قهرمانی به چه قیمتی؟ - لیست بازی های لیگ برتر

06:35 ۱۳ روز و ۱۱ ساعت پیش افکار نیوز 121 0

تراکتور برای قهرمانی باید در ورزشگاه خالی یادگار مدعیان را شکست دهد و صنعت نفت امیدوار است نقش کلیدی در قهرمانی داشته باشد، پرسپولیس هم با برتری بر قعرنشین ها می‌تواند قهرمانی اش را مسجل کند.

افکار نیوز

به گزارش افکارنیوز، لیگ برتر ایران از یک ماه بعد آغاز می‌شود و تیم های لیگ برتری 9 بازی خود را برگزار خواهند کرد. طبق اعلام مسئولان، قرار است دست کم 5 هفته ابتدایی بدون حضور تماشاگران برگزار شود و سپس در این باره تصمیم گیری خواهد شد.
اخبار ورزشی-اگرچه در فوتبالایران میانگین حضور تماشاگر در استادیوم خیلی بالا نیست اما 7 تیم مدعی به شدت متکی به حضور طرفداران خود هستند. حالا در این دوره موقت بازی در ورزشگاه خالی، مدعیان با چه تیم هایی بازی خواهند کرد و کدام یک ضرر بیشتری را متحمل خواهند شد؟
 * پرسپولیس: پیکان (میهمان)، شاهین (میزبان)، ماشین سازی (میهمان)، فولاد (میزبان)، نفت مسجدسلیمان (میهمان) / دو میزبانی، سه میهمانی (یکی تهران)، بدون بازی با مدعیان تیم فوتبال پرسپولیسبا قرعه مناسب تری نسبت به دیگر مدعیان کار را آغاز خواهند کرد. سرخ ها در هفته اول از سرگیری مسابقات باید با پیکان قعر جدولی در شهرقدس مسابقه بدهند و سپس برابر شاهین قرار می‌گیرند. اگرچه این دو تیم نتایج خوبی کسب نکرده اند اما باتوجه به این که برای فرار از سقوط می‌جنگند، تیم های خطرناکی به حساب می‌آیند. شاهین در هفته های آخری که لیگ برگزار شد، بعد از پرسپولیس بهترین تیم از نظر نتیجه گیری هم بود. سپس ماشین سازی، فولاد و نفت مسجدسلیمان حریفان تیم گل محمدی خواهند بود. مسجدسلیمان آخرین شکست قرمزها را در نیم فصل اول رقم زد. مسئله ناراحت کننده برای هواداران پرسپولیس این است که آن ها می‌توانستند در سه بازی در تهران به حمایت از تیم خود بپردازند که ممکن نخواهد بود.
 * سپاهان: گل گهر (میزبان)، سایپا (میهمان)، پارس جنوبی (میزبان)، تراکتور (میهمان) صنعت نفت (میزبان)/ سه میزبانی، دو میهمانی، دو بازی با مدعیان سپاهان که 10 امتیاز با پرسپولیس اختلاف دارد، سه بار میزبان خواهد بود و باید در ورزشگاه خالی از تماشاگر نقش جهان به مصاف حریفان برود. آن ها سه بازی با گل گهر، سایپا و پارس جنوبی خواهند داشت که بازی های به مراتب راحتی هستند و شاگردان قلعه نویی می‌توانند شروعی قدرتمندانه را داشته باشند. سپس اما دو بازی حساس برابر
تراکتورو  صنعت نفت در پیش خواهد بود. آن ها خوش شانس‌اند که در ورزشگاه خالی یادگار میهمان تراکتور خواهند بود اما همین موضوع در بازی با صنعت نفت به ضررشان خواهد شد؛ مسابقه ای که باید امیدوار باشند انتقام شکست چهار گله نیم فصل اول را در آن بگیرند.
 * تراکتور: نساجی (میزبان)، صنعت نفت (میزبان)، استقلال (میهمان)، سپاهان (میزبان)، شهر خودرو (میهمان)/ سه میزبانی، دو میهمانی، چهار بازی با مدعیان شاید قرعه تراکتور در این مقطع، سخت ترین وضعیت بین هفت تیم مدعی باشد. آن ها در بازی اول میزبان نساجی میانه جدولی خواهند بود اما سپس با صنعت نفت، سپاهان،
استقلالو شهرخودرو دیدار می‌کنند تا یک تونل وحشت را پشت سر بگذارند. نکته مهم این که تراکتور باید برابر نساجی، صنعت نفت و سپاهان میزبان باشد اما هر سه بازی بدون حضور تی تی ها به انجام خواهد رسید. سرخ های تبریز به عنوان صدرنشین جدول بازی های خانگی، بدون تردید کار دشواری در ورزشگاه خالی سهند خواهند داشت.
 * استقلال: سایپا (میزبان)، پارس جنوبی (میهمان)، تراکتور (میزبان)، صنعت نفت (میهمان)، نساجی (میزبان)/ سه میزبانی، دو میهمانی، دو بازی با مدعیان آبی پوشان پایتخت یک بازی عقب افتاده با فولاد را در پیش خواهند داشت و در صورت پیروزی می‌توانند اختلافشان با صدر را به عدد 8 برسانند. سپس سایپا، پارس جنوبی، تراکتور، صنعت نفت و نساجی حریفان استقلال خواهند بود. نکته مثبت برای آبی ها این است که برابر صنعت نفت، فشار پرشورهای آبادانی را تحمل نخواهند کرد اما در برابر تراکتور نیز از حضور هوادارانشان محروم خواهند بود. البته استقلال نیم فصل در ورزشگاه پر از تماشاگر یادگار امام با 4 گل تراکتور را شکست داد.
 * شهرخودرو: ذوب آهن (میزبان)، گل گهر (میهمان)، سایپا (میزبان)،  پارس جنوبی (میهمان)، تراکتور (میزبان)/ سه میزبانی، دو میهمانی، یک بازی با مدعیانشهر خودرو نیز مثل پرسپولیس با قرعه خوبی مواجه است. آن ها از ذوب آهن،
سایپاو تراکتور میزبانی خواهند کرد و برابر گل گهر و پارس میهمان خواهند بود. شاید اگر بازی ها بدون تماشاگر نبودند، این تیم مشهدی شانس بیشتری برای پیروزی در بازی های خانگی داشت چرا که آن ها در دو فصل اخیر عملکرد خوبی در جذب طرفدار داشته اند. به هر حال شهرخودرو که دو امتیاز تا رده دوم فاصله دارد، باید تمام تلاشش را بکند و از تقابل سه تیم بالای جدول بهره ببرد و دوباره سهمیه آسیایی بگیرد.
 * فولاد: ماشین سازی (میزبان)، نساجی (میهمان)، نفت مسجدسلیمان (میزبان)، پرسپولیس (میهمان)، ذوب آهن (میزبان)/ سه میزبانی، دو میهمانی، یک بازی با مدعیان فولاد به همراه پرسپولیس و صنعت نفت از معدود تیم هایی بود که درخواست برگزاری ادامه لیگ نوزدهم را داشت. فولادی ها باید با یک مدعی به نام پرسپولیس دیدار کنند که البته خوش شانس هستند که بازی در ورزشگاه خالی آزادی به انجام خواهد رسید. بقیه بازی هاشاید سختی آنچنانی نداشته باشد چرا که همگی برابر تیم های میانه جدولی خواهد بود. شروع کار نیز با ماشین سازی است که وضعیت خوبی پیش از شیوع ویروس کرونا نداشت.
 * صنعت نفت: پارس جنوبی (میزبان)، تراکتور (میهمان)، نساجی (میزبان)، استقلال (میزبان)، سپاهان (میهمان)/ سه میزبانی، دو میهمانی، سه بازی با مدعیان صنعت نفت البته بعد از جدایی دراگان اسکوچیچبا افت نسبی مواجه شده اما همچنان مدعی کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا به حساب می‌آید. آن ها در دوره بدون تماشاگر مسابقات، باید از پارس جنوبی، نساجی و استقلال میزبانی کنند و میهمان تراکتور و سپاهان نیز خواهند بود. صنعت نفتی ها در نیم فصل اول تیمی قدرتمند بودند که توانستند مدعیان را متوقف کنند و حالا دوباره در کورس قهرمانی تاثیرگذار خواهند بود. چشم پرسپولیس به شاگردان مهاجم سابق سرخ ها بهنام سراج است که شاید با نتایج درخشان مقابل سه تیم مدعی، جام قهرمانی را زودتر از پایان فصل به شاگردان یحیی گل محمدی برساند.
 


گروه های زیر مجموعه ورزشی

دنیای ورزش
دنیای ورزش

آخرین اخبار

بلیط هواپیما خارجی
قبل از خرید بلیط هواپیما خارجی باید نوع بلیط چارتر، سیستمی یا لحظه آخری را انتخاب کنید و شرایط کنسلی و نرخ بلیط کودک را قبل از رزرو در نظر داشته باشید.
راه‌اندازی سامانه ثبت‌نام غیرحضوری کارگزاری بانک ملی ایران
سامانه ثبت نام غیرحضوری کارگزاری بانک ملی ایران به منظور تسهیل فرآیند ثبت نام مشتریان راه اندازی شد.
توسعه و گسترش برنامه‌های آموزشی بانک توسعه تعاون به شیوه از راه دور
مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون مبتنی بر رویکرد مدیریت اقتضایی به‌تناسب شرایط موجود در کشور و بانک با تبدیل تهدیدهای ناشی از کووید ۱۹ به فرصت توسعه برنامه‌های آموزشی، نوآوری آموزشی را به‌عنوان راهبردی مهم در پیش‌گرفته است.
معرفی تولیدکننده بتونیر یا میکسر بتن
امروزه با سرعت گرفتن هر چه بیشتر ساخت‌وسازها اکثر پیمانکاران برای اینکه بتوانند سرعت کار در پروژه‌های عمرانی خود را بالا ببرند، برای تولید بتن با کیفیت از بتونیرها استفاده می‌کنند (میکسر بتن و یا همان بتونیر یا خلاطه از دیرباز نیاز پیمانکاران در این صنعت را مرتفع ساخته) و بتن با کیفیت‌تری نسبت به گذشته در اختیار آنها قرار می‌دهد.
معرفی ۸ پلتفرم آماده که برای راه‌اندازی وب‌سایت می‌توانید استفاده کنید
راه‌اندازی وب‌سایت آن‌قدر راحت شده که شاید اکنون قسمت سخت آن این است که کدام پلتفرم را برای راه‌اندازی سایت خود انتخاب کنید. به خاطر تعدد این پلتفرم‌ها، عملا این انتخاب خود یک چالش شده است.
تلویزیون ال جی یا سامسونگ؛ کدام را انتخاب کنیم
در هرکدام از تلویزیون‌هایی که امروزه در بازار وجود دارند از فناوری‌هایی استفاده‌ شده که هر یک را در زمینه خاص و مربوط به خود موفق کرده؛ اما در این میان باید تلویزیونی وجود داشته باشد که نسبت به بقیه تفاوت‌های بیشتری را به نمایش گذاشته باشد.
راهنمای خرید ریبون پرینتر
ریبون جزو اصلی‌ترین مواد مصرفی پرینترهای چاپ کارت PVC محسوب ‌می‌شود که موضوع موردبحث ما خواهد بود. متن پیش‌رو توضیحاتی کامل در خصوص ریبون پرینترها ارائه کرده که شما را در خرید ریبون مناسب یاری ‌می‌دهد.
لیست رستوران‌های خوب مشهد در سایت‌ها و اپیلیکیشن‌ها
سفر به مشهد از تمام نقاط ایران و زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) در میان ما ایرانی‌ها و زائرین کشورهای دیگر که با تور مشهد به ایران می‌آیند جایگاه ویژه‌ای دارد.
در بر کدام پاشنه می‌چرخد
بهار سال ۱۳۷۵ بود. مجلس چهارم به پایان خودش نزدیک بود و انتخابات مجلس پنجم نیز انجام شده بود. در هفته‌های آخر فعالیت این مجلس، گزارش تحقیق و تفحص مجلس چهارم از بنیاد جانبازان و مستضعفان بیرون آمد. این گزارش در پی پرونده ۱۲۳ میلیاردی بود که روزنامه سلام پیگیر آن بود و مدیریت بنیاد و بانک صادرات درگیر با متهمان این ماجرا بودند که شرح مفصلی می‌طلبد. نکته آن تحقیق و تفحص این بود که از حدود ۱۵۰ پرونده آن بنیاد که به صورت تصادفی انتخاب کرده بودند، یک گزارش سراسر آکنده از فساد را منتشر کردند.
عکس روز- سخت‌کوشی
خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا

پر بازدید ترین اخبار امروز

حجتی: مجازات فرزندکشی بازدارنده نیست
یک وکیل دادگستری در مورد قتل رومینا اشرفی گفت: بی تردید این دختر 13 ساله، قربانی ترکیبی از فرزندکشی و قتل‌های ناموسی است که در یک طرف آن ایراد به بازدارنده نبودن مجازات وجود دارد و در سوی دیگر آن، ارزش‌های حاکم بر یک جامعه سنتی در وقوع آن دخالت دارد.
نقش پررنگ ۵ ربات در مبارزه با ویروس‌ کرونا
از زمان شیوع بیماری کووید-۱۹ تاکنون ربات‌های زیادی برای ضدعفونی بیمارستان‌ها و انجام بسیاری از کارها توسعه داده شده‌اند، که طی این خبر به معرفی پنج مورد از آنها می‌پردازیم.
باقرزاده: المپیک برگزار نشود، شمشیربازی ضرر می‌کند- در مناطق سفید سالن  نداریم
رییس فدراسیون شمشیربازی گفت: در صورتی که المپیک توکیو برگزار نشود شمشیربازی متضرر خواهد شد اما المپیک برگزار می شود و ما تیم ایده الی را راهی بازی ها می کنیم.
تشخیص چند دهه زودتر بیماری آلزایمر با یافته جدید دانشمند ایرانی
پژوهشگران "کالج دانشگاهی لندن" (UCL) در مطالعه اخیرشان به رهبری "سارا تبریزی" (Sarah Tabrizi)، عصب‌شناس ایرانی دریافته‌اند با کمک نشانگر زیستی یا زیست‌نشانگر (Biomarker) می‌توان چند دهه زودتر بیماری آلزایمر را شناسایی کرد.
کشف لکه‌های بزرگ بر روی سطح ستاره‌های بسیار داغ
اخترشناسان با استفاده از تلسکوپ‌های رصدخانه جنوبی اروپا (ESO) لکه‌های بزرگی (giant spots) را بر روی سطح ستاره‌های بسیار داغ پنهان شده در خوشه‌های ستاره‌ای کشف کردند.
عکس روز- سخت‌کوشی
ترابیان: با فوتبال و فوتسال قهرم
تغییر محل برگزاری تمرین پرسپولیس
مربیان مخالف آغاز لیگ به منافع خودشان فکر می‌کنند
طرح تکریم هواداران استقلالی به وقوع پیوست+عکس
پادوانی پولش را نمی‌خواهد!
جلالی: مربیان مخالف برگزاری لیگ به منافع خودشان هم فکر می‌کنند
تشکیل جلسات فشرده فدراسیون برای اصلاح اساسنامه
رسن در انتظار عملی شدن وعده‌های آقای سرپرست
تمدید قرارداد هازن هوتل با ساوتهمپتون