۴ روش مطمئن تشخیص ساعت مچی اصل از فیک!

13:03 ۳۵ روز و ۱۹ ساعت پیش ایسنا 820 0
۴ روش مطمئن تشخیص ساعت مچی اصل از فیک!

در این متن می‌خواهیم به شما بگوییم که چگونه ساعت مچی اصل را از فیک به درستی تشخیص بدهید و راه تشخیص آن دقیقا در چیست!؟

ایسنا

به گزارش ایسنا، بنابراعلام تیک تاک گالری، اگر فکر می‌کنید خودتان می‌توانید ساعت مچی اصل را از فیک تشخیص بدهید، حتما این متن را مطالعه کنید.

فکر می‌کنید در تشخیص ساعت مچی اصل از فیک استاد هستید؟

خیلی راحت‌تر از چیزی که فکر می‌کنید فریب یک ساعت مچی فیک را خواهید خورد! ساعت‌های مچی فیک یا غیر اصل در بازار بسیار فریب دهنده‌تر از چیزی که فکر می‌کنید هستند!

ساعت‌ مچی کپی یا فیک ۳۰ درصد بازار جهان را به خود اختصاص داده است و البته این عدد در ایران به بیش از ۵۰ درصد می‌رسد! بنابراین ساعت مچی فیک هم پا به پای ساعت مچی اصل از سال ۱۹۸۰ میلادی رشد کرده‌ و کیفیت خود را افزایش داده‌ است. بنابراین تشخیص ساعت اصل از فیک به این راحتی‌ها که شما فکر می‌کنید هم نیست!

۴ روش مطمئن برای تشخیص ساعت اصل از فیک

در ادامه قصد داریم تا شما را با روش‌هایی آشنا کنیم که امکان خطا در آن‌ها وجود نداشته باشد. درست است که انجام بعضی از این کارها به نظر دشوار است ولی برای تشخیص یک ساعت اصل لازم است! اما همیشه فروشگاه‌هایی هستند که اعتبار آن‌ها اهمیت بیشتری از سود بیشتر آن‌ها دارد.

یک فروشگاه ساعت مثل تیک تاک نمی‌تواند ساعت فیک بفروشد! چرا که اعتبار این فروشگاه ارزشی به مراتب بیشتر از سود ناچیز که از فریب مشتری حاصل می‌شود را داراست! اگر زمان انجام دادن مراحل زیر را ندارید برای خرید ساعت مچی اصل کلیک کنید و از انجام شدن مراحل زیر خیال راحتی داشته باشید.

روش اول: خرید از فروشگاه معتبر بهترین راه برای تشخیص ساعت مچی اصل از فیک

از فروشگاهی که یک ساعت فیک دارد انتظار ساعت اصل نداشته باشید! خیلی از فروشگاه‌ها امروزه در کنار ساعت اصل ساعت فیک و کپی هم به فروش می‌رسانند.

این فروشگاه‌ها مطمئن نیستند! چرا باید این ریسک را بپذیرید؟ خوب احتمال این که یک ساعت مچی فیک به جای اصل به شما بفروشند هست! پس باید از فروشگاه‌های معتبر خرید کنید! این راحت‌ترین روش برایخرید ساعت مچی اصلاست.

روش دوم: موتور ساعت مچی، مطمئن‌ترین راه برای تشخیص ساعت مچی اصل از فیک

۴ روش مطمئن تشخیص ساعت مچی اصل از فیک!

اگر موتور یک ساعت مچی اصل باشد قطعا ساعت مچی اصل است! برای این کار لطفا در خانه دست به آچار نشوید! اگر موتور ساعت مچی را ببینید به راحتی می‌توانید تشخیص دهید که این ساعت مچی اصل است یا فیک!

موتور ساعت مچی ۵۱ درصد از ساعت مچی است. ظاهر ساعت مچی را می‌توان به بهترین شکل کپی کرد! اما موتور ساعت مچی برای کپی کردن هزینه زیادی دارد. همین دلیل باعث می‌شود موتور ساعت مچی غیر قابل کپی باشد.

بعضی ساعت‌ها برای این که خودشان را ثابت کنند از صفحه‌های قلب باز برای طراحی خود استفاده می‌کنند. در این ساعت‌ها می‌توانید موتور ساعت را از روی صفحه ببینید و این نشان از اصل بودن ساعت دارد.

نکته: بعضی ساعت‌های مچی اصل اگر پشت ساعت باز شده باشد دیگر شامل گارانتی نمی‌شوند. بنابراین دقت کنید که هر ساعت مچی را زیر تیغ جراحی نبرید. چون اگر همه چیز درست باشد دیگر از امکانات گارانتی آن‌ها نمی‌توانید استفاده کنید.

روش سوم: گارانتی بین المللی و رفرنس ساعت برای تشخیص ساعت مچی اصل از فیک

۴ روش مطمئن تشخیص ساعت مچی اصل از فیک!

تمام ساعت‌های مچی اصل دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بین المللی هستند. این گارانتی به شما کمک می‌کند که در هر جای جهان اگر این ساعت مچی را به یکی از نمایندگی‌های برند ارائه کنید، از گارانتی ساعت مچی استفاده کنید.

معمولا گارانتی‌ها انواع مختلفی نسبت به هر برند دارند. بعضی برندها گارانتی سه ساله، بعضی یک ساله و بعضی ده ساله تقدیم شما می‌کنند.

اگر ساعتی کارت گارانتی معتبر که  به رفرنس ساعت مرتبط است، داشته باشد! می‌توانید از خریدتان مطمئن باشید. پس حتما رفرنس ساعت را در اینترنت سرچ کنید و عکس آن را با ساعت با دقت مطابقت دهید.

اما اگر کارت گارانتی و رفرنس ساعت هم فیک باشد چه کنیم؟

برای فهمیدن اصالت کارت گارانتی و رفرنس بهتر است مطمئن شوید که برند در ایران نمایندگی دارد یا ندارد. کافی‌ست با نمایندگی تماس بگیرید یا از طریق اینترنت مطمئن شوید که نماینده رسمی در ایران گارانتی این ساعت مچی را میپذیرد.

اما اگر به علت تحریم نمایندگی رسمی ایرانی وجود نداشت! نمی‌توانید از اصل بودن ساعت با کارت گارانتی و رفرنس مطمئن شوید! از روش‌های دیگر استفاده کنید ...

روش چهارم: تشخیص ساعت اصل از فیک از طریق امکانات ساعت مچی

۴ روش مطمئن تشخیص ساعت مچی اصل از فیک!

یک ساعت مچی اصل تمام امکاناتش کار می‌کند. هیچ عقربه‌ای برای زیبایی در ساعت قرار داده نمی‌شود. هیچ صفحه‌ای برای زیبایی و بدون عملکرد در یک ساعت مچی اصل نیست. اما منظور از امکانات چیست؟

عقربه‌های ساعت

امکانات ساعت مثل شارژ خورشیدی و کرونومتر و کرونوگراف

ظاهر ساعت مچی مثل صفحه قلب باز و یا اسکلتون

تمام این امکانات اگر در یک ساعت مچی باشد باید به زیبایی و روانی کار کنند و شما از دیدن آن‌ها لذت ببرید. البته این به تنهایی نمی‌تواند شما را از انتخاب یک ساعت مچی اصل مطمئن کند.

سعی کنید تمام این چهار روش را به کار بگیرید که خرید ساعت مچی برای شما هیچ جای نگرانی باقی نگذارد. البته اگر وقت این همه کار را ندارید باز هم به شما پیشنهاد می‌کنیم برایخرید ساعت مچیبا کلیک روی لینک به فروشگاه ساعت تیک تاک بروید و از خرید مطمئن با خیال راحت لذت ببرید.

انتهای رپرتاژ آگهی


گروه های زیر مجموعه از همه جا

بازار
بازار

آخرین اخبار

اسکندریون: در حال بررسی استخرهای واجد شرایط هستیم- روی نفرات اصلی تیم‌های ملی نظارت داریم
دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: طبق اعلام فدراسیون پزشکی استخرهای واجد شرایط می‌توانند مجوز آغاز فعالیت بگیرند که در حال بررسی آن استخرها در کل کشور هستیم.
شب تلخی که رضاییان برای تیم شجاع رقم زد
گلی که رامین رضاییان در دقایق پایانی برای الدحیل به ثمر رساند باعث شد تا روزنامه قطری به ستایش از او بپردازد.
شجاع با الریان دو ساله بست
مدافع سابق پرسپولیس با عقد قراردادی دو ساله رسما به الریان پیوست.
اذعان سودان به اجبار آمریکا برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی
سودان فاش کرد که دولت واشنگتن حذف نام این کشور از لیست سیاه تروریسم را به عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی مشروط کرده بود.
میلیون‌ها شیلیایی به لغو قانون اساسی دوران پینوشه رای مثبت دادند
مردم شیلی شامگاه یکشنبه بعد از آنکه رای‌دهندگان به طور قاطع طرحی برای لغو قانون اساسی دوران دیکتاتوری پینوشه را تایید کردند، در خیابان‌ها جشن به راه انداخته و از حق تدوین منشور جدیدی از سوی شهروندان استقبال کردند.
حزب الله: توافق های عادی سازی، تاثیری بر عزم مقاومت برای آزادی فلسطین ندارد
حزب الله لبنان اقدام سودان در عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را "سقوط سیاسی و اخلاقی" توصیف و آن را محکوم کرد.
آیا سیاست‌های کشور در قبال کووید ۱۹ موفقیت آمیز بوده است؟
یک اپیدمیولوژیست دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: گذشته را باید در یک فضای عادلانه و منصفانه‌ای نقد کرد ولی باید از گذشته درس بگیریم تا در آینده کمتر دچار اشتباه شویم. به دنبال تخریب کسی نیستیم اما اتفاقاتی که از مهرماه به بعد در کشور رخ داده نشان داده است که سیاست‌های ما در قبال این بیماری خیلی موفقیت آمیز نبوده است.
شیوع بالای مسمومیت‌های دارویی در کشور - داروهای اعصاب و روان در راس موارد مسومیت زا
رئیس گروه تجویز و مصرف منطقی و اطلاع رسانی فرآورده های سلامت سازمان غذا و دارو ضمن ارائه آمار و ارقام مربوط به مرگ های ناشی از مسمومیت با دارو در کشور، چگونگی پیشگیری از این مسمومیتها را نیز تشریح کرد.
نصب دستگاه آنلاین پایش دودکش صنایع بزرگ در ری-لزوم توجه واحدهای صنعتی به مسائل زیست محیطی
فرماندار شهرستان ری با تاکید بر لزوم توجه واحدهای صنعتی به مسائل زیست محیطی، گفت: نصب دستگاه آنلاین پایش خروجی دودکش صنایع بزرگ مقیاس در شهرستان ری پیگیری خواهد شد.
اینفوگرافیک - کشورهایی با بیشترین خطر برای کارگران
در تازه‌ترین پژوهش مؤسسه ثبت آمار لوید در سال ۲۰۲۰، وضعیت ۱۵۰ هزار کارگر در ۱۴۲ کشور که در محل کار خود دچار آسیب روحی یا جسمی شده‌اند نظرسنجی انجام شده است. از این تعداد، ۲۳ درصد مردان و ۱۴ درصد زنان دچار آسیب جدی در محیط کار خود شده‌اند. در این اینفوگرافیک به وضعیت هشت کشور جهان با بیشترین آمار آسیب کارگران در محیط کار، اشاره شده است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

اسلامی: کرونا از یک تیم‌ والیبال به تیم بسکتبال قزوین منتقل شد
سرمربی تیم بسکتبال شهرداری قزوین‌گفت: یکی از تیم‌های والیبال کرونا داشت و پس از بازی کردن در سالن ما، کرونا به تیم ما منتقل شد.
غلامرضا محمدی: به حرف‌هایم درباره انتخابی پایبندم- برای موفقیت به آرامش نیاز داریم
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد با تاکید بر برگزاری رقابت‌های انتخابی در تمامی اوزان، گفت: به حرف‌هایی که می‌زنم پایبند هستم.
قهرمان لیگ فوتسال بدون سرمربی و بازیکنان جدید در لیگ برتر؟
در شرایط کنونی قهرمان لیگ برتر فوتسال نه اجازه ثبت قرارداد دارد و نه می‌تواند از سرمربی خود استفاده کند.
توافق ارمنستان و جمهوری آذربایجان برای برقراری مجدد آتش بس بشردوستانه
وزارت امور خارجه ایالات متحده از توافق ارمنستان و جمهوری آذربایجان برای برقراری مجدد آتش بس بشردوستانه خبر داده است.
تشکیل ۵۴هزار پرونده زمین‌خواری -کشف نیمی از سرقت‌های کشور در پلیس پیشگیری
رییس پلیس پیشگیری ناجا از تشکیل ۵۴هزار پرونده مبارزه با زمین خواری در این پلیس خبر داد.
برطرف شدن مشکل اینترنت روستای بلوکات با تلاش تیم‌های فنی همراه اول
شبکه همراه اول در مناطق زلزله‌زده قزوین در وضعیت نرمال قرار دارد
شیرآلات قهرمان یکی از بزرگترین کارخانه های تولید شیرآلات بهداشتی در خاورمیانه
خرید اینترنتی فرش کاشان مستقیم از شرکت
مرکز تخصصی تعمیرات اپل از شایعه تا واقعیت!
ابزارهای افراد موفق برای پیشرفت سریع در زندگی
رزرو بلیط هواپیمای تهران مشهد
اجاره ویلا در دماوند با لوکس ویلا
انواع فیلتر شنی
آنچه باید از کفپوش ورزشی بدانیم