ترقی: مردم باید با شناخت کامل رای بدهند

05:20 ۴۳ روز و ۱ ساعت پیش افکار نیوز 115 0
ترقی: مردم باید با شناخت کامل رای بدهند

فعال اصولگرا گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند آنچه که اصول کار مردم است بررسی دقیق ، تحقیق و شناخت نامزدهاست تا بر این اساس به آنها رای دهند.

افکار نیوز

به گزارش افکارنیوز، حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به لیست‌های متعدد جریان اصول‌گراییگفت: طبیعتا همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند آنچه که اصول کار مردم است بررسی دقیق ، تحقیق و شناخت نامزدهاست تا بر این اساس به آنها رای دهند.
اخبار سیاسی- او ادامه داد: اگر مردم فردی را هم نشناختند می‌توانند به یک گروه و افرادی اعتماد کنند تا آنها براساس شناخت این افراد را مورد حمایت قرار دهند؛ بنابراین مردم تا جایی که می‌توانند باید افراد را بشناسند و بر اساس شناخت رای دهند و اگر هم نشناختند اعتماد به افرادی که لیست دادند می‌تواند تکلیف را از آنها ساقط کند، زیرا به استناد اعتماد به افراد آن لیست انتخاب خواهند کرد.
ترقیبا اشاره به حضور افراد ناشناس در لیست شورای ائتلاف، افزود: یقینا بسیاری از افراد توانمند و واجد شرایط در جامعه فرصت مطرح شدن در افکار عمومی و رسانه ها را نداشتند تا بتوانند خود را عرضه کنند، اما در بررسی های کارشناسی نشان دادند که از چه توانمندی هایی برخوردارهستند.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی بیان کرد:  این افراد در فرآیند انتخاب شدن در مصاحبه های چالشی و متعددی حضور داشتند  و کارشناسان مختلف و متخصص در رشته های مختلف با اینها چالش داشته و سوال ها و پرسش های متعددی را مطرح کردند و پاسخ گرفتند و بعد از یک آزمون جدی، دقیق و متقن توانستند به این لیست سی نفره راه پیدا کنند.
فعال اصولگرا با اشاره به انتقادات سید محمد حسینی در انتخابافراد این لیست، گفت: البته ممکن است که برخی مسائل وجود داشته باشد و ادعای ایشان هم ممکن است بخاطر حضور دقیقشان در این قضایا باشد، اما به طور کلی این فرایند سالم و خوبی بوده است و اگر اعمال نفوذی هم صورت گرفته من اطلاعی درباره آن ندارم.
 


گروه های زیر مجموعه سیاسی

مجلس
مجلس

آخرین اخبار

همسر شطرنج باز معروف ارمنستانی در اثر تصادف رانندگی جان باخت
همسر لوون آرونیان ارمنی، یکی از برترین شطرج بازان جهان در اثر تصادف شدید جان خود را از دست داد.
لیگ دسته اول فوتبال در ۹۸- از انحلال و واگذاری تیم‌ها تا کرونا
سال ۹۸ با حواشی و اتفاقات زیادی همراه بود و همین باعث شد که لیگ دسته اول فوتبال شاهد اتفاقت بسیاری باشد. از مشکلات مالی و فروش سهمیه یک تیم تا کرونا و تعطیلی یک ماهه لیگ.
آمریکا در شمال و غرب عراق پاتریوت مستقر کرد- اعلام آمادگی حشد شعبی برای پاسخ به هر ماجراجویی
خبرگزاری فرانسه دوشنبه شب فاش کرد که آمریکا سامانه دفاع موشکی پاتریوت را در پایگاه نظامی‌اش در اربیل و پایگاه عین الأسد در استان الانبار عراق مستقر کرده است.
چند راهکار برای مقابله با طرح‌واره‌های ذهنی برای کاهش زنجیره کرونا
رئیس انجمن روانشناسی تربیتی ایران نحوه ترک رفتارهای اشتباه برای مقابله با کرونا را از طریق شبیه‌سازی ذهنی توضیح داد و گفت: بر اساس سنت‌های فرهنگی در طول تاریخ، طرحواره‌ای با پشتوانه فرهنگی در مردم شکل گرفته است که روز سیزده بدر را در طبیعت بگذرانند؛ این طرحواره در دراز مدت شکل گرفته و به راحتی قابل حذف شدن نیست اما در موقعیت خطرناک فعلی می‌تواند به یک فاجعه تبدیل شود.
شرایط برخورداری از مستمری از کارافتادگی کلی در تامین اجتماعی
قائم مقام سابق سازمان تامین اجتماعی درباره انواع از کارافتادگی و شرایط برخورداری از مستمری از کارافتادگی کلی توضیحاتی ارائه کرد.
به جای دولت باید سهم تعاونیها در اقتصاد افزایش یابد
یک کارشناس اقتصادی معتقد است برای آنکه اقتصاد کشور به سمت بهره وری برود و توان مقابله با فشارهای اقتصادی را داشته باشیم، راهی جز کاهش سهم دولت در اقتصاد و افزایش نقش تعاونی ها نداریم.
پیش بینی بازار مسکن از زبان عضو کانون انبوه سازان
یک کارشناس بازار مسکن با اشاره به کاهش ارزش پول ملی، رشد قیمت مصالح ساختمانی به خصوص آهن آلات و افزایش حدود ۴۰ درصدی آن، افزایش قیمت مسکن در سال جاری را محتمل دانست.
کاهش مصرف ۳۰ میلیون بشکه ای نفت در یک ماه آینده
اقتصاددان ارشد شرکت بازرگانی کالای ترافیگورا پیش بینی کرد که تقاضای جهانی برای نفت در آوریل با از کار افتادن گردش چرخ اقتصاد جهانی بر اثر شیوع ویروس کرونا، بیش از ۳۰ میلیون بشکه در روز کاهش پیدا خواهد کرد.
توزیع ماسک بین واحدهای صنفی
عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران و نماینده وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) در هیئت رییسه اتاق اصناف ایران از توزیع ماسک بین واحدهای صنفی که با ارباب رجوع در ارتباط هستند خبر داد و گفت که برای تامین دستکش و مواد شوینده مورد نیاز این واحدها نیز مکاتباتی با وزارت صمت صورت گرفته است. وی همچنین خواستار اتخاذ تدابیری در زمینه پرداخت مالیات، حق بیمه کارفرما و تسهیلات بانکی برای اصناف آسیب دیده از کرونا شد.
تازه ترین اقدامات کشورها برای مقابله با کرونا
کره جنوبی هم به جمع کشورهایی پیوست که به شهروندانش یارانه کرونایی می دهد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

کمیته انضباطی در انتظار قانون شکنان لغو تمرین و مسابقه- تعیین وضعیت جدید لیگ ها تا ۲۰ فروردین
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه پرونده تیم هایی که اقدام به برگزاری تمرین یا مسابقه کنند به کمیته انظباطی فدراسیون ها ارجاع داده می‌شود، از اعمال شدیدترین برخوردها با این دسته از قانون شکنان خبر داد.
سرپرست امور مشترک فدراسیونهای ورزشی معرفی شد
با حکم وزیر ورزش و جوانان، علی رضا خسروی سرپرست اداره کل امور مشترک فدراسیونهای ورزشی شد.
رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک: تسریع در اعلام تاریخ جدید بازی‌های توکیو اتفاق خوبی بود
رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک گفت: تسریع در اعلام تاریخ جدید بازیهای پارالمپیک توکیو اتفاق خوبی بود و فرصت خوبی است تا فرآیند کسب سهمیه تکمیل شود.
پرتابگران دیسک ایران در بلاروس: مشکل مالی نداریم اما ویزایمان را تمدید نمی‌کنند
دو پرتابگر دیسک ایران که در اردوی بلاروس هستند، می‌گویند مشکل مالی ندارند و تمام مبلغ مورد نیاز اردوی خود را از فدراسیون دریافت کرده‌اند.
توضیح باخ در مورد تاریخ جدید بازی‌های المپیک
رییس کمیته بین المللی المپیک در مورد تعیین تاریخ جدید المپیک توکیو توضیحاتی را به کشورها ارائه کرد.
آمریکا بزرگ‌ترین متهم شیوع کرونا است
رهبر انقلاب: ‌اگر تصمیم به حرکت بگیریم، خدا هم کمک‌مان می‌کند +فیلم
قالیباف: آمریکا ترسش را پشت ژست‌های تهاجمی پنهان می‌کند
دلیل بی توجهی دولت سازندگی به فسادها و بریز و بپاشها
زالی: ۵۱ درصد تهرانی ها اعتقادی به کرونا ندارند
وزیر کشور: «طرح فاصله‌گذاری» با رضایت مردم مواجه است
رحمانی فضلی: اجرای طرح فاصله‌گذاری با رضایت مردم مواجه است- موفقیت طرح در ۴ روز نخست
تاکید ایران بر لزوم حل و فصل مسالمت‌آمیز مناقشه قره‌باغ در چارچوب قوانین بین‌المللی
واعظی: مدیریت بحران در تمام این روزها بر عهده شخص رییس جمهوری بوده است
تجلیل ˮریحانهˮ از همسران جانبازان +عکس