پاسخ شهرداری به نامه پلیس در مورد طرح ترافیک کارشناسی نبود

11:54 ۳۲ روز پیش ایسنا 33 0
پاسخ شهرداری به نامه پلیس در مورد طرح ترافیک کارشناسی نبود

رئیس پلیس پایتخت پاسخ شهرداری به نامه پلیس در مورد طرح ترافیک جدید را غیرکارشناسی خواند.

ایسنا

به گزارش ایسنا، سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای دومین مرحله از طرح ظفر درباره برخورد پلیس با مجرمان خاطرنشان کرد: من در همین جا به تمامی متخلفان هشدار جدی می‌دهم که عزم پلیس برخورد با مجرمان است و با انواع مجرمان از جمله قاچاقچیان، مواد فروشان، اراذل و اوباش، سارقان و ... برخورد قاطعی خواهیم داشت و اجازه نخواهیم داد که اقدام به ایجاد ناامنی در شهر و برای شهروندان کنند.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پاسخ به پرسشی در مورد گلایه دیروزش از وضعیت آلودگی هوای پایتخت و درخواست برای ورود دادستانی به این موضوع اظهار کرد: واقعیت این است که ما در موضوع ترافیک و آلودگی هوا دچار مشکل هستیم و باید این مشکلات را حل کنیم چرا که سبب بروز مشکلاتی برای شهروندان می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه دستگاه‌ها و مسئولان مربوطه باید به شکل جدی‌تری وارد عمل شوند، گفت: حدود 12 تا 15 دستگاه در این زمینه مسئولیت دارند و درخواست ما این است که تمامی این دستگاه‌ها به وظایف خود عمل کنند.
رئیس پلیس پایتخت در بخش دیگری از سخنانش درباره انتقاد پلیس از طرح ترافیک جدید تهران اظهار کرد: همانطور که می‌دانید ما در نامه‌ای به شهرداری تهران موارد انتقادات و مشکلات طرح جدید ترافیک را اعلام کردیم. درست است که ما برخی از مصوبات را امضا کردیم اما باید طرح‌ها بر اساس مصوبات اخیر تغییر کند و آن افرادی که می‌گویند پلیس طرحی را امضا کرده این درست است اما ما باید آخرین مصوبات را اجرایی کنیم.
سردار رحیمی در مورد اینکه پاسخ شهرداری تهران به نامه پلیس چه بوده است؟ گفت: پاسخ شهرداری در مورد طرح کاهش آلودگی هوا غیرکارشناسی است. ما باید زیرساخت‌ها را درست کنیم و فرآیندی را که منجر به ایجاد ترافیک و آلودگی هوا می‌شود اصلاح کنیم. یکی از پیشنهادات ما همانطور که قبلا نیز گفتم این بود که ساعت پایان طرح کاهش آلودگی هوا در نیمه دوم سال باید کمتر شود.


گروه های زیر مجموعه اجتماعی

محیط زیست
محیط زیست

آخرین اخبار

نارضایتی توخل با وجود پیروزی PSG
سرمربی آلمانی پاری سن ژرمن با وجود پیروزی در دیدار برابر نانت از عملکرد تیمش راضی نیست.
واکنش مورینیو بعد از شکست برابر شیاطین سرخ
سرمربی پرتغالی تاتنهام اعتراف کرد که تیمش مستحق شکست در دیدار برابر یونایتد بود.
بزرگترین خسارت تاریخ فوتبال ایران
«اگر ادعای قاضی‌زاده هاشمی، مدیربرنامه ویلموتس و حرف‌های برخی مدیران عالی‌رتبه ورزش را که خارج از مصاحبه عنوان کرده‌اند، ملاک قرار بدهیم، انتقال ناموفق ویلموتس با این رقم سنگین بزرگ‌ترین خسارت تاریخ فوتبال ایران محسوب می‌شود.»
عبدالمهدی: فراکسیون‌های سیاسی در انتخاب نخست‌وزیر جدید شتاب کنند
نخست‌وزیر مستعفی عراق با بیان اینکه دولت موقت صرفا مشغول اداره امور روزانه کشور شده است، خواستار تسریع در انتخاب نخست‌وزیر جدید توسط فراکسیون‌های سیاسی شد.
هشدار سفیر چین نسبت به تلاش ˮنیروهای مخربˮ
سفیر چین در ایالات متحده تاکید دارد، دو کشور در تلاش بودند تا اختلافات خود را درباره تجارت حل و فصل کنند اما او بدون ذکر جزئیاتی نسبت به تلاش نیروهایی که تقلا می‌کنند شکاف ایجاد کنند هشدار داد.
فیصل مقداد: ترکیه و عربستان مواد شیمیایی در اختیار تروریست‌ها قرار می‌دهند
معاون وزیر امور خارجه سوریه در سخنانی با تاکید بر اینکه ترکیه و کشورهای عربی از جمله عربستان مواد شیمیایی در اختیار گروه‌های تروریستی قرار داده‌اند، گفت سازمان منع گسترش تسلیحات شیمیایی تحت کنترل آمریکاست.
اعتراض رسانه رسمی چین به لایحه حمایتی آمریکا از اویغورها
پس از آنکه مجلس نمایندگان آمریکا لایحه‌ای را به تصویب رساند تا واشنگتن واکنش جدی‌تری به رفتار پکن در قبال اقلیت مسلمان اویغور در سین‌کیانگ نشان دهد، رسانه‌ رسمی چین امروز (پنجشنبه) در مطلبی به شدت از ایالات متحده انتقاد کرده و خواستار اقدامات تلافی‌جویانه جدی شد.
خاک‌هایی که بر باد می روند
معاون آبخیزداری استان مرکزی گفت: سالانه 36 میلیون تن خاک در استان دچار فرسایش می‌شود.
قاچاق زنان پاکستانی به چین به بهانه ازدواج
کارآگاهان پلیس پاکستان در تحقیقات خود برای انهدام شبکه‌های قاچاق انسان، فهرستی از اسامی ۶۲۹ دختر و زن پاکستانی به دست آورده‌اند که به عنوان عروس به مردان چینی منتقل شده‌اند.
اطفای ۱۴ مورد پسماندسوزی طی ۲ روز در بهارستان
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهارستان از اطفای ۱۴ مورد پسماندسوزی طی دو روز در این شهرستان همزمان با تشدید آلودگی هوای تهران خبر داد.