انصاری‌فرد: اگر این یک ماه سخت را پشت سر بگذاریم دیگر مشکل مالی نخواهیم داشت- برای پرداخت طلب کالدرون باید با وی به توافق برسیم

18:20 ۲۰۳ روز و ۲۲ ساعت پیش تسنیم 486 0
انصاری‌فرد: اگر این یک ماه سخت را پشت سر بگذاریم دیگر مشکل مالی نخواهیم داشت- برای پرداخت طلب کالدرون باید با وی به توافق برسیم

محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مدعی شد اگر این باشگاه یک ماه سخت پیش رو را پشت سر بگذارد، دیگر مشکل مالی نخواهد داشت.

تسنیم

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، محمدحسن انصاری‌فرد بعد از نشست امروز خود با گابریل کالدرون و دستیارانش در جمع خبرنگاران گفت: وضعیت پرسپولیس از لحاظ نتیجه‌گیری خوب بوده است، اما ما برای نیم‌فصل و یک ماه آینده با یک چالش بزرگ مواجه هستیم. اول اینکه باید مطالبات کالدرون را که بخشی از آن از قسط اول او مانده است، تا پایان هفته به وی پرداخت کنیم و بعد از آن نیز زمان قسط دوم قرارداد او فرا می‌رسد که در این مورد باید با سرمربی تیم‌مان توافقاتی داشته باشیم. ضمن اینکه بشار رسن و رادوشوویچ هم امروز به باشگاه آمده و خواستار مطالبات‌شان که از فصل قبل مانده است، شدند.
وی افزود: در این فاصله ما باید 20 درصد از قرارداد بازیکنان را هم پرداخت کنیم. از طرفی از نقل‌وانتقالات محروم شده‌ایم و باید پرداختی‌هایی داشته باشیم تا این محرومیت‌مان لغو شود. در کنار این مسائل ما باید پول جذب بازیکنان خارجی و داخلی مدنظرمان را هم فراهم کنیم. واقعاً یک چالش بزرگ پیش روی ما قرار دارد هر چند که من نمی‌خواهم دل هواداران را خالی کنم، اما باید تلاش زیادی کنیم تا این معضل برطرف شود. در همین راستا تلاش‌های شبانه‌روزی در باشگاه انجام می‌دهیم. 
انصاری‌فرد در ادامه خاطرنشان کرد: موقعی که من کارم را در باشگاه پرسپولیس شروع کردم بازیکنان حتی یک ریال هم دریافتی نداشتند و خیلی از بدهکاری‌ها از قبل مانده بود و همین مسئله باعث شده بود مبلغ زیادی را برای کسب مجوز حرفه‌ای پرداخت کنیم. پرداختی به بازیکنان را هم به 30 درصد رساندیم. بخش عمده‌ای از قسط اول کالدرون را هم پرداخت کردیم. همه‌ی هواداران بدانند که ما تلاش زیادی می‌کنیم تا مشکلات برطرف شود. برای رونمایی از کارگزار جدیدمان هنوز فرصت نکرده‌ایم و به زودی این کار انجام می‌شود تا خیلی از مشکلات ما حل شود.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره صحبت‌هایی که کالدرون در برنامه تلویزیونی درباره مطالباتش از باشگاه پرسپولیس مطرح کرده است نیز گفت: قبل از پاسخ به این سؤال می‌خواهم از کالدرون و همه‌ی بازیکنان پرسپولیس و مربیان تیم تشکر کنم. آنها با وجود اینکه دریافتی کمی از باشگاه داشتند، اما با تمام وجودشان برای موفقیت تیم تلاش کردند. ما خیلی سعی کردیم با وجود تمام مشکلاتی که وجود داشت پرداختی به بازیکنان و مربیان داشته باشیم، در حالی که هنوز مربیان و برخی بازیکنان فصل پیش تیم از باشگاه به فیفا شکایت کرده بودند و ما باید به این مسئله هم رسیدگی می‌کردیم، به‌هرحال ما شرایط سختی را گذراندیم تا به آرامش برسیم و الان هم سعی می‌کنیم تا یک ماه آینده با پرداختی‌هایی که انجام می‌شود، آرامش‌مان را حفظ کنیم.
وی در واکنش به اینکه ممکن است کالدرون بعد از سفر به کشورش دیگر به ایران برنگردد، گفت: ما در تلاش هستیم که قسط اول کالدرون را تا آخر هفته با پرداختی که به او خواهیم داشت،‌ تکمیل کنیم، اما برای قسط دوم روز شنبه یا جمعه جلسه‌ای با کالدرون خواهیم داشت تا در مورد پرداخت آن به توافق برسیم. در هر صورت باید در این مورد با او به توافق برسیم که بتوانیم واقعاً پرداختی داشته باشیم.
انصاری‌فرد درباره صحبت‌های کالدرون مبنی بر اینکه در اول فصل از قرارداد او صد هزار دلار کم شده است، عنوان کرد: من در جریان این موضوع نیستم، چرا که قرارداد با کالدرون توسط مدیران قبلی بسته شد، اما با توجه به صداقتی که از کالدرون سراغ دارم او بی‌دلیل این حرف را نزده است.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره برنامه‌های سرخپوشان در نیم‌فصل تصریح کرد: ما برای کالدرون بعد از بازی با نساجی بلیت تهیه کردیم و او هشتم ژانویه به ایران بر می‌گردد. با یک بازیکن خارجی هم توافقاتی داشته‌ایم که قرار شد یک روز بعد از کریسمس راهی ایران شود. اردوی قطرمان نیز قطعی شده است و در مورد محل این اردو با کادر فنی هماهنگی لازم انجام شد. در مورد بازی‌های دوستانه در این اردو هم قرار است کارهای نهایی انجام شود. ضمن اینکه 20 درصد از قرارداد بازیکنان را هم به آنها پرداخت خواهیم کرد.
وی در ارتباط با اینکه آیا قرار است باشگاه پرسپولیس برای پرداخت پول کالدرون از دولت یا وزارت ورزش کمک بگیرد، خاطرنشان کرد: نه، اصلاً این‌طور نیست! ما به هیچ عنوان از دولت درخواست کمک نخواهیم کرد و سعی می‌کنیم از طریق اسپانسرمان هزینه‌های باشگاه را تأمین کنیم. البته شاید یک جاهایی لازم باشد وزارت ورزش سفارشاتی را انجام دهد، اما هیچ وقت پولی به باشگاه پرداخت نمی‌شود. مطمئن باشید ما اگر این یک ماه سخت را پشت سر بگذاریم بعد از آن با مشکل مالی مواجه نخواهیم شد.
انصاری‌فرد با اشاره به جلسه نمایندگان باشگاه پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ در زاگرب، گفت: در این مورد در حال مذاکره با برانکو هستیم. مدام با نمایندگان‌مان در تماس هستیم. آنها هم‌اکنون در حال مذاکره هستند. امیدواریم که تا امشب با برانکو به توافق رسیده و قراردادی بین ما امضا شود.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس راجع به اینکه آیا قرار است فدراسیون فوتبال طلب برانکو ایوانکوویچ از باشگاه پرسپولیس را پرداخت کند تا او بدون مشکل سرمربی تیم ملی ایران شود، تأکید کرد: صادقانه بگویم ما هیچ ارتباطی در این زمینه با فدراسیون فوتبال نداریم، هیچ توافقی هم بین‌مان انجام نشده است و اصلاً چنین مسئله‌ای صحت ندارد.
وی همچنین در مورد آخرین وضعیت بیرانوند و اختلافش با کالدرون نیز اظهار داشت: جا دارد در اینجا از کالدرون و بیرانوند تشکر کنم که اجازه ندادند این مسئله به وجود آمده حاشیه‌ای برای تیم ایجاد کند. ما صحبت‌های خوبی با بیرانوند داشتیم و طبق توافقات انجام شده بین طرفین قرار شد بیرانوند با نظر کالدرون به تعطیلات رفته و از روزی که تیم برای نیم‌فصل دوم استارت خواهد زد با روحیه خیلی بالا به تمرینات برگردد. همان‌طور که کالدرون گفت، بیرانوند دروازه‌بان اول ماست و در نیم‌فصل دوم با روحیه و آمادگی خیلی بالا در بازی‌ها به میدان خواهد رفت.
انصاری‌فرد در پایان در ارتباط با جذب بازیکنان داخلی در نیم‌فصل و لیست مازاد سرخپوشان گفت: ما به باشگاه‌های بازیکنان داخلی که مدنظرمان هستند، نامه زده‌ایم. در مورد بازیکنان خارجی هم به جاهای خوبی رسیده‌ایم. لیست مازاد باشگاه نیز بعد از بازی با نساجی مشخص می‌شود.
تهدید کالدرون به جدایی از پرسپولیس؛ باشگاه تا جمعه فرصت دارد   انتهای پیام/


گروه های زیر مجموعه ورزشی

دنیای ورزش
دنیای ورزش

آخرین اخبار

چند عکس دیده‌نشده از داود رشیدی
احترام برومند تعدادی از عکس‌های دیده‌نشده زنده‌یاد داود رشیدی را در سال‌روز تولد این هنرمند به موزه سینما اهدا کرد.
آتش سوزی گسترده انباری در بزرگراه فتح
ملکی درباره جزئیات حادثه آتش سوزی انباری در بزرگراه فتح توضیحاتی داد.
«باب اسفنجی کرگدن» فعلا روی صحنه می‌ماند
کارگردان نمایش «باب اسفنجی کرگدن» خبر داد که اجرای نمایشش را تا روز جمعه ۲۷ تیرماه ادامه می‌دهد.
متروی تهران تعطیل نمی‌شود-آمار مسافران کاهش یافت
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران با اشاره به اینکه آمار مسافران مترو در پایتخت کاهش یافته است، گفت: متروی تهران تعطیل نمی‌شود.
دیداری با جمشید هاشم‌پور
مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت به دیدار جمشید هاشم‌پور رفت.
ماجرای تبریک و تسلیت هاشمی به شهردار تهران چیست؟
رئیس شورای شهر تهران به پیروز حناچی شهردار تهران تبریک و تسلیت گفت.
تسلیت برای درگذشت موسی علمی
روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران در پیامی درگذشت موسی علمی، از پیشکسوتان عرصه نشر و کتاب را تسلیت گفت.
فراخوانی درباره «کودتای سوم اسفند»
موسسه فرهنگی و هنری قدر ولایت طی فراخوانی از اهل قلم درخواست کرد تا داستان‌ها و پژوهش‌های خود را درباره «کودتای سوم اسفند ۱۲۹۹» برای این موسسه بفرستند.
عزیمت سومین کشتی ترانزیتی افغانستان از بندر چابهار به هند
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: سومین کشتی صرفا ترانزیتی حامل کالا‌های کشور افغانستان از طریق بندر چابهار به سمت بنادر هندوستان اعزام شد.
علی مؤذنی فیلمنامه‌ای از آخرالزمان می‌نویسد
علی مؤذنی نگارش فیلمنامه فیلم سینمایی «پنج گرم» را با موضوع آخرالزمان با حمایت بنیاد سینمایی فارابی آغاز کرده است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

بررسی معمای کسب سهمیه آسیا و بقا در لیگ- اشک یا لبخند؟
بررسی فصول گذشته لیگ برتر فوتبال حاکی از این است که هر تیمی بتواند حدود ۵۵ امتیاز به دست آورد، می‌تواند سهمیه آسیا را تصاحب کند و در پایین جدول نیز، تقریبا رسیدن به ۲۵ تا ۲۷ امتیاز، تضمین کننده بقا در این مسابقات است.
رمضی: دیگر امیدی به اجرای برنامه‌های ورزش کارگری تا پایان سال نداریم
رییس فدراسیون آماتور ورزش کارگری با بیان این که ویروس کرونا تمام برنامه های پیش بینی شده ورزش کارگری را به تعویق انداخت، گفت: تصور می کردیم از تیرماه برنامه های خود را اجرا کنیم اما متاسفانه با شیوع موج دوم کرونا دیگر امیدی به اجرای برنامه های پیش بینی شده تا پایان سال نداریم.
دستورالعمل اجرایی جدید ترامپ به اعمال تحریم‌های بیشتر علیه مقامات و نهادهای چینی منجر می‌شود
ترامپ اقدام به امضای دستورالعمل اجرایی علیه چین به دلیل آنچه که اقدامات "سرکوبگرانه" دولت این کشور در هنگ‌کنگ نامیده است، کرد.
توصیه‌هایی برای کمک به فرد افسرده
همه گیری بیماری کووید-۱۹ به مفهوم بروز تغییرات ناگهانی در زندگی روزمره، الزام به رعایت فاصله اجتماعی و مواجهه با محدویتهایی است که برخی از آنها می تواند بر سلامت روان افراد تاثیر منفی داشته باشد.
آیا کرونا از طریق سرویس بهداشتی مشترک منتقل می‌شود؟
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، ضمن تاکید بر آلوده بودن ترشحات فرد مبتلا به ویروس کووید-۱۹، درباره استفاده از سرویس بهداشتی مشترک فرد آلوده با سایر افراد هشدار داد.