گل‌محمدی: بازیکن تراکتور گونه بازیکن ما را شکست داور حتی خطا هم نگرفت!- تمرکز ما روی مسائل فنی است نه حواشی

17:51 ۲۲۵ روز و ۳ ساعت پیش تسنیم 438 0
گل‌محمدی: بازیکن تراکتور گونه بازیکن ما را شکست داور حتی خطا هم نگرفت!- تمرکز ما روی مسائل فنی است نه حواشی

یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو اعتقاد دارد اگر تنش‌های داوری نبود بازی تیمش مقابل تراکتور تبریز جذاب‌تر می‌شد.

تسنیم

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار  خبرگزاری تسنیم از تبریز ، یحیی گل‌محمدی پس از شکست 3 بر یک تیمش مقابل تراکتور تبریز اظهار داشت: در مجموع فکر می‌کنم بازی خوب و جذابی بود. امیدوارم تماشاگران هم از بازی لذت برده باشند. از نظر فنی باید بگویم اگر تنش‌های داوری نبود شاید بازی بهتر می‌شد. با این حال داوران تصمیماتی می‌گیرند که بازی را تحت تأثیر قرار می‌دهد و آن چیزی که می‌خواهید را به دست نمی‌آورید.
وی افزود: به تیم تراکتور و هواداران این تیم تبریک می‌گویم. آنها از ما بهتر بودند. نمی‌خواهم از تیم خودم دفاع کنم. تراکتور بازیکنان خیلی خوبی دارد. تا جایی که توانستیم سعی کردیم از نظر فنی کم نیاوریم، اما همان‌طور که گفتم تصمیمات داور لذت بازی را از ما گرفت. تا قبل از بازی با تراکتور شش پنالتی برای ما نگرفتند. یعنی در مجموع تاکنون هفت پنالتی ما را نگرفته‌اند. ما هم تیم جوان و نوپایی داریم که می‌توانیم بهتر شویم. در نیم‌فصل باید خودمان را تقویت کنیم و چند بازیکن به تیم اضافه شوند تا بهتر شویم و تیم برای نیم‌فصل دوم و لیگ قهرمانان آسیا آماده شود.
سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو در واکنش به طرح این موضوع که به نظر می‌رسید بازیکنان تیمش نشاط کمتری داشته‌اند، گفت: دلیل این را گفتم که ما در 10، 15 دقیقه ابتدایی خوب پاسکاری کردیم و در زمین حریف بودیم. خوب بازی می‌کردیم، اما داوران تصمیماتی گرفتند که تیم ما را عصبی کرد و تمرکزمان را از دست دادیم. بازیکن حریف گونه بازیکن ما را با آرنج شکست و مجبور شدیم او را تعویض کنیم. نمی‌گویم داور کارت زرد بدهد، اما حتی خطا هم نگرفت. وقتی بازیکن می‌رود بالای سر بازیکن مصدوم و می‌بیند گونه هم‌تیمی‌اش شکسته و داور حتی خطا هم نگرفته است، عصبی می‌شود. ما تیمی نیستیم که به داوری اعتراض کنیم و کارت مُفت بگیریم. تمرکز ما روی مسائل فنی است، نه حواشی، اما داوران در بازی امروز تیم ما را عصبی کردند. داور تمرکز خوبی در بازی نداشت و نمی‌دانم چرا این اتفاق افتاد. باید ببینیم کارشناسان داوری چه می‌گویند، اما از نظر فوتبالی باید بگویم روز خوبی نبود. امروز نتوانستیم به دلیل مسائل غیرفنی خودمان را پیدا کنیم و فوتبال خوبی بازی نکردیم.
گل‌محمدی در واکنش به این مسئله که به نظر می‌رسد تراکتور آنها را غافلگیر کرده است، اظهار داشت: من گفتم که تراکتور بازیکنان خوبی دارد و آنها در بازی‌های قبلی هم پیشرفت خوبی داشته‌اند.
وی درباره اینکه چرا تیمش عصبی بازی می‌کرد، گفت: از زمانی که بازیکن حریف به عمد با آرنج به گونه بازیکن ما زد و آن را شکست، بازیکنان ما عصبانی شدند. ما از دقایق ابتدایی بازی عصبی نبودیم. عصبانیت بیشتر به دلیل داوری بود.
لیگ برتر فوتبال| تراکتور با شکست شهر خودرو «خیلی ساکت» به جمع مدعیان بازگشت   سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو درباره اینکه هر سه گل را به یک شکل خوردند، اظهار داشت: گل‌هایی که خوردیم شبیه به هم نبودند.
«شما می‌گویید تیم نوپایی هستید. با این اوصاف چطور می‌خواهید در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنید؟»، گل‌محمدی در پاسخ به خبرنگاری که این سؤال را پرسید با توصیه مدیر رسانه‌ای این تیم سکوت کرد و به علت فنی نبودن و بی‌ارتباط بودن آن با دیدار با تراکتور، این سؤال بدون پاسخ باقی ماند.
خبرنگاری که اصرار داشت گل‌هایی که شهر خودرو دریافت کرده شبیه به هم بوده است بار دیگر سؤال خود را مطرح کرد که گل‌محمدی پاسخ داد: ما سه گل مشابه هم نخوردیم! یک گل شروع مجدد بود، یک گل پاس به عقب بود. شناختی که ساکت الهامی از ما داشت، بی‌تأثیر نبود. او تیم ما را به خوبی می‌شناخت. معلوم بود روی گل‌هایی که زدند به خوبی کار کرده بودند و تحلیل خوبی روی تیم ما داشتند. آنها با برنامه گل زدند.
وی درباره لیست ورودی و خروجی تیمش گفت: لیست ما هنوز مشخص نیست. تا بازیکنی نگیریم، بازیکنی را از دست نخواهیم داد. ابتدا باید مشخص شود به چه بازیکنانی نیاز داریم و تا آن زمان لیست خروجی نداریم. باید برای لیگ قهرمانان آسیا تقویت شویم و بتوانیم بازی‌های بهتری به نمایش بگذاریم. تیم ما با امکانات بیشتر جای پیشرفت دارد و می‌توانیم در نیم‌فصل دوم بهتر نتیجه بگیریم و شرایط بهتری را رقم بزنیم.
گل‌محمدی درباره اینکه آیا باشگاه شهر خودرو با امید عالیشاه مذاکره کرده است، اظهار داشت: چنین مسئله‌ای وجود ندارد.
سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو درباره اینکه فرشاد محمدی‌مهر و اکبر صادقی در بازی‌های قبلی جزو بازیکنان خوب تیمش بودند، اما در این بازی نتوانستند تأثیر خود را بگذارند و آیا اُفت آنها باعث ضعف شهر خودرو شده بود یا عملکرد داور در این مسئله تأثیر گذاشته بود، گفت: فکر می‌کنم یک مقدار قدرت حریف که صاحب بازیکنان خوبی است، تأثیرگذار بود. اینکه انتظار باشد مقابل همه‌ی تیم‌ها مانند بازی‌های دیگر باشیم، درست نیست. به ساکت الهامی هم گفتم آنها بازیکنان و تیم خوبی دارند. این تیم رفته رفته بهتر خواهد شد. این تیم با مهره‌هایی که دارد در حد قهرمانی است. باید از زنوزی هم تشکر کنم. به نظرم او برای تیم تراکتور نعمت است. ساختاری که او برای تیم تراکتور ایجاد کرده، بسیار حرفه‌ای است. سخت می‌شود دو تیم را در کنار هم داشت. امیدوارم از او هم حمایت شود.
وی در مورد اینکه مهدی رحمتی در دقایق پایانی بازی رفتار درستی با توپ جمع‌کن‌ها نداشته است و آیا رفتار او عادی بود، اظهار داشت: این حرکت عادی نبود. داور بازیکنان ما را عصبی کرده بود. اگر کمیته داوران تنبیهی برای داوران این بازی در نظر بگیرد، ما هم برای رحمتی تنبیهی در نظر می‌گیریم.
انتهای پیام/


گروه های زیر مجموعه ورزشی

دنیای ورزش
دنیای ورزش

آخرین اخبار

اجرای کمپین «صدای اوتیسم» توسط دست‌های مهربان
بنیاد دست‌های مهربان با هدف حمایت از کودکان اوتیسم و همچنین تجهیز بزرگ‌ترین مدرسه‌ی اوتیسم کشور، کمپین «صدای اوتیسم» را از اول مرداد ۱۳۹۹ آغاز کرده است.
حمله میگرن و ۵ محرک برای آن
حملات میگرن می‌توانند به‌واسطه برخی رویدادها، غذاها یا تغییرات در بدن شکل بگیرند که به‌عنوان محرک شناخته می‌شوند. اگرچه محرک‌ها موجب ایجاد میگرن نمی‌شوند اما می‌توانند شما را در برابر حملات میگرن آسیب‌پذیرتر کنند.
اخراج بیش از ۵۰ عضو باشگاه آرسنال به دلیل کرونا
باشگاه آرسنال به دنبال کم کردن زیان های خود ناشی از ویروس کرونا است و در این راه بیش از ۵۰ عضو خود را اخراج خواهد کرد.
تارتار: می خواهیم از فوتبال لذت ببریم- به دنبال قهرمانی جام حذفی هستیم
سرمربی نفت مسجدسلیمان گفت: می خواهیم خودمان را آماده نگه داریم تا بتوانیم در مسابقات جام حذفی به فینال برسیم و قهرمان شویم.
حسین طیبی به بنفیکا پیوست
ملی‌پوش فوتسال ایران که طی چهار فصل اخیر در غیرت قزاقستان حضور داشت، با عقد قراردادی راهی بنفیکا پرتغال شد.
بختیاری زاده: استقلال مقابل شهرخودرو روز سختی دارد- می خواهم امانت دار خوبی باشم
سرمربی شهر خودرو می گوید تیمش مقابل استقلال شرایط خوبی دارد و برای حریفش دردسرساز خواهد بود.
نامجومطلق: با بیانیه داور را تحت تاثیر قرار ندهید- مصدومان تیم به خاطر بدنساز نیست
مربی استقلال می گوید تیم های دیگر نباید با انتشار بیانیه، داوران را تحت تاثیر قرار دهند.
وزیر کشور لبنان: نتایج تحقیقات شفاف اعلام خواهد شد
وزیر کشور لبنان اعلام کرد: تحقیقات در خصوص انفجار بندر بیروت شفاف و روشن خواهد بود و پنج روز به طول خواهد کشید.
اعلام عزای عمومی در فلسطین
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در تماسی تلفنی با رئیس جمهوری لبنان ضمن عرض تسلیت درگذشت قربانیان انفجار بیروت، بر آمادگی فلسطین برای ارائه هرگونه کمک تاکید کرد.
پیامدهای سیاسی، امنیتی و اقتصادی انفجار بیروت گسترده است
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در مورد تبعات سیاسی و امنیتی حادثه انفجار بیروت و سرایت آن به منطقه خاورمیانه هشدار داد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

راهکارهای جلوگیری از انفعال در بحران کرونا
انجام فعالیت بدنی هوازی با شدت متوسط به مدت ۱۵۰ تا ۳۰۰ دقیقه در هفته و ۲ جلسه تمرین قدرتی در هفته می تواند به طور مشخص مانع از این شود که بحران کرونا افراد را در وضعیت انفعالی قرار دهد.
دو راهی بانوی پرتاب چکش بین کنکور و شرکت در جایزه بزرگ
مهدیه حکمت‌سرا می‌گوید به مسابقات جایزه بزرگ دوومیدانی دعوت شده است اما با کنکور سراسری همزمان شده است.
فیفا به پرسپولیس‌: ۱۶ مرداد کمیته انضباطی درباره شما تصمیم می‌گیرد + سند
در نامه ارسالی از سوی فیفا به باشگاه پرسپولیس، صراحتا عنوان شده در صورت پرداخت نشدن مطالبات برانکو در موعد مقرر، کمیته انضباطی فیفا علیه پرسپولیس رای صادر خواهد کرد.
هاشمی: در پرسپولیس نامحرمم- برخی گره توافق با برانکو را کور کردند‍!
عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با انتقاد از نبود شفافیت در ساختار این باشگاه، می‌گوید در جلسات هیات مدیره با او بعضا مثل یک نامحرم رفتار می شد. او همچنین درباره پرونده شکایت برانکو عنوان کرد که پرسپولیس می توانست با این مربی در استانبول به توافق برسد اما برخی گره را کور کردند.
یونیفل از زخمی شدن تعدادی از نیروهایش در پی انفجار بیروت خبر داد
نیروهای حفظ صلح وابسته به سازمان ملل در لبنان (یونیفل) از زخمی شدن تعدادی از نیروهای خود در پی انفجار شدید که عصر سه شنبه بیروت را لرزاند، خبر داد.
فولام با شکست برنتفورد به لیگ برتر انگلیس بازگشت
تورس پس از پیوستن به منچسترسیتی: تیم گواردیولا یکی از هجومی‌ترین تیم‌های دنیاست
مورینیو: رابطه‌ام با کاسیاس در رئال‌مادرید بد بود اما الان با هم دوست هستیم - نیمکت‌نشینی او به خاطر خصومت شخصی نبود
فسخ سریالی قرارداد بازیکنان طلبکار در تیم مهرداد محمدی
نادال از شرکت در رقابت‌های تنیس اوپن آمریکا انصراف داد
پیشنهاد برایتون به آژاکس برای انتقال جهانبخش؛ 12 میلیون یورو + یک بازیکن
بنا: هیچ موقع لیگ را دوست نداشتم اما به خاطر بچه‌ها موافق برگزاری‌اش بودم- کشتی‌گیر اگر حرفه ای فکر کند، ازدواجش در اوج خیلی هم خوب است
قدوس شاید در آمیا بماند
معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس: پول برانکو را کامل می‌دهیم و محروم نمی‌شویم- مشخص بود که بازداشتم شایعه است
عربی: زیر سوال زدن موفقیت‌های بی‌نظیر ووشو منصفانه نیست- 15 سال پیش آرزو داشتیم جزو 10 تیم برتر باشیم