همایش مجازی معرفی دانشگاه و انتخاب رشته در  دانشگاه خوارزمی برگزار می‌شود

09:08 ۳۸ روز و ۵ ساعت پیش ایسنا 418 0
همایش مجازی معرفی دانشگاه و انتخاب رشته در  دانشگاه خوارزمی برگزار می‌شود

دانشگاه خوارزمی برای معرفی دانشگاه، دانشکده‌ها و رشته‌های تحصیلی مقطع کارشناسی همایش مجازی روز باز برگزار می‌کند.

ایسنا

معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خوارزمی، برای معرفی دانشگاه به دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری ۱۳۹۹ و اولیای محترم آنها، همایش مجازی روز باز ۹۹  ویژه آشنایی با رشته‌ها و دانشگاه خوارزمی را برگزار می کند.
به گزارش ایسنا، دانشگاه خوارزمی ایران با بیش از یک قرن سابقه به عنوان دانشگاه جامع و در آستانه ورود به دانشگاه نسل سوم در عرصه فناوری و کارآفرینی، از تاریخ اول تا سوم مهرماه سال جاری، میزبان بازدیدکنندگان، به ویژه دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری ۱۳۹۹ و خانواده محترم آنها، در قالب برگزاری همایش مجازی با نام روز باز ۹۹ آشنایی با رشته‌ها و دانشگاه خوارزمی خواهد بود.
این همایش به تفکیک معرفی دانشکده ها خواهد بود و در هر روز به معرفی یک دانشکده پرداخته خواهد شد.
در این راستا، درگاه های مجازی دانشگاه به روی عموم جامعه ایران باز می شود تا علاقه مندان و به ویژه داوطلبان کنکور سراسری ۹۹، ضمن بازدید مجازی از دانشگاه، در قالب برنامه های ویژه ای با ظرفیت های دانشگاه، مانند دانشکده ها، آزمایشگاه ها، فعالیت های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، ورزشی آشنا شوند.
 برگزاری نشست های آشنایی با دانشگاه از تاریخ اول مهر ماه تا سوم مهرماه خواهد بود که در هر روز تعدادی از دانشکده ها و رشته ها معرفی خواهند شد.
دانشکده های فنی و مهندسی، معماری_ریاضی، فیزیک، شیمی، علوم زیستی و علوم زمین در روز سه شنبه سه شنبه اول مهرماه در ساعات : ۹ الی ۱۱:۳۰ صبح و ۱۴ الی۱۶ : ۳۰ عصر معرفی خواهد شد.
معرفی دانشکده های تربیت بدنی، روانشناسی، جغرافیا، مدیریت، اقتصاد، مالی و حقوق نیز در روز  چهارشنبه دوم مهرماه در ساعات: ۹ الی ۱۱:۳۰ صبح  و     ۱۴ الی ۱۶:۳۰ عصر خواهد بود.
در پایان معرفی دانشکده ادبیات در روز پنج شنبه ،سوم مهر ماه در ساعات:  ۹ الی ۱۱:۳۰ صبح و ۱۴ الی ۱۶ :۳۰  عصر خواهد بود.
همایش مجازی مشاوره و انتخاب رشته در  دانشگاه خوارزمی برگزار می‌شود.
پنل مشاوره و انتخاب رشته آگاهانه توسط اساتید و مشاوران و مشاوره مسیر شغلی ازساعت ۱۲ الی ۱۳ و ۱۷ الی ۱۸ برگزارخواهد شد.
لینک ورود به همایش: http://vc۱.khu.ac.ir/edu-۱
راهنما و ابزارهای لازم جهت اتصال به وبینار: ۱- برنامه adobe connect نصب باشد.
۲- بعد از کلیک کردن روی لینک وبینار به صورت میهمان (Guest) ضمنا، تلفن ۰۲۶۳۴۵۵۰۵۷۳  برای حل مشکلات ورود به سامانه خواهد بود.


گروه های زیر مجموعه علمی دانشگاهی

صنفی، فرهنگی
صنفی، فرهنگی

آخرین اخبار

ضرورت ایجاد زمینه مناسب برای ورود دختران فارغ التحصیل دانشگاهی به بازار کار
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده تاکید کرد: ما به دلیل ماموریت ذاتی خود و تعداد رو به افزایش دختران فارغ التحصیل دانشگاهی و نیاز آنان به معیشت پایدار باید تلاش کنیم زمینه های مناسبی برای ورود این افراد به بازار کار ایجاد شود.
نقش والدین در کسب هویت نوجوان
یک روانشناس در آستانه‌ روز نوجوان با تاکید بر اهمیت دستیابی نوجوان به هویت کسب شده و غیر قابل انکار خواندن نقش والدین در این مسیر، اظهار کرد: والدین کنترل گر، به شدت حمایتگر و یا والدین بیش از حد سخت گیر، خواسته و یا ناخواسته آسیب هایی را به نوجوان خود وارد می کنند و مسیر دستیابی به هویت را برای آنان دشوار می‌کنند.
ویدئو - «بریم مدرسه»، پویشی برای کودکان محروم خوزستان
«بریم مدرسه» پویشی مردمی است که از حدود سه سال قبل با کمک خیرین برای آگاهی و سواد کودکان مناطق محروم خوزستان تلاش می‌کند. تلاش این گروه برای جلوگیری از ترک تحصیل کودکان مناطق محروم و توانمندسازی این مناطق است. بسیاری از کودکان مناطق محروم به دلیل مشکلات اقتصادی و فرهنگی ناچار به ترک تحصیل می‌شوند. خیرین پویش «بریم مدرسه» با هدف تشویق کودکان به تحصیل، اقلامی مثل کیف، لوازم‌التحریر، کفش، لباس و ماسک توزیع می‌کنند. در کنار این قبیل کمک‌رسانی‌ها، یک تیم برای انتقال پیام‌های فرهنگی از طریق بازی و عروسک‌گردانی برای کودکان، برنامه اجرا می‌کند.
«دود کرونا» به چشم همه می‌رود
رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران با اشاره به کاهش ۵۰ درصدی حضور کارکنان دولت در تهران تا پایان آبان ماه گفت: به جز کارمندان سایر افراد جامعه نیز نقش موثری در اجرای دورکاری حداکثری دارند؛ زیرا زمانی که استراتژی در خانه ماندن اتخاذ می‌شود بخش خصوصی نیز باید خود را همراه و همگام این استراتژی کند چراکه دود شیوع این ویروس به چشم همه افراد می‌رود.
قبل از جاری شدن سیل کرونا، مجاری آب‌های آلوده را ببندیم
"منبع و منشاء اغلب اختلالات سلامت روان در شرایط فعلی جامعه یعنی اضطراب‌ها، استرس‌ها، ترس و نا امیدی، پرخاشگری و غیره، علاوه بر آنچه از پیش موجود بوده؛ از خود بحران کرونا سرچشمه گرفته است. لذا اولویت اول کشور باید کنترل این بحران و همه گیری باشد؛ به عبارتی بهتر است قبل از جاری شدن سیل، جلوی مجاری آب‌های آلوده را ببندیم وگرنه این مجاری به هم پیوسته و سیل نابودگر کرونا جاری می‌شود."
مناسب سازی سایت های اینترنتی خرید بلیط مسافرتی برای نابینایان
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: الزام شده است تا سایت‌های اینترنتی مربوط به خرید بلیط هواپیما، راه آهن، قطار و اتوبوس برای مسافرت‌های جاده‌ای برای افراد دارای معلولیت نابینایی مناسب‌سازی شوند.
شرایط سخت کرونا در کشور - لزوم آرایش جنگی نهادهای حاکمیتی و اجرایی
سخنگوی وزارت بهداشت تاکید کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند اصل اولویت در تصمیم گیری ها باید سلامت مردم باشد و بر همین اساس امیدواریم با اتخاذ تصمیم های قاطع حاکمیتی، همکاری جدی تر دستگاه های اجرایی و همراهی مسئولانه تر مردم کشورمان در عمل به توصیه های بهداشتی شاهد توقف شیوع گسترده بیماری در کشور باشیم.
هزینه‌کرد ۷ میلیاردی بیمه سلامت استان مرکزی برای بیماران کرونایی
مدیرکل بیمه سلامت استان مرکزی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون رقمی معادل 7 میلیارد تومان بابت بیماران کرونایی هزینه شده است.
۸۲۹۳ ابتلا و ۳۹۹ فوتی جدید کرونا در کشور
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۸۲۹۳ مورد جدید کووید-۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: متاسفانه در این بازه زمانی ۳۹۹ تن نیز جان خود را از دست دادند.
چاپ بیش از ۱۰ میلیون جلد کتاب آموزشی با موضوع پدافند غیرعامل
رئیس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش در هفته نکوداشت پدافند غیرعامل از چاپ بیش از ۱۰ میلیون و ۲۴۲ هزار جلد کتاب آموزشی ویژه دانش آموزان، مدیران مدارس، دبیران و خانواده‌ها با موضوع پدافند غیرعامل خبر داد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

بی اثر بودن واکسن کرونا برای افراد چاق!- خطر مرگ حتمی برای مبتلایان به کرونا در افراد چاق
در تازه‌ترین یافته‌های دانشمندان و پزشکان مکزیکی مشخص شد میان چاقی و موارد حاد بیماری کرونا رابطه‌ای وجود دارد.
کارمند بیمارستان بخاطر لجبازی با همکارش، دستگاه اکسیژن را خاموش کرد، سه بیمار کرونایی جان باختند
اواخر مهر امسال نماینده حقوقی یکی از بیمارستان‌های تهران به دادسرا رفت و از یکی از پرسنل بیمارستان شکایت کرد.
عواض استفاده از آمپول شل کننده عضلات در گرفتگی عضلانی
یک فیزیوتراپ درباره عوارض هولناک استفاده خودسرانه از آمپول‌های شل کننده برای رفع گرفتگی عضلات هشدار داد.
مجازات دزدی برق چیست؟
براساس قانون برق دزدی جرم است و مجازات مخصوص به خود را دارد.
راهکار‌هایی برای استحکام ناخن‌ها -روغن تراپی ناخن‌ها چگونه است؟
بسیاری از افراد از شکنندگی یا رشد نامناسب ناخن ها گلایه دارند و با برخی راهکارها می توان به رشد و استحکام ناخن‌ها کمک کرد.
ثبت‌نام پذیرفته شدگان ارشد علم و صنعت آغاز شد
زمان ثبت‌نام پذیرفته شدگان ۲ آزمون دانشگاه تهران اعلام شد
شیوه نامه‌های آموزشی دانشگاه علامه اصلاح شد
ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه صنعتی شریف
تاثیر پاندمی ˮکووید-۱۹ˮ بر مهاجرت تحصیلی شرق آسیایی‌ها
نتایج نهایی کاردانی علمی کاربردی اعلام شد
دانشگاه ها مختار به تعیین حدنصاب نمره پذیرش دکتری ۱۴۰۰ شدند
ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد علوم پزشکی آغاز شد
برگزاری کلاس‌های حضوری منوط به رعایت قوانین جدید
کارنامه داوطلبان آزمون های ارشد و دکتری دانشگاه آزاد منتشر شد