مسافران چگونه می‌توانند پیگیر اشیاء گمشده خود در تاکسی باشند؟

23:13 ۲۴ روز و ۱۲ ساعت پیش افکار نیوز 49 0
مسافران چگونه می‌توانند پیگیر اشیاء گمشده خود در تاکسی باشند؟

علیرضا قنادان مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران ، در تشریح برنامه تجلیل شهردار تهران از راننده تاکسی که مبلغ ۷۰ هزار یورو را به مسافران خود که گردشگران خارجی بود بازگرداند گفت: تاکسیرانی نماد اعتماد مردم است و این اقدام راننده سازمان تاکسیرانی اولین مورد در بازگرداندن وسایل جا مانده از سوی رانندگان تاکسی به مسافران نبود، اما به لطف شبکه‌های مجازی این اقدام راننده امین ما جهانی شد.

افکار نیوز

به گزارش افکارنیوز،علیرضا قنادان مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران، در تشریح برنامه تجلیل شهردار تهران از راننده تاکسی که مبلغ ۷۰ هزار یورو را به مسافران خود که گردشگران خارجی بود بازگرداند گفت: تاکسیرانی نماد اعتماد مردم است و این اقدام راننده سازمان تاکسیرانی اولین مورد در بازگرداندن وسایل جا مانده از سوی رانندگان تاکسیبه مسافراننبود، اما به لطف شبکه‌های مجازی این اقدام راننده امین ما جهانی شد.
اخبار اجتماعی- مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران تصریح کرد: من در فضای مجازی نیز اعلام کردم که عیار شرافت آدم‌ها را در مواجهه با این حجم پول‌ها می‌توان ارزش یابی کرد و این درحالیست که در دیگر کشور‌ها این دست اقدام‌ها کمتر مشاهده می‌شود.
قنادان با تاکید بر این نکته که بازگرداندن ارز جا مانده به گردشگران خارجی موجب بالا رفتن وجه ایران اسلامی در بین دیگر کشور‌ها شد، گفت: اقدام راننده ما نه تنها موجب خریدن آبرو برای سازمان تاکسیرانی و شهرداری تهران شد بلکه جایگاه ایران را در بین کشور‌ها بالا برد و بر همین اساس ما با حضور شهرداری تهران برنامه‌ای تدارک دیدیم تا از این راننده امین تقدیر و تشکر کنیم.
او در پاسخ به این سوال که با چه مبلغی از راننده امانت دار سازمان تاکسیرانی تقدیر شد گفت: شان و جایگاه راننده ما به قدری بالا بود که از ۱ میلیارد تومان پول گذشت و آن را به صاحبش برگرداند و این اقدام با هیچ رقمی به عوان پاداش قابل قیاس نیست.
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران افزود: ما در سازمان تاکسیرانی نشان "تاکسیران امین" را به او اهدا کردیم و از سوی شهرداری تهران نیز هدیه سفر به مشهد مقدس به او تعلق یافت و ما در برنامه سالانه سازمان تاکسیرانی که راننده برتر سازمان را معرفی می‌کنیم از این راننده امانت دار نیز تجلیل خواهیم کرد.
او در پاسخ به این سوال که شهروندان چگونه می‌توانند اشیاء جامانده خود در ناوگان تاکسیرانی را اعاده کنند، گفت: روزانه مسافران زیادی از ناوگان تاکسیرانی شهرداری تهران استفاده می‌کنند و جا ماندن اشیاء در تاکسی اتفاقی است که روزانه به دفعات شاهد آن هستیم.
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران با اشاره به ستاد اشیاء گم شده سازمان تاکسیرانی ادامه داد: اشیاء جا مانده در ناوگان تاکسیرانی اگر از سوی راننده به دست مسافر نرسد به واحد اشیاء گم شده تحویل داده می‌شود و شهروندان می‌توانند با تماس با شماره ۴۸۰۴۸ پیگیر اشیاء جا مانده خود باشند.
قنادان در توضیح دیگر روش‌های پیگیری اشیاء جا مانده از سوی مسافران افزود: مسافران می‌توانند از طریق تارنمای سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران نیز پیگیر اشیاء جامانده خوددر ناوگان تاکسیرانی  باشند.
او با اشاره به این نکته که اشیاء زیادی از مسافران سال‌ها در انبار سازمان تاکسیرانی دپو شده است تاکید: اگر در بین وسایل جامانده مسافران مدارک شناسایی مسافران باشد سازمان تاکسیرانی خود از طریق پست نسبت به بازگرداندن مدارک به مسافران اقدام می‌کند.
 


گروه های زیر مجموعه اجتماعی

محیط زیست
محیط زیست

آخرین اخبار

نارضایتی توخل با وجود پیروزی PSG
سرمربی آلمانی پاری سن ژرمن با وجود پیروزی در دیدار برابر نانت از عملکرد تیمش راضی نیست.
واکنش مورینیو بعد از شکست برابر شیاطین سرخ
سرمربی پرتغالی تاتنهام اعتراف کرد که تیمش مستحق شکست در دیدار برابر یونایتد بود.
بزرگترین خسارت تاریخ فوتبال ایران
«اگر ادعای قاضی‌زاده هاشمی، مدیربرنامه ویلموتس و حرف‌های برخی مدیران عالی‌رتبه ورزش را که خارج از مصاحبه عنوان کرده‌اند، ملاک قرار بدهیم، انتقال ناموفق ویلموتس با این رقم سنگین بزرگ‌ترین خسارت تاریخ فوتبال ایران محسوب می‌شود.»
عبدالمهدی: فراکسیون‌های سیاسی در انتخاب نخست‌وزیر جدید شتاب کنند
نخست‌وزیر مستعفی عراق با بیان اینکه دولت موقت صرفا مشغول اداره امور روزانه کشور شده است، خواستار تسریع در انتخاب نخست‌وزیر جدید توسط فراکسیون‌های سیاسی شد.
هشدار سفیر چین نسبت به تلاش ˮنیروهای مخربˮ
سفیر چین در ایالات متحده تاکید دارد، دو کشور در تلاش بودند تا اختلافات خود را درباره تجارت حل و فصل کنند اما او بدون ذکر جزئیاتی نسبت به تلاش نیروهایی که تقلا می‌کنند شکاف ایجاد کنند هشدار داد.
فیصل مقداد: ترکیه و عربستان مواد شیمیایی در اختیار تروریست‌ها قرار می‌دهند
معاون وزیر امور خارجه سوریه در سخنانی با تاکید بر اینکه ترکیه و کشورهای عربی از جمله عربستان مواد شیمیایی در اختیار گروه‌های تروریستی قرار داده‌اند، گفت سازمان منع گسترش تسلیحات شیمیایی تحت کنترل آمریکاست.
اعتراض رسانه رسمی چین به لایحه حمایتی آمریکا از اویغورها
پس از آنکه مجلس نمایندگان آمریکا لایحه‌ای را به تصویب رساند تا واشنگتن واکنش جدی‌تری به رفتار پکن در قبال اقلیت مسلمان اویغور در سین‌کیانگ نشان دهد، رسانه‌ رسمی چین امروز (پنجشنبه) در مطلبی به شدت از ایالات متحده انتقاد کرده و خواستار اقدامات تلافی‌جویانه جدی شد.
خاک‌هایی که بر باد می روند
معاون آبخیزداری استان مرکزی گفت: سالانه 36 میلیون تن خاک در استان دچار فرسایش می‌شود.
قاچاق زنان پاکستانی به چین به بهانه ازدواج
کارآگاهان پلیس پاکستان در تحقیقات خود برای انهدام شبکه‌های قاچاق انسان، فهرستی از اسامی ۶۲۹ دختر و زن پاکستانی به دست آورده‌اند که به عنوان عروس به مردان چینی منتقل شده‌اند.
اطفای ۱۴ مورد پسماندسوزی طی ۲ روز در بهارستان
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهارستان از اطفای ۱۴ مورد پسماندسوزی طی دو روز در این شهرستان همزمان با تشدید آلودگی هوای تهران خبر داد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

بزرگترین خسارت تاریخ فوتبال ایران
«اگر ادعای قاضی‌زاده هاشمی، مدیربرنامه ویلموتس و حرف‌های برخی مدیران عالی‌رتبه ورزش را که خارج از مصاحبه عنوان کرده‌اند، ملاک قرار بدهیم، انتقال ناموفق ویلموتس با این رقم سنگین بزرگ‌ترین خسارت تاریخ فوتبال ایران محسوب می‌شود.»
اعتراض ها نتیجه داد- موافقت IOC با حضور کاراته در المپیک جوانان ۲۰۲۲
کمیته بین المللی المپیک با حضور رشته کاراته در بازی های المپیک جوانان ۲۰۲۲ در سنگال موافقت کرد تا امیدها برای ادامه حضور این رشته در المپیک۲۰۲۴ پاریس بیشتر شود.
تقابل جذاب نکونام و صادقی- پارس جنوبی از بحران خارج می‌شود؟
لیگ نوزدهم فوتبال ایران عصر امروز (چهارشنبه) با برگزاری دو دیدار وارد هفته سیزدهم می‌شود.
اختصاص تنها ۶ میلیارد تومان در سال ۹۸ برای تجهیز کتابخانه ها
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: متاسفانه در سال جاری تنها ۶ میلیارد تومان برای تجهیز و نوسازی کتابخانه های عمومی بودجه در نظر گرفته شده است.
کاهش مجدد فاصله حزب محافظه‌کار با حزب کارگر در نظرسنجی جدید
کاهش فاصله حزب محافظه‌کار انگلیس با حزب کارگر همچنان ادامه دارد و نظرسنجی جدید نشان می دهد که اکنون به 7 درصد رسیده است.
ممنوعیت زباله‌گردی کودکان در سطح شهر
ترافیک در آزادراه قزوین-کرج-تهران سنگین است
واکنش وزارت بهداشت به شیوع آنفلوانزا و تعطیلی مدارس
آنفلوانزا در چه افرادی منجر به مرگ می‌شود؟
دارو‌های بدنسازی؛ بلای جان ورزشکاران
تب و نکاتی برای کاهش آن!
بیمه تکمیلی درمان ۲ میلیون بازنشسته و خانواده شان کی قطعی میشود ؟
خود درمانی در آنفلوانزا ممنوع
کلید مقتول، قفل جنایت را گشود +عکس
تاثیر جادویی رزماری در تقویت مو