پهلوگیری کشتی تجاری ۲۸ هزار تنی برنج در بندر بوشهر -کرونا سن و وضعیت جغرافیایی نمی‌شناسد

21:12 ۴۱ روز و ۱ ساعت پیش ایسنا 671 0
پهلوگیری کشتی تجاری ۲۸ هزار تنی برنج در بندر بوشهر -کرونا سن و وضعیت جغرافیایی نمی‌شناسد

استاندار بوشهر  یکی از آثار مهم سفر معاون وزیر صمت به بوشهر را افزایش کشتی‌های حامل کالاهای اساسی به بندر بوشهر دانست و  گفت: کشتی تجاری حامل ۲۸ هزار تن برنج به‌زودی در بندر بوشهر پهلو می‌گیرد.

ایسنا

عبدالکریم گراوند در جلسه شورای اداری استان بوشهر با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تجلیل از حماسه آفرینی رزمندگان اسلام در ۸سال جنگ تحمیلی اظهار داشت: اوائل پیروزی انقلاب اسلامی، دشمن با تحلیل نادرست که یک انقلاب نوپا شکل گرفته است با مشارکت بلوک شرق و غرب، علیه جمهوری اسلامی ایران حمله ناجوانمردانه‌ای کرد که با نصرت الهی، نقش با ارزش امام راحل و رزمندگان اسلام، درس بزرگی به دشمنان دادند و پیروز میدان شدند.
وی، با بیان اینکه اکنون همان روحیه دفاع مقدس در جامعه در مقابله با کرونا حاکم است گفت: مردم و اقشار مختلف جامعه همانند ۸ سال دفاع مقدس به یاری آسیب دیدگان اقتصادی در جریان بحران کرونا شتافتند و با مشارکت در رزمایش کمک مومنانه خدمات به ارزشی به جامعه هدف ارائه کردند.
استاندار بوشهر با گرامیداشت چهلمین سال تاسیس صدا و سیمای استان بوشهر، خدمات رسانه ملی و استانی را ستود و خاطر نشان کرد: صدا و سیمای استان بوشهر با توانمندی‌های گوناگون در سطح ملی و منطقه‌ای مثمر ثمر بوده و شاهد بالندگی و توانمندی این رسانه هستیم.
گراوند با تاکید بر توجه به پروتکل‌های بهداشتی در برابر بیماری و ویروس کرونا افزود: غفلت از رعایت در برابر این ویروس خسارت جبران ناپذیری به جامعه انسانی وارد می‌کند که باید همه مردم برای رعایت دستورالعمل بهداشتی خود را مکلف بدانند.
وی، توجه گروه‌های آسیب‌پذیر مانند سالمندان و بیماران زمینه‌ای برای رعایت همه جانبه در برابر بیماری کرونا را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: تنها راه مقابله رعایت سه نکته شستن مکرر دست‌ها با آب و صابون، استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی است.
استاندار بوشهر تنها ابزار مقابله با کرونا را سه نکته یاد شده دانست و بیان کرد: پرهیز از دورهمی‌ها، تجمعات، مسافرت و مراسم‌های مختلف امری مهم و ضروری در برابر کرونا است.
گراوند با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی و کادر درمانی همه امکانات برای رسیدگی به بیماران بکار می‌گیرد خاطر نشان کرد: این امکانات و تجهیزات درمانی تنها نمی‌تواند پاسخگوی مقابله با کرونا باشد بلکه همه اقشار جامعه باید راهکارهای پیشگیری را مورد توجه قرار دهند.
وی، با تاکید بر توجه مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی و ادارات به رعایت پروتکل‌های بهداشتی گفت: یکی از کانون‌هایی که همه نگران فراگیری ویروس کرونا بودند منطقه پارس جنوبی بود که با تاکیدات وزیر نفت و مدیران بخش‌های وزارت نفت و رعایت سخت‌گیرانه خوشبختانه تاکنون مشکلی در این منطقه گزارش نشده است.
استاندار بوشهر با اشاره به اینکه بین ۶۰ هزار تا ۷۰ هزار نفر نیرو در منطقه پارس جنوبی فعالیت می‌کنند افزود: با رعایت پروتکل بهداشتی و سخت‌گیری‌ها، کرونا مشکلی در این منطقه صنعتی، تولیدی و اشتغال‌زایی ایجاد نکرده است.
گراوند با بیان اینکه بیماری کرونا سن و وضعیت جغرافیایی را نمی‌شناسد تصریح کرد: بیشترین بستری‌ها و فوتی‌های کرونایی مربوط به کسانی است که در مراسم‌ها و تجمعات بدون رعایت پروتکل بهداشتی شرکت داشته‌اند.
وی، با اشاره به اینکه خبر پیک سوم کرونا اعلام شده است بیان کرد: استان بوشهر در عرصه بستری و فوتی‌ها روند ثابتی دارد که برای کاهش و مدیریت آن، همکاری همگان ضروری است.
استاندار بوشهر با تاکید بر رعایت دستورالعمل بهداشتی در عرصه آموزش و پرورش، مراکز آموزش عالی و دانشگاه‌ها افزود: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در عرصه دانش آموزی و دانشجویی باید افزایش یابد.
گراوند به تاثیر مستقیم کرونا بر روی مسائل فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی پرداخت و با تاکید بر مدیریت و کنترل بیماری کرونا خاطر نشان کرد: هیچ خدماتی در ادارات و دستگاه‌های اجرایی به افرادیکه پروتکل بهداشتی رعایت نکنند داده نمی‌شود.
مقام عالی دولت در استان بوشهر با تاکید بر تسریع در تکمیل نجتمع فرهنگی هنری عسلویه گفت: بر اساس برنامه‌ریزی این پروژه و آب شیرین‌کن عسلویه تا پایان دولت تکمیل می‌شود.
این مسئول یکی از آثار مهم سفر معاون وزیر صمت و مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران به بوشهر را افزایش کشتی‌های حامل کالاهای اساسی به بندر بوشهر دانست و تصریح کرد: کشتی تجاری حامل ۲۸ هزار تن برنج به‌زودی در بندر بوشهر پهلو می‌گیرد که امید می‌رود کشتی‌هایی با تناژ بالاتر با توجه به فراهم بودن زیرساخت‌ها در راستای رونق تجارت وارد بندر بوشهر شود.
عبدالکریم گراوند تسریع در مبادله موافقنامه‌ها برای اجرای طرح‌ها و جذب اعتبارات ملی برای تکمیل پروژه‌ها را یک ضرورت دانست و تاکید کرد: لایحه بودجه سال آینده در حال تدوین است که ارائه پیشنهادات در تدوین این لایحه باید در اولویت قرار بگیرد.
وی با بیان اینکه امسال راهپیمایی اربعین حسینی به سبب شرایط خاص کرونایی برگزار نمی‌شود گفت: از مردم متدین استان بوشهر تقاضا می‌شود همانند دهه نخست ماه محرم در دهه آخر ماه صفر پروتکل‌های بهداشتی رعایت شود.
استاندار بوشهر با قدردانی از خدمات با ارزش سپاه در عرصه‌های گوناگون افزود: سپاه و بسیج با همان روحیه دفاع مقدس، کارها و طرح‌های مهمی در زمینه اجرای طرح‌های آبخیزداری، ساخت مسکن مددجویی، محرومیت‌زدایی و رسیدگی به نیازمندان در قالب کمک مومنانه انجام می‌دهند.


گروه های زیر مجموعه سیاسی

سیاست خارجی
سیاست خارجی

آخرین اخبار

730 میلیارد دلار خسارت، ارمغان کرونا برای صنعت گردشگری
سازمان جهانی گردشگری تحت نظارت سازمان ملل (UNWTO) اعلام کرد، در بحبوحه کم شدن مسافرت ها ناشی از همه گیری کرونا، تعداد ورود (مسافران) بین المللی در 8 ماه نخست امسال 70 درصد نسبت به مدت مشابه پارسال افت کرده است.
افزایش ذخایر طلا و ارز خارجی روسیه به 589.8 میلیارد دلار
ذخایر طلا و ارز خارجی روسیه به 589.8 میلیارد دلار افزایش یافت.
بازگشت دکتر نوروزی به استقلال؟
دقایقی است که تصویری از دکتر نوروزی و علی نظری جویباری به همراه محمود فکری در فضای مجازی منتشر شده و همین موضوع باعث ایجاد شایعه پیرامون بازگشت دکتر نوروزی به استقلال شده است.
بررسی توسعه همکاری‌هادر دیدار سفیر ایران با رییس جمهور منتخب بولیوی
در دیدار مرتضی تفرشی سفیر جمهوری اسلامی ایران در بولیوی با لوییس آرسه رییس جمهور منتخب آن کشور، توسعه همکاری های دوجانبه میان دو کشور در آینده مورد گفت و گو قرار گرفت.
انجمن دفاع از قربانیان تروریسم حوادث تروریستی پاکستان و فرانسه را محکوم کرد
انجمن دفاع از قربانیان تروریسم دو حمله تروریستی در مسجدی در پیشاور پاکستان و کلیسایی در نیس فرانسه که در آنها بیش از صدوچهل انسان بیگناه کشته و زخمی شدند را محکوم کرد.
روزهای سخت آل کثیر+ عکس
عیسی آل کثیر پس از روزهای درخشان در لیگ قهرمانان آسیا، حالا در شرایط سختی به سر می‌برد. او که به خاطر خوشحالی پس از گل مقابل پاختاکور محروم شده، در حال حاضر مشکل مصدومیت هم دارد و همین موضوع شرایط را برای مهاجم گلزن پرسپولیس سخت کرده است.
4 سال ریاست جمهوری مجدد ترامپ کابوسی برای قاره سبز
یک رسانه آلمانی در گزارشی چهار سال ریاست جمهوری مجدد ترامپ را برای اروپا کابوس دانست و"جو بایدن" را چشم امید سران اروپایی برای بهبود مناسبات دو سوی آتلانتیک ارزیابی کرد.
مصدومیت شجاعیان جزئی است
داریوش شجاعیان هافبک تیم فوتبال استقلال تهران می‌تواند آبی پوشان را در دیدار هفته اول رقابت‌های لیگ برتر همراهی کند.
عراق|اظهارات الکاظمی درباره «نقشه راه» حل بحران و مشکلات
نخست وزیر عراق از «نقشه راه» آماده شده برای حل مشکلات و بحران کنونی این کشور خبر داد.
عملکرد خیره کننده‌ سوارز در اتلتیکو
لوییس سوارز بازیکن اروگوئه‌ای تیم فوتبال اتلتیکو مادرید که به تازگی از جمع بارسلونایی ها جدا شده است در بازی‌های خانگی تیم اتلتیکو موفق شده آمار خیره کننده‌ای از خود به جا بگذارد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

حمله عقاب داغستان به مکرون: عذاب دردناکی در انتظارت است
حبیب نورماگمدوف ستاره مشهور و مسلمان رشته MMA و صاحب چندین کمربند قهرمانی UFC، با انتقاد شدید از حمایت رئیس‌جمهور فرانسه از جسارت به ساحت پیامبر اکرم (ص)، گفت: عذابی دردناک در نیا و آخرت در انتظار او و حامیانش است.
امامی: برای المپیک به ۷۴ کیلوگرم می‌روم-فدراسیون کشتی سنگ‌تمام گذاشت
دارنده دو مدال برنز جهان با بیان اینکه "فدراسیون کشتی در برگزاری کیفی اردوی تیم ملی سنگ‌تمام گذاشت"، گفت: بعد از رقابت‌های ‌کشتی آزاد قهرمانی جهان و با هدف حضور در المپیک توکیو به وزن ۷۴ کیلوگرم می‌روم.
ویسی چرا از پیکان جدا شد؟
گفته می شود مربی تیم فوتبال پیکان به خاطر درخواست‌ مالی بیشتر از این باشگاه جدا شده است.
مطهری: خوشحالیم پول برانکو را دادند اما نفرات فعلی هم زحمت می کشند
مربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید این باشگاه هنوز نتوانسته مطالبات فصل گذشته بازیکنان و کادر فنی را بپردازد.
آغاز فاز جدید پایش یوزپلنگ‌ها در کشور-مجوز دوربین‌گذاری در برخی زیستگاه‌ها صادر نشده
مدیر عامل انجمن یوزپلنگ ایرانی ضمن اشاره به آغاز فاز جدید پایش یوزپلنگ‌ها در کشور گفت: مجوزهای لازم برای دوربین‌گذاری در برخی زیستگاه‌ها ازجمله توران هنوز صادر نشده است.
هیچ کس نباید به نام آزادی و دموکراسی به پیامبر اسلام اهانت کند
معاون رئیس‌جمهور، درگذشت یکی از علمای پاکستان را تسلیت گفت
مشاور روحانی: این آمریکا است که راهی جز بازگشت به میز مذاکره ندارد
آرزوی سلامتی روحانی برای قالیباف
طرح‌های وزارت نیرو در تهران و هرمزگان با دستور روحانی افتتاح شد
روحانی: تا ۳ ماه آینده کیفیت آب آشامیدنی تهران بهتر می‌شود
واعظی: اعتیاد تیم کاخ سفید نشانگر بی‌اعتباری سیاست‌های جاری آمریکاست
درخواست جهانگیری برای نظارت بر بازار با تمام ظرفیت در ایام پیش رو
اصلاح مصوبه مربوط به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریس و آموزشیاران سوادآموزی
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه دولت چه گفتند؟