مهمترین خبرهای حقوقی در هفته‌ای که گذشت

03:15 ۲۵۴ روز و ۱۶ ساعت پیش ایسنا 619 0
مهمترین خبرهای حقوقی در هفته‌ای که گذشت

در سومین هفته از دی‌ماه با انتشار خبر سقوط هواپیمای اوکراینی و جان باختن 176 مسافر آن شاهد انتشار خبرهای مختلف و مهمی در حوزه‌های حقوقی و قضائی از سوی مسئولان و کارشناسان در رابطه با این حادثه بودیم.

ایسنا

به گزارش ایسنا، این خبر مروری است بر مهمترین خبرهای حقوقی و قضائی در هفته‌ای که سپری شد:

دستور رئیس قوه قضاییه برای تسریع در اقدامات قضایی حادثه سقوط هواپیما

مهمترین خبرهای حقوقی در هفته‌ای که گذشت

رئیس قوه قضاییهطی دستوری به رئیسسازمان قضایی نیروهای مسلح، ضمن اعلام تسلیت مجدد به بازماندگان حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی، جمع آوری مستندات و اقدامات قضایی مربوط به این حادثه دلخراش را مورد تاکید قرار داد.

مردم در جریان حادثه سقوط هواپیما قدردان شفافیت سپاه هستند

رئیس قوه قضاییههمچنین در جلسه شورای عالی قوه قضاییه با بیان اینکه جامعه و مردم عزیز ما در جریانحادثه سقوط هواپیمای اوکراینیقدردان شفافیت و خضوع فرزندان خود در سپاه هستند، تاکید کرد که به هیچ عنوان اجازه موج سواری و سوءاستفاده عده‌ای معدود از خون قربانیان این حادثه را نخواهیم داد.

به گزارش ایسنا به نقل از قوه قضاییه، آیت الله سیدابراهیم رئیسیبا بیان اینکه شهادت سردار رشید و سرافراز اسلام، حاج قاسم سلیمانی قلب همه مردم مسلمان و آزادیخواه را جریحه دار کرد، این اقدام تروریستی آمریکا را نقض بی‌سابقه موازین و کنوانسیون‌های بین المللی دانست و تصریح کرد: از آنجا که سردار شهید سپهبد سلیمانی نماد مبارزه با تروریسم و حمایت از مظلومان بود، قطعا اقدام آمریکا در به شهادت رساندن ایشان قابل تعقیب است و مجامع حقوقی جهان باید این نقض آشکار قوانین بین المللی را فریاد بزنند، زیرا در غیر این صورت، جلوی سایر اقدامات ناقض موازین بین المللی را نمی‌توان گرفت.

دستور رئیس قوه قضاییه به مراجع قضایی استان‌های درگیر سیل

رئیس قوه قضاییهجهت رسیدگی فوری به مشکلات و تامین امنیت و آرامش مردم، دستوری ویژه هم به مراجع قضایی استان‌های درگیرسیلصادر کرد و خواهان تعامل و هماهنگی همه جانبه مراجع قضایی با دستگاه‌های ذیربط بویژه هلال احمر و نیروی انتظامی جهت رسیدگی فوری به مشکلات مردم و تامین امنیت و آرامش خانواده‌های درگیر این حوادث شد.

پیام تسلیت رئیس قوه قضاییه در پی درگذشت آیت الله رسولی محلاتی

همچنین رئیس قوه قضاییه با صدور پیام‌های جداگانه‌ایارتحال آیت الله رسولی محلاتیوآیت‌الله میبدی یزدیرا تسلیت گفت.

دستور دادستان کل به دادستان نظامی برای شناسایی عوامل سقوط هواپیمای اوکراینی

مهمترین خبرهای حقوقی در هفته‌ای که گذشت

دادستان کل کشورهم در نامه‌ای بهدادستان نظامی تهرانخواستار ورود بهحادثه سقوط هواپیمایی اوکراینو شناسایی علل و عوامل این حادثه شد و خواست که سریعا و با دقت و اهتمام لازم ورود کرده و تحقیقات لازم برای شناسایی کلیه علل و عوامل این حادثه انجام و نتیجه را برای پیگیری های بعدی به اینجانب گزارش نمایید.

دادستان کل کشور: دولت هرچه سریعتر سفیر انگلیس را اخراج کند

مهمترین خبرهای حقوقی در هفته‌ای که گذشت

دادستان کل کشورگفت: انتظار این است که دولت هرچه سریعترسفیر انگلیسرا اخراج کند.

به گزارش ایسنا به نقل از دادستانی کل کشور حجت الاسلام منتظری در حاشیه همایش سراسری مراکز داوری اتاق تعاون ایران در رابطه با سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی اظهار کرد: در این رابطه اظهار تأسف شدید داریم و همه ما در اینباره سوگوار و ناراحت هستیم.

ریشه حوادث ناگوار اخیر آمریکا است

دادستان کل کشورگفت: ریشه حوادث ناگوار اخیر به سیاست‌های شیطانی استکبار جهانی یعنی آمریکای جنایتکار برمی‌گردد.

مراجعه بستگان ۱۳۰ نفر از جانباختگان حادثه سقوط هواپیما به پزشکی قانونی/بقیه نیز مراجعه کنند

مهمترین خبرهای حقوقی در هفته‌ای که گذشت

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهرانگفت: از مجموع ۱۴۷ مسافر ایرانی جانباختههواپیمای اوکراینی، بستگان ۱۳۰ جان باخته برای نمونه برداری به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کرده اند.

به گزارش ایسنا به نقل از پزشکی قانونی کل کشور،مهدی فروزشدر این باره گفت: از ابتدای اعلام حادثه سقوط هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ در شهرستان شهریار، همکاران ما در قالب گروه مدیریت بحران در محل حادثه حضور داشتند و بر نحوه جمع آوری اجساد نظارت کردند و همه اجساد در کاور قرار گرفت و برای نمونه برداری به مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی پزشکی قانونی استان تهران واقع در کهریزک منتقل شد.

پیکر ۶۱ نفر از جانباختگان هواپیمای اوکراین آماده تحویل به خانواده‌هایشان

سرپرست دادسرای امور جنایی پایتختهمچنین از آماده شدن پیکر ۶۱ نفر ازجانباختگان سقوط هواپیمای بویینگ ۷۳۷برای تحویل به خانواده آنها خبر داد و گفت: از اولین لحظات وقوع این حادثه در صحنه حضور داشتم و دستورات لازم را برای شناسایی و جمع‌آوری پیکر قربانیان و شهدای این حادثه صادر کردم.

۱۰۰ نفر از قربانیان سقوط هواپیمای اوکراینی شناسایی شدند

مهمترین خبرهای حقوقی در هفته‌ای که گذشت

سرپرست دادسرای امور جنایی تهرانگفت: با اقدامات جدی و مداوم همکاران ما در پزشکی قانونی آمار شناساییقربانیان حادثه سقوط هواپیمای اوکراینبه ۱۰۰ نفر رسید.

محمد شهریاریدر این باره گفت: تاکنون ۳۰ پیکر به خانواده جانباختگان تحویل داده شده است. تعداد دیگری هم از خانواده‌ها تشکیل پرونده داده اند و به زودی پیکر عزیزانشان به آنها تحویل داده خواهد شد.

محکومیت 3نفر به اعدام در اهواز/ بازداشت 30 نفر در تجمعات اخیر/ صدور حکم سکه ثامن و...

مهمترین خبرهای حقوقی در هفته‌ای که گذشت

سخنگوی قوه قضاییههم در این هفته طینشست خبریخود با اصحاب رسانه، با بیان اینکه حضور بی نظیر مردم در تکریم و تشییع شهید سلیمانی و همرزمانش همایش قدرت نظام جمهوری اسلامی بود، گفت: این حضور یک رزمایش بی نظیر نظامی و راهپیمایی بی نظیر مردمی در امتداد اربعین حسینی و رفراندوم بزرگ خیابانی بود.

به گزارش ایسنا، غلامحسین اسماعیلی در نشست خبری سه شنبه ۲۴ دی ضمن تسلیت ایام شهادت فاطمه زهرا(س) و شهادت سردار قاسم سلیمانی و هم‌رزمان و یارانش که اقتدار و امنیت را برای کشور به ارمغان آورد، گفت: او قهرمان بین المللی مبارزه با تروریسم به ویژه تروریسم دولتی در عصر حاضر بود. حضور بی نظیر مردم در تکریم و تشییع این شهیدان همایش قدرت و پایگاه مردمی نظام جمهوری اسلامی و نمایش انسجام همه نیروهای انقلاب در برابر دشمن جنایتکار و تروریسم دولتی آمریکا بود.

وی همچنین در این نشست خبری به سوالات خبرنگاران در رابطه باجان باختن  مردم در کرمان، سقوط هواپیمای اوکراینی، محکومیت متهم پرونده سکه ثامن به ۱۵ سال حبس، محکومیت حمله‌کنندگان به کلانتری در اهواز به اعدام، حضور سفیر انگلیس در تجمعات اخیر، پرونده قضایی تعدادی از نمایندگان، مرخصی بقایی و مشایی، معاون سابق نظارت بانک مرکزی، بازداشت افرادی در رابطه با سقوط هواپیمای اوکراینی، عدم اعلام آمار کشته‌شدگان آبان ماه، بازداشت 30 نفر در تجمعات اخیر و...پاسخ داد.

تاکید وزیر دادگستری بر حضور فعال در همه صحنه‌های بین المللی

مهمترین خبرهای حقوقی در هفته‌ای که گذشت

وزیر دادگستریدر نهمین جلسه شورای مرجع ملی کنوانسیون مبارزه با فساد گفت: همه وظیفه داریم در خصوص نوع تعامل با ساختارهای بین المللی با حضور عالمانه، فعال و همراه با پشتوانه قوی علمی و کارشناسی برای حفظ عزت و ارتقای همه جانبه کشور در بخشهای مختلف از جمله مباحث حقوق بشری، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی و غیره تلاش کنیم.

اطلاعیه شورای نگهبان در مورد نامزدهای احراز صلاحیت نشده

مهمترین خبرهای حقوقی در هفته‌ای که گذشت

همچنینشورای نگهبانطی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: آن عده ازداوطلبان نمایندگی مجلسکه صلاحیت آنان مورد تأیید قرار نگرفته است، می‌توانند شکایت خود را ظرف مدت 5 روز به دفاتر نظارت و بازرسی بر انتخابات استان مربوطه تحویل دهند.

در سقوط هواپیمای اوکراینی فرضیه خرابکاری دشمن مطرح است

مهمترین خبرهای حقوقی در هفته‌ای که گذشت

دبیر شورای نگهبانگفت: نتایج اعلام شده درباره صلاحیت داوطلبان نهایی نیست و همچنان امکان بازبینی و بازنگری در نظرات اولیه توسط اعضای شورای نگهبان وجود دارد.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان صبح روز (چهارشنبه، ۲۵ دی ۱۳۹۸) در جلسه این شورا ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت صدیقه کبری (س) گفت: بالاخره مرحله اول بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به پایان رسید؛ در این مرحله هیات‌های نظارت استانی و مرکزی زحمات زیادی کشیدند و در فرصتی اندک و با دقتی زیاد کار اعلام نتایج بررسی‌ها را به پایان بردند.

وی بهحادثه سقوط هواپیمای اوکراینینیز اشاره کرد و گفت: از درگذشت هم‌وطنان و نخبگان‌مان در این حادثه، متالم و متاثر شدیم، اما همان طور که فرماندهان نظامی گفتند در این مساله،خطای انسانیرخ داد اگرچه فرضیه خرابکاری دشمن نیز مطرح است و باید منتظر ماند تا نتایج بررسی‌های مسئولین مشخص شود.

پایان بررسی صلاحیت داوطلبان کاندیداتوری انتخابات مجلس

مهمترین خبرهای حقوقی در هفته‌ای که گذشت

سخنگوی شورای نگهباناز پایان بررسی صلاحیت داوطلبان کاندیداتوریانتخابات مجلسخبر داد و در توییتی نوشت: «در ساعات پایانی شنبه ۲۱ دی‌ماه با تلاش شبانه‌روزی اعضای هیات‌های نظارت بر انتخابات در استان‌ها، کار بررسی صلاحیت‌ داوطلبان پایان یافت. اگر چه زمان بررسی بسیار کم و تعداد پرونده‌ها بسیار زیاد بود اما تلاش شد هیچ پرونده‌ای در این فرصت محدود، بررسی‌نشده باقی نماند.»

فرمانداران نظر هیات نظارت را به داوطلبان اعلام کنند

سخنگوی شورای نگهبانهمچنین در توییت دیگری گفت: فرمانداران یا بخشداران موظفند نظر هیات مرکزی نظارت مبنی بر تایید یارد صلاحیت داوطلبانرا به آنها اعلام کنند تا در صورت اعتراض به رد صلاحیت خود کتبا به شورای نگهبان شکایت نمایند.

صلاحیت حدود ۳۰ درصد داوطلبان تایید نشد

عباسعلی خداییهمچنین گفت: صلاحیت حدود ۳۰ درصد داوطلبان تایید نشد.

به گزارش ایسنا، عباسعلی کدخدایی اظهار کرد: از تعدادی که صلاحیتشان مورد تایید واقع نشده است، یک تعدادی  شکایت نکردند که  ملحق به انصرافی‌ها می شوند ولی تعدادی شکایت کردند.

کدخدایی: برای بررسی صلاحیت‌ها یک میلیون برگ سند دریافت شد

سخنگوی شورای نگهباندر برنامه گفتگوی ویژه خبری‌ شبکه دو سیما نیز گفت: پرونده بیش از ۱۴۵۰۰ نفر را بررسی کردیم، این بررسی‌ها در هیات نظارت شهرستان و استان با کسب نظر از هیأت مرکزی انجام شد. کسانی که در این مرحله‌ شکایت دارند، ۵ روز یعنی تا پنج‌شنبه وقت دارند شکایت خود را به دفاتر هیأت نظارت استانی ارائه کنند. یک میلیون برگ سند از مراجع چهارگانه برای بررسی صلاحیت‌ها دریافت کردیم.

انتقاد کدخدایی به صحبت‌های امروز رییس جمهور در مورد افراد فاقد صلاحیت

سخنگوی شورای نگهبانبه صحبت‌های رئیس جمهور در جلسه هیات دولت واکنش نشان داد و گفت: جنجال برای تایید افراد فاقدصلاحیتتازگی ندارد، اما پیشگامیرییس جمهوردر این پروژه ضدملی تاسف بار است.

به گزارش ایسنا، عباسعلی کدخدایی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: «جنجال برای تایید افراد فاقد صلاحیت تازگی ندارد، اما پیشگامی رییس جمهور در این پروژه ضدملی تاسف بار است. البته نمی دانستیم عدم تایید بستگان به معنی حذف جناح های دیگر است.»

۴۰ میلیارد جریمه دو خودروساز گرانفروش در تهران

مهمترین خبرهای حقوقی در هفته‌ای که گذشت

سیدیاسر رایگانیاز جریمه ۴۰ میلیارد ریالی دو شرکت خودروسازی خبر داد و گفت: در خصوص پروندهگران‌فروشی شرکت‌های خودرویی، یکی از شرکت‌های خودرویی را از ۳ هزار تعهد به کمتر از ۳۰۰ تعهد رسانده‌ایم و همچنین یکی دیگر از شرکت‌های خودرویی ۲ هزار تعهد داشت که با هماهنگی‌های انجام شده اکنون کمتر از ۳۰ تعهد باقی مانده است.

۵۰۰ میلیارد جریمه تعزیراتی قاچاقچی مس در آذربایجان غربی

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتیاز محکومیت ۵۰۰ میلیارد ریالی در پروندهقاچاق مساستان آذربایجان غربی نیز خبر داد.

معاون قوه قضاییه: در رابطه با سقوط هواپیمای اوکراینی چند نفر دستگیر شده‌اند

مهمترین خبرهای حقوقی در هفته‌ای که گذشت

معاون فرهنگی قوه قضاییهبا بیان اینکه شهادت حاج قاسم سلیمانی انفجار نور جدیدی در منطقه خواهد بود، گفت: اگر همه مسئولان به تاسی از سپهبد سلیمانی خدایی عمل کنند و گوش به فرمان رهبری، جهادی قدم بردارند در همه حوزه‌ها مانند حوزه نظامی پیشرفت خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان گلستان، حجت الاسلام والمسلمین هادی صادقی در مراسم بزرگداشت سپهبد شهید سلیمانی که در امامزاده عبدالله گرگان برگزار شد، اظهار کرد: شهادت حاج قاسم سلیمانی انفجار نور جدیدی در منطقه خواهد بود و گام دوم انقلاب اسلامی با شهادت این شهید بزرگوار آغاز شده است.

معاون قوه قضاییه با اشاره بهحادثه دلخراش سقوط هواپیمای اوکراینیگفت: دستگاه قضایی این موضوع را با دقت پیگیری می‌کند و تاکنونچند نفری دستگیرشده‌اند.

رسیدگی به پرونده‌های "صراط نیوز" و "شما رسانه"

مهمترین خبرهای حقوقی در هفته‌ای که گذشت

سخنگوی هیئت منصفه دادگاه مطبوعاتهم در این هفته گفت: جلسه رسیدگی به پرونده مدیر مسئول پایگاه خبری"صراط نیوز"و سایت" شما رسانه"در شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی شقاقی برگزار شد که مدیر مسئول این دو پایگاه و سایت خبری به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی به اتفاق آرا مجرم شناخته شدند و با اکثریت آرا مستحق تخفیف تشخیص داده نشدند.

اعلام زمان نتایج آزمون جذب داوطلبان تصدی امر قضا در سازمان قضایی نیروهای مسلح

مهمترین خبرهای حقوقی در هفته‌ای که گذشت

معاونت منابع انسانی قوه قضائیهاز اعلام نتایج آزمون جذبداوطلبان تصدی امر قضا در سازمان قضایی نیروهای مسلحظرف یک ماه آینده خبر داد و تصریح کرد: از میان داوطلبانی که حد نصاب آزمون علمی را احراز نمایند به تعداد ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز، برای طی مراحل بعدی پذیرش به‌عمل می‌آید. پذیرش نهایی قبول شدگان منوط به طی مراحل ماموریت از یگان خدمتی به سازمان قضایی نیروهای مسلح است و بر اساس سهمیه هر یک از نیروهای مسلح توسط سازمان قضایی نیروهای مسلح تعیین می‌شود و از داوطلبان پذیرفته شده در آزمون تستی، برای شرکت در مصاحبه علمی دعوت به عمل خواهد آمد.

دریافت وجه از سونوگرافی تشخیصی در مراکز درمانی دانشگاهی دولتی ممنوع شد

مهمترین خبرهای حقوقی در هفته‌ای که گذشت

هیات عمومی دیوان عدالت اداریبه دنبال شکایت ازمعاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکیو درخواست ابطال بندهای 2 و 3 بخشنامه شماره 400/28316د مورخ 96/11/4  این معاونت، دریافت هرگونه وجه بابت انجامسونوگرافیتشخیصی در مراکز درمانی دانشگاهی دولتی توسطمتخصصین زنان و زایمانرا ممنوع کرد.

معاون فرهنگی قوه قضاییه: باید روحیه جهاد و شهادت را در جامعه حاکم کنیم

مهمترین خبرهای حقوقی در هفته‌ای که گذشت

معاون فرهنگی قوه قضاییهدر نخستین نشست کارگروهستاد دهه فجر قوه قضاییهکه با حضور نمایندگانی از معاونت‌ها و سازمان‌های زیر مجموعه برگزار شد، گفت: با گفتمان سازی باید روحیه جهاد و شهادت را در جامعه حاکم کرده و آن را به عنوان یک راهبرد دنبال کنیم.

به گزارش ایسنا به نقل از معاونت فرهنگی قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین صادقی با اشاره به شهادت سردارسپهبد قاسم سلیمانی اظهار کرد: ابعاد تفکر جهادی "من هم یک سلیمانی‌ام" باید بیش از پیش برای مردم و بویژه کارکنان دستگاه قضا روشن شود.

دشمن به دنبال زیر سئوال بردن جمهوری اسلامی است

مهمترین خبرهای حقوقی در هفته‌ای که گذشت

رییس دیوان عالی کشوردر ابتدای جلسه تکریم و معارفه معاون دیوان عالی کشور و تجلیل از چند تن از قضات که بیش از ٥٠ سال سابقه خدمت داشتند، گفت: دشمن با سوءاستفاده ازحادثه هواپیمای اوکراینیبه دنبال زیر سئوال بردن جمهوری اسلامی است.

به گزارش ایسنا حجت الاسلام و المسلمین سید احمد مرتضوی مقدم، اظهار کرد: در هفته اخیر چند واقعه شگفت انگیز رخ داد؛ یکی شهادت سردار بزرگ اسلام شهید سلیمانی که یک واقعه اسفبار بود که قلوب همه مسلمانان دنیا و آزادی خواه جهان را به درد آورد. دشمنان در فرصتی که خیال می‌کرد جمهوری اسلامی در موقعیت ضعف است با حذف این شهید می‌خواستند ضربه کاری به جمهوری اسلامی بزنند که موفق نشدند.

بیانیه کانون وکلای مرکز درباره سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین

مهمترین خبرهای حقوقی در هفته‌ای که گذشت

هیئت مدیره‌کانون وکلای دادگستری مرکزدر خصوصسقوط هواپیمای مسافربری اوکراینبیانیه‌ای صادر کرد و ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های داغدار و آحاد مردم شریف و سوگوار ایران، آمادگی خود را برای هرگونه همکاری و معاضدت حقوقی با بازماندگان این فاجعه اعلام داشت.

م


گروه های زیر مجموعه سیاسی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

گل دیدنی آل کثیر به السد
آل کثیر گلی دیدنی و زیبا را با ضربه سر در دیدار مقابل السد قطر در دقایق پایانی به ثمر رساند.
وینگر شهرخودرو شاگرد قلعه‌نویی شد+عکس
بازیکن فصل گذشته تیم شهرخودرو مشهد به جمع شاگردان امیرقلعه‌نویی پیوست.
ماجرای دعوای مورینیو و سولسشر چیست؟
سولسشر شب گذشته در نشست خبری مقابل برایتون با طعنه با مورینیو سخن گفت که این مربی با پاسخی کوبنده به استقبالش آمد.
مصدومیت حسینی از زبان پزشک استقلال
پزشک استقلال توضیحاتی درباره آخرین وضعیت مصدومیت سید حسین حسینی ارائه کرد.
خوشحالی گرت بیل پس از گلزنی تاتنهام+عکس
هری کین زیرنظر مورینیو توانایی‌های خود را در پاس گل به معرض نمایش گذاشته و آماری خیره کننده را به ثبت رسانده است.
بازگشت آبی پوشان از دوحه
تیم فوتبال استقلال پس از حذف از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا امشب دوحه را به مقصد تهران ترک خواهد کرد.
پرسپولیس1 - السد 0 - پرسپولیس نسخه السد را هم پیچید
تیم‌های پرسپولیس ایران و السد قطر در چارچوب رقابت‌های مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا امروز به مصاف هم رفتند.
پرسپولیس با شکست السد به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد
دیدار تیم‌های پرسپولیس و السد قطر با پیروزی شاگردان گل‌محمدی مقابل به پایان رسید تا نماینده ایران راهی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شود.
هیچ توجیهی برای افزایش بهای ۵ قلم کالای اساسی وجود ندارد
رئیس دیوان محاسبات کشور گفت: هیچ توجیهی برای افزایش بهای ۵ قلم کالای اساسی که برای واردات آن ارز ۴۲۰۰ تومانی اختصاص می یابد، وجود ندارد.
مهران رجبی ترجیح می‌دهد در بیمارستان زنجان بماند
مهران رجبی از زمان ابتلا به کرونا، همچنان در بیمارستان امام حسین (ع) زنجان بستری است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

اپیدمی خودکشی در میان بازیگران جوان ژاپنی
جسد «یوکه تاکه اوچی» بازیگر ژاپنی سینما و تلویزیون در سن ۴۰ سالگی در خانه اش در شهر توکیو پیدا شده است.
پدافند هوایی ارتش صاحب قوی‌ترین شبکه و سامانه‌های جمع‌آوری اطلاعات است
فرمانده کل ارتش گفت: پدافند هوایی ارتش از برترین شبکه‌های امن ارتباطی و فناوری اطلاعات چند لایه و از اولین‌ها و برترین‌ها در منطقه است.
مسیر مدیریت سازمان از مدیریت خویشتن می‌گذرد
بیش از 40 سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می‌گذرد. شیرینی پیشرفت‌های چشمگیر گاهی جای خود را به تلخی رکود و سکون داده است؛ مسئله‌ای که شاید بیش از هر چیز ناشی از مدیریت افراد ناشایست و فاقد صلاحیت و عملکرد سوء آن‌ها باشد. برای واکاوی این چالش، با حجت‌الاسلام دکتر علی‌آقا پیروز، مدیر گروه مدیریت اسلامی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به گفت‌وگو پرداخته و مهارت‌های لازم برای مدیران جامعه اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم.
آمار بازی استقلال و پاختاکور
تیم فوتبال استقلال با شکست مقابل پاختاکور ازبکستان از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد و آمار نشان می‌دهد آبی‌پوشان بازی بی‌جانی را مقابل حریف خود داشته‌اند.
ارائه گواهی انجام کار به کارگر الزامی است؟
درباره مقررات لزوم ارائه گواهی انجام کار به کارگران مطابق ماده ۱۸۷ قانون کار بیشتر بدانید.
جواد امام :حتما تصمیم انتخاباتی  ۱۴۰۰ اصلاح طلبان متفاوت از ۹۲ خواهد بود
محمدجواد رفیق‌دوست درگذشت
قمی: حاکم شدن عدالت در جامعه مردم را به انتخابات متمایل می‌کند
آغاز ساخت نخستین پترو پالایشگاه کشور در بندرعباس
بیانیه جبهه جهادگران ایران اسلامی برای هفته دفاع مقدس
پیام تسلیت مقام معظم رهبری در پی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین حسن ممدوحی
حقیقت‌پور: قانون انتخابات ریاست‌جمهوری چارچوب منطقی می‌خواهد
بررسی راهبرد نحوه نظارت بر فعالیت‌های حزبی کشور در کمیسیون ماده۱۰
دستور ویژه وزیر کشور جهت پیگیری و حل مشکلات واحدهای تولیدی مشکل دار و بحرانی در استان‌های سراسر
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام: آیت‌الله ممدوحی عمر خود را صرف تبلیغ اسلام کرد