ایران جایی است که دست و پای متجاوزان قطع می‌شود

12:18 ۲۴۹ روز و ۲ ساعت پیش ایسنا 722 0
ایران جایی است که دست و پای متجاوزان قطع می‌شود

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: ایران جایی است که دست و پای متجاوزان قطع می شود، فرزندان این مرز و بوم همواره در طول تاریخ گلوله ها را بر سینه های متجاوزان نواخته اند و سرداران بزرگ ملت ایران همچون نادر مهدوی از پیشتازان و پیشگامان شکستن هیمنه استکبار در این سرزمین هستند.

ایسنا

سرلشکر حسین سلامی پیش از ظهر امروز در کنگره ملی سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر گفت: مردم بوشهر مومن و انقلابی و متقی هستند و شاید باران رحمتی که در روزهای گذشته بارید نشانی از خلوص این مردم است، آسمان و زمین این سرزمین محل نزول رحمت و نصرت الهی است.
وی ادامه داد: شهدا حجت خدا روی زمین و تندیس زنده فداکاری، و فاتحان قله های سعادت هستند. آنها همانگونه که خداوند فرمود شهدا ستون های مستحکم امنیت، عزت، شرف و کرامت شما هستند و صخره های سرسختی هستند که این ملت و استقلال آن و عظمت آن به این صخره های مستحکم متکی است. 
فرمانده کل سپاه بیان کرد: شهدا صخره های سختی هستند که جامعه تا همیشه به آن متکی است و امروز آنها هستند که از این کشور پاسداری می کنند. نگهبانان واقعی که روح مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمن را به عنوان یک فرهنگ در جامعه ما جاری ساختند. شهدا آموزگار معانی بلند برای بشریت هستند. همه مرگ را می چشند و شهیدان ما زندگی را و این سودای دل انگیزی است با خداوند متعال. 
سرلشکر سلامی خاطرنشان کرد: آنگاه که آمریکایی ها در طبس به طوفان شن گرفتار شدند نشانه ای از نزول نصرت الهی بود که امام فرمود شن ها مامور خدا بودند. وقتی ملت ایران از جنگ بزرگ جهانی ۸ ساله عبور کرد همه جا تجلی حضور این نصرت ها بود که ملت ایران از شکوه ظاهری امپراتوری ها نترسیدند و عقب ننشستند. 
وی تاکید کرد: امروز ما شاهد تهاجم فرهنگی هستیم و آتش خمپاره های فرهنگی بر قلب جوانان ما می بارد تا آنها را از اسلام دور کند و در خیابان ها در مقابل نظام قرار دهد.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد: دشمن تمام تمهیدات عملیات روانی خود را به کار برد تا قلب ها را بلرزاند و مردم ما را بترساند و تردید ایجاد کند اما مردم ثابت قدم تر شدند و اقتدار ایرانی را در جهان به نمایش گذاشتند.
وی تصریح کرد: نظام و جبهه مقاومت در یک جبهه سرسختانه باز هم دشمن را در هم کوبید و از هر جبهه ای که وارد شدند راه بسته شد چون خداوند اجازه غلبه کفار بر مومنان را نمی دهد. 
سرلشکر حسین سلامی افزود: حقایق قرآن به واقعیت های روی زمین تبدیل شد تا همه حقانیت این انقلاب بزرگ را در میدان مبارزه وسیع اما نابرابر ببینند. دشمن در میدان های زیادی جه مستقیم و چه غیرمستقیم شکست خورد و تنزل یافت اما هیچ کاری نتوانست انجام دهد.
وی یادآور شد: تاریخ این نبرد ۴۱ ساله سرشار از صفحات درخشان پیروزی های بی نظیر و راهبردی و شکست سیاست های دشمن است. 
فرمانده کل سپاه بیان کرد: دشمنان با ترور سردار سلیمانی گمان کردند که مقاومت پایان می گیرد اما ملت ایران دریای مقاومت شدند و همه آمدند. همانند روحی در یک بدن و میلیون ها ایرانی زیر تابوت سردار سلیمانی را گرفته و آمریکای جنایتکار را نفرین می کردند و به دنبال یک انتقام بزرگ بودند. 
وی اظهار کرد: دشمن تهدید کرد ۵۲ نقطه فرهنگی ایران را مورد هدف قرار می دهد اما مردم از هیچ چیزی نمی ترسیدند و در خیابان ها تصویر سراسر ننگ آمریکا را زیر پا گذاشتند و جهان اسلام انرژی جدیدی برای یک مقابله جدید به دست آورد و مبارزه با آمریکا با شهادت سردار بزرگ ما جهانی شد البته این سنت آمریکا است و همیشه بنا بر اشتباهاتشان شکست می خورند.
فرمانده کل سپاه ایران عنوان کرد: آنها بر طبل جنگ می کوبیدند تا بتوانند خود را از انتقام سخت ملت نجات دهند اما آن عملیات استثنایی تاریخ که با رمز یا زهرا آغاز شد همه محاسبات دشمن را در هم ریخت و به اعتبار ملت ایران در ارتفاع بلند جهان افزود.
سرلشکر سلامی ادامه داد: ملت ایران دوباره همان شکوه پیشین را به نمایش گذاشتند و طبل جنگ خاموش شد، مردم ایستاده اند و ما اکنون با آرامش پیش می رویم و می دانیم که دیگر دشمن به جنگ فکر هم نمی کند. این آزمون دقیق و معیار کامل و میزانی قابل اعتنا برای ارزیابی قدرت ملت ایران بود.
وی تاکید کرد: همه اشرار بدانند و از شرارت دست بردارند، رژیم های غاصب بدانند و به جنگ فکر نکنند؛ ما به پیشرفت و آینده ای درخشان و سعادت جامعه می اندیشیم. من باز هم به عنوان خادم و سرباز شما می گویم که با آرامش روزگار را سپری کنید. ما برای پیشرفت کشور عجله داریم و دیگر در هیچ عرصه ای نگران نیستیم. دشمن را پشت سر گذاشته ایم و مستقل و در حال پیشرفت و عزیز و سربلند و سرافراز هستیم و با شناخت عمیق از انتهای تفکر دشمن، ایران را به ساحل سعادت هدایت می کنیم. 
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: این امت و ملت با افتخار پیش می رود و دشمنان ما افسرده و پوسیده و مضطرب هستند. آنها خود آب در لانه هایشان ریختند و سیلابی در جهان در گرفته که در آینده ای نه چندان دور آنها را با خود خواهد برد. 


گروه های زیر مجموعه سیاسی

فقه و حقوق
فقه و حقوق

آخرین اخبار

علی مرادی: وزنه‌برداری مشکل تجهیزات دارد- فدراسیون جهانی آشفته است
رییس فدراسیون وزنه‌برداری در حاشیه مجمع سالانه این فدراسیون گفت: از نظر تجهیزات با مشکل و فرسودگی روبه‌رو هستیم.
ایراد علی نژاد به رقم بالای هزینه پرسنل فدراسیون وزنه برداری
مجمع عمومی و سالانه فدراسیون وزنه برداری برگزار شد.
رفتن سوارس به یوونتوس منتفی شد
باشگاه یوونتوس دیگر قصد ندارد با مهاجم اروگوئه ای قرارداد امضا کند.
فروتن: دوست دارم برای استقلال کشتی بگیرم- رییس سازمان لیگ قراردادمان با قائمشهر را پاره کرد!
آزادکار سنگین وزن ایران با بیان اینکه در جریان تفاهم نامه انتقال کشتی گیران دریاچه ارومیه به استقلال نبوده، گفت: اگر می دانستیم با هیات کشتی قائمشهر قرارداد امضا نمی کردیم.
پورقاز: فدراسیون قطر امکانات خوبی در اختیار بازیکنان گذاشته است
بازیکن تیم فوتبال سپاهان از امکانات باشگاه السد و فدراسیون فوتبال قطر تمجید کرد.
سرمربی سپاهان: انسان به امید زنده است- باید العین را ببریم
سرمربی تیم فوتبال سپاهان ابراز امیدواری کرد نتایج گروه D لیگ قهرمانان طوری رقم بخورد که تیمش شانسی برای صعود از این گروه داشته باشد.
سرمربی الدحیل: چاره‌ای جز شکست پرسپولیس نداریم
سرمربی الدحیل می‌گوید بعد از شکست در بازی گذشته چاره‌ای جز پیروزی در بازی با پرسپولیس ندارند اما می‌دانند ‌که این تیم، تیم‌ پر قدرتی است.
باید دست دلال‌ها از باشگاه نفت آبادان کوتاه شود
یک پیشکسوت فوتبال خوزستان با بیان این که متاسفانه مسائل دلالی و واسطه‌ها به تیم نفت آبادان ضربه زده است، گفت: اگر دست دلال‌ها از باشگاه نفت آبادان کوتاه شود، تیم در شرایط و مسیر بهتر و درستی قرار می‌گیرد.
خط آتش صادراتی!
تیم‌های داخلی مهاجم ندارند و همزمان مهاجمان ایرانی در اروپا می‌درخشند!
کامیابی‌نیا: تیمی که ذهنیت قوی داشته باشد از گروه صعود می‌کند
هافبک پرسپولیس گفت: اگر تیمی ذهنیت قوی داشته باشد قطعا می‌تواند از گروه صعود کند و امیدوارم یکی از آن تیم‌ها، پرسپولیس باشد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

پامپئو موضع کلمبیا علیه دولت ونزوئلا را ستود!
وزیر امور خارجه آمریکا با تقدیر از رئیس‌جمهوری کلمبیا بابت موضعش علیه دولت نیکولاس مادورو به ادامه کمک‌ها برای مبارزه با قاچاق مواد مخدر متعهد شد.
حمله گازانبری به شورای امنیت-پیشخوان
روزنامه های سیاسی امروز یکشنبه 30 شهریور 99 را در اینجا مشاهده کنید.
اعلام رقابت‌های موثر در رنکینگ کشتی المپیک- ۱۴ مهر تکلیف رقابت‌های جهانی مشخص می‌شود
اتحادیه جهانی کشتی با بیان اینکه ۱۴ مهر درباره برگزاری یا عدم برگزاری رقابت‌های جهانی جوانان و بزرگسالان تصمیم‌گیری می‌کند، رقابت‌های موثر در رنکینگ کشتی‌گیران المپیکی را نیز اعلام کرد.
قراردادی عجیب برای فروش پیراهن پرسپولیس + سند
در قراردادی که از طریق کارگزار باشگاه پرسپولیس به امضا رسیده، اجازه فروش پیراهن پرسپولیس به یک شرکت داده می‌شود و از این قرارداد تنها حدود ٨ درصد به پرسپولیس می‌رسد.
زبان «چینی» و زبانهای های خارجی جدید وارد مدارس می شوند؟
سرپرست معاونت برنامه‌ریزی درسی و تولید بسته‌های تربیت و یادگیری سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش درباره جایگاه زبان های خارجی در تدوین راهنماهای برنامه درسی تحولی و احتمال ورود زبان های خارجی جدید به فهرست آموزشی زبان های خارجی مصوب توضیحاتی ارائه کرد.
بازدید امیر سرتیپ حیدری از بیمارستان هاجر
امضای تفاهمنامه همکاری بین نیروی هوایی ارتش و دانشگاه علم و صنعت
متجاوز نیستیم ولی به متجاوزان امان نخواهیم داد
افتتاح بزرگترین مجتمع تولید باتری های صنعتی-رونمایی از پروژه های راهبردی در حوزه انرژی
سرلشکر سلامی: آمریکا تاکنون نتوانسته هیچ غلطی بکند
تسلیت سرلشکر صفوی به سردار فتحیان
تاکید سردار حاجی زاده بر حمایت بی چشم داشت سپاه از صنعت خودرو
فرمانده کل ارتش: توانسته ایم توان دفاعی مان را ارتقاء دهیم
رزمایش ذوالفقار به دشمنان فهماند که خلیج فارس جای جولان دادن نیست
فرمانده نیروی دریایی سپاه هشدار داد: در روز واقعه جنازه‌های دشمنان را از تنگه هرمز خارج می‌کنیم