نماینده چابهار: نمادین بودن پروژه آبرسانی به روستاهای منطقه دشتیاری شایعه است

16:09 ۳۷ روز و ۹ ساعت پیش ایسنا 151 0
نماینده چابهار:  نمادین بودن پروژه آبرسانی به روستاهای منطقه دشتیاری شایعه است

نماینده مردم چابهار در مجلس تاکید کرد که افتتاح پروژه آبرسانی به روستاهای مناطق دشتیاری توسط رئیس مجلس شورای اسلامی و وزیر نیرو واقعی بوده و در این پروژه به ۱۸۰ روستای منطقه آبرسانی انجام می‌شود.

ایسنا

 عبدالغفور ایران نژاد در گفت و گو با ایسنا با اشاره به ویدئوی پخش شده در فضای مجازی در خصوص نمادین بودن افتتاحیه انتقال آب لوله کشی از سد به مناطق دشتیاری توسط رئیس مجلس شورای اسلامی در منطقه چابهار، بیان کرد: این پروژه یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های آبرسانی از سد به مناطق روستایی در سطح استان بود. در این افتتاحیه آقای لاریجانی و وزیر نیرو حضور داشتند و قبل از آغاز مراسم وزیر نیرو و رئیس مجلس شورای اسلامی سخنرانی کرده و توضیحات لازم ارائه شد.
وی در ادامه اظهار کرد: این افتتاحیه در منطقه دشتیاری و در مسجد روستایی انجام شد. در این پروژه عملیات انتقال آب لوله کشی از سد به ۱۸۱ روستای منطقه انجام خواهد شد. در ویدئوی منتشر شده در فضای مجازی نیز کاملا مشخص است که با بازشدن شیر آب می‌آید.
نماینده مردم چابهار در مجلس تصریح کرد: بر روی این پروژه آبرسانی از چندین سال قبل کار شده و ۳۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای آن صرف شده است. منتهی از آنجایی که در برخی از روستاها لوله‌های قدیمی وجود دارد، لوله کشی‌ها عوض نشد بلکه این لوله‌ها به منبع آب وصل شده است. برخی از افراد انتظار داشتند که تمام لوله‌های قدیمی عوض شود که البته این موضوع در برنامه های آینده وجود دارد.
وی در ادامه تاکید کرد: در تعدادی از روستاها که لوله کشی نبود، لوله کشی جدید انجام شده اما در برخی از روستاها از همان لوله‌های قدیمی استفاده شده است. این افتتاحیه با حضور رئیس مجلس و وزیر نیرو رسمی بود. در این پروژه قرار است به ۲۱۶ روستا در سطح استان آبرسانی شود که فعلا ۱۸۰ روستا عملیات آبرسانی انجام شد.


گروه های زیر مجموعه سیاسی

فقه و حقوق
فقه و حقوق

آخرین اخبار

سردرگمی کمیته ملی پارالمپیک!
با وجود این که سیاست کمیته ملی پارالمپیک در این دوره اعزام کاروان کیفی و مدال آور به بازیهای ۲۰۲۰ توکیو بود و مسئولانش مرتب به این مساله تاکید داشتند که برخلاف سیاست خود عمل نخواهند کرد، اما به یک باره با تغییر نگرش خود در خصوص اعزام برخی رشته‌ها نشان داد که این کمیته در سردرگمی به سر می برد.
همه دروس حوزه علمیه قم، فردا هم تعطیل است
معاون آموزش حوزه‌های علمیه از تعطیلی مدارس علمیه قم به دلیل شیوع ویروس کرونای جدید در قم خبرداد.
شکایت از نحوه برگزاری انتخابات را به هیات‌های نظارت و دبیرخانه شورای نگهبان اعلام کنید
هیات مرکزی نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان‌دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در اطلاعیه شماره ۱۲ اعلام کرده است: چنانچه کسانی از نحوه برگزاری انتخابات شکایت داشته باشند می توانند ظرف مدت هفت روز از تاریخ اخذ رای شکایت مستند خود را به هیات های نظارت استانها و شهرستان های مراکز حوزه انتخابیه و یا دبیرخانه شورای نگهبان تسلیم نمایند.
آمریکا از FATF تشکر کرد
وزارت خارجه آمریکا با صدور بیانیه‌ای از اقدام اخیر کارگروه ویژه اقدام مالی مبنی بر قرار دادن ایران در لیست سیاه تمجید کرد.
بسته شدن در شعب و آغاز شمارش آرای تهران
شمارش آرا در برخی شعب اخذ رأی در تهران آغاز شد.
جایزه بهترین نقد سال در حوزه موسیقی به خبرنگار تسنیم رسید
جایزه بهترین نقدِ سال در عرصه موسیقی کشورمان به یاسر یگانه خبرنگار تسنیم اختصاص یافت.
عراق|مقابله حشد شعبی با حمله تروریست‌های داعشی در خانقین
نیروهای حشد شعبی تجاوز تروریست‌های داعشی در خانقین را دفع کردند.
آغازشمارش در برخی شعب اخذ رای
شمارش رای در شعبی که کار رای‌گیری در آن پایان یافته آغاز شد .
رسانه صهیونیست:حوادث دراماتیک می‌تواند برای اسرائیل هم اتفاق افتد؛ سعودی‌ها هم احساس ما را دارند
یک رسانه صهیونیستی با اشاره به پیروزی‌های محور مقاومت در نقاط مختلف منطقه اذعان کرد شکست‌های به ثبت رسیده برای دشمنان محور مقاومت در انتظار اسرائیل هم خواهد بود.
انتخابات تا ۲۳:۳۰تمدید شد
دبیرستاد انتخابات کشور گفت: انتخابات مجلس تا ساعت ۲۳:۳۰تمدید شد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

سردرگمی کمیته ملی پارالمپیک!
با وجود این که سیاست کمیته ملی پارالمپیک در این دوره اعزام کاروان کیفی و مدال آور به بازیهای ۲۰۲۰ توکیو بود و مسئولانش مرتب به این مساله تاکید داشتند که برخلاف سیاست خود عمل نخواهند کرد، اما به یک باره با تغییر نگرش خود در خصوص اعزام برخی رشته‌ها نشان داد که این کمیته در سردرگمی به سر می برد.
گفت و شنود- دزد!
یارو به پلیس زنگ زد و گفت؛ قربان چند تا دزد وارد خانه‌ام شده و در حال جمع‌کردن اسباب و اثاثیه‌ام هستند.
با تفنگ خالی FATF تهدید نکنید
کارگروه ویژه اقدام مالی در بخش پایانی بیانیه وعده داده است که درصورت پذیرش لوایح مورد اشاره از سوی ایران، این کارگروه گام‌هایی در جهت تعلیق اقدامات تقابلی برخواهد داشت!
روزنامه روسی: ترکیه به هواپیما‌های نظامی روسیه اجازه عبور از آسمانش را نداد
روزنامه روسی «نزاویسیمایا گازتا» اعلام کرد آنکارا به چهار فروند هواپیمای نظامی روسیه از جمله دو بمب‌افکن اجازه نداد از آسمان ترکیه برای رسیدن به سوریه عبور کنند.
واکنش «فلاحت‌پیشه» به قرار دادن ایران در لیست سیاه FATF
رئیس ستاد انتخابات استان قم:  مردم قم حضوری حداکثری در انتخابات داشته‎اند
حضور رئیس مجلس در  شورای تامین استان قم برای پیشگیری و مقابله با ˮکروناˮ
مطهری: ته دلم راضی نیست ولی در انتخابات شرکت کردم
صادقی: اظهارات مداخله‌جویانه‌ مقامات دولت آمریکا درباره انتخابات را محکوم می‌کنیم
حضرتی: اگرچه گله‌مند هستیم ولی در انتخابات شرکت کردیم
رئیس مجلس در قم رای داد
بهروز نعمتی در انتخابات مجلس شرکت کرد
عارف: ایران مردمی‌ترین حکومت را دارد
عارف در انتخابات شرکت کرد