پاسخ باشگاه استقلال به آخرین پیام استراماچونی: نمی‌شود از صداقت و هوادار حرف زد اما در عمل از پول گفت! + سند

17:50 ۲۰۳ روز و ۲۲ ساعت پیش تسنیم 420 0
پاسخ باشگاه استقلال به آخرین پیام استراماچونی: نمی‌شود از صداقت و هوادار حرف زد اما در عمل از پول گفت! + سند

باشگاه استقلال در اطلاعیه‌ای به آخرین پیام آندره‌آ استراماچونی و برخی موارد دیگر که او بیان کرده بود، پاسخ داد.

تسنیم

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم ، باشگاه استقلال در پاسخ به استوری منتشر شده در صفحه رسمی آندره‌آ استراماچونی در اینستاگرام، اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد. جهت مطالعه، این نکته را توجه کنید که در ابتدای هر بخش اظهارنظر ایشان نوشته شده و سپس پاسخ باشگاه استقلال.
«آنها مدارک و اطلاعات جعلی منتشر کردند تا با آبروی من بازی کنند» این اتهام بزرگی است که علیه باشگاه استقلال مطرح شده است. به همین دلیل، جهت اثبات موضوع امروز (سه‌شنبه) مشخصات ایمیل ارسالی وکیل استراماچونی توسط باشگاه منتشر شد. حتی در جهت اثبات بیشتر، نامه باشگاه استقلال در پاسخ به شروط یازده‌ گانه منتشر خواهد شد. لازم به تأکید است که تنها مدرک منتشر شده از طرف استراماچونی، آخرین ایمیل وکیل ایشان بوده که حق طبیعی هواداران استقلال است تا در جریان شروط تازه و پاسخ باشگاه قرار می‌گرفتند. اگر بنابر رویارویی بود، ادعای ایشان در یکی از مصاحبه‌ها درباره تماس با راننده تاکسی... از طرف باشگاه تکذیب می‌شد، چون یک داستان تخیلی بود، اما با احترام به طرف مقابل به قصد همکاری، باشگاه در این مورد سکوت کرد.
«ادعای درخواست جهت کنفرانس مطبوعاتی» هرگز چنین درخواستی از طرف استراماچونی به باشگاه استقلال ارائه نشد. غیر از یک مصاحبه ویدیویی در هفته اول زندگی در تهران، ایشان هیچ زمانی پیشنهاد مصاحبه با باشگاه استقلال را هم نپذیرفت. جدا از کنفرانس‌های خبری و مصاحبه در محیط ورزشگاه، پیشنهاد مصاحبه اختصاصی با رسانه‌های داخل ایران هم هرگز مورد تأیید استراماچونی قرار نگرفت. ایشان در بسیاری از کنفرانس‌های خبری در جریان نیم‌فصل اول رقابت‌های لیگ برتر حاضر نشد که مورد جریمه سازمان لیگ قرار گرفته است.
«اراده برای همکاری» باشگاه استقلال منتظر بازگشت استراماچونی بوده، چون شرایطی که او بارها در مصاحبه‌هایش در دو هفته گذشته مطرح کرده بود، از طرف باشگاه پذیرفته شد. اگر قرار بر عدم همکاری بود، بعد از ترک تهران توسط ایشان، باشگاه با دو شرط پرداخت مبلغ 160 هزار یورو و کاهش مدت قرارداد موافقت نمی‌کرد، حتی استراماچونی در یکی از مصاحبه‌هایش پرداخت پول مستقیم به حسابش را چیزی شبیه معجزه عنوان کرد، اما همگان دیدند که این معجزه هم با تلاش طرف ایرانی رخ داد.
«زمانی بازی‌هایی را عقب انداختند که برای حریفان‌مان بهتر بود» منظور ایشان احتمالاً بازی با سپاهان در جام حذفی است. در شرایطی که تیم استقلال حدود 20 روز بدون مربی بوده و تعویض‌های این تیم در سه مسابقه مهم با روش واتس‌آپی انجام شده، آیا توقع داشتند که با همین شرایط به سمت بازی با سپاهان بروند؟ نکته مهم این است که بازی به دلیل آلودگی هوا توسط سازمان لیگ لغو و دیروز هم مشخص شد که تهران شرایط برگزاری این مسابقه را نداشته، اما اگر این بازی لغو نمی‌شد، آیا تازه می‌خواستند صبح روز قبل از بازی با سپاهان شروط یازده‌ گانه را ارسال کنند؟ قضاوت با هواداران.
«گلایه از پرداخت‌های نامنظم» این مشکل فوتبال ماست. بسیاری از مربیان و بازیکنان خارجی هم دچار این مسائل بوده‌اند، اما در همین چند ماه کادرفنی ایتالیایی استقلال بیشتر از نیمی از قراردادشان را دریافت کردند. مشکلات مالی در کشور ما به علت تحریم ظالمانه وجود دارد و حتی بیماران خردسال را هدف گرفته و
اخبار آن تا صحن سازمان ملل کشیده شده و کمتر کسی از این اوضاع بی‌خبر است. وضعیت خیلی از تیم‌های لیگ برتر بهتر از استقلال نیست، اما همگان با صبر و تحمل و در نهایت صداقت از انجام امور محوله سر باز نکرده‌اند و در حساس‌ترین زمان تیم‌شان را رها و بعد برای هواداران عاشق از راه دور ابراز احساسات نکردند. نمی‌شود از صداقت حرف زد و از عشق به هوادار، اما در عمل فقط و فقط از پول و پول گفت. آنهم پولی که ظرف شش ماه حتی با تأخیر بالاخره پرداخت شده بود.
«آنها اجاره منزلم را تا آبان ماه پرداخت کردند، در حالی که گفته بودند تا آخر پرداخت شده» همان‌طور که قبلاً اعلام شد، هزینه اجاره منزل ایشان به صورت پیش و از شش ماه قبل پرداخت شده بود. هزینه شش ماه دوم هم در صورت عدم ترک تهران طبق روال اداری انجام می‌گرفت. در ضمن هیچ‌کدام از آپارتمان‌های سرمربی و دستیارانش توسط ایشان تحویل باشگاه داده نشده است.
«آنها بازیکنی که نمی‌خواستند را از کشور خارج کردند و روز بعد بازگرداندند» منظور ایشان احتمالاً میلیچ است. با توجه به موانع صدور روادید توسط نهادهای غیرورزشی، این بازیکن تهران را ترک کرد. سپس خواستار افزایش مبلغ قراردادش شد که مورد موافقت باشگاه و استراماچونی قرار نگرفت و در نهایت میلیچ پذیرفت که با مبلغ قبلی به استقلال بیاید و ظرف 24 ساعت وارد تهران شد. کلیه این مراحل به صورت شفاف توسط رسانه رسمی باشگاه در زمان خود اطلاع‌رسانی شده است.
«برایم مجموعه‌ای از مشکلات بزرگ در رابطه با قوانین ایتالیا به وجود آوردند» پولی که به حساب ایشان رفته و توسط سوم شخص مسدود شده، به علت شرایط تحریم بوده است. شرایطی که در زمان عقد قرارداد هم تا حدود زیادی وجود داشته است، اما نکته بسیار مهم این است که اراده‌ برای پرداخت‌ها وجود داشته و اسناد تراکنش‌های برگشت خورده گواه این موضوع است.
صداقت آقای استراماچونی در تمامی ایمیل‌ها و مصاحبه‌ها بحث هواداران را مطرح کردند. اگر صداقتی وجود دارد، شرایطی که قبلاً در مصاحبه با رسانه‌ها خواستارش بودند و از طرف باشگاه اجرایی شد را، دلیل لازم و کافی برای بازگشت به تهران می‌دانستند. اگر قرار بر صداقت بود به بازیکنان تیم گفته نمی‌شد که کاهش مدت قرارداد در حد پیشنهاد بوده، در حالی که طبق اسناد موجود این شرط بازگشت ایشان به تهران، پیش از دریافت 160 هزار دلار بود. ایشان در شرایطی بحث صداقت را مطرح می‌کند که بسیاری از کارشناسان در جریان مصاحبه‌های پی‌درپی ایشان در رسانه‌های خارجی به باشگاه گوشزد می‌کردند که نحوه رفتار ایشان بیانگر آن است که وجه 160 هزار یورو را بگیرد و بعد شرایطی را اعلام کند و برنگردد که باشگاه در جهت اجرای خواست هواداران و اثبات صداقت به این هشدارها بی‌توجه بوده و به وظیفه خود عمل کرد تا شرایطی که آقای استراماچونی بارها و بارها تکرار کرد، محقق شود. قبل از ارسال نامه فسخ از سوی وکلا طی ایمیل رسمی، باشگاه از مراتب اراده همه جانبه خود برای ادامه همکاری با ایشان و وکلای‌شان خبر داد. اگر ایشان در همان روزی که وجه مورد مطالبه را دریافت کرد به قولی که به زعم خودشان با صداقت به هواداران از جمله هوادار خردسال و نابینای استقلال داده بود، عمل می‌کرد و به تهران می‌آمد و در تهران مذاکره حضوری می‌کرد، آیا این اتفاقات رخ می‌داد؟
«آنها مرا نمی‌خواستند» اگر باشگاه قصد همکاری نداشت بیش از 15 روز منتظر نمی‌ماند، راه‌های ارتباطی شما را با تیم قطع می‌کرد و به تمام عوامل تیم دستور نمی‌داد که استراماچونی کماکان سرمربی تیم بوده و باید دستورات ایشان اجرا شود.
«آنها هرگز اطلاعاتی که درباره تیم خواسته بودم را برایم آماده نکردند» شنبه گذشته از طریق مشاور باشگاه درخواست غیررسمی ایشان برای اعلام مبالغ قرارداد بازیکنان دریافت و به مشاور محترم اعلام شد که باشگاه منتظر است ایشان به تهران تشریف بیاورد تا اطلاعات درخواستی را تحویل دهیم.
با وجود توهین‌های بی‌شمار و تحریف موارد زیاد که دور از جایگاه و منزلت باشگاه استقلال است، باشگاه استقلال منتظر بوده که آقای استراماچونی به تهران بازگردند که طبیعی است با توجه به بازی‌های حساس پیش رو این انتظار زمان زیادی را از بین برده است.
باشگاه استقلال علیه استراماچونی مدرک رو کرد + عکس انتهای پیام/


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

هشدار رهبر اکثریت سنا به شهروندان آمریکایی
رهبر اکثریت سنا و سناتور ایالت کنتاکی آمریکا، از شهروندان این بخش از ایالات متحده خواست ماسک بزنند و از مقررات مقابله با کرونا با جدیت پیروی کنند.
پایان 31 پروژه فناوری در سامانه رفع نیازمندی‌ها
مسول امور پژوهش و فناوری تقاضا محور دبیرخانه شورای عالی عتف، از پایان 31 پروژه پژوهش و فناوری در سال 1398 در سامانه اجرایی تقاضا و عرضه پژوهش و فناوری (ساتع ) خبر داد.
با اپلیکیشن «سکه» به پرداخت ملت بورسی شوید!
شرکت به‌پرداخت ملت امکان استفاده از چهار خدمت بورسی را از طریق اپلیکیشن سکه " به پرداخت ملت " فراهم کرد.
گروت اپوکسی چیست
گروت اپوکسی چیست؟ امروزه ملات‌ها و بتن‌های ساختمانی معمولی برای نصب و تثبیت ماشین‌آلات صنعتی و تجهیزات عظیم مهندسی گزینه مناسبی نیستند.
چگونه از اجاره بالابر هیدرولیکی کسب درآمد کنیم؟
اینکه فکر کنید شاید یک نصاب هزینه ای برای اجاره بالابر نکند یک اشتباه فاحش است، چون یک نصاب در ابتدا سرعت و امنیت کار را در نظر می گیرد و در محاسبات خود قطعا هزینه اجاره بالابر را از مشتری دریافت می کند.
اعتراف‌های «جوجه زورگیر»!
جوان ۱۸ ساله ای که به خاطر قیافه و اندام ریزش از سوی شاکیان لقب «جوجه زورگیر» گرفته است، در همان دقایق اولیه دستگیری در حالی به ۱۴ فقره زورگیری های مخوف از شهروندان و عابران اعتراف کرد که مدعی است فریب همدست سابقه‌دار و حرفه‌ای فراری‌اش را خورده است!
تخفیف بده، تیم بگیر!
بدون شک یکی از انگیزه‌های اصلی یک مربی شاغل در تیم لیگ برتری برای رفتن به تیم دیگر مسائل مالی است. البته اقدام باشگاه‌ها هم که سراغ سرمربی شاغل در تیم دیگری می‌روند نیز در نوع خود قابل تأمل است. با این حال این‌ طور که از مذاکرات باشگاه‌ها با گزینه‌های مربیگری به گوش می‌رسد، رقابت بین چند گزینه فقط به مسائل مالی مربوط می‌شود و هر کسی تخفیف بیشتری بدهد، می‌تواند روی نیمکت بنشیند!
اعلام برنامه رقابت‌های تور قاره‌ای دوومیدانی۲۰۲۰
فدراسیون جهانی دوومیدانی برنامه برگزاری رقابت‌های تور قاره ای را در سال ۲۰۲۰ اعلام‌ کرد.
اساسنامه جدید فدراسیون های ورزشی همچنان در شورای نگهبان
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در مورد آخرین وضعیت تصویب اساسنامه جدید فدراسیون های ورزشی توضیح داد.
نفر: باشگاه‌ پیکان مشکل امضای چک دارد
سرپرست تیم‌ والیبال پیکان تهران گفت: بخاطر تغییرات مکرر در هیات مدیره متاسفانه باشگاه مشکل امضای چک‌ دارد که به همین دلیل هنوز با فدراسیون تسویه نکرده‌ایم.

پر بازدید ترین اخبار امروز

بررسی معمای کسب سهمیه آسیا و بقا در لیگ- اشک یا لبخند؟
بررسی فصول گذشته لیگ برتر فوتبال حاکی از این است که هر تیمی بتواند حدود ۵۵ امتیاز به دست آورد، می‌تواند سهمیه آسیا را تصاحب کند و در پایین جدول نیز، تقریبا رسیدن به ۲۵ تا ۲۷ امتیاز، تضمین کننده بقا در این مسابقات است.
رمضی: دیگر امیدی به اجرای برنامه‌های ورزش کارگری تا پایان سال نداریم
رییس فدراسیون آماتور ورزش کارگری با بیان این که ویروس کرونا تمام برنامه های پیش بینی شده ورزش کارگری را به تعویق انداخت، گفت: تصور می کردیم از تیرماه برنامه های خود را اجرا کنیم اما متاسفانه با شیوع موج دوم کرونا دیگر امیدی به اجرای برنامه های پیش بینی شده تا پایان سال نداریم.
دستورالعمل اجرایی جدید ترامپ به اعمال تحریم‌های بیشتر علیه مقامات و نهادهای چینی منجر می‌شود
ترامپ اقدام به امضای دستورالعمل اجرایی علیه چین به دلیل آنچه که اقدامات "سرکوبگرانه" دولت این کشور در هنگ‌کنگ نامیده است، کرد.
توصیه‌هایی برای کمک به فرد افسرده
همه گیری بیماری کووید-۱۹ به مفهوم بروز تغییرات ناگهانی در زندگی روزمره، الزام به رعایت فاصله اجتماعی و مواجهه با محدویتهایی است که برخی از آنها می تواند بر سلامت روان افراد تاثیر منفی داشته باشد.
آیا کرونا از طریق سرویس بهداشتی مشترک منتقل می‌شود؟
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، ضمن تاکید بر آلوده بودن ترشحات فرد مبتلا به ویروس کووید-۱۹، درباره استفاده از سرویس بهداشتی مشترک فرد آلوده با سایر افراد هشدار داد.