قهر کردن با صندوق های رأی مشکلات جامعه را حل نمی‌کند

10:00 ۳۲ روز و ۱ ساعت پیش ایسنا 33 0
قهر کردن با صندوق های رأی مشکلات جامعه را حل نمی‌کند

دبیر مجمع هماهنگی پیروان خط امام و رهبری استان همدان از مردم خواست برای شناخت کاندیدای اصلح تلاش کنند و گفت: همه باید در انتخابات شرکت کنند چرا که قهر کردن ما با صندوق های رأی نمی تواند مشکلات جامعه را حل کند.

ایسنا

محمد صباغیان‌اردکانی درباره معرفی کاندیداهای مورد حمایت مجمع پیروان خط امام و رهبری استان همدان در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: طبیعتاً باید تا زمان اعلام نظر و معرفی لیست اسامی افراد تأیید شده از سوی وزارت کشور صبر کنیم بنابراین برنامه اصلی حزب زمانی آغاز می شود که افراد تأیید صلاحیت شده مشخص شوند و از بین این افراد با سازوکاری که در شورای هماهنگی حزب درنظر گرفته شده، به نتیجه موردنظر خواهیم رسید.
وی با اشاره به اینکه سازوکار به گونه ای که از افراد و کاندیداها حمایت شود، نیست، افزود: ممکن است افراد از این حزب و یا مورد حمایت شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب باشد و عموما افراد جوان و یا دارای دیدگاه جوانانه مورد توجه قرار خواهند داشت.
صباغیان از پررنگ تر شدن برنامه های حزب در زمان نزدیکی به ایام انتخابات سخن گفت و ادامه داد: برنامه هایی داریم که صرفا محدود به زمان های انتخابات نیست؛ به طور مثال با همکاری دیگر احزاب همسو که طیف متفاوت و گسترده ای را شامل می شوند، برنامه های دوره ای مختلف آموزشی در زمینه روانشناسی و مسائل حقوقی مربوط به احزاب برگزار می کنیم.
وی اکثر اعضای حزب را از قشر جوانان معرفی کرد و گفت: با توجه به اینکه عموما میزان حضور بانوان در احزاب کمرنگ است اما در دفتر رزن که خانم عباسی دبیر حزب پیروان خط امام است، بانوان بسیار فعال هستند و در حادثه سیل که در ابتدای سالجاری در منطقه اتفاق افتاد، در هماهنگی و ارسال کمک های مردمی بسیار خوب عمل کرد و در محل حادثه حضور یافت.
صباغیان از وجود دفاتر حزب در شهرستان های رزن، ملایر و همدان سخن به میان آورد و بیان کرد: در دوره ای قرار داریم که مردم با مشکلات معیشتی و مسائل مالی و اجتماعی مواجه هستند و مشاهده اختلاس هایی که صورت می گیرد این سوال را به وجود آورده که آیا کشور فاقد امکانات کنترل و نظارتی لازم برای جلوگیری از این اتفاقات است؟ و همین موضوع ممکن است مردم را دچار دلسردی کند.
وی با تأکید بر اینکه ما برای حضور در انتخابات شرایط خاص خود را داریم، خاطرنشان کرد: اگر کاندیدای مورد تأیید ما در تعیین صلاحیت ها کنار گذاشته شود، کاندیدایی در منطقه نخواهیم داشت اما این به آن معنا نیست که در انتخابات حضور پیدا نکنیم.
دبیر مجمع هماهنگی پیروان خط امام و رهبری استان همدان از مردم خواست برای شناخت کاندیدای اصلح تلاش کنند و گفت: همه باید در انتخابات شرکت کنند چرا که قهر کردن ما با صندوق های رأی نمی تواند مشکلات جامعه را حل کند.
  


گروه های زیر مجموعه سیاسی

فقه و حقوق
فقه و حقوق

آخرین اخبار

نارضایتی توخل با وجود پیروزی PSG
سرمربی آلمانی پاری سن ژرمن با وجود پیروزی در دیدار برابر نانت از عملکرد تیمش راضی نیست.
واکنش مورینیو بعد از شکست برابر شیاطین سرخ
سرمربی پرتغالی تاتنهام اعتراف کرد که تیمش مستحق شکست در دیدار برابر یونایتد بود.
بزرگترین خسارت تاریخ فوتبال ایران
«اگر ادعای قاضی‌زاده هاشمی، مدیربرنامه ویلموتس و حرف‌های برخی مدیران عالی‌رتبه ورزش را که خارج از مصاحبه عنوان کرده‌اند، ملاک قرار بدهیم، انتقال ناموفق ویلموتس با این رقم سنگین بزرگ‌ترین خسارت تاریخ فوتبال ایران محسوب می‌شود.»
عبدالمهدی: فراکسیون‌های سیاسی در انتخاب نخست‌وزیر جدید شتاب کنند
نخست‌وزیر مستعفی عراق با بیان اینکه دولت موقت صرفا مشغول اداره امور روزانه کشور شده است، خواستار تسریع در انتخاب نخست‌وزیر جدید توسط فراکسیون‌های سیاسی شد.
هشدار سفیر چین نسبت به تلاش ˮنیروهای مخربˮ
سفیر چین در ایالات متحده تاکید دارد، دو کشور در تلاش بودند تا اختلافات خود را درباره تجارت حل و فصل کنند اما او بدون ذکر جزئیاتی نسبت به تلاش نیروهایی که تقلا می‌کنند شکاف ایجاد کنند هشدار داد.
فیصل مقداد: ترکیه و عربستان مواد شیمیایی در اختیار تروریست‌ها قرار می‌دهند
معاون وزیر امور خارجه سوریه در سخنانی با تاکید بر اینکه ترکیه و کشورهای عربی از جمله عربستان مواد شیمیایی در اختیار گروه‌های تروریستی قرار داده‌اند، گفت سازمان منع گسترش تسلیحات شیمیایی تحت کنترل آمریکاست.
اعتراض رسانه رسمی چین به لایحه حمایتی آمریکا از اویغورها
پس از آنکه مجلس نمایندگان آمریکا لایحه‌ای را به تصویب رساند تا واشنگتن واکنش جدی‌تری به رفتار پکن در قبال اقلیت مسلمان اویغور در سین‌کیانگ نشان دهد، رسانه‌ رسمی چین امروز (پنجشنبه) در مطلبی به شدت از ایالات متحده انتقاد کرده و خواستار اقدامات تلافی‌جویانه جدی شد.
خاک‌هایی که بر باد می روند
معاون آبخیزداری استان مرکزی گفت: سالانه 36 میلیون تن خاک در استان دچار فرسایش می‌شود.
قاچاق زنان پاکستانی به چین به بهانه ازدواج
کارآگاهان پلیس پاکستان در تحقیقات خود برای انهدام شبکه‌های قاچاق انسان، فهرستی از اسامی ۶۲۹ دختر و زن پاکستانی به دست آورده‌اند که به عنوان عروس به مردان چینی منتقل شده‌اند.
اطفای ۱۴ مورد پسماندسوزی طی ۲ روز در بهارستان
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهارستان از اطفای ۱۴ مورد پسماندسوزی طی دو روز در این شهرستان همزمان با تشدید آلودگی هوای تهران خبر داد.