز در این زمان‌ها ممنوع!
اگر از مشکلات بی خوابی رنج می‌برید، شما نباید پیش از خواب چای سبز بنوشید.
اولین چیزی که می‌بینید شخصیت شما را مشخص می‌کند
تست‌های روانشناسی بر اساس تصاویر، می‌توانند به شما کمک کنند که شخصیت خود را بهتر بشناسید.
چگونه اشک خود را در زمان احساسی شدن، کنترل کنیم؟
یکی از مسائلی که هرکسی در زندگی به آن نیاز داشته، اما باید آن راکنترل کند، اشک ریختن است.
پرسنل آموزشی مشمول قانون کار هستند؟
یک کارشناس حوزه اختلافات کارگری و کارفرمایی درباره بستن قرارداد آموزشی با کارگران توسط کارفرما توضیحاتی داد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

تغییرات متعدد نیمی از لیگ برتری‌ها در فصل نقل و انتقالات- فولاد با ثبات‌ترین تیم
نیمی از تیم‌های لیگ برتری در فصل نقل و انتقالات تغییرات زیادی را تجربه کرده اند.
آغاز رای گیری پیش از موعد در ایالت فوق حساس فلوریدا
دو هفته مانده به روز انتخابات سراسری در آمریکا، رای گیری پیش از موعد در یکی از حساس‌ترین ایالت‌های سرنوشت ساز، یعنی فلوریدا، از روز دوشنبه ۱۹ اکتبر، آغاز شد.
آیا زوجین با گذشت زمان به هم شبیه می‌شوند؟
این تفکر که زوج ها با گذشت زمان شبیه به یکدیگر می‌شوند از دهه‌ها پیش مطرح بوده و در واقع، ریشه در یک آزمایش علمی در دهه ۱۹۸۰ دارد.
آخرین وضعیت کیفیت سوخت در کلانشهرهای کشور
مدیرکل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست ضمن تشریح آخرین وضعیت کیفیت سوخت در کشور گفت: بر اساس آخرین نمونه‌برداری‌های انجام شده طی تابستان و اوایل مهر ماه، کیفیت سوخت کلانشهرها بر اساس استانداردهای یورو۴ بوده است.
آموزش مجازی مدیریت بحران به تهرانی‌ها
معاون آموزش و مشارکت‌های مردمی سازمان مدیریت بحران شهر تهران از ارائه آموزش مجازی مدیریت بحران به تهرانی‌ها خبر داد.
اپل واچ ۶ بهترین انتخاب در بین ساعت های هوشمند
کاربرد سنگ در معماری داخلی
کارگران در آئینه نهادهای مالی
تعمیر گوشی آیفون تخصص ماست!
بازدید از طرح کهاب در جایگاه های ناحیه پاکدشت
معرفی انواع موتورپمپ کشاورزی
تاثیرات صنایع آهن و  فولاد در اقتصاد ایران
چگونه یک متخصص حرفه ای سئو شویم؟
سلامت روان چیست و چه نقشی در ازدواج دارد؟
چه گلی برای هدیه دادن مناسب است؟