انصاری‌فرد: اگر این یک ماه سخت را پشت سر بگذاریم دیگر مشکل مالی نخواهیم داشت- برای پرداخت طلب کالدرون باید با وی به توافق برسیم

18:20 ۲۵ روز و ۱۷ ساعت پیش تسنیم 118 0
انصاری‌فرد: اگر این یک ماه سخت را پشت سر بگذاریم دیگر مشکل مالی نخواهیم داشت- برای پرداخت طلب کالدرون باید با وی به توافق برسیم

محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مدعی شد اگر این باشگاه یک ماه سخت پیش رو را پشت سر بگذارد، دیگر مشکل مالی نخواهد داشت.

تسنیم

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، محمدحسن انصاری‌فرد بعد از نشست امروز خود با گابریل کالدرون و دستیارانش در جمع خبرنگاران گفت: وضعیت پرسپولیس از لحاظ نتیجه‌گیری خوب بوده است، اما ما برای نیم‌فصل و یک ماه آینده با یک چالش بزرگ مواجه هستیم. اول اینکه باید مطالبات کالدرون را که بخشی از آن از قسط اول او مانده است، تا پایان هفته به وی پرداخت کنیم و بعد از آن نیز زمان قسط دوم قرارداد او فرا می‌رسد که در این مورد باید با سرمربی تیم‌مان توافقاتی داشته باشیم. ضمن اینکه بشار رسن و رادوشوویچ هم امروز به باشگاه آمده و خواستار مطالبات‌شان که از فصل قبل مانده است، شدند.
وی افزود: در این فاصله ما باید 20 درصد از قرارداد بازیکنان را هم پرداخت کنیم. از طرفی از نقل‌وانتقالات محروم شده‌ایم و باید پرداختی‌هایی داشته باشیم تا این محرومیت‌مان لغو شود. در کنار این مسائل ما باید پول جذب بازیکنان خارجی و داخلی مدنظرمان را هم فراهم کنیم. واقعاً یک چالش بزرگ پیش روی ما قرار دارد هر چند که من نمی‌خواهم دل هواداران را خالی کنم، اما باید تلاش زیادی کنیم تا این معضل برطرف شود. در همین راستا تلاش‌های شبانه‌روزی در باشگاه انجام می‌دهیم. 
انصاری‌فرد در ادامه خاطرنشان کرد: موقعی که من کارم را در باشگاه پرسپولیس شروع کردم بازیکنان حتی یک ریال هم دریافتی نداشتند و خیلی از بدهکاری‌ها از قبل مانده بود و همین مسئله باعث شده بود مبلغ زیادی را برای کسب مجوز حرفه‌ای پرداخت کنیم. پرداختی به بازیکنان را هم به 30 درصد رساندیم. بخش عمده‌ای از قسط اول کالدرون را هم پرداخت کردیم. همه‌ی هواداران بدانند که ما تلاش زیادی می‌کنیم تا مشکلات برطرف شود. برای رونمایی از کارگزار جدیدمان هنوز فرصت نکرده‌ایم و به زودی این کار انجام می‌شود تا خیلی از مشکلات ما حل شود.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره صحبت‌هایی که کالدرون در برنامه تلویزیونی درباره مطالباتش از باشگاه پرسپولیس مطرح کرده است نیز گفت: قبل از پاسخ به این سؤال می‌خواهم از کالدرون و همه‌ی بازیکنان پرسپولیس و مربیان تیم تشکر کنم. آنها با وجود اینکه دریافتی کمی از باشگاه داشتند، اما با تمام وجودشان برای موفقیت تیم تلاش کردند. ما خیلی سعی کردیم با وجود تمام مشکلاتی که وجود داشت پرداختی به بازیکنان و مربیان داشته باشیم، در حالی که هنوز مربیان و برخی بازیکنان فصل پیش تیم از باشگاه به فیفا شکایت کرده بودند و ما باید به این مسئله هم رسیدگی می‌کردیم، به‌هرحال ما شرایط سختی را گذراندیم تا به آرامش برسیم و الان هم سعی می‌کنیم تا یک ماه آینده با پرداختی‌هایی که انجام می‌شود، آرامش‌مان را حفظ کنیم.
وی در واکنش به اینکه ممکن است کالدرون بعد از سفر به کشورش دیگر به ایران برنگردد، گفت: ما در تلاش هستیم که قسط اول کالدرون را تا آخر هفته با پرداختی که به او خواهیم داشت،‌ تکمیل کنیم، اما برای قسط دوم روز شنبه یا جمعه جلسه‌ای با کالدرون خواهیم داشت تا در مورد پرداخت آن به توافق برسیم. در هر صورت باید در این مورد با او به توافق برسیم که بتوانیم واقعاً پرداختی داشته باشیم.
انصاری‌فرد درباره صحبت‌های کالدرون مبنی بر اینکه در اول فصل از قرارداد او صد هزار دلار کم شده است، عنوان کرد: من در جریان این موضوع نیستم، چرا که قرارداد با کالدرون توسط مدیران قبلی بسته شد، اما با توجه به صداقتی که از کالدرون سراغ دارم او بی‌دلیل این حرف را نزده است.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره برنامه‌های سرخپوشان در نیم‌فصل تصریح کرد: ما برای کالدرون بعد از بازی با نساجی بلیت تهیه کردیم و او هشتم ژانویه به ایران بر می‌گردد. با یک بازیکن خارجی هم توافقاتی داشته‌ایم که قرار شد یک روز بعد از کریسمس راهی ایران شود. اردوی قطرمان نیز قطعی شده است و در مورد محل این اردو با کادر فنی هماهنگی لازم انجام شد. در مورد بازی‌های دوستانه در این اردو هم قرار است کارهای نهایی انجام شود. ضمن اینکه 20 درصد از قرارداد بازیکنان را هم به آنها پرداخت خواهیم کرد.
وی در ارتباط با اینکه آیا قرار است باشگاه پرسپولیس برای پرداخت پول کالدرون از دولت یا وزارت ورزش کمک بگیرد، خاطرنشان کرد: نه، اصلاً این‌طور نیست! ما به هیچ عنوان از دولت درخواست کمک نخواهیم کرد و سعی می‌کنیم از طریق اسپانسرمان هزینه‌های باشگاه را تأمین کنیم. البته شاید یک جاهایی لازم باشد وزارت ورزش سفارشاتی را انجام دهد، اما هیچ وقت پولی به باشگاه پرداخت نمی‌شود. مطمئن باشید ما اگر این یک ماه سخت را پشت سر بگذاریم بعد از آن با مشکل مالی مواجه نخواهیم شد.
انصاری‌فرد با اشاره به جلسه نمایندگان باشگاه پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ در زاگرب، گفت: در این مورد در حال مذاکره با برانکو هستیم. مدام با نمایندگان‌مان در تماس هستیم. آنها هم‌اکنون در حال مذاکره هستند. امیدواریم که تا امشب با برانکو به توافق رسیده و قراردادی بین ما امضا شود.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس راجع به اینکه آیا قرار است فدراسیون فوتبال طلب برانکو ایوانکوویچ از باشگاه پرسپولیس را پرداخت کند تا او بدون مشکل سرمربی تیم ملی ایران شود، تأکید کرد: صادقانه بگویم ما هیچ ارتباطی در این زمینه با فدراسیون فوتبال نداریم، هیچ توافقی هم بین‌مان انجام نشده است و اصلاً چنین مسئله‌ای صحت ندارد.
وی همچنین در مورد آخرین وضعیت بیرانوند و اختلافش با کالدرون نیز اظهار داشت: جا دارد در اینجا از کالدرون و بیرانوند تشکر کنم که اجازه ندادند این مسئله به وجود آمده حاشیه‌ای برای تیم ایجاد کند. ما صحبت‌های خوبی با بیرانوند داشتیم و طبق توافقات انجام شده بین طرفین قرار شد بیرانوند با نظر کالدرون به تعطیلات رفته و از روزی که تیم برای نیم‌فصل دوم استارت خواهد زد با روحیه خیلی بالا به تمرینات برگردد. همان‌طور که کالدرون گفت، بیرانوند دروازه‌بان اول ماست و در نیم‌فصل دوم با روحیه و آمادگی خیلی بالا در بازی‌ها به میدان خواهد رفت.
انصاری‌فرد در پایان در ارتباط با جذب بازیکنان داخلی در نیم‌فصل و لیست مازاد سرخپوشان گفت: ما به باشگاه‌های بازیکنان داخلی که مدنظرمان هستند، نامه زده‌ایم. در مورد بازیکنان خارجی هم به جاهای خوبی رسیده‌ایم. لیست مازاد باشگاه نیز بعد از بازی با نساجی مشخص می‌شود.
تهدید کالدرون به جدایی از پرسپولیس؛ باشگاه تا جمعه فرصت دارد   انتهای پیام/


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

تأثیر «عملیات بازار باز» بر نرخ سود بانکی
از روز گذشته عملیات بازار باز توسط بانک مرکزی به صورت رسمی آغاز شد. در این سیاست جدید پولی، بانک مرکزی تصمیم دارد تا با خرید و فروش اوراق مالی دولتی، نرخ سود بازار بین بانکی و در نهایت نرخ تورم را ساماندهی کند.
سرمربی تیم ملی تنیس روی‌میز: انتظارات از مسابقات انتخابی المپیک باید منطقی باشد
سرمربی تیم ملی تنیس روی میز گفت: انتظارات از تیم ملی در مسابقات تیمی انتخابی المپیک باید منطقی باشد چون واقعا میدان سختی است.
سرمربی تیم ملی هندبال: مقابل بحرین شایسته پیروزی بودیم- با چند اشتباه باختیم
سرمربی تیم ملی هندبال مردان می‌گوید تیم ایران در بازی با بحرین شایستگی برد را داشت.
اعتراف سیمئونه
سرمربی اتلتیکومادرید پذیرفت که مقصر شکست تیمش بوده است.
هالند مثل اوبامیانگ- هت‌تریک جلوی آگسبورگ
مهاجم جوان تیم بوروسیا دورتموند مانند پیر امریک اوبامیانگ توانست با هت‌تریک کارش را در این تیم شروع کند.
بازگشت قدرتمندانه ˮبدنامˮ به UFC
کونور مک گریگور توانست در کمتر از ۴۰ ثانیه حریف خود را در راند نخست UFC ۲۴۶ شکست دهد.
رکوردی جدید برای صدرنشین بوندسلیگا
لایپزیگ با پیروزی که برابر یونیون برلین به دست آورد توانست یک رکورد جدید را به نام خود در بوندسلیگا به ثبت رساند.
فاوره: هالند نشان داد که چه بازیکن باکیفیتی است
سرمربی بوروسیا دورتموند بعد از پیروزی برابر آگسبورگ به ستایش از خرید جدید تیمش پرداخت.
تورنمنت بین المللی کشتی پهلوانی‌ در بجنورد برگزار می‌شود
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان شمالی از برگزاری تورنمنت چندجانبه بین المللی در رشته تیمی کشتی پهلوانی همزمان با سومین دوره مسابقات جهانی ورزش های زورخانه ای در بجنورد خبر داد.
سرمربی تیم ملی فوتسال نظاره‌گر بازی شهروندساری با ستارگان ورامین
سرمربی تیم‌ملی فوتسال بازی تیم های فوتسال شهروند ساری و ستارگان ورامین در دور برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی پلی‌آف را از نزدیک نظاره می‌کند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

انتشار عکس آثار شکنجه بر بدن اسیر فلسطینی
یک سازمان حقوق بشری فلسطینی عکس‌هایی از آثار شکنجه روی بدن یک اسیر فلسطینی در زندان‌های رژیم اشغالگر صهیونیستی منتشر کرد.
مدارس دماوند این ‌بار تعطیل شد- جزئیات تعطیلی مدارس در استان‌های کشور
مدارس و دانشگاه های برخی از استان‌های کشور امروز یک شنبه ۲۹ دی ماه به دلیل بارش برف و باران و برودت هوا تعطیل هستند.
تأثیر «عملیات بازار باز» بر نرخ سود بانکی
از روز گذشته عملیات بازار باز توسط بانک مرکزی به صورت رسمی آغاز شد. در این سیاست جدید پولی، بانک مرکزی تصمیم دارد تا با خرید و فروش اوراق مالی دولتی، نرخ سود بازار بین بانکی و در نهایت نرخ تورم را ساماندهی کند.
سرمربی تیم ملی تنیس روی‌میز: انتظارات از مسابقات انتخابی المپیک باید منطقی باشد
سرمربی تیم ملی تنیس روی میز گفت: انتظارات از تیم ملی در مسابقات تیمی انتخابی المپیک باید منطقی باشد چون واقعا میدان سختی است.
سرمربی تیم ملی هندبال: مقابل بحرین شایسته پیروزی بودیم- با چند اشتباه باختیم
سرمربی تیم ملی هندبال مردان می‌گوید تیم ایران در بازی با بحرین شایستگی برد را داشت.
صانعی: در تایلند توقع زیادی از بازیکنان تیم فوتسال زیر 20 سال نداریم- 150 بازیکن را بررسی کردیم
تمرین فردای پرسپولیس تعطیل شد
راه‌حل جدید برای حضور ورزشکاران روسی در المپیک و پارالمپیک 2020
پاداش تیمی و فردی بازیکنان رئال مادرید بابت فتح سوپرجام اسپانیا
قرعه‌کشی جام حذفی اسپانیا| رئال مادرید و بارسلونا میهمان رقبای دسته سومی شدند
سولسشایر: تحت‌تأثیر عملکرد مهاجمان‌مان قرار گرفته‌ام- احتمال دارد بایی به بازی با لیورپول برسد
احمدزاده: امیدوارم برای فولاد مثمرثمر باشم
غیبت هماهنگ‌شده کولیبالی در تمرینات فولاد- پیغام پاتوسی به سرخپوشان اهوازی
حمیداوی: از اتفاقات اخیر‌ دل‌شکسته‌ایم - دستیار سابق والتر زنگا را به عنوان مربی جذب کردیم
لیگ دسته اول فوتبال| شکست فجر سپاسی مقابل قعرنشین