برنامه‌های رادیو در تابستان

17:26 ۱۷ روز و ۴ ساعت پیش ایسنا 446 0
برنامه‌های رادیو در تابستان

شبکه‌های رادیویی در تابستان ۹۹ با توجه به شیوع ویروس کرونا ویژه‌برنامه‌هایی را در راستای ارتقاء سطح آگاهی و سلامت خانواده‌های ایرانی و همچنین برنامه‌ریزی برای اوقات فراغت رده‌های سنی مختلف، تدارک دیده‌اند.

ایسنا

** رادیو اقتصاد به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی معاونت صدا، رادیو اقتصاد با توجه به ماموریت خود در راستای کمک به جهش تولید و اجرای دقیق دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا تعدادی از برنامه‌های شاخص خود را برای پرداخت به موضوعات خاص فصل تابستان در جدول پخش جانمایی کرده است.
برنامه «ایستگاه نود و هشت»، با رویکرد برنامه‌ریزی اوقات فراغت، مشاوره‌های آموزشی با در نظر گرفتن فراغت سالم برای رده‌های سنی و خانواده‌های محترم در فصل تابستان است. «دکه» نیز برنامه‌ای نمایشی با هدف تفریح و سرگرمی و رویکرد استفاده بهینه از فصل تابستان و گذراندن اوقات فراغت همراه با شادی و سرگرمی است؛ همچنین برنامه «دوباره صبح» به صورت جنگ روزهای پنجشنبه با هدف تفریح و سرگرمی تهیه و پخش می شود که در فصل تابستان با رویکرد طنزهای شاد و مفرح و جذب مخاطبان برای گذراندن اوقات فراغت ارائه می شود.
«جمعه بازار» برنامه‌ای است که روزهای جمعه ساعت ۸ الی ۹ صبح با هدف تقویت نگرش‌ها و باورها و رویکرد تفریح و سرگرمی در فصل تابستان با محوریت بازارگردی‌های تابستانی و کسب و کار به روی آنتن می رود.
برنامه عصرگاهی «نود» و «هشتی‌ها» گاهی با هدف اطلاع‌رسانی و رویکرد تفریحات عصرگاهی تابستانه و نیز ویژه اوقات فراعت، تمرکز بر جوانان، آموزشی، زمینه اشتغال‌های نوین، یادگیری‌های هوشمند و کارآفرینی پخش می‌شود.
«دخل و خرج» نیز برنامه‌ای مسابقه‌ای با هدف ایجاد انگیزه در مخاطبان و خانواده ها با رویکرد تفریحی و سرگرمی و چالش‌های خانواده درباره اوقات فراغت است. همچنین برنامه «خوشه خند» که با ساختار مجله‌ای و طنز درجه یک با هدف آگاهی‌بخشی و رویکرد تفریحی و سرگرمی با اجرای طنز عباس محبی و ایجاد شادی و نشاط برای خانواده بخصوص کشاورزان کشور، پخش می‌شود.
** رادیو جوان با توجه به نزدیک شدن به ایام تابستان برنامه‌های رادیو جوان هم حال و هوای تابستانی به خود می‌گیرد. برنامه‌های نون بده، باحال شو و قاب صورتی از جمله برنامه‌های تابستانه رادیو جوان هستند.
برنامه عصرگاهی «نون بده» ترکیبی از جنگ و مسابقه است که روزهای پنجشنبه و جمعه به مدت ۳۶۰ دقیقه همراه مخاطبان است. همچنین برنامه «باحال شو» برنامه‌ای شاد و مفرح است که مسابقه، بخشی از این برنامه است و به مدت ۱۲۰ دقیقه پنجشنبه‌ها از رادیو جوان پخش می‌شود.
برنامه «قاب صورتی» طنز عاشقانه با موضوع ازدواج جوانان کاری از گروه جوان و تفریحات است که برای ایام تابستان در نظر گرفته شده و روزهای پنجشنبه به مدت ۲۰دقیقه تقدیم مخاطبان می‌شود و برنامه‌های «جوان ایرانی سلام» برنامه «کافه رادیو» و برنامه «چوب خط» با موضوع اوقات فراغت جوانان در فصل تابستان و برنامه «خط آزاد» همراه با مسابقه طنز نیز برنامه‌هایی هستند که روزهای شنبه تا چهارشنبه تقدیم شنوندگان می‌شود.
برنامه‌های «موج دانش» و «نمایش» نیز با موضوع اوقات فراغت مخاطبان و جوانان هر روز در ایام تابستان پخش می‌شود و برنامه «نبض» هر روز به مدت ۱۵ دقیقه به بیماری‌های ناشی از گرما و آب آلوده در فصل تابستان و راه‌های پیشگیری و درمان آن می‌پردازد.
«این برنامه طبیعی نیست» عنوان برنامه‌ای است که موضوع آن درباره هشدارها و راه‌های پیشگیری از مصرف بی‌رویه آب و گرمای هوا است و روزهای پنجشنبه و جمعه به روی آنتن می‌رود. همچنین برنامه موسیقی محور «هفتگ» نیز از جمله برنامه های شاد و سرگرم‌کننده است که روزهای جمعه پخش می‌شوند؛ برنامه «جوان گشت» نیز با موضوع گردشگری در فصل تابستان روزهای پنجشنبه و جمعه و برنامه «پاراگراف» با موضوع بورس و شرایط ویژه آن در تابستان روزهای شنبه تا چهارشنبه پخش می‌شود.
** رادیو سلامت برنامه «پشت پلک صبح» با رویکرد کتابخوانی و بازی های خانوادگی و «کوچه سلامت پلاک ۱۰۲» با موضوع اوقات فراغت در تابستان به روی آنتن سلامت می رود.
همچنین برنامه های «کودک من» و «فرزند من» نیز در ارتباط با چگونگی پر کردن اوقات فراغت نوجوانان و کودکان از رادیو سلامت پخش می شود. علاوه بر آن «به زندگی سلام کن» برنامه‌ای است که به موضوع سلامت در تابستان می پردازد.
رادیو سلامت، با ساخت برنامه «با کتاب» به ترویج فرهنگ مطالعه، کتابخوانی و معرفی کتاب های جدید پرداخته است.
برنامه «خونه زندگی» نیز برنامه‌ای است که به بیماری های فصل تابستان، ورزش های تابستان و سبک زندگی در روزهای کرونایی در تابستان، مهارت های نوپدید در ایام کرونا، ایمنی محیط منزل در تابستان و اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در این فصل می پردازد.
دو برنامه «نیشتر» و «نیشگون» نیز برنامه های طنز رادیو سلامت است که رویکردی شاد، سرگرم کننده و مفرح دارد. همچنین برنامه گفت و گو محور «غذا سلامت زندگی» با موضوع نکات تغذیه‌ای پخش می شود.
برنامه «نیم نگاه» و «عصر نو» نیز با رویکرد چالش های پیش روی خانواده ها در برنامه ریزی زمان برای داشتن تابستانی مفید موضوعاتی است که مخاطبان را به شنیدن آن دعوت کرده است.
** رادیو صبا از آنجا که رویکرد برنامه‌های رادیو صبا، طنز و سرگرمی است، تمامی برنامه‌های آن رویکردی تابستانه، مفرح و شاد دارد.
برخی از برنامه‌های رادیو صبا با توجه به شروع تابستان تغییراتی در آنها صورت می‌پذیرد و رویکردی کاملا تابستانه می‌گیرد. برنامه «صبح صبا»، «شب‌نشینی با صبا» و «هم پای صبا» به سراغ موضوعاتی می‌رود که در تابستان بیشتر مطرح می‌شود و با حال و هوای تابستان منعطف می‌شوند.
«عصر تابستان» برنامه ویژه عصرگاهی رادیو صبا در تابستان است که به موضوعات و مشاغل تابستانی مرتبط است. برنامه «عصر تابستان» نیز یک برنامه مفرح، شاد و طنز است که ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹ به مدت۹۰ دقیقه به روی آنتن می رود.
** رادیو ایران برنامه صبحگاهی «سلام صبح بخیر» به صورت مجله رادیویی شنبه تا پنجشنبه ساعت ۶:۳۵ دقیقه به صورت زنده با موضوع ارتباط با مسئولان مرتبط با حوزه تابستان و اوقات فراغت روی آنتن رادیو ایران خواهد رفت.
برنامه «خانه و خانواده» با موضوع اهمیت اوقات فراغت در تابستان با کارشناسان مربوطه گفت‌وگو می‌کند و در برنامه «ایران امروز» میزگردی با حضور مسئولان آموزش و پرورش و سایر نهادهای مرتبط با تابستان و اوقات فراغت برگزار می شود.
برنامه «راه شب» در قالب متن، گزارش و تلفن‌های مردمی به تابستان، جوانان، مشاغل و ظرفیت های شبانه در اوقات فراغت جوانان می‌پردازد و در برنامه «ایرانشهر» به موضوع تابستان و اهمیت اوقات فراغت در قالب نمایش، متن، برنامه و گزارش‌ توجه می شود و در برنامه های «ایران را بشنویم» ، «به افق آفتاب» و «ایران امروز» نیز موضوعات تابستانی مطرح می شود.
برنامه «روی خط ورزش» نیز به پیگیری مطالبات مردمی درباره اوقات فراغت اختصاص دارد و برنامه «کوی نشاط» به صورت نمایش تولیدی به موضوع اوقات فراغت فراغت کودکان، سفر، کلاس‌های تابستانی، بیکاری و فضای مجازی با شروع تابستان و فصل گرما می‌پردازد.
برنامه «صبح جمعه با شما» نمایش تولیدی است که جمعه‌ها ساعت ۹ صبح، موضوعات سفر، کلاس‌های آموزشی، تفریحات سالم، فضای مجازی و اوقات فراغت خانواده ها را دربرمی‌گیرد.
مسابقه رادیویی «یک دو صدا» نیز با هدف سرگرمی در اوقات فراغت به برگزاری مسابقه با محتوای طنز و مسابقه بازیگری پخش می‌شود و مجله رادیویی «ورزش ایران» و برنامه «وقت اضافه»، برنامه «پارک ساعی» نیز در تابستان به موضوعات اوقات فراغت و موارد تابستانی اشاره می‌کنند. نمایش طنز «جارچی» با موضوعاتی مانند سفر، فضای مجازی، کلاس‌های آموزشی و تفریحات سالم در اوقات فراغت است.
برنامه «نمودار» نیز به صورت مجله رادیویی زنده، موضوعات آموزش‌های اقتصادی برای خانواده‌ها، کارآموزی و کارآفرینی برای جوانان، شاخص‌های اقتصادی برای توسعه و تقویت اوقات فراغت و رابطه دانش، کار و تولید را در بر می‌گیرد.
مجله رادیویی «رهاورد» به بررسی نقش و سهم فناوری در سپری کردن اوقات فراغت، خلاقیت در مدیریت عملی اوقات فراغت، تبیین و ترویج رهاوردهای علمی برای بهبود اوقات فراغت با رویکرد آموزشی می‌پردازد و برنامه «خاص باشید» موضوعاتی مانند کارآفرینی، برنامه‌های خاص اوقات فراغت برای جوانان و شاخص‌های اوقات فراغت خاص را بررسی می‌کند.
مجله رادیویی«پلاک هشت» به موضوع آثار هنری اماکن مرتبط با دفاع مقدس، موزه‌ها، برنامه‌ها و نمایشگاه‌های مربوطه می‌پردازد و برنامه «تالار آیینه» با موضوع معرفی کتاب‌های خوب و مناسب برای اوقات فراغت پخش خواهد شد.در مجله رادیویی «کافه هنر» موضوعات در حوزه فرهنگ، ادب و سینما متناسب با تابستان و اوقات فراغت در نظر گرفته شده است؛ همچنین مجله رادیویی «حوض نقره» جمعه‌ها ساعت ۱۷ به صورت زنده به موضوع فیلم‌های روز در حال اکران بنا به فراخور فصل تابستان می‌پردازد.
** رادیو تهران «ماه بانو» برنامه‌ای است که به مسائل زنان می پردازد و برنامه «حکیمیه» نیز درباره سخنرانی‌های شاخصی که پیرامون حوزه‌های مختلف ایراد شده، می‌پردازد.
رادیو تهران اهمیت ویژه‌ای برای سالمندان قائل است و در برنامه‌ای با عنوان «کوچه درختی» سعی داشته تا به قشر سالمند و مسائل پیرامون آنها بپردازد؛ رادیو تهران سعی داشته با تهیه برنامه‌ای با عنوان «بازار تهران» در رابطه با جهش تولید و اهمیت آن گامی برداشته باشد. برنامه «تاریخ» هم جزو برنامه‌های تابستانی است که پیرامون تاریخ ایران اطلاعات جالبی را به مردم ایران زمین ارائه می دهد. «تالار وحدت» برنامه‌ای است که به حوزه موسیقی پرداخته و با توجه به اینکه محیط زیست مسئله ای است که باید بسیار به آن پرداخته شود، رادیو تهران با ارائه برنامه «پارک پردیسان» در ایام تابستان به این امر مهم می پردازد.
برنامه «دارالفنون» نیز برنامه‌ای است که به مسائل دانشگاه‌ها می‌پردازد و با روسای دانشگاه‌ها به گفت‌وگو می‌نشیند، همچنین برنامه آموزشی «کنکور» هم از شنبه تا پنجشنبه، ساعت ۱۷ برای کنکوری‌های عزیز ارائه می‌شود.
** رادیو فرهنگ   رادیو فرهنگ نیر برنامه‌های تابستانی ویژه ای را تداک دیده که برنامه «چهارباغ» با ساختار گفتگومحور به‌صورت زنده ساعت ۲۴ با مضمون شعر و موسیقی و با محوریت شعرخوانی شنوندگان و پخش ترانه‌های مناسب یکی از این برنامه ها است.
مجله رادیویی «صبح به وقت فرهنگ» به‌صورت زنده ساعت ۶ صبح با موضوع اطلاع‌رسانی در حوزه برنامه‌های مرتبط با فصل تابستان و اوقات فراغت پخش می شود. مجله رادیویی «هفت کوچه» به صورت زنده ساعت ۹صبح با موضوع آشنایی با فرهنگ مناطق مختلف ایران و معرفی بازی‌های محلی، سفر، گردشگری و همچنین ارتباط با مراکز استان‌ها روی آنتن می‌رود.
برنامه «حریر سخن» با موضوع مشاعره ادبی و به کارشناسی دکتر اسماعیل آذر در تابستان هر روز پخش خواهد شد و برنامه «جوانه‌ها» که مجله ادبی و هنری برای نوجوانان در قالب‌های مختلف با هدف پرکردن اوقات فراغت است در تابستان موضوعات فرهنگی و تابستانی را دنبال می کند و مجله رادیویی «ده‌ترین» با موضوع معرفی برترین‌های حوزه گردشگری، میراث فرهنگی، فعالیت‌های گروهی و... روی آنتن می‌رود.
مستند رادیویی «آیش» از برنامه‌های تأمینی است که با موضوع ارزش‌بخشی به روستا از طریق معرفی فرهنگ، آداب و رسوم پخش خواهد شد و «فکرانه» نیز با موضوع بررسی راه‌های پرورش ذهن و خلاقیت برای تحلیل و تفکر با به کارگیری قصه برای کودکان و نوجوانان روی آنتن می رود.
برنامه «نگارخانه» به صورت گفت‌وگومحور، با موضوع فعالیت نگارخانه‌ها و هنرهای تجسمی کشور در فصل تابستان پخش می‌شود و مجله رادیویی «هفت اقلیم» با موضوع ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی با مروری بر رویدادهای فرهنگی و هنری در تابستان ۹۹ و گفت‌وگو با هنرمندان و نویسندگان و مؤلفان آثار روی آنتن می‌رود و برنامه «سفرنامه خوانی» موضوع خوانش سفرنامه‌ها و با هدف پرکردن اوقات فراغت پخش خواهد شد.
همچنین برنامه «گفتارش» به‌ صورت گفتگومحور با موضوع گفت‌وگو و گزارش در خصوص اوقات فراغت و فصل تابستان است که ساعت پخش آن متغیر است.
** رادیو قرآن طرح آموزشی تابستانی رادیو قرآن با عنوان «قرآن، دستور زندگی» از ۳۱ خرداد به صورت برنامه زنده عصرگاهی و در قالب مسابقه در رادیو قرآن شروع می‌شود. این برنامه تا ۳۰ مرداد به مدت ۶۳ روز ادامه دارد. در این ۶۳روز ۶۳ موضوع کاربردی رفتاری قرآن در زندگی با توجه به شعار سال (جهش تولید) و سلامتی روان در زمان انتشار کرونا و همچنین اوقات فراغت در قالب ۶۳ آیه قرآن کریم انتخاب شده است. این برنامه شنبه تا جمعه ساعت ۱۹ به صورت زنده پخش می شود و مسابقه محور است که اکثر شبکه‌های رادیویی با این طرح همکاری کرده‌اند.
برنامه «تسنیم» نیز با توجه به همان ۶۳ آیه، روزهای شنبه تا چهارشنبه، ساعت ۷ صبح با محوریت طرح آشنایی با این ۶۳ آیه در طول ایام تابستان با مخاطبان همراه خواهد شد ؛ همچنین برنامه «قرآن و زندگی» هر روز ساعت ۱۰ پخش می‌شود که حالت کارگاهی و مشاوره خانواده دارد و با محوریت همان ۶۳ آیه از قرآن کریم و موضوعات کاربردی آن است.
در طول ایام تابستان برنامه «محله تلاوت» با رویکرد تفریحی به پخش تلاوت‌های درخواستی مخاطبان اختصاص دارد. در این برنامه علاوه بر مخاطبان، شخصیت‌ها و چهره‌های سیاسی، فرهنگی، هنری، ورزشی و... به درتلاوت‌های درخواستی خود را اعلام می‌کنند. از این رو هم مخاطبان و هم چهره‌های معروف با برنامه همراه می‌شوند، همچنین مخاطبان نیز با سلیقه قرآنی و قاریان موردپسند افراد مشهور آشنا می‌شوند.
از دیگر برنامه‌های عصرگاهی برنامه «والعصر» است که رویکرد آن پوشش خبری برنامه‌های قرآنی دستگاه‌ها و نهادهای مختلف در طول تابستان است.
** رادیو معارف برنامه صبحگاهی «مهربان باشیم» از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۶:۴۵ به صورت مجله رادیویی زنده به موضوع فضاسازی در مورد اوقات فراغت می‌پردازد و برنامه «افلاکیان» به صورت مجله رادیویی زنده و تولیدی به موضوع ترویج الگوهای رفتاری با نگاهی به سیره علما اختصاص دارد.
برنامه «یار مهربان» مسابقه زنده با محوریت کتاب است و برنامه صبحگاهی «سلام زندگی» نیز در تابستان به پخش آیتم و فضاسازی در مورد اوقات فراغت می‌پردازد.
برنامه «رو به راه» نیز مجله رادیویی زنده است که اوقات فراغت در دوران کرونا را مورد توجه قرار می‌دهد همچنین در برنامه «گفتگوی ۲۱» به موضوعات تبیینی و مطالبه‌گری اوقات فراغت اشاره می شود.
برنامه «باغ تماشا» نمایش تولیدی در دسته برنامه‌های ترویجی است که به موضوع سبک زندگی دینی در قالب نمایش رادیویی می‌پردازد.
برنامه «به رنگ خدا» تابستان امسال با محوریت نامه ۳۱ نهج‌البلاغه پخش میشود و برنامه «داستان هفته» نیز جمعه ها به موضوع ترویج سبک زندگی دینی در قالب داستان و قصه‌گویی اختصاص دارد.
برنامه «پرسمان تربیتی» به سوالات مردم درباره اوقات فراغت پاسخ می دهد و بخش‌های خبری نیز هر روز در ساعت‌های ۱۱، ۱۹ و ۲۱ به اطلاع‌رسانی و پوشش خبری همایش‌های مرتبط با اوقات فراغت در فصل تابستان می‌پردازند.
** رادیو نمایش فضای عمومی نمایش های رادیویی در تابستان تا اندازه ای متفاوت نسبت به سایر فصول ارائه می شود، رویکرد طنز و سرگرمی در ساختاری مفرح و خانوادگی از ویژگی های سریال های رادیویی تدارک دیده شده برای تابستان است.
همچنین در نمایش های در نظر گرفته شده به موضوعات فرهنگی، تاکید بر روابط میان فردی و تحکیم بنیان خانواده، فرهنگ کتاب و کتاب خوانی، احیای سنت های پسندیده پرداخته می شود.
«انبار کتاب جادویی» یکی از نمایش هایی است که درباره مواجهه نوجوانان با شاهکارهای ادبی ایران و جهان است که این تابستان تقدیم شنوندگان می شود، «امروز تئاتر » نیز شنبه ها به نقد و بررسی اتقاقات مدیریتی و هنری، روی صحنه تئاتر اختصاص دارد.
برنامه «نمای نقره ای» نیز دوشنبه ها بارویکرد جدید به فیلم های روز ایران و دعوت از هنرمندان و چهره های سینمایی می پردازد.
پنجشنبه ها نیز رادیو نمایشی ها می توانند با مجله فانتزی «موسیقی» نقد و تحلیل موسیقی۲۱ تا ۲۲ همراه شوند.
** رادیو ورزش رادیو ورزش در ایام تابستان برنامه «فوتبال در اروپا » را با هدف نقد و بررسی فوتبال اروپا تقدیم علاقه مندان می کند. همچنین مسابقه رادیویی «صوت تا سکو» نیز با موضوع علوم و اطلاعات ورزشی، تاریخچه جهان ورزش ایران، آشنایی با چهره های ورزشی، پیشکسوتان و شناخت توانایی مخاطبان در حوزه ارائه گزارش ورزشی تدارک دیده شده است که هدف آن بالا بردن اطلاعات عمومی مخاطبان در زمینه ورزش است. این برنامه شنبه تا پنج شنبه ساعت ۲۱ تا ۲۲پخش می شود.


گروه های زیر مجموعه فرهنگی هنری

میراث و گردشگری
میراث و گردشگری

آخرین اخبار

۵ روش برای کاهش درد و التهاب ناشی از ورزش
اگر به انجام ورزش با حداکثر ظرفیت و توان خود ادامه دهید بدون این که زمانی را برای استراحت کافی اختصاص داده و یک رژیم غذایی نامناسب را دنبال کنید، تردیدی وجود نخواهد داشت که وارد یک چرخه بی پایان از ترومای بافت و التهاب پس از ورزش خواهید شد.
نتیجه آزمایش کرونای رئیس‌جمهور برزیل مثبت اعلام شد
نهاد ریاست جمهوری برزیل از مثبت بودن نتیجه آزمایش کرونای رئیس‌جمهور این کشور خبر داد.
تشدید بحران کرونا در مناطق اشغالی؛ مدیر سلامت عمومی اسرائیل استعفا کرد
مدیر اداره سلامت عمومی رژیم اشغالگر قدس در اعتراض به آنچه بی‌اعتنایی کابینه نتانیاهو به هشدارهایش خواند، استعفا کرد.
یادداشت اختصاصی خالد القدومی، نماینده حماس در تهران: «عقلانیت مقاومت»
از نظر من از محورهای مهم پیام حضرت آیت الله خامنه‌ای ذکر و اشاره رهبر معظم انقلاب اسلامی به عقلانیت این مقاومت است که منافع ملت خود را در نظر می‌گیرد و همچنین همزمان، از هیچ حقی از حقوق مشروع خود چشم پوشی نمی‌کند.
جریان‌شناسی رأی در انتخابات آمریکا
مساله امروز آمریکا بسیار پیچیده‌تر از گذشته شده است. تقریباً نه اشخاص و نه نظرسنجی‌ها نمی‌توانند نتایج انتخابات آینده را حدس بزنند، زیرا رفتار مردم نه برگرفته از وابستگی حزبی‌شان که متاثر از بحران‌ها است.
مصاحبه| جنبش النجباء عراق: طرح‌های ترور، راهبرد آمریکا برای تضعیف مقاومت عراق است
عضو دفتر سیاسی جنبش النجباء عراق درباره تکرار سناریوی لبنان در عراق هشدار داد و ترور اصحاب رسانه و به قتل رساندن تظاهرات کنندگان را یکی از راهبردهای آمریکا برای تضعیف مقاومت اسلامی در عراق یا ایجاد شک و تردید درباره تلاش‌های این جریان مردمی دانست.
گزارش| آیا رسانه‌های آمریکا اعتراضات مردم به وضع موجود را می پسندند؟
تحقیقات نشان می‌دهند تظاهرات‌هایی که به نحوی به دتبال به چالش کشیدن وضع موجود سیاسی و اجتماعی آمریکا باشند با واکنش منفی رسانه‌های جریان اصلی مواجه می‌شود و آنها تلاش برای مشروعیت‌زدایی از این تظاهرات‌ها را در دستور کار قرار می‌دهند.
سنای افغانستان: برخی زندانیان آزاد شده طالبان به میدان جنگ بازگشته‌اند
رئیس سنای افغانستان گفت که دولت این کشور برای اعتمادسازی جهت آغاز مذاکرات بین‌الافغانی شمار زیادی از زندانیان طالبان را آزاد کرده است اما برخی از این زندانیان به میدان جنگ بازگشته‌اند.
یمن|کشف محموله تسلیحاتی آمریکایی در «البیضاء»- ادامه حمایت‌ واشنگتن از متجاوزان سعودی
سخنگوی نیروهای مسلح یمن از کشف محموله تسلیحاتی آمریکایی در استان «البیضاء» خبر داد.
پاکستان: روند صلح افغانستان باید شامل طرح بازگشت پناهندگان باشد
پاکستان بار دیگر با گره زدن مسئله خروج پناهندگان افغانستان به همکاری‌اش در روند صلح این کشور گفت که این روند باید شامل طرحی برای خروج پناهندگان از پاکستان باشد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

خبری از ۳ بر صفر نیست- مهدی کرنای فولاد و استقلال را تایید کرد
سهیل مهدی در برنامه تلوزیونی خبر داد تعداد کرونایی‌های ۲ تیم فولاد و استقلال به حدی رسیده که بازی آن‌ها قابل برگزاری نبوده است.
هراتیان: تست اولیه استقلال مورد تایید وزارت بهداشت نبود
مسئول مرکز پزشکی ایفمارک می‌گوید تست اولیه کیت حلقی که استقلالی‌ها دادند مورد تایید وزارت بهداشت نبوده است.
عضویت بهداد سلیمی در شورای مشورتی فدراسیون وزنه‌برداری
قهرمان سابق وزنه‌برداری جهان و المپیک در فدراسیون وزنه‌برداری پست گرفت.
استقبال کم مردم از استخرها پس از بازگشایی
رییس فدراسیون نجات غریق و غواصی از استقبال کم مردم از استخرها پس از بازگشایی خبر داد و گفت: از زمان بازگشایی استخرها تا امروز استقبال خوبی از سوی مردم مشاهده نشده است.
ترور کارشناس برجسته در امور گروه‌های تکفیری در بغداد
افراد مسلح ناشناس امروز، دوشنبه کارشناس امنیتی برجسته در امور گروه‌های تروریستی و تکفیری را ترور کردند.
رادیو از این پس شورای نمایش دارد- معرفی اعضا
بازگشت عادل با ۹۰ جدید؟
دوست دارید از تلویزیون چه تماشا کنید؟
اهدای بسته جبرانی به اعضای انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان تهران
خاطراتی از «شهریار» با بازی سیروس گرجستانی-کمال تبریزی روایت کرد
۲۱ تیر، آخرین مهلت رفع نقص مدرک طرح ترافیک خبرنگاری
رادیو تهران مشاوره تحصیلی رایگان ارائه می‌دهد
بازیگر «دنیای شیرین» در نقش داعشی اروپایی
بررسی کرونا و پسا کرونا از منظر رسانه
نظر هیات منصفه مطبوعات درباره شکایت حسین فریدون از سه رسانه