پاسخ باشگاه استقلال به آخرین پیام استراماچونی: نمی‌شود از صداقت و هوادار حرف زد اما در عمل از پول گفت! + سند

17:50 ۲۵ روز و ۱۷ ساعت پیش تسنیم 118 0
پاسخ باشگاه استقلال به آخرین پیام استراماچونی: نمی‌شود از صداقت و هوادار حرف زد اما در عمل از پول گفت! + سند

باشگاه استقلال در اطلاعیه‌ای به آخرین پیام آندره‌آ استراماچونی و برخی موارد دیگر که او بیان کرده بود، پاسخ داد.

تسنیم

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم ، باشگاه استقلال در پاسخ به استوری منتشر شده در صفحه رسمی آندره‌آ استراماچونی در اینستاگرام، اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد. جهت مطالعه، این نکته را توجه کنید که در ابتدای هر بخش اظهارنظر ایشان نوشته شده و سپس پاسخ باشگاه استقلال.
«آنها مدارک و اطلاعات جعلی منتشر کردند تا با آبروی من بازی کنند» این اتهام بزرگی است که علیه باشگاه استقلال مطرح شده است. به همین دلیل، جهت اثبات موضوع امروز (سه‌شنبه) مشخصات ایمیل ارسالی وکیل استراماچونی توسط باشگاه منتشر شد. حتی در جهت اثبات بیشتر، نامه باشگاه استقلال در پاسخ به شروط یازده‌ گانه منتشر خواهد شد. لازم به تأکید است که تنها مدرک منتشر شده از طرف استراماچونی، آخرین ایمیل وکیل ایشان بوده که حق طبیعی هواداران استقلال است تا در جریان شروط تازه و پاسخ باشگاه قرار می‌گرفتند. اگر بنابر رویارویی بود، ادعای ایشان در یکی از مصاحبه‌ها درباره تماس با راننده تاکسی... از طرف باشگاه تکذیب می‌شد، چون یک داستان تخیلی بود، اما با احترام به طرف مقابل به قصد همکاری، باشگاه در این مورد سکوت کرد.
«ادعای درخواست جهت کنفرانس مطبوعاتی» هرگز چنین درخواستی از طرف استراماچونی به باشگاه استقلال ارائه نشد. غیر از یک مصاحبه ویدیویی در هفته اول زندگی در تهران، ایشان هیچ زمانی پیشنهاد مصاحبه با باشگاه استقلال را هم نپذیرفت. جدا از کنفرانس‌های خبری و مصاحبه در محیط ورزشگاه، پیشنهاد مصاحبه اختصاصی با رسانه‌های داخل ایران هم هرگز مورد تأیید استراماچونی قرار نگرفت. ایشان در بسیاری از کنفرانس‌های خبری در جریان نیم‌فصل اول رقابت‌های لیگ برتر حاضر نشد که مورد جریمه سازمان لیگ قرار گرفته است.
«اراده برای همکاری» باشگاه استقلال منتظر بازگشت استراماچونی بوده، چون شرایطی که او بارها در مصاحبه‌هایش در دو هفته گذشته مطرح کرده بود، از طرف باشگاه پذیرفته شد. اگر قرار بر عدم همکاری بود، بعد از ترک تهران توسط ایشان، باشگاه با دو شرط پرداخت مبلغ 160 هزار یورو و کاهش مدت قرارداد موافقت نمی‌کرد، حتی استراماچونی در یکی از مصاحبه‌هایش پرداخت پول مستقیم به حسابش را چیزی شبیه معجزه عنوان کرد، اما همگان دیدند که این معجزه هم با تلاش طرف ایرانی رخ داد.
«زمانی بازی‌هایی را عقب انداختند که برای حریفان‌مان بهتر بود» منظور ایشان احتمالاً بازی با سپاهان در جام حذفی است. در شرایطی که تیم استقلال حدود 20 روز بدون مربی بوده و تعویض‌های این تیم در سه مسابقه مهم با روش واتس‌آپی انجام شده، آیا توقع داشتند که با همین شرایط به سمت بازی با سپاهان بروند؟ نکته مهم این است که بازی به دلیل آلودگی هوا توسط سازمان لیگ لغو و دیروز هم مشخص شد که تهران شرایط برگزاری این مسابقه را نداشته، اما اگر این بازی لغو نمی‌شد، آیا تازه می‌خواستند صبح روز قبل از بازی با سپاهان شروط یازده‌ گانه را ارسال کنند؟ قضاوت با هواداران.
«گلایه از پرداخت‌های نامنظم» این مشکل فوتبال ماست. بسیاری از مربیان و بازیکنان خارجی هم دچار این مسائل بوده‌اند، اما در همین چند ماه کادرفنی ایتالیایی استقلال بیشتر از نیمی از قراردادشان را دریافت کردند. مشکلات مالی در کشور ما به علت تحریم ظالمانه وجود دارد و حتی بیماران خردسال را هدف گرفته و
اخبار آن تا صحن سازمان ملل کشیده شده و کمتر کسی از این اوضاع بی‌خبر است. وضعیت خیلی از تیم‌های لیگ برتر بهتر از استقلال نیست، اما همگان با صبر و تحمل و در نهایت صداقت از انجام امور محوله سر باز نکرده‌اند و در حساس‌ترین زمان تیم‌شان را رها و بعد برای هواداران عاشق از راه دور ابراز احساسات نکردند. نمی‌شود از صداقت حرف زد و از عشق به هوادار، اما در عمل فقط و فقط از پول و پول گفت. آنهم پولی که ظرف شش ماه حتی با تأخیر بالاخره پرداخت شده بود.
«آنها اجاره منزلم را تا آبان ماه پرداخت کردند، در حالی که گفته بودند تا آخر پرداخت شده» همان‌طور که قبلاً اعلام شد، هزینه اجاره منزل ایشان به صورت پیش و از شش ماه قبل پرداخت شده بود. هزینه شش ماه دوم هم در صورت عدم ترک تهران طبق روال اداری انجام می‌گرفت. در ضمن هیچ‌کدام از آپارتمان‌های سرمربی و دستیارانش توسط ایشان تحویل باشگاه داده نشده است.
«آنها بازیکنی که نمی‌خواستند را از کشور خارج کردند و روز بعد بازگرداندند» منظور ایشان احتمالاً میلیچ است. با توجه به موانع صدور روادید توسط نهادهای غیرورزشی، این بازیکن تهران را ترک کرد. سپس خواستار افزایش مبلغ قراردادش شد که مورد موافقت باشگاه و استراماچونی قرار نگرفت و در نهایت میلیچ پذیرفت که با مبلغ قبلی به استقلال بیاید و ظرف 24 ساعت وارد تهران شد. کلیه این مراحل به صورت شفاف توسط رسانه رسمی باشگاه در زمان خود اطلاع‌رسانی شده است.
«برایم مجموعه‌ای از مشکلات بزرگ در رابطه با قوانین ایتالیا به وجود آوردند» پولی که به حساب ایشان رفته و توسط سوم شخص مسدود شده، به علت شرایط تحریم بوده است. شرایطی که در زمان عقد قرارداد هم تا حدود زیادی وجود داشته است، اما نکته بسیار مهم این است که اراده‌ برای پرداخت‌ها وجود داشته و اسناد تراکنش‌های برگشت خورده گواه این موضوع است.
صداقت آقای استراماچونی در تمامی ایمیل‌ها و مصاحبه‌ها بحث هواداران را مطرح کردند. اگر صداقتی وجود دارد، شرایطی که قبلاً در مصاحبه با رسانه‌ها خواستارش بودند و از طرف باشگاه اجرایی شد را، دلیل لازم و کافی برای بازگشت به تهران می‌دانستند. اگر قرار بر صداقت بود به بازیکنان تیم گفته نمی‌شد که کاهش مدت قرارداد در حد پیشنهاد بوده، در حالی که طبق اسناد موجود این شرط بازگشت ایشان به تهران، پیش از دریافت 160 هزار دلار بود. ایشان در شرایطی بحث صداقت را مطرح می‌کند که بسیاری از کارشناسان در جریان مصاحبه‌های پی‌درپی ایشان در رسانه‌های خارجی به باشگاه گوشزد می‌کردند که نحوه رفتار ایشان بیانگر آن است که وجه 160 هزار یورو را بگیرد و بعد شرایطی را اعلام کند و برنگردد که باشگاه در جهت اجرای خواست هواداران و اثبات صداقت به این هشدارها بی‌توجه بوده و به وظیفه خود عمل کرد تا شرایطی که آقای استراماچونی بارها و بارها تکرار کرد، محقق شود. قبل از ارسال نامه فسخ از سوی وکلا طی ایمیل رسمی، باشگاه از مراتب اراده همه جانبه خود برای ادامه همکاری با ایشان و وکلای‌شان خبر داد. اگر ایشان در همان روزی که وجه مورد مطالبه را دریافت کرد به قولی که به زعم خودشان با صداقت به هواداران از جمله هوادار خردسال و نابینای استقلال داده بود، عمل می‌کرد و به تهران می‌آمد و در تهران مذاکره حضوری می‌کرد، آیا این اتفاقات رخ می‌داد؟
«آنها مرا نمی‌خواستند» اگر باشگاه قصد همکاری نداشت بیش از 15 روز منتظر نمی‌ماند، راه‌های ارتباطی شما را با تیم قطع می‌کرد و به تمام عوامل تیم دستور نمی‌داد که استراماچونی کماکان سرمربی تیم بوده و باید دستورات ایشان اجرا شود.
«آنها هرگز اطلاعاتی که درباره تیم خواسته بودم را برایم آماده نکردند» شنبه گذشته از طریق مشاور باشگاه درخواست غیررسمی ایشان برای اعلام مبالغ قرارداد بازیکنان دریافت و به مشاور محترم اعلام شد که باشگاه منتظر است ایشان به تهران تشریف بیاورد تا اطلاعات درخواستی را تحویل دهیم.
با وجود توهین‌های بی‌شمار و تحریف موارد زیاد که دور از جایگاه و منزلت باشگاه استقلال است، باشگاه استقلال منتظر بوده که آقای استراماچونی به تهران بازگردند که طبیعی است با توجه به بازی‌های حساس پیش رو این انتظار زمان زیادی را از بین برده است.
باشگاه استقلال علیه استراماچونی مدرک رو کرد + عکس انتهای پیام/


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

تأثیر «عملیات بازار باز» بر نرخ سود بانکی
از روز گذشته عملیات بازار باز توسط بانک مرکزی به صورت رسمی آغاز شد. در این سیاست جدید پولی، بانک مرکزی تصمیم دارد تا با خرید و فروش اوراق مالی دولتی، نرخ سود بازار بین بانکی و در نهایت نرخ تورم را ساماندهی کند.
سرمربی تیم ملی تنیس روی‌میز: انتظارات از مسابقات انتخابی المپیک باید منطقی باشد
سرمربی تیم ملی تنیس روی میز گفت: انتظارات از تیم ملی در مسابقات تیمی انتخابی المپیک باید منطقی باشد چون واقعا میدان سختی است.
سرمربی تیم ملی هندبال: مقابل بحرین شایسته پیروزی بودیم- با چند اشتباه باختیم
سرمربی تیم ملی هندبال مردان می‌گوید تیم ایران در بازی با بحرین شایستگی برد را داشت.
اعتراف سیمئونه
سرمربی اتلتیکومادرید پذیرفت که مقصر شکست تیمش بوده است.
هالند مثل اوبامیانگ- هت‌تریک جلوی آگسبورگ
مهاجم جوان تیم بوروسیا دورتموند مانند پیر امریک اوبامیانگ توانست با هت‌تریک کارش را در این تیم شروع کند.
بازگشت قدرتمندانه ˮبدنامˮ به UFC
کونور مک گریگور توانست در کمتر از ۴۰ ثانیه حریف خود را در راند نخست UFC ۲۴۶ شکست دهد.
رکوردی جدید برای صدرنشین بوندسلیگا
لایپزیگ با پیروزی که برابر یونیون برلین به دست آورد توانست یک رکورد جدید را به نام خود در بوندسلیگا به ثبت رساند.
فاوره: هالند نشان داد که چه بازیکن باکیفیتی است
سرمربی بوروسیا دورتموند بعد از پیروزی برابر آگسبورگ به ستایش از خرید جدید تیمش پرداخت.
تورنمنت بین المللی کشتی پهلوانی‌ در بجنورد برگزار می‌شود
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان شمالی از برگزاری تورنمنت چندجانبه بین المللی در رشته تیمی کشتی پهلوانی همزمان با سومین دوره مسابقات جهانی ورزش های زورخانه ای در بجنورد خبر داد.
سرمربی تیم ملی فوتسال نظاره‌گر بازی شهروندساری با ستارگان ورامین
سرمربی تیم‌ملی فوتسال بازی تیم های فوتسال شهروند ساری و ستارگان ورامین در دور برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی پلی‌آف را از نزدیک نظاره می‌کند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

انتشار عکس آثار شکنجه بر بدن اسیر فلسطینی
یک سازمان حقوق بشری فلسطینی عکس‌هایی از آثار شکنجه روی بدن یک اسیر فلسطینی در زندان‌های رژیم اشغالگر صهیونیستی منتشر کرد.
مدارس دماوند این ‌بار تعطیل شد- جزئیات تعطیلی مدارس در استان‌های کشور
مدارس و دانشگاه های برخی از استان‌های کشور امروز یک شنبه ۲۹ دی ماه به دلیل بارش برف و باران و برودت هوا تعطیل هستند.
تأثیر «عملیات بازار باز» بر نرخ سود بانکی
از روز گذشته عملیات بازار باز توسط بانک مرکزی به صورت رسمی آغاز شد. در این سیاست جدید پولی، بانک مرکزی تصمیم دارد تا با خرید و فروش اوراق مالی دولتی، نرخ سود بازار بین بانکی و در نهایت نرخ تورم را ساماندهی کند.
سرمربی تیم ملی تنیس روی‌میز: انتظارات از مسابقات انتخابی المپیک باید منطقی باشد
سرمربی تیم ملی تنیس روی میز گفت: انتظارات از تیم ملی در مسابقات تیمی انتخابی المپیک باید منطقی باشد چون واقعا میدان سختی است.
سرمربی تیم ملی هندبال: مقابل بحرین شایسته پیروزی بودیم- با چند اشتباه باختیم
سرمربی تیم ملی هندبال مردان می‌گوید تیم ایران در بازی با بحرین شایستگی برد را داشت.
صانعی: در تایلند توقع زیادی از بازیکنان تیم فوتسال زیر 20 سال نداریم- 150 بازیکن را بررسی کردیم
تمرین فردای پرسپولیس تعطیل شد
راه‌حل جدید برای حضور ورزشکاران روسی در المپیک و پارالمپیک 2020
پاداش تیمی و فردی بازیکنان رئال مادرید بابت فتح سوپرجام اسپانیا
قرعه‌کشی جام حذفی اسپانیا| رئال مادرید و بارسلونا میهمان رقبای دسته سومی شدند
سولسشایر: تحت‌تأثیر عملکرد مهاجمان‌مان قرار گرفته‌ام- احتمال دارد بایی به بازی با لیورپول برسد
احمدزاده: امیدوارم برای فولاد مثمرثمر باشم
غیبت هماهنگ‌شده کولیبالی در تمرینات فولاد- پیغام پاتوسی به سرخپوشان اهوازی
حمیداوی: از اتفاقات اخیر‌ دل‌شکسته‌ایم - دستیار سابق والتر زنگا را به عنوان مربی جذب کردیم
لیگ دسته اول فوتبال| شکست فجر سپاسی مقابل قعرنشین