حال گلف اصلا خوب نیست- وعده‌های انتخاباتی رئیس فدراسیون چه شد؟

01:45 ۲۶ روز و ۱۴ ساعت پیش ایسنا 873 0
حال گلف اصلا خوب نیست- وعده‌های انتخاباتی رئیس فدراسیون چه شد؟

حمید عزیزی در حالی که با شعارهای انتخاباتی موفق شد کرسی ریاست فدراسیون گلف ایران را برعهده بگیرد وعده هایش درباره وضعیت مالی این رشته عملی نشده است.

ایسنا

به گزارش ایسنا، در مهر ماه سال ۹۷ حمید عزیزی موفق شد با وعده هایی که درباره حل مشکلات مالی فدراسیون گلف داد، در انتخابات این فدراسیون موفق شود و چهار سال سکان این رشته را برعهده بگیرد؛ وعده هایی که به نظر می رسد در حد همان حرف باقی مانده است.
او در اوایل کار و در مراسم  معارفه‌اش به عنوان رئیس جدید این فدراسیون اظهار کرده بود که "در حوزه منابع مالی باید کار کرد. ۳۰ درصد از پروژه‌های نیمه‌تمام کشور در حوزه ورزش است، بنابراین
اگر چشم به دست وزارت بدوزیم به ورزش و گلف ظلم کرده‌ایم و باید برای تامین منابع مالی از سایر بودجه‌ها و منابع بخش خصوصی استفاده کنیم."
در همان مجمع انتخاباتی نیز وعده های عزیزی چنان شیرین بود که داورزنی معاون وقت وزارت ورزش گفت که انتظار دارد رئیس فدراسیون گلف به قولهایش عمل کند اما هرچه از دوره ریاست او گذشت تضادها بین وعده ها و عملکردش برای اهالی این رشته آشکارتر شد؛ وعده هایی که در رای آوردنش بی‌تاثیر نبود.
درحالی که  عزیزی صراحتا اعلام کرده بود که چشم داشتی به کمک وزارت و کمیته المپیک ندارد اما بارها برای گرفتن بودجه و کمک، به دیدار رئیس کمیته ملی المپک و مسئولان ورزش رفته است.
حتی مهرداد جمشیدی دبیر این فدراسیون هم در مصاحبه هایش اعلام می کند که   از پرداخت حقوق کارمندان عاجز هستند و می گوید که  کمیته ملی المپیک یک چهارم بودجه مصوب آنها را پرداخت کرد. جمشیدی به روند تخصیص بودجه اعتراض کرده و اعلام می کند: "در تنگنا هستیم و ۵۰ درصد نیروهای قراردادی و پاره وقت خود را تعدیل کردیم. ما در حالت عادی هم حداقل نیرو در بین فدراسیون‌ها را داشتیم و همین تعداد هم از  ۱۰ نفر به ۵ نفر رسیده است. عاجز از پرداخت حقوق و مزایای کارمندان بودیم. متاسفانه  روند تخصیص بودجه از سوی وزارت ورزش کاهش داشته است!"
دبیر فدراسیون در بخش دیگر از صحبت هایش می گوید "از بابت بودجه حال گلف اصلا خوب نیست و در این باره هم چندین بار با مسئولین مکاتبه کردیم"؛ صحبت هایی که نشان می دهد شعار های انتخابی در حد همان وعده و حرف برای این فدراسیون باقی مانده است و حرفهای امروز دبیر فدراسیون با وعده های انتخاباتی رئیسش زمین تا آسمان تفاوت دارد .
عزیزی در زمان انتخابات گفته بود" اگر چشم به دست وزارت بدوزیم به ورزش و گلف ظلم کرده‌ایم" اما حالا با چه منطقی دبیر فدراسیون از کم شدن بودجه وزارت و کمیته المپیک گلایه می‌کند؟ پس شعارهای انتخاباتی چه شد و چرا فدراسیون گلف به این روز افتاده است؟ این حرف که حال گلف اصلا خوب نیست، درست است اما قرار بود رئیس فدراسیون با اسپانسرهایش حال گلف را خوب کنند نه اینکه در پرداخت حقوق کارمندانشان هم ناتوان باشند.
شاید رئیس فدراسیون گلف فراموش کرده باشد با چه وعده هایی موفق شده به ریاست این مجموعه برسد و به نظر می رسد کادر اجرایی فدراسیون گلف علی‌رغم وعده هایش نتوانسته مشکلات مالی این رشته را برطرف کند بنابراین بهتر است رئیس فدراسیون وقت بیشتری برای این ورزش المپیکی بگذارد و ساعت حضورش در فدراسیون تنها در حد یک سر زدن نباشد تا بتواند به وعده هایی که روز اول داد عمل کند.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

دنیای ورزش
دنیای ورزش

آخرین اخبار

پیام روابط عمومی ارتش بمناسبت روز خبرنگار
بمناسبت ۱۷مرداد روز خبرنگار، روابط عمومی ارتش با صدور پیامی، این روز را به آحاد خبرنگاران رسانه های جمعی  تبریک گفت.
تحول خواهی در نظام تعلیم و تربیت در گرو مشارکت خبرنگاران است
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش در آستانه ۱۷ مرداد ماه و روز خبرنگار با صدور پیامی این روز را به خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت.
کرونا دوباره اماکن تاریخی یزد را تعطیل کرد
کارشناس مسئول موزه‌های اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد از تعطیلی موزه‌ها و اماکن تاریخی در شهرستان‌های یزد، ابرکوه، بافق، مهریز، خاتم و میبد خبر داد.
پروتکل ورود گردشگران خارجی به ایران نوشته شد
درحالی که وزارت بهداشت اخیرا مقررات پذیرش مسافر به ایران را وضع کرده و وزارت امور خارجه از توقف صدور ویزای توریستی ایران خبر داده است، دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری حالا اعلام کرده پیش‌نویس پروتکل ورود گردشگران خارجی به ایران را برای دوران بازگشایی مرزها و کاهش محدودیت‌ها نوشته است و قصد دارد آن را برای تایید و اجرا به ستاد کرونا بفرستد.
ورود به «باغستان سنتی» خط قرمز ماست
رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای شهر قزوین گفت: ورود به باغستان خط قرمز ماست و از پروژه‌های شهری که باغستان را تخریب می‌کند، جلوگیری می‌شود.
تماشای ستی‌فاطمه جهانشهر یزد در هرات افغانستان
هر چند ارتباط خواهری «ستی فاطمه خاتون» و «گوهرشاد بیگم» دو بانوی نیکوکار عصر تیموری بر خلاف رابطه نزدیک همسرانشان تنها در حد منقولات است ولی شباهت‌های قابل‌توجهی بین مقبره‌های آنها که یکی در یزد و دیگری در هرات افغانستان است، وجود دارد.
کنکور گردشگری لغو نمی‌شود
آزمون گردشگری با وجود نگرانی شرکت‌کنندگان در شرایط حساس کرونا، طبق اعلام مدیرکل آموزش و مطالعات گردشگری در موعد مقرر برگزار می‌شود. این آزمون قرار است جمعه این هفته، ۲۴ مردادماه با حضور بیش از ۶ هزار داوطلب برگزار شود.
وضعیت خاص رستورانی در بیروت
انفجار مهیب در بیروت، درست است که از نظروسعت و شدت ویرانی، بسیار خاص بود؛ اما بیروت خیلی چیزهای دیگر هم دارد که از این انفجار جان سالم به در بردند. البته عروس خاورمیانه این تجربه را هم از سر گذرانده که چند دهه پیش در شرایط جنگی با خاک یکسان شده و پس از چند سال دوباره برخاسته است. این بار هم در خبرها کم گفته نشد که صدا و لرزش انفجار هرچند تا فلان ناحیه رسید اما به آن اسیبی نرساند.
عبدالله قوچانی قربانی کرونا شد-خاکسپاری در قطعه هنرمندان
رییس ایکوموس ایران از به خاکسپاری عبدالله قوچانی _ متخصص کتیبه‌های فارسی و عربی و پژوهشگر تاریخ دوران اسلامی _ در قطعه هنرمندان بهشت زهرا خبر داد.
یزد در صدر برگزیدگان دومین جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری
یکی از هتل‌های یزد در فهرست برگزیدگان و جزو صدرنشینان دومین جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری قرار گرفت.

پر بازدید ترین اخبار امروز

حضور رزیتا غفاری در «۲۷ برج»
فیلم تلویزیونی «۲۷ برج» روزهای پایانی پیش تولید را سپری می کند و قرار است تصویربرداری آن از ۲ هفته دیگر آغاز شود.
یادسپاری خاطرات خوش گذشته با راهی ساده
خواب به افراد در یادگیری مداوم در طول زندگی از طریق کدگذاری خاطرات جدید و حفظ خاطرات قدیمی کمک می کند.
عوامل اصلی در شکل گیری حوادث رانندگی + جزئیات
سرهنگ شرافتی گفت: سرعت غیرمجاز، انحراف به چپ، خستگی و خواب آلودگی و نداشتن توجه کافی به جلو در حین رانندگی از ۴ عامل شکل گیری حوادث رانندگی است.
مصر پنج جنگنده از روسیه تحویل گرفته است
پایگاه خبری «الحره» وابسته به آمریکا در گزارشی خبر داد که مصر پنج جنگنده از روسیه تحویل گرفته است.
نرخ هر کیلو قزل آلا چند؟
آرش نبی زاده مدیر عامل اتحادیه تعاونی ماهیان سردآبی کشور ، با بیان به اینکه بازار قزل آلا تعریفی ندارد، اظهار کرد: با توجه به گسترش ویروس کرونا، بازار آبزیان همانند سایر محصولات پروتئینی دچار رکود شده است.
دوری سه ساله جودوکاران ناشنوا از مسابقات برون مرزی
انتقاد دوومیدانی کار پارالمپیکی: شش ماه هیچ پرتابی نداشتم
صعود به دماوند ممنوع شد
ثبت نام پنجمین کاندیدای ریاست دوومیدانی
المپیک توکیو حتی با وجود کرونا برگزار می شود
فدراسیونی با ۸۰ میلیون مخاطب و کمتر از ۳ میلیارد تومان بودجه!
کارلسن قهرمان بلامنازع شطرنج آنلاین جهان
مربی تیم ملی تیراندازی: کرونای یک ملی‌پوش به فرد دیگری منتقل نشد- تمرینات فعلا تعطیل است
انتصاب رییس پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی پس از ۲۳ ماه!
بلاتکلیفی لیگ ۹۸ تفنگ و تپانچه- راه‌اندازی لیگ اهداف پروازی بعد از ۸ سال!